Join Today
  1. Obavijest:
    PROČITATI: Pravilo o nazivima linkova
    Sljaka (very old s-mod)
    15-06-2006
    Pregleda:
    24.361
+ Pošalji novu temu
Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 26 do 50 of 257

Forum: Siemens do X4x

  1. C 35 problem

    c 35 se nakon dekodiranje svaki put sve ćešće smrzne. Kako riješiti problem?

    Started by alex1, 05-02-2006 20:18
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.756
    06-02-2006 14:26 Idi na posljednji post
  2. SL45 BIN file

    Jel ima jos netko tko koristi SL45 i ko je gore stavljao novije patcheve? Mislim na novije u smislu unatrag godinu dana. Naime, imam ja jedan SL jos (doduse imam dva.. no na jednom ne radi right soft key), eh da se vratim.. nisam se zezao s nim vec godinu dana.. a i stavio sam neki patch koji mi...

    Started by Lejzermaster, 27-11-2005 09:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.125
    27-11-2005 09:52 Idi na posljednji post
  3. Question HR jezik u Siemens C45 v50

    Kako? Dali se uopće može?

    Started by sms freak, 12-11-2005 00:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.391
    14-11-2005 23:54 Idi na posljednji post
  4. Kako otvoriti s35?

    Gubi mi kontakt negdi na zvucniku, pa ga moram lupkati da bi mogo razgovarati. :( Da li netko zna kako se otvori taj tenk? :)

    Started by jojaroker, 30-10-2005 14:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.537
    30-10-2005 22:06 Idi na posljednji post
  5. Mislim da je mom Sl-u došlo vrijeme...Help please

    Evo ne znam koliko ima od mog zadnjeg posta no to je bilo u vrijeme ako se ne varam tek 30-ak patcheva i izlaska sl55, pa koje sjećaju nek pomognu. Najprije se zblesiravao ekran, pa je proradio jednom i sada se paljenjem pali samo svjetlo i naslijepo pretpostavljam ne prihvaća pin jer ne proizvodi...

    Started by Gleep!, 01-05-2004 17:47
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.969
    29-10-2005 01:59 Idi na posljednji post
  6. Siemens S35- ima li mu spasa

    Nakon flashanja s v24 i unlockanja telefon se ne pali vise, tj. upali se, gore na sredini ekrana pokaze malu crticu i zgasi se opet... Kabel imam mislim orginalan siemens, piše gore siemens for/pour/fur RS-232 Help, treba mi mob za tele 2!!! :)

    Started by filipv, 17-10-2005 15:15
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.627
    23-10-2005 13:03 Idi na posljednji post
  7. SL42 flashing

    To: 3aTmr I got one sl42 and it woun't start. A friend of mine tried to change svn and he said that there is an error during that with electricity called B 989. How do I format ( like with winswp OTHER PHONES ), or something similar. Thanks Xeni

    Started by xeni, 14-10-2005 18:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.654
    21-10-2005 20:59 Idi na posljednji post
  8. Otkljucavanje Siemens S35

    Imam gore navedeni simens ali je zakodiran na neku Njemačku mrežu pa me zanima jel se to može nekako rješiti bez kablova.Kao neke nokie ukucaš kod i to je to.Pozdrav **naslov je promijenjen u skladu s parvilima foruma** edited by 3aTmr

    Started by dspacek, 12-10-2005 16:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.883
    15-10-2005 19:53 Idi na posljednji post
  9. Premošćivanje antene kod C35 (za Sljaku ili druge dobre ljude)

    Bok , molim te mozes li mi iskopati sliku za premoscivanje antene kod C35. Imam problema s dva komada C35 ne mogu uloviti mrezu. Mozda je problem sa PA a mozda mogu i probati s premoscivanjem. Molim te posalji mi riesenje, te ak bilo tko na forumu posjeduje sliku da osposobim C35 network...

    Started by erogsm, 02-10-2005 16:06
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.491
    05-10-2005 17:08 Idi na posljednji post
  10. gdje ima polifolnih melodija u midi formatu manjih od 1024 bajta za snimit

    ko zna gdje ima odgovorite molim vas i ako znate gdje ih mogu poslati jos bolje pls

    Started by sema, 09-10-2003 16:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.338
    30-09-2005 09:59 Idi na posljednji post
  11. sl45i i MMC

    Koju najvecu MMC podrzava sl45i? 128?

    Started by vkosalec, 09-09-2005 18:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.329
    29-09-2005 14:24 Idi na posljednji post
  12. Nostalgija za SL45i

    Eto preuređujem nesto po kuci i naiđem na moj strasni SL45i... Pa se sjetih tih starih dana i njegovih cari... sjetih se kako ga kupih kao SL45, pa onda procuri na net winswup v52 (sjetite se , tad nije bilo sluzbenih download-a novih update-a) sa podrskom za Javu... pa kad sam ga nabrijao...

    Started by 3aTmr, 15-09-2005 13:59
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.965
    29-09-2005 14:22 Idi na posljednji post
  13. sl45i v56 cannot format

    Pozdrav ljudi. Imam problemcic sa svojim sl45. Kad pokusavam formatirati karticu(32mb) javlja mi gresku :memory (Multimediacard,FlexMemory) on mobile could not be formatted. access is denied. Ima netko ideju kako to rijesiti? Hvala na pomoci!

    Started by tomek242002, 29-09-2005 12:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 918
    29-09-2005 14:18 Idi na posljednji post
  14. Lijeva menu tipka se teško stišće...

    Taj mi je problem prisutan cijelo ljeto, no sad mi je palo napamet:-) Treba je jako stisnut da uhvati... Pitanje je - da li da otvaram telefon jer na slikama nisam mogao vidjeti kakva je tipkovnica(ne znam da li je gumena kao na nokiama jer klik se na toj tipki čuje kao i na ostalima al hvata...

    Started by Gleep!, 23-09-2005 22:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.103
    24-09-2005 02:15 Idi na posljednji post
  15. c45 - pohrana smsova

    Je li moguce nekako pospremiti sms-ove sa moba na komp?kojim programom?-kabel imam...

    Started by vkosalec, 31-05-2005 12:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.060
    31-05-2005 20:46 Idi na posljednji post
  16. req:A35 flash/eeprom

    jel ima negdje za download gore navedeno? jasno i od A36 mi paše, probao sam izvući s drugog mobitela flash, vrti ali neće... TNX

    Started by Inovator, 26-04-2005 21:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.007
    27-04-2005 17:35 Idi na posljednji post
  17. Otkljucavanje C45

    Imam na kompu neki program pod imenom Ksie 5.1. kaze da je to all siemens unlocker pa me zanima jel ce to upalit na ovaj model...jasno ponudjen je ovaj model kao opcija.. Jel je netko imao iskustva sa ovim programom? ak nije volio bih da mi netko preporuci neki program. Hvala unaprijed!

    Started by jdabic1, 21-04-2005 22:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.720
    24-04-2005 22:01 Idi na posljednji post
  18. Premješteno: EEprom nevolja!!!!!

    Started by josipsib, 21-04-2005 00:32
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    23-04-2005 20:04 Idi na posljednji post
  19. SL45 sa BT-om i ekranom u boji...

    Dakle, siemens je postavio jednu malu anketicu o tome biste li kupili mobitel kao sto je bio SL45i, ali sa ekranom u boji i BT-om? Sto vi mislite o takvoj kombinaciji? http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,uk_en_0_14699_rArNrNrNrN,00.html

    Started by 3aTmr, 12-04-2005 16:03
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.826
    13-04-2005 16:42 Idi na posljednji post
  20. Question Siemens A35 dekodiranje

    imam Com data kabel, pa me zanima kako i s čime dekodirati gore navedeni model... TNX

    Started by Inovator, 31-03-2005 15:56
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.061
    01-04-2005 19:58 Idi na posljednji post
  21. SL45 kvaliteta

    Za one koji su koristili taj mobitel pitanje. Da li mislite da je to najgori mobitel u povijesti ako ne racunamo one jeftine bas za par sto kuna? Na mobitelu mi je sve otislo sto je moglo otici valjda, prvo lijevi gumb, pa sada desni, ekran se nekad hoce upalit nekad ne i tako veselju nikad kraja...

    Started by Bono, 29-03-2005 04:30
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.963
    30-03-2005 20:59 Idi na posljednji post
  22. menu_folder ikone

    Dakle, ovo su ikone kojima mijenjate neke od ikona u meniju... Ikone su rezultati rada različitih autora (NightShift, alcatraz i dr...) Uzivajte ;) p.s. alcatraz smao tako nastavi :thumbup:

    Started by 3aTmr, 19-02-2005 15:20
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.302
    28-02-2005 23:03 Idi na posljednji post
  23. Dekodiranje siemensa a ili c35

    Mislim da je c35. Imam data kabel za m55 na kojem pise da je za c35 e sad frend oce da mu dekodiram (mislim da je c35 u pitanju) da mu na 091 radi dal se to moze preko tog kabla i kak? kaj mi sve treba? Hvala!

    Started by Lefty, 18-02-2005 21:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.399
    20-02-2005 01:25 Idi na posljednji post
  24. gdje se može kupiti SL 45

    dali se u kojem dučanu u zagrebu prodaje SL 45

    Started by bbbeljo, 16-01-2005 14:35
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.977
    07-02-2005 02:47 Idi na posljednji post
  25. Koja je osnovna razlika između SL42i i SL45i

    i jel imaju istu dodatnu opremu, znam da ovaj kad se kupi nov ima 16 a sl45 32 MB... a druge razlike ? Jel imaju isti firmware hvala hvala

    Started by bbbeljo, 19-01-2005 13:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.859
    06-02-2005 09:08 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove