Šta mislite o ovom mobaču? Sad dođe 1619 kn.
Evo jedan mali Sagem MX7920 Sagem je ovaj najmanji . . . vise slika na www.mobil.cz
telefon je ludnica i mislim da je set68i dobio konkurenciju ako ništa onda barem po cijeni jer ova o kojoj se spekulira je stvarno dobra. telefon pjeva bolje od tomphsona i magazina. izgleda ko severina :P
Eto buraz ga kupio (na crno :() i već problemi..... Ne radi mu ic-port. Ne može primiti nikakav file s kompa, a ito tako ne može ništa primiti sa kompa isto preko IC-a. Ako netko zna u čemu bi mogao biti problem, pliz neka javi jer je očajan ;)
Pogledajte fon pa će vam biti jasnije zašto onaj "G" u nazivu. www.wapzon.com/web/device.asp?Bid=13 A ako netko moze nabaviti bolju ili više slika neka stavi.
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma