Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 51 do 75 of 80

Forum: Sagem

  1. Sagem myX-5m Sigurnosni kod

    Pozdrav ljudi . imam problem koristio sagema godinu dana , stavio ga malo u ladicu i sad zaboravio sigurnosni kod !!!!!!!! ONO AK SLUCAJN ZNATE KAK SE TO DA RIJESITI SAMO IZVOLITE:):):):):):

    Started by OBA, 01-04-2006 11:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.501
    02-04-2006 12:39 Idi na posljednji post
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?

    da li doticni uredaj radi na tele2 karticama, naime pitam jer je jako jeftin u tmobile a nije da bi zadrzao njihovu karticu, a citao sam da dosta sagema ima probleme sa tele2 zbog premale voltaze tele2 kartica!

    Started by turando, 21-12-2005 20:41
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 4.211
    15-01-2006 22:35 Idi na posljednji post
  3. Unlock sagem my z55

    SA simpa na vip, je li to moguće, tkoo bi mogao napraviti i za koje pare

    Started by Biker boy, 14-01-2006 18:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.827
    14-01-2006 19:16 Idi na posljednji post
  4. Sagem my300X - tanki novitet iz Francuske

    http://www.sagem.com/mobiles/mobile/niveau3/index_niveau3.php?modeleType=mob25

    Started by sms freak, 08-11-2005 00:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.679
    14-12-2005 18:48 Idi na posljednji post
  5. Kabel za Sagem z55

    Gdje da nađem kabel za sagem z55, sve dućane sam pitao - nitko nema, ni nemisle naručivat.... ...i, ajde dragi forumaši napišite ovdje SVE dućane sa mobitelima, tj. sa dodatnom opremom...

    Started by Vex, 30-11-2005 22:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.636
    02-12-2005 11:41 Idi na posljednji post
  6. Sagem myZ55 data-kabel?

    Gdje ima za kupiti data-kabel za navedeni mob???

    Started by Vex, 29-11-2005 21:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.374
    29-11-2005 21:17 Idi na posljednji post
  7. sagem my-z55

    sta mislite o tom mobu,solidno izgleda i nije skup samo jeli to sta valja

    Started by mano, 05-08-2005 21:27
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.962
    06-08-2005 14:06 Idi na posljednji post
  8. Sagem myX-8

    Slike su ok, ali se meni mob ne sviđa. Ostale Slike

    Started by Tommek, 22-03-2005 11:56
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 4.542
    24-07-2005 13:18 Idi na posljednji post
  9. Question Unlocking Sagem myX2

    Mobitel je zaključan na Cronet dali itko zna kako ga unlockat tak da mogu stavljat VIP sim kartice.Ako itko zna molim za pomoć jer mi je malo hitno :comp:

    Started by Skyward, 02-05-2005 16:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.539
    02-05-2005 18:55 Idi na posljednji post
  10. Question Problemi sa Sagemom MYC-3b

    To je onaj ženski model (crveni), koji izgleda kao pudijera. Mob je OK, ali ubi me žena jer ne može staviti slikice i melodije.... :-/ I odlučio ja nabaviti kabel - jedini mogući dobavljivi (naravno da su me u EM gledali zbunjeno-kao, "to ne postoji") bio je kod www.activemobiles.com kabel...

    Started by master, 15-12-2004 23:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.471
    15-12-2004 23:24 Idi na posljednji post
  11. Exclamation Software za sagem

    Zna li netko gdje mogu naci softwer za sagem my v-65?

    Started by PaRaDoX, 14-11-2004 00:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.556
    10-12-2004 02:12 Idi na posljednji post
  12. Sagem MYc4, kablovinje?

    Hello all.. imam jednog sagema MYc4. E sad , spojio bih ga na komp, al' kabel ne nadjem nigdje, moze se za narcuit od distributera za nekih 300+kuna, + cekanje... Jel' on kompatibilan sa nekim drugim , starijim modelom? Ili bilo kakva ideja gdje bih nasao nekakav kabel.. tnx puno :) B.

    Started by bimbo76, 26-11-2004 22:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.551
    29-11-2004 00:03 Idi na posljednji post
  13. Question sagem myx-c4 unlock

    :-/ zasad ne radi, bar tako svi kazu. javite kad se moze. hvala.

    Started by ianbhr, 24-11-2004 22:09
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.524
    24-11-2004 22:09 Idi na posljednji post
  14. Smile sagem my-x7

    sve je na čirilici ali prenosim neke brojčane podatke i malo texta: -110х46х22 -106g -TFT 128X160 (65535 boja) -konkurencija je t610,t630,st60 -baterija 1050mAh -MMS -JAVA -4.3MB memorije -VGA kamera(640x480)

    Started by gIK, 30-01-2004 21:50
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.177
    13-04-2004 21:57 Idi na posljednji post
  15. novi Sagem Sagem myX-65

    ****** specs.na cirilici al skontacete GSM 900/1800/1900 Ăŕáŕđčňű 110x46x22 ěě Âĺń 106 ă Áŕňŕđĺ˙ Li-Ion, 1050 ěŔ÷ Âđĺě˙ đŕáîňű â đĺćčěĺ îćčäŕíč˙ äî 310 ÷ Âđĺě˙ đŕáîňű â đĺćčěĺ đŕçăîâîđŕ äî 4,5 ÷ Äčńďëĺé 65 000 îňňĺíęîâ, 160ő128 ňî÷ĺę

    Started by nimda, 25-12-2003 17:40
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 9.482
    26-12-2003 01:42 Idi na posljednji post
  16. PC software za Sagem mobitele

    Dotični možete skinuti sa www.telmemplus.de i program odlično radi. (potreban data kabel!)

    Started by sms freak, 15-12-2003 20:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.170
    18-12-2003 20:25 Idi na posljednji post
  17. Sagem my-C2

    Novi prekljopnjak iz Francuske. Jedan ekran u 256 boja,rez.101X80 pix.,očekivana cijena 100-105$. slike

    Started by sms freak, 06-11-2003 20:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.860
    06-11-2003 20:14 Idi na posljednji post
  18. Sagam MY-X6

    Zanimaju me 2 stvari: 1. dali je kod pisanja poruka mora držat tipka kako bi se napisalo drugo slovo ili se može stisnut dvaput kao kod običnih mobitela (valjda znate kaj mislim) 2. Kolika je cijena otprilike? hvala!

    Started by dj_velja, 19-09-2003 23:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.762
    03-10-2003 23:48 Idi na posljednji post
  19. Sagem myx-6 fotke - rasprava

    edit by zappan: fotke se mogu pogledati na http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=2327 a rasprava o njima neka ide ovdje ma ja slike su super,ponegdje ti je ruka drhtala ali dobre su.Ova zadnju je najbolja od svih

    Started by nimda, 23-08-2003 14:52
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.397
    24-08-2003 15:37 Idi na posljednji post
  20. Sagem my-X6i? Or a new model?

    Sagem prepared a new version of its model – X6. Among new features there are Java support, new design. Phone’s dimensions and its functionality remain the same. The phone has been not named yet. It is known that it would be available in the end of September, beginning of October. You could read...

    Started by Jamal, 17-08-2003 04:13
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.372
    23-08-2003 15:03 Idi na posljednji post
  21. Sagem my-C5w

    komentari

    Started by Jamal, 05-08-2003 05:40
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.632
    09-08-2003 20:51 Idi na posljednji post
  22. Sagem MY X6

    Čitao sam test kod konkurencije( :D ) i malo mi je pomutio račune glede zanimanja za T610. Kamera mu ima max. rezu 640X480 pixa i oko 2MB memorije ostaje slobodno za korištenje.Ekran je isto 160X128 pixela sa 65k boja.Jedino nema blutut ali ove funkcije malo prevaguju za njega. U SLO košta 99000...

    Started by sms freak, 17-07-2003 18:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.610
    03-08-2003 16:08 Idi na posljednji post
  23. Dva nova Sagema

    evo slika i nesto malo specs X2 (lijevi) : X2 = X5 smaller and lighter 89grs 340h / 5h 256 colors screen

    Started by Jamal, 01-07-2003 04:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.495
    01-07-2003 08:30 Idi na posljednji post
  24. Sagem My X-3

    Evo novi low-end telefon od Sagema... Sagem my-X3 opens the new product line from Sagem. It is a low-end phone, if not to take into consideration old models of this company. The handset has two modifications: my-X3 and my-X3d. Letter “d” means that the phone supports data transmission and IrDA....

    Started by whiteboy, 07-06-2003 13:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.597
    07-06-2003 18:30 Idi na posljednji post
  25. Sagem X8

    evo nesto novo iz sagema komentari?!?!

    Started by Jamal, 15-05-2003 23:22
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.798
    23-05-2003 18:51 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove