e jedno pitanjce. rovih po stvarima i nadjem ovu "igrackicu" e sad posto imam eronetov broj kod koga mogu da sakrijem broj pokusam ja to preko telefona ovog nemoze nego samo preko kratkog koda #31# pa broj e posto je ovo zamorno a ja ne zelim da reklamisem svoj broj KAKO da to izvedem preko...
Hvalim te Bože... Ovo bi se u ožujku trebalo pojaviti na europskom tržištu: Trebao bi se vrtjet na sladolednom Androidu, biti otporan na udarce i prašinu i imati OLED od 4,3" 960x540.
Nastavno na Eluga model, Panasonic je najavio moćniju inačicu: http://www.gsmarena.com/panasonic_eluga_power-4584.php U odnosu na slabiji model, ovdje je jači CPU, ogroman 5" ekran s 294 ppi te ICS-om.
Svi moji telefoni od sredine devedesetih godina do danas jesu Panasonicovi. Na žalost, 2005. izašao je zadnji model na hrvatskomu tržištu - SA6. I nakon njega su se Japanci odlučili povući s europskoga tržišta. Danas sam se malo obradovao jer se na tržištu nakon toliko godina pojavio novi...
Jel ko zna možda di bi mogel nač ova dva modela?Znam da su stariji modeli,al tražim i bez uspjeha,pa ak ko zna,bio bi zahvalan...tnx
konacno i jedan novi Panasonic koji ce raditi i u GSM mrezama. specifikacije su vrhunske.naime, u ovaj Panasonic ugradjen je Viera ekran kakav koriste i Panasonic LCD televizori.radi se o 3,2" ekranu rezolucije 480x854 pixela i kontrastom 2000:1!! naravno ima i podrsku za gledanje TV programa....
jel mi neko može dat link za skinit driver , tražio sam ali nisam mogao naći, i jel može dat neki link koji objašnjava o symbianu (što je kako raditi instalirati programe , šta se s njime može raditi i sl.), jer ovo mi je prvi simbyan.. Hvala!:dunno:
Zanima me ima li taj mobitel bluetooth, negdje pise da ima, negdje da ne! I ima li kvalitetnu kameru(pise 16mil boja)
Dali za Panasonic EB-X66 ili općenito Panasonic mobitele postoje codovi za otključavanje na sve mreže kao kod Nokie npr. ??? Upišeš Imei i onda ti izbaci kod za otključavanje !! Djeca mi se igraju sa nekim mobitelom Panasonic EB-X66 i vidim da radi sve ali samo na VIP međutim VIP karticu mi je...
dali netko stavljam novi softwer na ovaj mobitel, i koliko bi to došlo??
Zanima me ovaj mob, nije nov, ali nigdje ni traga ni glasa o njemu. Nit novo, ni u oglasniku i newsgrupama. Ima li toga uopće kod nas??? Po karakteristikama je kao x700, jedino ima izvrstan dizajn: Info
poklopac za bateriu...popusio sam ga negdje...di bi tog bilo za kupit u zg?
Prilikom slanja videa preko original kabla za neke 3gp filmove napise da format nije podrzan, dok vecina radi! Zanima me u cemu je problem? Dali mozda treba convertirat?
Vidim da je jako povoljna cijena pa razmisljam da ga uzmem. Jel ima netko kakvo iskustvo? Koje su razlike u odnosu na VS3?
ovdje pišite linkove za download igara ! :retard:
zanima me jel ima uopće tih mobova kaod nas, zvao panasonic ali ih nemogu dobit, a po oglasnicima uopće nemaju, jer to zato kaj je se malo pan povukao sa tržišta ili....?
Ovaj preklopni mobitel, punog naziva Panasonic P702iD, analizira vaš način govora i ton glasa i na temelju toga mijenja boju na vanjskom zaslonu ovisno o vašem raspoloženju. Sustav se zove Feel Talk, a može prikazivati 10 boja u 128 nijansi. Obzirom da se boje prikazuju na vanjskom zaslonu dok...
zanima me cijena takvog polovnog mobitela, star 2 godine. Koliko bi mogo dobit za njega??
Jel se moze to igdje nabaviti? Ja sam se raspitivao po zg po raznim panasonic ducanima i niko nis ne zna i nema. I, kolko je realno za ocekivati novaca prilikom prodaje x700?
Znam da je star telefon, no molim Vas da mi kažete kako vidjeti koji je u njemu trenutačni SW i gdje skinuti svježiji sa HR podrškom? Naime telefon pokazuje da ima poruke u njemu samom ili na SIM kartici - dok ih ustvari nema. Mislim da ću riješiti problem ako ga prefleshiram. Hvala unaprijed.
*01763*737381# - master reset (user data, user code) A100, A101, A102,G50, G51, G70, GD55.. *369#(*) - MENU 7, 4, 6, menu, menu - lock menu *#9999# - 5 sec after power on - SW version (GD75, GD67, GD87..)
Zanima me dali postoji 3G mobitel od Panasonica.... I ak postoji, cijena,karakteristike itd. Hwala
Na mom VS3 starom 6 mjeseci pojavio se problem da već tri dana za redom pokazuje praznu bateriju iako ga redovno napunim a što do sada nije bio problem. Izgleda da joj je kraj. Može li mi netko odgovoriti pokriva li garancija uređaja bateriju? Hvala
mislim da mi je to netko tražio, več sam zaboravio.. mogu sutra mailat kom treba..:thumbup:
Vjeroajtno postoji neka tema vec o vome, al ja ne nadjoh, pa jel ima koja dobra dusa koja bi napisala neke trikove , svajete, koje programe obavezno imati na X700. Sve kaj neko tko, ima/imao taj mob. Hvala!
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma