Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 76 do 100 of 116

Forum: Panasonic

  1. Panasonic X700

    http://www.mobileburn.com/news.jsp?Id=648&source=SIDEBAR

    Started by Jamal, 29-02-2004 17:16
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.444
    03-03-2004 01:52 Idi na posljednji post
  2. Komentari na fotke PANASONIC X70

    fotke su tu: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=3059 a komentare stavite ovdje.............. :)

    Started by zappan, 21-11-2003 17:21
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.685
    23-02-2004 20:24 Idi na posljednji post
  3. kabal za panasonic POMOC

    da li neko zna ili ima sliku unutrasnjeg kopcanja deka koji se ukljucuje u u telefon panasonic gd87 imam program za GPRS ali prilikom instalacije nedetektuje mi modem u telefonu ja sam otvaro dek i vidio sam de jedna zica nije skopcana crvena pa me ineresuje da li to tako treba ili je to fabricka...

    Started by hogar, 14-02-2004 12:26
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.217
    14-02-2004 12:26 Idi na posljednji post
  4. Panasonic Gd87 softver za W98

    MOLIM VAS MOZE LI MI NEKO RECI GDJE MOGU NACI PROGRAM ZA SPAJANJE SA KOMPJUTEROM ZA PANASONIC GD87 HITNO MI TREBA UNAPRIJED HVALA SVIMA

    Started by hogar, 07-02-2004 17:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.423
    08-02-2004 01:40 Idi na posljednji post
  5. rezolucija fotke sa x70

    Mislio sam da je rezolucija fotke na x70 jednaka onoj na gd 87, i zappan je objavio fotke te veličine na site-u, nisam ziher al mislim da je 176x132. Ali danas kupim novi VIDI i na zadnjoj strani piše da je rezolucija 352x288 a i na puno web stranica piše da je rezolucija fotke isto 352x288. U...

    Started by subtex, 31-12-2003 00:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.860
    01-02-2004 19:11 Idi na posljednji post
  6. X11

    X70 sa javom ???

    Started by Jamal, 26-01-2004 04:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.140
    27-01-2004 01:29 Idi na posljednji post
  7. x70

    dobio sam x70, super je....odlično izgleda

    Started by mario_mario, 06-12-2003 13:39
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.824
    22-12-2003 01:12 Idi na posljednji post
  8. program za spajanje s kompom za gd 60

    di se moze naci program za spajanje gd60 s kompjuterom? -ja sve pretrazio!

    Started by el nino, 04-12-2003 01:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.453
    12-12-2003 20:50 Idi na posljednji post
  9. Question java igrice za panasonic?

    ima li netko wap stranicu za skidanje java igrica za panasonic gd60?

    Started by el nino, 04-12-2003 01:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.300
    04-12-2003 01:18 Idi na posljednji post
  10. Panasonic G 50

    System GSM / (GPRS class 8) Frequency Range 900 / 1800 / 1900MHz Dimensions 80 x 43 x 18 mm Volume / Weight 53cc / 75g Talk / Stand by Time Up to 150min / Up to 200hrs* Browser WAP 2.0 Browser & WAP Protocol 1.2.1 Messaging SMS / EMS Display 128 x 96 pixels, 4K Colour Ringing Melody...

    Started by nimda, 14-04-2003 21:51
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 6.064
    03-12-2003 15:13 Idi na posljednji post
  11. Panasonic G70

    Evo exkluzive Dojmovi?

    Started by KaKaV NeReD, 01-11-2003 17:24
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.937
    04-11-2003 15:09 Idi na posljednji post
  12. G-60

    Od danas(vidi datum posta) u ponudi VIPneta za... :thumbup: pogledajte u cjeniku.

    Started by sms freak, 06-10-2003 18:44
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.765
    31-10-2003 17:02 Idi na posljednji post
  13. GD55 Melodij

    Treba mi kod za gd55 melodije, znaci da melodije kucam direktno preko mobitela...

    Started by MarkMaster, 25-10-2003 22:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 3.333
    25-10-2003 22:06 Idi na posljednji post
  14. program za panasonic gd87

    :rolleyes: pozdrav svima imam jednu molbu hitno mi treba program za panasonic gd87 nemogu nigdje da ga nadem pa vas molim ako neko zna da mi kaze

    Started by hogar, 07-10-2003 17:49
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.917
    13-10-2003 22:57 Idi na posljednji post
  15. Question panasonic iz tomb raider filma??

    ako ste gledali laru croft vidjeli ste mobilni uredaj panasonic-preklopni--kako ludo izgleda--zna li itko koje su njegove 'oznake' i kad ce izaci???

    Started by vjeko, 14-09-2003 01:32
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.491
    15-09-2003 21:11 Idi na posljednji post
  16. Panasonic Web Site

    http://www.panasonicmobile.com/frame/a_eng.html za najnovije vijesti iz panasonica

    Started by Jamal, 12-09-2003 20:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.174
    12-09-2003 20:45 Idi na posljednji post
  17. Exclamation Gd87 pitanje

    Zanima me dal on ima aktivan poklopac znači kad ti zvoni mob da se javiš čim ga otvoriš ili moraš baš stisnuti zelenu slušalicu jer ja tu opciju nisam našla, zna netko? I još nešto kako da šaljem slike sa moba na e-mail?:rolleyes:

    Started by Mobyfan-ica, 01-08-2003 19:49
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.577
    10-09-2003 20:16 Idi na posljednji post
  18. X70

    evo meni najljepši preklopnjak na tržištu i jedva čekam da se pojavi u prodaji jer mislim prodat bubreg za njega :afro:

    Started by flOoKi, 12-04-2003 23:48
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.895
    23-08-2003 23:06 Idi na posljednji post
  19. Panasonic G60 + eksterna KAMERA

    pozdrav svima.. evo, pogledajte si slikice ovoga, a ja se samo hvalim da se njime igram slijedećih dana.... telefon je prototip, ali je koliko vidim dosta sličan 87ici, ali klasu niži - najavljuje se kao nasljednik za GD67 (ima straga opet onu foru za svoje slike stavljat - tzv. Image-in). Ekran je...

    Started by zappan, 13-08-2003 22:43
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.269
    23-08-2003 14:50 Idi na posljednji post
  20. Question Panasaonic GD 67

    zna li itko koliko moze ovaj mob pohraniti sms poruka? tj. da li ima mogucnost pohranjivanja sms poruka i na mob osim na karticu? p.s. zna li tko ista o gd68. to je brat od 67-ce koji je namijenjen za kinesko trziste,ali se pojavio i kod nas.

    Started by eska, 04-06-2003 16:47
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.544
    17-08-2003 19:32 Idi na posljednji post
  21. Gd55

    Mali,ali pali!!!:D

    Started by //Wild-Boy\\, 13-07-2003 20:16
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.260
    01-08-2003 23:42 Idi na posljednji post
  22. X60

    evo ga u usporedbi sa velikim bratom

    Started by Jamal, 20-06-2003 03:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.473
    21-06-2003 12:21 Idi na posljednji post
  23. Panasonic GD 55

    Started by nimda, 14-04-2003 21:46
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.040
    15-04-2003 19:49 Idi na posljednji post
  24. Panasonic na CeBitu

    evo vam nekoliko slika od mobitela koje je panasonic predstavio na CeBitu

    Started by Jamal, 12-03-2003 17:17
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 6.268
    15-04-2003 19:32 Idi na posljednji post
  25. I naravno x 70

    http://www.panasonicmobile.com/cebit/eng/images/x70_pic03.jpg System GSM / GPRS class 8 Frequency Range 900 / 1800 / 1900MHz 850 / 1800 / 1900MHz (for USA) Dimensions 87.3 x 47.1 x 24 mm Volume / Weight 80cc / 95g (Target) Talk / Stand by Time Up to 5 hrs / Up to 290 hrs* (Target) ...

    Started by nimda, 14-04-2003 21:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.443
    14-04-2003 21:52 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove