Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 51 do 75 of 116

Forum: Panasonic

  1. VS3 MainMenu Icons + Wallpapers + ostalo

    Ima ovdje nesto ..http://howardforums.com/showthread.php?t=721992..za Wallpapere i nije neki problem, nego MainMenu icons je vec teze nac. Ak netko jos nesto dobrog nađe, nek stavi ovdje. Ja sam si stavio ove ikone. Jedva sam skuzio kak se to radi, ako ko nezna --> postavke->postavke...

    Started by rossonero, 27-11-2005 23:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.295
    27-11-2005 23:01 Idi na posljednji post
  2. Arrow Xmf

    imam x-700 i vidio sam da su svi tonovi zvona u xmf formatu. postoji li kakav program zam izradu tonova u tom formatu. prepoznaje još midi i amr. ali amr dosta loše zvuči. :wstupid:

    Started by unreal, 10-11-2005 10:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.430
    17-11-2005 22:14 Idi na posljednji post
  3. Arrow Panasonic novi

    Jel tko zna kada izlaze novi Panasonic koji imaju 16mil boja i rezoluciju 320*240

    Started by Car, 28-09-2005 00:55
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.066
    07-11-2005 12:15 Idi na posljednji post
  4. Glossy Symbian u X700 ?

    Može li mi netko objasniti ovu vrstu softvera ? Vidim da ga po netu svi hvale ali nitko ne navodi konkretne razloge!

    Started by Boris-RI, 25-10-2005 22:06
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.116
    04-11-2005 18:44 Idi na posljednji post
  5. X400

    Moze li mi netko reci gdje u Zagrebu mogu dekodirati X400? Thanks.

    Started by xyz28, 04-11-2005 15:42
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.038
    04-11-2005 15:42 Idi na posljednji post
  6. X700 dekodiranje

    Zna li netko gdje mogu proći jeftinije? :thumbup:

    Started by Papagaj, 25-10-2005 03:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.379
    30-10-2005 14:23 Idi na posljednji post
  7. VS3 iskustva?

    Ima li netko dotični mobitel i kakva su iskostva sa istim?

    Started by igorrzg, 06-10-2005 11:36
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.591
    29-10-2005 17:31 Idi na posljednji post
  8. G50 Dekodiranje

    Jel zna netko gdje otkodirati Panasonica G50 u Zagrebu?

    Started by bart, 24-10-2005 12:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.838
    24-10-2005 16:19 Idi na posljednji post
  9. gd90 - otljucavanje tipkovnice

    Bok, jel zna tko kako?

    Started by vkosalec, 10-10-2005 23:11
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.259
    11-10-2005 12:07 Idi na posljednji post
  10. Panasonic x500-sto mislite o njemu?

    Evo,jedna se frendica navukla da ona jako oce taj mobitel,i pitala me dal to kaj valja a ja noj reko :dunno: .Ima li ko iskustva s tim Panasonicom,jer ja nemam ni s jednim osim sa x700.jel to vrijedi 2200kn?mane i plusevi?

    Started by IvLajec, 28-05-2005 13:59
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.583
    05-10-2005 23:26 Idi na posljednji post
  11. Arrow Panasonic g60

    :) Zanima me kakav je ,koje su specifikacije! Fala :kitty:

    Started by lili, 14-05-2005 00:33
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.982
    14-05-2005 18:23 Idi na posljednji post
  12. P: Panasonic GD87 > Hrvatski jezik?

    Postavljam pitanje za prijatelja koji još nema pristup netu! 1.) Dali ima mogučnost stavljanja Hrvatskoga jezika u Panasonic GD87 ? 2.) Dali netko to radi sa područja Osijeka i okolice, koliko košta ta usluga ?

    Started by VuKi, 24-04-2005 15:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.345
    24-04-2005 15:25 Idi na posljednji post
  13. Panasonic x200 software

    Upravo kupljen. Postoji li kakav software da prebacim slike i imenik na comp. i obrnuto, preko irda?

    Started by bluetoth, 20-04-2005 22:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.266
    21-04-2005 21:07 Idi na posljednji post
  14. poklanjam za gd 30

    ak nekom treba poklonim mu punjac, bateriju koja mislim da je ok i uputstva.

    Started by muuki, 20-10-2004 10:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.725
    07-11-2004 23:37 Idi na posljednji post
  15. Question Panasonic X70 ili Motorola V600 ili nešto treće

    ekipa, molim pomoć. za staru kupujem nešto preklopnjaka s kamerom. imam nekoliko koji su mi upali u oko, a to su: - panasonic X70, - motorola V600 i - samsung E600. stara mi nije neki mobač-genij ali joj je dosadila

    Started by z81, 08-10-2004 23:48
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.156
    11-10-2004 08:43 Idi na posljednji post
  16. Panasonic X70 pitanje

    Gdje mogu skinuti melodije i slike za ovaj mobitel?

    Started by mladjo, 09-09-2004 02:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.437
    10-09-2004 03:00 Idi na posljednji post
  17. TREBAM g50 GPRS POSTAVKE

    Bok svim, baš je jadno kaj ste taj forum promijenili i većinu tema zbrisali. ali zanima me nekaj. Ima li ili zna netko gprs postavke za g50 na HTmobile? HVALA UNAPRIJED!!!

    Started by djjovanhahaha, 31-08-2004 20:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.853
    08-09-2004 22:52 Idi na posljednji post
  18. razlika GD 75 i GD 67/68

    zanima me u cemu je razlika ova dva modela. po cijenama rabljenih uredjaja, gd 75 je tek nesto jeftiniji (recimo 450 kn u odnosu na 500 kn) a ekran mu je crno bijeli i manji, a i sam model je mislim stariji. pa zasto onda nije puno jeftiniji? ili ima neke prednosti u odnosu na GD 67 kojih nisam...

    Started by muuki, 12-07-2004 13:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.261
    15-07-2004 11:51 Idi na posljednji post
  19. PomoĆ Gd35

    nabavio sam neki krš. kad ga upalim zakljucana mi je tipkovnica i nema sanse da ga odkljucam. samo ga mogu ugasiti i upaliti. Pomoć

    Started by hercvu, 29-05-2004 16:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.426
    01-07-2004 23:43 Idi na posljednji post
  20. gd67 - melodije,logotipi i softwer

    Jel mi moze netko reci dal se moze gd67 spojit s kompom i dal postoji kakav softwer za promjenu melodija i logotipa?

    Started by vkosalec, 16-06-2004 21:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.381
    18-06-2004 00:32 Idi na posljednji post
  21. CeBIT 2004: Panasonic

    CeBIT 2004: Panasonic Zvijezda panasonicovog standa je bio model X700. Po prvi put Panasonic ulazi u utrku s drugim proizvodacima kada su u pitanju aparati tipa Smartphones. Model X700 je aparat pod Simbian OS na platformi 60. Kolor ekran je 65 K, kamerom koja posjeduje dodatno osvjetljenje, sa...

    Started by Šile, 23-05-2004 16:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.246
    23-05-2004 16:25 Idi na posljednji post
  22. software za panasonic G50

    DI SE MOŽE NAĆ SOFTWARE ZA SPOJIT PANASONIC G50 S KOMPIĆEM???

    Started by Ivan 2, 25-04-2004 19:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.204
    25-04-2004 19:43 Idi na posljednji post
  23. Panasonic X300

    nesto drugacije.... zanima me sta je unutra kad se otvori

    Started by Jamal, 20-03-2004 22:35
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.714
    02-04-2004 13:50 Idi na posljednji post
  24. Panasonic GD55 CRASH TEST

    kao što je rečeno u raspravi (http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&postid=35002#post35002), napravljen je crash test GD55ice... na web sam stavio 5 kratkih DivX filmića pa pogledajte što je sve prošao... u novom mobilu će se naći i članak koji će ocijeniti njegov uspjeh na tom testu ...

    Started by zappan, 28-09-2003 15:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.204
    06-03-2004 15:56 Idi na posljednji post
  25. Hendset Manager Za Gd87 Pomoc

    E OVAKO NASAO SAM PROGRAM ZA GD87 NA OVOJ STRANICI www.matweb-01.com/englis/en-home.htm ovdje mozete naci i drajvere i sofware za sve telefone ali ja imam jedan problem skinuo sam program i instaliro ali kada ga pokrenem dobijam upzorenje napisacu ga na engleskom THE DATA LINK BETWEN SOFTWARE...

    Started by hogar, 05-03-2004 23:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.239
    05-03-2004 23:54 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove