Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 51 do 75 of 76

Forum: Alcatel

  1. Cebit 2004 - Alcatel

    Francuski predstavnik se predstavio s nekoliko novih modela. Model OT835 koji svojim gabaritima spada u klasu najmanjih aparata s integriranom kamerom. Posjeduje digitalni aparat, i mogucnost snimanja video zapisa. Model OT756 podrzava mp3 melodije za zvono, digitalnu kameru, video poruku...

    Started by Šile, 21-05-2004 22:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.334
    01-06-2004 22:56 Idi na posljednji post
  2. Alcatel 735 impresije

    Novi sam korisnik ovog foruam, pa tako za pocetak da stavim jedan review Alcatela 735. Pozdrav Vanji od jos jednog ljubitelja alcatela. Za 735 stoji sve sta je Vanja napisao za 535.Potpuno isti mobiteli. Razlika je u tome sta 735 ima kameru i jednu igricu vise. Mob lijepo leži u ruci, i meni je...

    Started by xianfu, 11-11-2003 22:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.908
    12-11-2003 10:26 Idi na posljednji post
  3. ot 525 dodaci

    kupio sam alcatel ot 525 i zanima me da li se može, i kako povezati sa kompjuterom, i onda kad ga povežem da skidam preko neta (ne wapa, nego pravog neta) sličice, melodije i slično i prebacujem ih na mobitel... ako postoji takva stranica...

    Started by suba, 23-08-2003 14:19
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.946
    25-09-2003 22:30 Idi na posljednji post
  4. 535 na testu

    Ako vas nešto zanima, tu sam... :)

    Started by vanja, 21-06-2003 16:27
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 55
    • Pregleda: 9.560
    17-09-2003 17:36 Idi na posljednji post
  5. Nece da se puni

    Juce sam stavio svoju 501 na punjenje i kako je punjac na podu bio ustekan a mobitel na stolu zapeo sam na kabal i iscupao ga iz punjaca a mobitel mi je pao na pod. I danas sam zalemio kabal (kako treba 100% sam siguran) i kad sam stavio mobitel na punjenje kaze "Nemoguce je puniti bateriju!". Pada...

    Started by Shaner, 31-08-2003 20:06
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.411
    31-08-2003 20:30 Idi na posljednji post
  6. Ot 331

    Imate priliku citati u Mobilu(dvobroj) 40/41. Slobodno pricajte,komentirajte,itd.

    Started by //Wild-Boy\\, 17-07-2003 22:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.378
    18-07-2003 01:00 Idi na posljednji post
  7. Alcatel 525 iskustva?

    Ima li neko iskustva sa ovim mobitelom? Onako generalno: prijem, kvalitet i jacina zvuka, baterija, softver, pouzdanost, prednosti i mane, odnos kvalitet-cena, alternativa.

    Started by Elmer Kameni, 09-04-2003 02:46
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.612
    09-06-2003 19:07 Idi na posljednji post
  8. SMS tipkovnica za 511,512,525

    Slučajno sam ju pimjetio u dodatnoj opremi pod Ostalo www.emshop.hr/detalji.asp?sid=658f167fcd8d6f58d33d61044107acae&item=265&cid=5&pid=5&podg=1

    Started by sms freak, 22-05-2003 18:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.519
    30-05-2003 21:07 Idi na posljednji post
  9. Anketa Anketa: Ima li nade Alcatel?

    Daklem, da vidimo kakvo je stanje sa Alcatelima u RH :cool:

    Started by vanja, 11-03-2003 16:53
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 4.122
    06-05-2003 15:15 Idi na posljednji post
  10. Lightbulb Alcatel - Mitsubishi

    Konačno razriješene dvojbe oko suradnje Alcatela. AKo ste pratili vijesti na mobil.hr, već znate o čemu se radi. 531 je (za sada) jedini model koji je nastao suradnjom Alcatela i Mitsubishija. 320 je LG-ev model.

    Started by vanja, 06-04-2003 22:28
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.520
    12-04-2003 21:28 Idi na posljednji post
  11. Alcatel modifikacije

    Evo, naletih na netu na sličice. Baš bi si mogao "nabaciti" tako nešto na 501-inicu ;)

    Started by vanja, 16-03-2003 17:33
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 4.925
    31-03-2003 20:54 Idi na posljednji post
  12. Ot 531

    možda ima neko kakvih informacija o ovom mobaču?

    Started by flOoKi, 26-02-2003 21:48
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 6.506
    30-03-2003 00:02 Idi na posljednji post
  13. Thumbs up OT 715 za 1599kn!

    U VIP centrima je od jučer u ponudi Alcatel OT 715 po cijeni od 1599kn,poprilično povoljna cijena :thumbup:

    Started by sms freak, 20-02-2003 18:54
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 4.520
    05-03-2003 21:49 Idi na posljednji post
  14. FM radio kit za seriju 311/511/512/525

    Zna li tko kada ce Alcatel sluzbeno izdati FM radio kit za navedenu seriju.Bilo bi fora prikljucenjem stereo slusalica dobiti novi meni na telefoncicu i slusati radio.U uputama (za moj 511) stoji da se cak radio moze slusati preko speakerphonea.Kontaktirao sam elektromagic i alcatel,no sluzbeni...

    Started by DUo2, 17-02-2003 23:06
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.636
    28-02-2003 20:32 Idi na posljednji post
  15. OT 511 za 599kn

    U GSM shopu u Rijeci,u Simpa paketu.Tko voli nek izvoli!Malo mi je bilo čudno ali istina je!:D

    Started by sms freak, 25-02-2003 15:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.391
    27-02-2003 22:28 Idi na posljednji post
  16. OT 511 i otkazivanje procesora

    Ima li itko iskustva s telefonom Alcatel OT 511? Ja moram priznati da su mi 2 aparata skroz rikla od istog simptoma.Riknuo im je procesor.Vijek trajanja im je bio cca 3 mjeseca:(Aparatic mi je ful sladak,i toliko sam lud da bi opet kupio istog,no znam da ce mu opet riknuti procesor.Vidim da ga vise...

    Started by DUo2, 17-02-2003 19:32
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.506
    27-02-2003 21:54 Idi na posljednji post
  17. Još povoljniji 525 u VIPme paketu

    U Hama centru u Rijeci(I.pl.Zajca 24,kod pizza cut-a Tomato) sam vidio da prodaju 525 u VIPme paketu za 999 kn.:D

    Started by sms freak, 06-02-2003 14:49
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.104
    19-02-2003 23:51 Idi na posljednji post
  18. Angry Alcatel OT 511 i crkavanje procesora

    Ima li itko iskustva s telefonom Alcatel OT 511? Ja moram priznati da su mi 2 aparata skroz rikla od istog simptoma.Riknuo im je procesor.Vijek trajanja im je bio cca 3 mjeseca:(Aparatic mi je ful sladak,i toliko sam lud da bi opet kupio istog,no znam da ce mu opet riknuti procesor.Vidim da ga vise...

    Started by DUo2, 17-02-2003 19:30
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.758
    17-02-2003 19:30 Idi na posljednji post
  19. Novi Model : OT320

    kao sto naslov kaze novi model iz tvrtke Alkatel, jos nema nikakvih tocnih specifikacija, samo se pise da je nasljednik 311-ice

    Started by Jamal, 09-02-2003 05:55
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.110
    16-02-2003 15:32 Idi na posljednji post
  20. 525 u VIPme paketu

    Na www.vipnet.hr/cw/d_show?type=cw&id0=2&id1=25&id2=10039 možete pogledati cijene novih VIPme paketa,među koijma je i Alcatel 525 za 1099kn!

    Started by sms freak, 04-02-2003 19:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.816
    05-02-2003 18:52 Idi na posljednji post
  21. Question ot easy

    Kako na ot easy psat poruke malim slovima?

    Started by Daniel Morales, 08-12-2002 18:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 7.227
    15-01-2003 22:15 Idi na posljednji post
  22. Ot 525

    Dimensions (L x W x H): 97 x 42 x 20mm Weight : 75g Volume : 71cc Patch antenna Standard battery : Lithium Ion 600 mAh Talk time : Up to 6 hours (Pmin, 50%DTX) Standby time : Up to 280 hours (Paging 5, static) DriveKey™ : 3 positions Enhanced white-blue backlight Display : up to 6...

    Started by gIK, 13-11-2002 22:13
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 51
    • Pregleda: 13.133
    28-12-2002 21:31 Idi na posljednji post
  23. Talking Stari AlkiĆi

    :fried: HAJDE LJUDI (vi koji imate stare alkiće tj. sve starije od 525-ice) PIŠITE OVDJE KAKO PRERADITI POPRAVITI I/ILI POBOLJŠATI RAD MOBA zahvaljujem :angel:

    Started by master_nt, 21-11-2002 21:57
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.243
    08-12-2002 14:40 Idi na posljednji post
  24. Post Alcatel netmonitor

    Poceo sam unositi neke informacije o maintanance meniu za alcatele na http://www.info-mob.com/meni.php?id=1&sid=1&cid=120 budem dodavao malo po malo posto bas nemam vremena trenutno.

    Started by gog, 06-10-2002 16:04
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.505
    06-10-2002 16:04 Idi na posljednji post
  25. Post Alcatel OT511?

    Razmišljam o kupnji tog moba pa me zanima ima li ga tko i vaše mišljenje o njemu  :) Još razmišljam i o Siemensu C45 i Nokia 3510. Thx unaprijed   Btw. nemam baš previše para za mob  ;)

    Started by v3ky, 24-08-2002 16:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.591
    21-09-2002 22:44 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove