Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 66 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 176 do 200 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [E72] Ne mogu se spojiti na kućni Wi Fi

    Pozz ekipa! Evo ovako... imam nokiu e 72... do sad se bes problema spajala na moj kucni router , thomson tg782.... Sad se poceo javljat problem, da kad skeniram dostupne wi fi tocke, nekad uopce ne nadje router, makar sam pola metra od njega, iz desete ga nadje, i onda kada krenem na...

    Started by Poggiali, 22-09-2010 05:37
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 8.403
    25-09-2010 22:21 Idi na posljednji post
  2. [N95 8GB] Crkla memorija :(

    Eto... samo uzmem mobitel u ruke i kartice jednostavno nema. Ne prepoznaje je. Nestalo sve što je bilo na kartici. Logično. Da li se to može zamijeniti, bilo što s tim napraviti? Ovo mi je nezamjenjiv telefon, a bolju Nokiu još vidio nisam. :(

    Started by maurich, 19-09-2010 22:12
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.694
    25-09-2010 14:34 Idi na posljednji post
  3. [E71] VPN client

    Trazim neki provjereni vpn client, Nokia VPN (mVPN_4_0_091231) nije adekvatna (trazi nesto sasvim deseto).

    Started by zerobravo, 23-09-2010 11:16
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 862
    23-09-2010 11:16 Idi na posljednji post
  4. [E55] Ne mogu ukljuciti digitalni kompas

    Kupio prije par dana nokiu E55 mobitel je odlican, ali imam problem sa ovi maps, nikako nemogu uključiti digitalni kompas. Jednostavno nemogu naći gdje to uključiti. Pa Vas molim za pomoć EDIT: Problem je rješen

    Started by eldorado8472, 18-09-2010 14:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.417
    20-09-2010 14:49 Idi na posljednji post
  5. [6220c] bluetooth ne povezuje

    pokušavam na mobitelu uključit bluetooth,ali kad stisnem da ga uključi izbaci poruku nemoguće izvesti bluetooth radnju,jel to kakva greška sa programom ili mi je pokvaren bluetooth na mobitelu.hvala

    Started by stojka, 17-09-2010 13:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 925
    19-09-2010 12:50 Idi na posljednji post
  6. [N95] "ciscenje" mem. kartice

    Iako ovo nije vezano direkt za N95, zanime me na koji nacin "cistite" karticu od nepotrebnog "smeca"? Ono, instalirate neki program, pa ga pobrisete a on ostavi neki folder na kartici ili mobu... Ima li neki softver za to, ili rucno ceprkate i nadate se da niste izbrisali nista bitno :cthumbup: ?

    Started by AnArChY, 15-09-2010 18:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 655
    15-09-2010 18:31 Idi na posljednji post
  7. [E72] jel stvarno nemoguće poslati video s Nokije na drugi mobitel?

    Pokušavam već pola sata pronaći način kako prebaciti video uradak sa svoje E72 na drugi mobitel. E72 u postavkama ili opcijama uopće nema mogućnost "Šalji". Što raditi?

    Started by Moby, 11-09-2010 22:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.978
    13-09-2010 15:48 Idi na posljednji post
  8. [N85] Gasi se ekran

    Pozdrav, oprostite ako sam fulao post pa molim moderatora da me premjesti ako je potrebno..Naime imam nokiu n85, i već par puta mi se desilo nešto interesantno.Gasnuo mi se ekran, sam od sebe,jednostavno crknuo, iako je mobitel i dalje upaljen i normalno funkcionira,jedino šta ne radi ekran.Tipke...

    Started by karlovac29, 12-09-2010 22:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 934
    13-09-2010 00:20 Idi na posljednji post
  9. Question Memorijska kartica - Zaboravljena lozinka

    Imam problem, Preko mobitela sam postavio šifru na memorijskoj kartici... Menadžer datoteka >microSD 4GB > Otvori > Opcije > Lozinka mem. kartice > Postavi i sve je bilo OK i ja sam zaboravio na to...i vremenom sam ZABORAVIO LOZINKU. Sada kad prebacim karticu u drugi uređaj traži šifru...

    Started by grofed, 06-09-2010 20:03
    kartica, lozinka, memorijska, microsd, sifra
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 14.668
    12-09-2010 02:43 Idi na posljednji post
  10. [N86] treba mi kvalitetan servis

    malo sam popio,mobitel mi je pao s okoprilike 2 m. mobitel se rastavio bateriju i oklop sam spremio u džep.Ujutro vidim da mi je staklo na oklopu puklo i da mi je krom izderan, display je osto čitav,provjerio sve ostalo na mobitleu,radi sve osim usb utora pa nemogu mobitel punit,niti spojit na...

    Started by Black3005, 05-09-2010 22:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.512
    10-09-2010 15:40 Idi na posljednji post
  11. [N96] sama salje poruke

    Od prije 2 mjeseca mi pocele stizat poruke:info poslali ste poruku na broj (113567898) koji ne podrzava sms poruke,za informacije obratite se sluzbi za korisnike. Nazvao sam njih i oni naravno neznaju nista,vjerojatno sam instalirao neku aplikaciju koja sama salje poruke,ali sam deinstaliro sve...

    Started by fantom, 03-09-2010 18:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.701
    06-09-2010 18:41 Idi na posljednji post
  12. Thumbs down [n86] izgovaranje imena kontakta iz imenika

    Kako se ukljućuje opcija na nokia telefonima da kad me netko zove,a njegovo ime se nalazi u imeniku da telefon "pročita" to ime. Nadam se da će naši moderatori biti zadovoljni sa postom

    Started by Spekny, 06-09-2010 13:18
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.204
    06-09-2010 18:03 Idi na posljednji post
  13. [E66] Problem s tipkovnicom

    Na tipkovnici rade sve tipke osim 2, 6 i 0, pa pretpostavljam da je otišla tipkovnica. Kolka bi bila cijena zamjene tipkovnice? Da li ima u okolici Zagreba za kupit masku za E66 i koja cijena? Hvala.

    Started by SuhiJr, 04-09-2010 13:36
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.212
    04-09-2010 13:36 Idi na posljednji post
  14. [6220c] moj prvi symbian - mala pomoć oko mobitela

    ovako kupio sam nokiu 6220 c. pošto baš nisam u koraku s ovim mobitelima nešto previše ovo mi je nešto potpuno novo i neistraženo.zanima me koje su mogućnosti ovog mobitela. mislim općenito ovih mobitela jer vidim da ima svega i svačega i da je to ko neki mali komjuter. ima svega i svačega na njemu...

    Started by Black3005, 07-10-2009 20:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 4.532
    01-09-2010 20:57 Idi na posljednji post
  15. [N73] Svijetli kad je upalim, ali se ništa ne pokazuje

    Bok ljudi,evo ovdje sam novi pa se nadam da cu dobiti odgovor :) Imam Nokiu N73 i kad upalim svijetli,ali nista se ne pokazuje....pa vas pitam ako mi netko meze reci,dal i je imao iskustva i kako to rijesiti..?? tj zanima me da li je nesto pokvareno,maticna procesor ili nesto,ili je samo...

    Started by ferdo, 01-09-2010 14:47
    n73
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 964
    01-09-2010 15:51 Idi na posljednji post
  16. [6700 slide] najava,slike,specifikacije

    http://www.gsmarena.com/nokia_6700_slide-3035.php -TFT, 16M colors 240 x 320 pixels, 2.2 inches, -Camera 5 MP, 2592x1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, LED flash, -Symbian OS v9.3, S60 rel. 3.2....

    Started by Vepar, 24-11-2009 16:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.128
    30-08-2010 20:43 Idi na posljednji post
  17. [N86] kako palit i gasit svijetlo bljeskalice dok se snima i još neke korekcije

    dakle uključim snimanje i nakon nekog vremena želim upalit bljeskalicu kako da to učiinim a da ne prekidam snimanje? ili obrnuto? još me zanima kako stavit šifru na poruke i galeriju? imam još nekh stvari koje bi želio ispravit na ovom mobitelu samo se sad nemogu sjetit, prvo bi volio ovo dvoje ako...

    Started by Black3005, 25-08-2010 08:58
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.284
    26-08-2010 21:51 Idi na posljednji post
  18. [Gmail] sinhornizacija jednostavno prestala radit

    Hi all, eto, danas sam iskusio jos jedan problem sa E72, naime iz nekog razloga je prestao skidati mailove. Zadnji mail mi je od 12:23 , i nakon toga sam dobio hrpu mailova ali mob ih jednostavno nije povukao.. ima li tko ideje sto se dogodilo? Hvala :) Znaci isti problem kao i u ovom...

    Started by beetleman, 25-08-2010 18:37
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 615
    25-08-2010 18:37 Idi na posljednji post
  19. [E70] Kratki review

    Pošto imam taj mobitel već skoro mjesec dana, odlučio sam se za mali review. Dakle, mobitel dolazi sa sljedećom opremom -baterija BL-6C (1150mAh) -mono slušalise (HS-5) -instalacijski CD -mini SD kartica 64MB -USB kabel -brzi punjač ACP-12 -uputstva

    Started by Moby, 13-01-2007 21:01
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.882
    24-08-2010 15:37 Idi na posljednji post
  20. [6650 Fold] Ne daje nikakve znakove života

    Dakledijagnoza je sljedeća : do 28.08. ove godine imam garanciju ali sam trenutno malo udaljen od mjesta kupnje ili od T-Centra. Nokija je normalno radila a sad ni na punjaču ni bez njega nedaje nikakve znakove života. DA li možda mogu probati određenu kombinaciju tipki da se upali ili je...

    Started by Red Dwarf, 18-08-2010 06:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.252
    22-08-2010 14:20 Idi na posljednji post
  21. [6220 clasic] problem sa zaslonom

    Dakle imam nokiu 6220 classic koju sam kupio prije mjesec i pol dana,prije dva dana mi se dogodio jedan problem.Dakle,zarotirao mi se ekran u lijevu stranu par milimetara....ako je itko imao slicnih iskustava molio bih vas za pomoć,mobitel je kupljen na "crno" tako da otpada solucija da ga odnesem...

    Started by josip0505, 20-01-2010 16:32
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.240
    20-08-2010 00:08 Idi na posljednji post
  22. [N95 8GB] Problem s hakiranjem

    Pozz, imam probelm prilikom hakiranja navedenog telefona. http://cafe.mobil.hr/threads/56431-Tutorial-Hakiranje-softvera-i-certificiranje-nepotpisanih-aplikacija Post #5 Tim postupkom radim

    Started by unyeee, 10-08-2010 03:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.046
    17-08-2010 10:35 Idi na posljednji post
  23. Nokia n95 - program za snimanje razgovora bez Beep-a ?

    Koji mi mozete predloziti program za snimanje razgovora bez Beep-a ? hvala

    Started by suncokret1, 26-07-2010 22:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.674
    17-08-2010 10:32 Idi na posljednji post
  24. [n95 8gb i n95] zamjena prednje maske

    Zanima me mogu li na n95 staviti prednju masku od n95 8gb uz to da bih promijenio tipke,flet kabal i displej,i jos jedno pitanje mogu li tipke od music playera od n95 8gb na n 95?

    Started by IMKII, 16-08-2010 17:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.175
    17-08-2010 02:17 Idi na posljednji post
  25. [N95 8gb] Šteka kod gledanja clipova

    Dal netko zna kaj podesiti da film ne šteka?

    Started by eldorado8472, 11-08-2010 15:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.190
    15-08-2010 22:37 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 8 od 66 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove