Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 66 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1426 do 1450 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. Exclamation E60 - neće se podignut sustav

    prije 10 min. probam upalit mobitel i ništa samo piše NOKIA jedno 3 min. a nakon toga "PHONE START-UP FAILED . CONTACT THE RETAILER " ... par puta sam ga palio , vadio bateriju pa ponovno palio , ali ništa .... jućer mi je pao na tepih sa jedno 30-40 cm visine i ništa se nije desilo , mobitel...

    Started by Vatrogasac, 08-03-2007 08:28
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 5.069
    12-03-2007 19:16 Idi na posljednji post
  2. Nokia N91 8gb

    Što mislite o ovom mobu??? Novija verzija N91 samo sa više mamorije. 2MP kamera, 8GB memorije, symbian... http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1394/Nokia/N91-8GB

    Started by sime123, 12-03-2007 11:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 984
    12-03-2007 12:03 Idi na posljednji post
  3. Anketa: N73 vs. N93

    Nakon pregledavanja mnogobrojnih topica,velika dilema N73 ili N93,rado bih N93 ali ipak je malo previše dati 550 jura za mobitel,s druge strane razlika je samo što N93 ima bolji video(snimanje) i wlan,ali opet to nisu konačni troškovi triba uzeti memoriju a nebi bilo loše i GPS BT receiver(to je...

    Started by (s)misao, 24-02-2007 11:22
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.227
    12-03-2007 11:02 Idi na posljednji post
  4. Cudan problem s snimanjem zvuka na N93

    Naime, sta je, N93 na desnom kanalu snimi samo šum i ništa više. Koji mu je vrag? Jel mogu nekako izgasit desni kanal? Ljevi kanal radi OK

    Started by filipv, 08-03-2007 15:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 908
    10-03-2007 16:34 Idi na posljednji post
  5. [N76] Najava, info...

    Dali netko nesto zna o tom aparatu, koja bi mogla bit cijena i kada bi mogla biti dostupna kod na u hr!!! Hvala!

    Started by the_mish, 09-03-2007 16:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.666
    09-03-2007 19:48 Idi na posljednji post
  6. E ili N serija?

    Razmišljam o kupnji novog telefona i definitivno sam se odlučio za neki smartphone. Tražim što kompletniji mobitel, pa vi koji imate jedan od slijedećih modela, mogli bi mi reći dobre i loše strane ili preporuku. Nokia N70 - http://www.gsmarena.com/nokia_n70-1153.php Nokia N73 -...

    Started by nokian, 25-02-2007 19:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 6.780
    07-03-2007 15:55 Idi na posljednji post
  7. isplati li se n80?

    Malo je stariji mob (nema ga u podforumu), zanima me kakva je kamera. Troumim se između N73, N80 i k800i. Znam nije fer (dummy i to) ali mi je jako bitna kamera. n80 mi je zapeo za oko zbog wlana, a n73 mi je fakat ružna. @n73 owners - no hard feelings!!!

    Started by Niđo87, 05-03-2007 00:23
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.611
    07-03-2007 08:24 Idi na posljednji post
  8. Nokia N73 >>> rastavljanje

    Slika govori više od tisuču riječi kaže dobra stara poslovica! Iskoristite Youtube Grabber jer tko zna do kada bude na netu! http://www.youtube.com/watch?v=n_jOLMEE1YY&mode=related&search=

    Started by VuKi, 05-03-2007 01:23
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.887
    05-03-2007 12:41 Idi na posljednji post
  9. Q:nokia e60

    Neki dan mi se neki lik hvalio s tim modelom pa me zanima kakva je prednost onog wlan-a što ga podržava i što mogu s tim....

    Started by marin1988, 04-03-2007 14:27
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 851
    04-03-2007 14:34 Idi na posljednji post
  10. Postoji li FEexplorer za Symb 3rd?

    Pola sata sam kopao po DotSISu, ali ništa našao nisam. Imaju neki thread, ali je zatvoren...

    Started by Moby, 19-02-2007 00:36
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.874
    02-03-2007 14:41 Idi na posljednji post
  11. wlan pitanje

    kad mi mob nadje wlan, negdje vani i pokusam se spojiti i spojim se, kada upalim web preglednik on se ne uspjeva spojiti sto je problem,trebam podesiti i kako to uopce funkcionira s wlanom , spajanje na tudji racun ODGOVOR MOZE I NA PRIVAT

    Started by bulletdb, 27-02-2007 20:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.303
    28-02-2007 19:53 Idi na posljednji post
  12. N73 - verzija symbiana i programi

    kako da saznam koja mi je verzija simbiana??

    Started by nsudar333, 14-02-2007 00:33
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.356
    27-02-2007 22:12 Idi na posljednji post
  13. Nokia N93

    Koliko se može dobiti za nokiu N93, stara mjesec dana, očuvana kao nova, pismena garancija, sva oprema, 2gb minisd

    Started by stream, 26-02-2007 11:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.100
    26-02-2007 11:18 Idi na posljednji post
  14. napuhan i lijen

    ponosni sam vlasnik n80, od jucer - moram se pohvaliti pa vas molim neki savjet gdje da nadem korisne programe za nju, igrice i sl. te sto vi koristite

    Started by bulletdb, 22-02-2007 19:03
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.902
    24-02-2007 10:41 Idi na posljednji post
  15. Exclamation e60

    Ima li tko iskustva s Nokiom e60? Sve osim nedostatka kamere mi se kod nje cini odlicnim, a pogotovo to sto ima WLAN uz mozda cak i najnizu cijenu. Ima li tko iskustva s njim, a pogotovo da li itko zna koliko mu dobro WLAN funkcionira? Hvala :hrv:

    Started by jazzer, 17-02-2007 22:22
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.014
    17-02-2007 22:22 Idi na posljednji post
  16. N 73

    Može mi netko odgovorit zašto kad skinem neki program za mob. on mi svaki put javi da instalacija nije podržana. A pokraj programa piše da paše na N73. jel to nekakva zaštita na telefonu koja mi ne dopušta instalaciju ili u čemu je problem?

    Started by nsudar333, 13-02-2007 23:51
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.809
    17-02-2007 21:26 Idi na posljednji post
  17. N93 glasovno biranje

    Zanima me jel se može nekom svom kontaktu pridružit vlastiti glas npr. Budala, i kada kažem to da ga počne zvat, inače mi samo neki digitalni glas govori to Hvala

    Started by stream, 16-02-2007 11:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 854
    16-02-2007 22:22 Idi na posljednji post
  18. Punjac za n93 ?

    Kakav ide punjac za n93 ? ako mozete poslat sliku ili tako nest

    Started by Share Hunter, 04-02-2007 12:15
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.971
    16-02-2007 18:00 Idi na posljednji post
  19. Svjetiljka za N73

    Da li postoji neki program za N73 koji bi koristio blic fotoaparata za svjetiljku. Do sada sam imo W800i pa mi fali funkcija svjetiljke.

    Started by biber220, 16-02-2007 09:32
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.456
    16-02-2007 13:38 Idi na posljednji post
  20. n80-im

    kako sloziti IM na n80? treba definirati posluzitelja. kako?

    Started by nevidljivi, 16-02-2007 10:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 841
    16-02-2007 10:14 Idi na posljednji post
  21. N73 pitanjce - boja slova

    Dali se može nekako promijeniti boja slova za pisanje poruke te na glavnom ekranu boja brojeva dok zovem?

    Started by nsudar333, 15-02-2007 22:20
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 829
    15-02-2007 22:20 Idi na posljednji post
  22. Wink Nokia 3250

    Bok svima! Vidim da se najviše analiziraju NOKIE 6270, 80 i 88 i serija 60 uopće, a 3230 i 3250 posebno, ništa. Imam obje i stvarno sam zadovoljan, pogotovo sa 50tkom. Pa da ispravim imam par prijedloga. Dajte vi koji imate 3250 i 30 napišite koju dobru (a i lošu) o njima i da načmem par stvari....

    Started by xyno, 12-02-2007 00:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.344
    14-02-2007 01:06 Idi na posljednji post
  23. Nokia N77

    http://www.gsmarena.com/nokia_n77-1859.php Novi model pod nazivom N77, od noviteta ima : - DVB-H TV broadcast receiver :klap: ostalo je sve više manje isto kao i na N73, osim što je na N77 slabija kamera : - 2 MP, 1600x1200 pixels, video(CIF), flash; secondary CIF video call camera

    Started by Chief_Wolfinjo, 13-02-2007 11:27
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.247
    13-02-2007 23:09 Idi na posljednji post
  24. N73 - problem s update-om

    Pozdrav svima! A problem je... Odem na nokiinu stranicu (eee.europe.nokia.com/A4176089) tamo sve to napravim, skinem Nokia Software Updater spojim mob s kompom i on njega pronade i kaze mi da imam posljednju verziju softwarea i da dodatni update nije potreban i imam samo opciju EXIT za...

    Started by the_mish, 12-02-2007 11:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.438
    12-02-2007 19:46 Idi na posljednji post
  25. N 73 programi

    Jel znate neku stranicu za skidanje besplatnih programa?

    Started by nsudar333, 11-02-2007 22:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.015
    11-02-2007 23:42 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 66 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove