Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 66 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1401 do 1425 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. Max tema na N73??

    Koliko moze max tema stat na N73?? Jer sam primjetio da sam poslije instalacije nekih tema, izgubio neke otprije. I kad pokusavam te stare teme ponovo instalirat, na kraju instalacije se pojavi poruka da nemoze....

    Started by talnay, 09-04-2007 13:29
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.615
    17-04-2007 12:47 Idi na posljednji post
  2. N80 Problem! (slanje poruke i baterija)

    Dugo salje poruke i jako se brzo prazni baterija. Mislim zbog baterije mi nije cudno ali ovo slanje poruka me zabrinjava! Jel imao tko takav problem i kako to rijesiti?

    Started by Sator, 15-04-2007 20:14
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.986
    16-04-2007 20:06 Idi na posljednji post
  3. Psiloc greenium

    Ima li netko ovu temu za symbian s60 v.3 Temu ne mogu nigdje nać za skinut jer se treba kupit, navodno ubrzava rad svih symbiana jer koristi neke slike... ma neznam nije mi se dalo to pručavat. http://shop.psiloc.com/en/Application,262281,Psiloc+Redium+Theme,ScreenShots Inače postoji i...

    Started by mortal, 15-04-2007 17:17
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.145
    16-04-2007 13:15 Idi na posljednji post
  4. Question GSM kodovi i N80

    od upgradea novog firmwarea koji je sad 4.0707.0.7 ne rade GSM kodovi kao *101# za provjeru racuna ili kod za ukucavanje bona. Ne rade ni na 3G ni 2G mreži. Ima li kakvog lijeka??

    Started by Haba, 13-04-2007 15:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.122
    14-04-2007 19:06 Idi na posljednji post
  5. Kak isključiti zvuk "okidanja" kamere na Nokiji E70

    Naime, primjetio sam, kod 6680, kad stavim na Silent, onda nema zvuka škljocanja kad se fotka. ALI, na E70 i na Silent i na General modu se čuje "klik" kad okinem sliku. Gdje se može (ako se može) regulirati u samom mobitelu. Kopao sam danas oko sat vremena i na jednom i drugom, ali u...

    Started by Moby, 11-04-2007 19:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.902
    13-04-2007 23:50 Idi na posljednji post
  6. Nokia glazbena slušalica HS-20

    Gdje ima za kupiti navedene slušalice, ili još bolje, adapter s kojim bih mogao spojiti normalne 3.5mm slušalice na moju njoku n73, ali da ima kontrole glasnoće, primanja poziva i šaltanja pjesama? Molim pomoć!

    Started by sstrizic, 27-03-2007 20:49
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.902
    07-04-2007 23:33 Idi na posljednji post
  7. 3250 Problem kod update_a softa

    Isao sam na nju instalirati novi soft s 3.14 na 4.nest i na 10 posto je stalo i napisalo da je izgubio mob i da ga nemoze naci i probao sam na tipku retry al ga opet nije nasao i sad nemogu upalit mob ,kaj da napravim ? ima koja caka ? Kad ga iskljucenog spojim na punjac ne pali se i kad ga...

    Started by NZ1, 07-04-2007 12:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 835
    07-04-2007 14:16 Idi na posljednji post
  8. N73 i memory card - problem ili?

    Imam memorijsku karticu od 512 Mb-a i dosad je sve bilo u redu. Sada odem u GALERIJU mobitela, a unutra ništa. Odem u PJESME, unutra ništa. Odem u ALATE pa na MEMORIJSKU KARTICU, piše da je slobodno oko 100 i nešto Mb-a. Znači, podatci su na njoj. U postavkama sam namjestio da se sve snima na...

    Started by Fras84, 04-04-2007 23:10
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.456
    05-04-2007 12:45 Idi na posljednji post
  9. Opcija - odlazni i dolazni pozivi (u minutama)

    Bok, jer postoji na symbian nokii n93 neka opcija ili kombinacija tipaka preko koje mogu saznat koliko je do sad bilo odlaznih, kolko dolaznih poziva i to (u minutama jel) i koliko je sms-ova poslano.. Znao sam za tu opciju na symbian nokii 7650, ali sam zaboravio thx

    Started by filipv, 02-04-2007 09:01
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.248
    02-04-2007 12:32 Idi na posljednji post
  10. Gdje kupiti n73 - Music edition

    Ako netko zna ? Kupovao bih "na crno".. pozdrav

    Started by flyer19, 26-02-2007 01:12
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 9.510
    29-03-2007 19:37 Idi na posljednji post
  11. Nokia glasine

    Zanimljiv Nokijin patent:

    Started by rospaya, 22-03-2007 16:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 4.785
    28-03-2007 22:43 Idi na posljednji post
  12. Nokia E61 e-mail pitanje

    Podrzava li Nokia E61 direct push e-mail ili neku drugu metodu push e-maila? I kakav je e-mail klijent i kakvo je stanje sa encodingom?

    Started by rospaya, 26-03-2007 18:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.122
    28-03-2007 17:30 Idi na posljednji post
  13. problem sa E50 - kamera

    kod pokretanja fotoaparata pokazuje mi upozorenje Općenito:Funkcija nije podržana,da li se netko susreo sa tim.

    Started by posjedon1, 28-03-2007 16:15
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 742
    28-03-2007 16:15 Idi na posljednji post
  14. v9.1 3rd - pitanja za browser

    Na 9.1/-3 ne mogu naći opciju da u browseru označim tekst sa neta i da ga mogu kopirati negdje drugdje; pokušao sam tako da držim joystick dulje, ali ništa. Zna li tko kako se to radi? Isto tako - kako mogu (primjerice) downloadati sliku sa Wikipedie recimo? Poput teksta, niti nju ne mogu...

    Started by ::diaboliq::, 20-03-2007 17:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 906
    23-03-2007 10:13 Idi na posljednji post
  15. N80 problemcic s fotkanjem

    dakle, nije nista strasno ali, kad slikam fotke ne cuje mi se uopce nikakav zvuk. odem u postavke i imam ponudjena 4 zvuka kamere, i koji god odaberem nista se ne cuje. nije da mi je to neka velika greda, al me malo smeta. jel se to jos nekom dogodilo?

    Started by ira, 14-03-2007 15:02
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.720
    23-03-2007 09:12 Idi na posljednji post
  16. Nokia n80 problem s pjesmom-posljedica je paljenje/gasenje moba

    Evo kao sto naslov kaze iam problem sa nokion n80.Dakle stavio sam pjesme od karme na memorisku karticu.I sada idem ja poslusat jednu pjesmu i mob mi sav zblokira i izgasi se.Idem ju ja probat nekak izbrisati na mobu nemrem.hm pa reko ok.I sada spojim ja mob na komp i idem preko toga ali opet nece...

    Started by marin, 22-03-2007 18:47
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.936
    22-03-2007 21:02 Idi na posljednji post
  17. hr meni - n73

    pitanje glasi trenutna mi je verzija V 3.0638.0.0.30 a nova je V 3.0704.1.0.1 normalno to sve radim preko Nokia Software Updater-on, pa me zanima dal ce mi ostat hr meni na mobu?? hvala

    Started by the_mish, 01-03-2007 17:22
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.357
    22-03-2007 07:18 Idi na posljednji post
  18. Teme na N73 - problem sa wallpaper_om

    Hi, jedno pitanje, kad instaliram teme na N73 (*.sis) format, sve funkcionira osim wallpapera koji ostane fiksan... jel zna netko jednostavno rjesenje za popraviti ovo, thanx

    Started by donnie, 13-03-2007 16:11
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.959
    22-03-2007 01:07 Idi na posljednji post
  19. Nokia n80 problem

    Iam problem s nokiom n80.Kada si hocu neki file prebaciti pise mi certificate may not be valid...Sta bi to trebalo znaciti?

    Started by marin, 21-03-2007 23:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.108
    21-03-2007 23:55 Idi na posljednji post
  20. s60 3rd soft za restart

    dakle ima li netko , da posta , barem link za programcic koji ce mi kada ga pokrenem restartati mobitel, da ne moram gasiti, pa ponovno paliti, jer mi tlaka hvala

    Started by bulletdb, 20-03-2007 11:41
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.273
    21-03-2007 12:46 Idi na posljednji post
  21. Nokia N91 music edition 8GB

    Udvostručili hard dali mu novo ime i malo poskupili. Može ga se nabaviti ovdje:thumbup:

    Started by niqueclyde, 13-12-2006 16:58
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.362
    21-03-2007 08:41 Idi na posljednji post
  22. N73 Bluetooth

    Baš čitam po oglasniku i vidim da se par n73 prodaje sa bluetooth slušalicama, pa jel su to stereo ili klasične handsfree bluetooth slušalice????:ideja: :ideja:

    Started by sstrizic, 17-03-2007 11:58
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.399
    19-03-2007 22:06 Idi na posljednji post
  23. Nokia N80 - brončana

    imala sam nokiu n 73 i nikako se nisam mogla priviknuti na yoistick. sada imam nokiu 6280 i ekran mi se nekako nakrivio (ne mogu vam to objasniti). vidjela sam nokiu n 80 brončanu i jako mi se svidjela... dal da kupim tu nokiu ili sačekam nešto novo? :cube:

    Started by brigita35, 16-03-2007 01:57
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.601
    19-03-2007 13:32 Idi na posljednji post
  24. Nokia N97

    Vjerujete li da je nokia n97 stvarna ili je to varka??? na jednoj stranici piše da n97 ima 20GB memorije,3'' ekran, 3.2mp kamera, 2.4× optički zoom http://pdavijesti.com/mambo/content/view/125/34/ a na drugoj da n97 ima 20GB memorije,3'' ekran, 5mp kameru i 20× optički zoom....

    Started by sime123, 17-03-2007 18:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.843
    17-03-2007 18:28 Idi na posljednji post
  25. E70 pitanje

    Na mojoj E70 tijekom razgovora se pojave sljedeće opcije poviše tipki-iznad lijeve stoji Opcije, a iznad desne mi stoji Isključi mikrofon. Sad, na dosadašnjim Symbianima je poviše desne tipke redovno stajala opcija Zvučnik (Loudspeaker). Sad, za uključiti Loud moram stisnuti Opcije pa u popisu...

    Started by Moby, 08-03-2007 00:15
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.387
    17-03-2007 01:09 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 66 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove