Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 66 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1351 do 1375 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [N73] - Kako isključiti muziku koja se javlja kod uključenja mobitela

    Kako isključiti melodiju kod uključenja na N73 ( onu nokijinu), ail i onu debilnu od T-coma?? Mob je kupljen u T-comu. Hvala

    Started by mustang11, 27-05-2007 08:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.472
    01-06-2007 19:41 Idi na posljednji post
  2. [N73] koliko GB kartica max i koja

    evo baš sam danas postao ponosni vlasnik n73 pa me zanim od koliko gb stane u mob i gdje da kupim ak može link

    Started by Doktor-X, 01-06-2007 18:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.194
    01-06-2007 19:33 Idi na posljednji post
  3. [N73]Prebacivanje glazbe u mob

    dakle, prebacujem preko WMP-a (win. media playera) i uporno mi prebacuje format .mp3 u WMA. gledao sam pod opcijama i nasao biranje formata ali samo kod RIPANJA cd-a ali ne i kod SYNC-a. Onaj nokijin transfer manager za glazbu mi se uopće ne sviđa pa ga zato i ne koristim. Može li se direktno...

    Started by cEdika, 29-05-2007 18:33
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.857
    01-06-2007 11:36 Idi na posljednji post
  4. Theme editor za S60 3rd

    Dakle, nasao sam na webu wizarde za izradu tema ali nisam bas zadovoljan njima. ima li bas neki program koji mogu inst na kompu i srediti temu po vlastitim željama? hvala

    Started by cEdika, 30-05-2007 22:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.282
    30-05-2007 23:41 Idi na posljednji post
  5. [n93] product code

    nikako nemogu nac onaj link sta je bio na forumu za product code nokia meni tribaju N93 product code ima li ko i zna li ko link?? hvala

    Started by vedran/st, 30-05-2007 15:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.321
    30-05-2007 21:07 Idi na posljednji post
  6. [E61i] Informacije - izlazak na tržište

    Nebi htio spamati forum, ali bih samo zamolio za informaciju o izlasku ovog mobitela na naše tržište. Na internetu samo mogu naći 2 kvartal 2007, ali za strano tržište. Da li netko ima precizniju informaciju? Hvala.

    Started by Mikeyy, 14-03-2007 15:42
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.081
    30-05-2007 12:00 Idi na posljednji post
  7. [N73] kako prebacit kontakte iz Nokia PC Suite na mobitel

    Ima tko kavo riješene, želim si prebaciti kontakte iz Nokia PC Suite na mobitel, negdje oko100 komada, s više brojeva pridodanih jednom kontaktu + mail adrese. Kada učinim sinkronizaciju prebaci mi kontakte ali na način da pojedinim kontaktima pridoda i brojeve iz drugog kontakta, tako da mi stvori...

    Started by HCSC, 29-05-2007 07:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.479
    29-05-2007 07:35 Idi na posljednji post
  8. [N80]Vracanje sa N80ie na N80

    Složio sam si na mojoj N80, N80ie i sad iam par problema, nemogu pogledati stanje na racunu, neam screensejver, onoga sa satom nego je samo prazni bjeli zaslon.... i sada me zanima da li je to bug u novom softweru ili nije... ako nije htio bi se vratiti na N80.

    Started by -TOT-, 13-05-2007 03:02
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.983
    28-05-2007 11:14 Idi na posljednji post
  9. Animation SMS Nokia 3rd Edition

    Pozdrav svima ! Evo kanacno nadjoh ovaj programcic koji je fenomenalan, ima malo bugova jer je ređen za istocnjacko trziste ali funkcionira. Prvo instalirajte programcic na mob, a zatim kad ga otvorite morate ponovno instalirati Animated SMS pa ce vam se pojavit u Meniju NEW MESSAGE. ...

    Started by sfreak, 25-05-2007 17:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.665
    27-05-2007 13:40 Idi na posljednji post
  10. [E50] Cristal Jacket - jel ima toga??

    Kupio sam si Nokiu E50 i zanima me dli postoji bilo kakav Cristal Jacket za njega?:-/

    Started by avantgard, 24-05-2007 19:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 906
    26-05-2007 16:42 Idi na posljednji post
  11. [N73]skidanje maske?

    Bok! Da li netko zna kako skinuti prednju masku na Nokiji N73? Problem je u tasteru za zumiranje kamere i pojačavanja zvuka-jedna strana radi,druga ne, tako da mogu samo smanjivat zvuk, a ne i pojačavati. Trebao bih otvoriti masku da vidim što nije u redu sa tasterom, ali neznam kako bez da sve ne...

    Started by Whitesnake, 24-05-2007 12:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.676
    26-05-2007 12:24 Idi na posljednji post
  12. [N73] radio

    Da li je moguće da rdio od n 73 prikazuje nazive radio stanica ?? Znači da ima RDS i da li postoji neki program koji automatski pretraži i pohrani sve stanice

    Started by mustang11, 24-05-2007 12:12
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.273
    26-05-2007 09:43 Idi na posljednji post
  13. N73 ili N80?

    razmisljam oko kupnje izmedju ova dva modela, sta biste mi vi preporucili .zanima me samo spesifikacije jel mob mislim kupiti na crno tak da im je cijena tu negdje.

    Started by Shpaolin, 24-05-2007 23:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.203
    25-05-2007 08:26 Idi na posljednji post
  14. [N73] Fonts - gdje ih ima...

    Gdje mogu naci dobre fontove za N73, a da mu ne fali nesto, sve koje sam probao, uvijek nesto fali, brojevi na satu, nasa slova, znak necujno itd... Hvala!!!

    Started by talnay, 24-05-2007 16:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 735
    24-05-2007 16:17 Idi na posljednji post
  15. Firmware failed, Pomoć!

    Dakle za moju njokicu E70 je stigao novi firmware i odmah sam ga stavio. Sve je lijepo prošlo skinuo fajl instalacija prošla i na kraju se pojavi firmware update failed. Probao sam odmah još jednom update, ali nokia je bila u nekom testnom modu a prilikom updejta treba bit u general profilu i...

    Started by mortal, 21-05-2007 00:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.464
    24-05-2007 09:01 Idi na posljednji post
  16. [e61] Gdje browser sprema downloadane stvari?

    Naime skinuo sam dvije zipane teme; idem na tools - downloads i onda "open", ali mi ih ne otvara iako su downloadane. U kojem se folderu nalaze?

    Started by ::diaboliq::, 23-05-2007 00:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 4.234
    23-05-2007 00:54 Idi na posljednji post
  17. [E60]Certificate error

    Certificate error Contact application supplier Kad god hocu instalirati neku temu dobivam ovu poruku.. Any idea? Ajde ljudi pomagajte :)

    Started by Lejzermaster, 21-05-2007 18:11
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.747
    23-05-2007 00:52 Idi na posljednji post
  18. [E65] pomoc oko gledanja flash videa

    Imam nokiu e65 i pitanje pa molim za pomoc: 1. Kako mogu gledat video isjecke sa youtub-a, portala dnevnik ili bilo koje druge stranice na kojoj se nalazi (flash???) video, koji mi je player potreban i da li je to uopce moguce i na koji nacin? Znam da nokia ima real player ali ne znam da li...

    Started by melem6288, 22-05-2007 11:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.020
    22-05-2007 11:05 Idi na posljednji post
  19. [E60] Pomoc oko spajanja na net preko wlana

    No gateway replay! Molim upute kako da to slozim da radi. Hvala.

    Started by Lejzermaster, 21-05-2007 17:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 879
    21-05-2007 17:55 Idi na posljednji post
  20. [n73]Automatsko pohranjivanje na memorijsku karticu

    znate li kako mogu namistit da mi odma pohranjuje na memorijsku karticu a ne na memoriju mobitela,jer mi nekad nema dovoljno mem.

    Started by superana, 20-05-2007 23:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.421
    21-05-2007 15:43 Idi na posljednji post
  21. Ekrani na N seriji

    Zanima me zašto je Nokia odustala od onih ekrana 352x416 u korist 240x320 piksela? Ima li nekih konkretnih problema s tim ekranima ili je samo stvar u nestandardnoj rezoluciji?

    Started by Rockatansky, 20-05-2007 20:53
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.432
    21-05-2007 12:22 Idi na posljednji post
  22. SPMark - s rezultatima na sunce :)

    SPMark je freeware program koji mozete skinuti ovdje, a pruza vam uvid u "gejming" preformanse vaseg S60 3rd uređaja; dakle nesto slicno poput 3D Mark-a na PC platformi. Za pocetak, evo mojih rezultata na Nokiji N93: Score : 9633 3D Game : 87.69 fps 3D Fill Rate : 44.32 Mtexels/s 3D...

    Started by SlaWeX, 21-05-2007 11:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 590
    21-05-2007 11:52 Idi na posljednji post
  23. [E65] koji BT GPS ?

    uzeo bi prek ebaya neki BT GPS...pa me zanima jel je neko uzimao il ima kakvu preporuku...otprilike 35 funti s postarinom... mislio sam uzet IBLUE 737 za 38funti..... ili BT77... salje kao gift znaci ne placam carinu ni pdv...

    Started by lars82, 19-05-2007 12:47
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.674
    19-05-2007 21:33 Idi na posljednji post
  24. [N73ME] Hard disk od 4 GB?

    Dali mi neko moze reci dali ona ima hard disk od 4GB.Negde sam to procitao ali ne mogu sada to nigde da nadjem.

    Started by drazo_n, 10-05-2007 20:39
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.404
    18-05-2007 23:55 Idi na posljednji post
  25. Njoka N80 - hrvatski jezik

    Upgradao sam njoku na novi firmware. Imam eng i njemacki i jos par jezika. Mogu li i KAKO dodati hrvatski jezik? Preko Interneta? Napomena, mob je novi iz Njemacke, nije ni imao HR jezik

    Started by dcepek, 14-05-2007 22:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.974
    16-05-2007 22:31 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 66 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove