Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 66 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1301 do 1325 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [N73]Spajanje poruka

    Dakle, kad netko napise poruku u duljini vecoj od 160 znakova i posalje na N73 dolaze mi dvije odvojene poruke a ne 1 u komadu. U cemu je "kvaka"? hvala

    Started by cEdika, 30-05-2007 14:51
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.267
    28-07-2007 13:54 Idi na posljednji post
  2. [E65] slušalice

    dali netko zna gdje se mogu nabaviti stereo slusalice za E65 (ako uopce postoje)? one mono su katastrofa... gledao sam na mobis-ovim i vipovim stranicama ima svakakvih ali nema kombatibilnih s ovim mobom... LP

    Started by :)), 25-07-2007 14:32
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.075
    25-07-2007 19:08 Idi na posljednji post
  3. [E65] Kako u windows exploreru.

    Bok Zanima me kako mogu pomoću Bluetooth pregledat memoriju telefona u Windows Exploreru. Kad se probam spojit preko Data Transfera ne ide. Jel potrebna neka aplikacija. Danijel.

    Started by hkrespo34, 24-07-2007 12:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 767
    24-07-2007 12:52 Idi na posljednji post
  4. potpisivanje programa

    :creep: Koliko vidim nema aktuelnih tema u vezi oboga pa bi volio ako itko moze da mi pomogne.... neki tutorial ili slicno..jer stavrno ovo ne kontam :|

    Started by irmascher, 13-06-2007 13:42
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 7.787
    22-07-2007 08:03 Idi na posljednji post
  5. [N95] ne radi nakon pada

    Toliko o kvaliteti nokie.Pa zar sam ja totalni pehista kad su nokie u pitanju.Prva nokia šta sam kupio je bila 3210 1999 godine isto bila stara par mjeseci pala na pod nije više punila bateriju,N-70 je isto štekao,N-73 je jedini bio Ok(sad žalim šta sam ga prodao),dok je ova N-95 "vrhunska" nokia...

    Started by ledeni, 16-07-2007 16:31
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 4.556
    18-07-2007 10:26 Idi na posljednji post
  6. [N73] Memorija puna, a nije?

    Od jučer mi mobitel malo-malo javi sljedeći tekst: Memorija puna. Obrišite neke stavke. Imam karticu od 512 Mb, na njoj 60 Mb podataka. Pokušao sam i bez kartice, svejedno javlja. Ni jednu poruku nemam spremljenu, ništa u galeriji. Nije mi jasno što se zbiva.

    Started by Fras84, 28-06-2007 23:35
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 14.892
    18-07-2007 03:24 Idi na posljednji post
  7. [E61i] Prvi dojmovi

    http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slike-uzivo/1386/Nokia/E61i/1/55 Na mobilnom svetu su objavili slike nove Nokije E61i. Ne znam zašto, ali stara E61 mi puno bolje leži, bar na slikama. Nekako je ljepšega dizajna, a o kameri na E61i bolje ne davati komentare. Brijem da je kao na mojoj E70-dobra...

    Started by Moby, 26-04-2007 19:42
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.221
    17-07-2007 17:25 Idi na posljednji post
  8. [N95] Music Player issue tj. kako?

    Pitanje: kako i gdje staviti .mp3 pjesm(ic)e koje su odrezane i koje služe samo za sms dojavu, ali da, kada refresh (po naški "osvježim) music player, da mi se one ne pokazuju u playeru? U bilo koji folder da ih stavim, one mi se jednostavno uvjek pokazuju u playeru, a to nebi htio. Jel netko...

    Started by -Um-, 13-07-2007 17:27
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.398
    16-07-2007 00:01 Idi na posljednji post
  9. [N73] Glasnoća

    Imam jednu zamjerku na svoju njoku N73, a to je da kada spojim slušalice na nju je pretiha. Kupio sam u mobisu adapter sa kontrolama music playera i sve lijepo štima, osim kada spojim svoje sluške(sony) i kada pojačam do kraja nije baš glasno. Još jedan izraženiji problem imam, a to je kada spojim...

    Started by sstrizic, 19-04-2007 17:01
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.799
    15-07-2007 10:10 Idi na posljednji post
  10. [E90] Communicator stigla u t-mobile!!!

    Danas sam dobio casopis od t-mobilea i u njemu je nokia E90 koja kao sami uredjaj kosta 7,498,00kn. Uredjaj ce biti dostupan od sredine kolovoza. EDIT: Evo ispravih malo tekst, jer nisam pored sitnim slovima vidjeo da ce biti dostupna za kupnju u kolovozu.Isprike

    Started by sfreak, 13-07-2007 16:03
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.541
    13-07-2007 22:42 Idi na posljednji post
  11. [N73]Kada novi firmware za T-Mobile HR

    Dal neko zna kada bi otprilike mogao bit dostupan novi firmware v.4.0723.2.0.1 za N73 product code za T-Mobile Croatia. Vidio sam da je taj dostupan odnedavno za nebrandirane modele, pa bi me zanimalo kada bi otprilike to moglo bit i za T-Mobile HR modele? Hvala

    Started by marko13, 21-06-2007 20:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 4.463
    11-07-2007 21:29 Idi na posljednji post
  12. [glasine] nasljednik Nokie N800?

    Ocito ima 3G, a pretpostavljam da ima i touchscreen. Nokia je u zadnje vrijeme govorila kako su ekrani osjetljivi na dodir stvar buducnosti, a i TyTN-like tipkovnica je fora.

    Started by rospaya, 11-07-2007 09:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 789
    11-07-2007 09:44 Idi na posljednji post
  13. [N73] kako ugasiti music player

    stavio sam najnoviji firmware preko nokia update softver... al sad mi prilikom paljenja telefona, automatski pali music player u pozadini... kako ga ugasit?

    Started by Scitec, 04-07-2007 23:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.573
    04-07-2007 23:42 Idi na posljednji post
  14. [N73] memory stick problem

    danas sam pokusao izbacit karticu iz moba i otisao sam na ono "ukloni mem karticu" i nakon toga sam izvadio karticu i stisnuo "u redu". kad sam je stavio natrag, uopce ju ne prepoznaje... kaze umetnite mem karticu! prije vadenja pricekao sam da on zgasi sve programe ali mislim da je greska u tom...

    Started by TechFluence, 03-07-2007 21:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.334
    03-07-2007 21:15 Idi na posljednji post
  15. 8gb za 3rd edition

    zanima me da li ove novije nokije podrzavaju 8gb odnosno 4gb, jer postoji od dan disca..pa me zanima.

    Started by vjeko, 02-07-2007 16:51
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.644
    03-07-2007 14:16 Idi na posljednji post
  16. Expired certificate

    Da li se to može kako riješiti jednom za svagda? Može se pomicanjem sata, ali onda mi opet pojede nešto prije instalirano, a onaj ručni način u 50 koraka s DotSiS-a je kolko sam shvatio sa aplikaciju po aplikaciju... za što stvarno nemam živaca. Nokia Software Updater mi kaže da već imam...

    Started by Puskaric, 17-05-2007 19:17
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.156
    03-07-2007 10:55 Idi na posljednji post
  17. [3250] kako rastaviti ?

    kupio sam nokiju 3250 i malo je prašnjava ispod stakla od ekrana pa jel ima gdje na netu uputstva kako bih ju mogao rastaviti da ju ocistim? hvala!

    Started by hercvu, 27-06-2007 09:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.541
    02-07-2007 22:57 Idi na posljednji post
  18. [N73] poklopac za memorycard

    jel se i vama tesko otvara (tj. jos nikako nisam uspio otvoriti) poklopac za karticu? jel ima neki trik ili sl.??

    Started by blue_soul, 24-06-2007 23:33
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 4.381
    02-07-2007 22:24 Idi na posljednji post
  19. [N73] Poklopac kamere

    dakle, poceo se opako klimat i kod koristenja mobitela stvara se osjecaj kao da ce straznji dio jednostavno otpast... kad povucem poklopac prema dolje, stanje je nesto bolje ali kad je kompletno zatvoren onda se javljaju problemi.. ima netko kakav savjet? Hvala!

    Started by cEdika, 01-07-2007 15:59
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.879
    01-07-2007 23:54 Idi na posljednji post
  20. Instalacija.sis file: što znači ovo..?

    Što znači to "sign the crack.sis"? Imam taj crack.sis, ali što trebam s njime? :smurf:

    Started by ::diaboliq::, 01-07-2007 10:30
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.403
    01-07-2007 22:27 Idi na posljednji post
  21. [N73] Menager aplikacija

    Pozdrav svima i da pitam nesto oko Menagera aplikacija kod N73. Pojavili su se u njemu poprilicno....ne znam kako da ih nazovem....sa slicnim imenom! To su: Search Search-localplug... Search-globalplu... Ponavljaju se vise puta uzastopno, pa me zanima - da li bih smeo da ih obrisem, da...

    Started by Vocalist, 01-07-2007 20:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 826
    01-07-2007 20:12 Idi na posljednji post
  22. [N73] update i format memory kartice

    Pozdrav svima. Jos uvek sam novi vlasnik N73, procitao sam i naucio puno toga citajuci teme na forumu, ali mi jedna stvar nije bas jasna. Hteo bih da telefonu izvrsim update sa NSU, ali vec imam ubacenu karticu od 1GB na kojoj sam stavio muziku, spotove i sl. Negde sam sreo da mora da se...

    Started by Vocalist, 26-06-2007 23:57
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.726
    27-06-2007 20:22 Idi na posljednji post
  23. [N80] brisanje tema

    Imam problem kad hocu da obrisem temu ne mogu da je nadjem u app. manager-u,u cemu je problem i jel ima neka aplikacija da se instalira da mogu da brisem teme?

    Started by bajaN80, 25-06-2007 14:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.019
    25-06-2007 14:58 Idi na posljednji post
  24. [N73]Pozivanje imenika ne refresha sličice kontakta

    Sad sam prmijetio na svojoj Nokiji N73 - imenik ne refresha sličice koje su dodane kontaktima kad se pozove drugi put. Dakle, kad se pozove imenik i selektira se neki kontakt koji ima dodanu sličicu ta sličica se pokazuje ispravno. Nakon toga izađem van na osnovni meni te odmah nakon toga...

    Started by marko13, 24-06-2007 01:11
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 892
    24-06-2007 01:11 Idi na posljednji post
  25. [N73] povezivanje sa SE BT slušalicama

    Jel se mogu uparivati BT slušalice drugih proizvođača sa Nokiama? Konkretno me zanima sluška od SE HBH 608 pa da ne kupujem bezveze ako ne ide?

    Started by bpodnar, 22-06-2007 12:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.812
    23-06-2007 09:50 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 66 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove