Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 66 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1276 do 1300 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [E50] Komentari na slike

    Nije loše, uopće! Imam i ja nekoliko fotkane E70 i pri dnevnom svjetlu.

    Started by Moby, 04-08-2007 14:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.568
    26-08-2007 23:35 Idi na posljednji post
  2. [N73] preko usb-a na carnet

    Pozdrav svima! s obzirom da mi je modemska brzina STVARNO spora (33.6 kbps):angry: :angry: :angry: uspio sam se spojit na net (ne carnet) preko infrared-a i birao je onaj broj *99# i ostvario brzinu od 115.0 kbps. neznajući da to sve ide preko t-mobilea ostao sam bez para na mobu :cry: :cry: . ...

    Started by H4ck3R, 22-08-2007 20:56
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.393
    25-08-2007 00:08 Idi na posljednji post
  3. [E60] Punjenje baterije

    Kako dugo vam se puni baterija na E60? Meni relativno dugo..

    Started by Lejzermaster, 24-08-2007 08:23
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.718
    24-08-2007 23:36 Idi na posljednji post
  4. [E50] Kako izbrisati aplikacije u app. menageru?

    Naime, isao sam si updeitat software i sve mi se pobrisalo. Jedino u app. menageru su ostale aplikacije ispod kojih pise NOT INSTALED. I njih nemogu nikak obrisat, kad stisnem c nista se ne dogada, a pod options nema opcije za brisanje. Aplikacije ispod kojih pise INSTALED mogu se obrisat. THNX!...

    Started by avantgard, 10-08-2007 21:17
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.636
    23-08-2007 14:44 Idi na posljednji post
  5. [N73] Zamjena ekrana

    Dogodilo mi se sr sa Nokiom, neko je sija na nju i sad pola ekrana vidim pola ne vidim, boja se razlila. Zanima me koliko bi došla zamjena ekrana u servisu?

    Started by newbie_new, 22-08-2007 12:57
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 5.636
    23-08-2007 00:01 Idi na posljednji post
  6. [N73] Štednja energije

    Zašto kad je telefon u šednji energije ne može prikazati alarm, podsjetnik, sastanak..., zvučno se čuje ali vizualno je mrtvo. I naravno onda nema pomoći već samo vađenje baterije jer sve zablokira i pozivi ili SMS se u tom trnutku čuju ali fon ostaje vizualno mrtav, a led dioda i dalje radi kao da...

    Started by vsreter, 20-08-2007 16:51
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.237
    22-08-2007 11:58 Idi na posljednji post
  7. [N73] postavljanje mp3 pjesme za melodiju zvona

    dakle ljudi; kad sam prebacio preko BT-a pjesmu na mob tada se pojavila u opciji da ju pridruzim za ton zvona no ostale koje su direktno stavljene na mini SD nisu u toj opciji... help? tnxxx

    Started by cEdika, 22-08-2007 11:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.130
    22-08-2007 11:46 Idi na posljednji post
  8. [E50] Problem sa instaliram programima

    Imam problem na svojoj E50. Naime instalirao sam novi soft na njega (najnoviji 7.13.0.0) i sve uredu, i instaliram ja aplikacije (nisam puno nekih 7, 8 komada) i te aplikacije rade sve normalno i nakon 2 dana jednostavo vise ne reagira na te aplikacije... Jednostavno kad ocu da udje u njih...

    Started by avantgard, 17-08-2007 22:26
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.202
    21-08-2007 12:02 Idi na posljednji post
  9. [N73] kupnja preko oglasa

    ovako zelio bih kupiti n73 preko oglasnika za nekih 2500 kn. E sada me zanima, posto nikada nisam imao symbian tel. , na sto moram pripaziti kod kupnje, kaj sve da pregledam na mobu, osim IMEI koda na njemu i garanciju dali se slazu?? hvala puno. pozz,danijel. @Ico , sorry radi prijasnjeg naslova

    Started by danijel_13, 15-07-2007 18:30
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 4.202
    16-08-2007 13:51 Idi na posljednji post
  10. [E65] problem s gledanjem clipova

    koristio sam prvo divx player i nakon nekih 15ak sekundi jednostavno zvuk pocne kasnit a onda i slika i zvuk trzat, obrisao sam to instalirao smart movie i sad nakon nekih 20ak sekundi pocme slika trzat zajedno sa zvukom... to se javlja bez obzira na velicinu fajla i vrstu, bio on 5mb ili 15 pocme...

    Started by :)), 12-08-2007 21:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 900
    12-08-2007 21:23 Idi na posljednji post
  11. [E65] Problem s tipkama.

    Bok Imam E65 staru nekoliko mjeseci. Dogodilo mi se vec nekoliko puta da stiscem tipku za pristup imeniku a ono nista. Takoder sam na OWN key stavio Messages i to isto ne radi. Nakon toga moram telefon ugasit i upalit i onda radi OK. Jel imao netko slicna iskustva.

    Started by hkrespo34, 12-08-2007 13:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.078
    12-08-2007 21:09 Idi na posljednji post
  12. Najbolji file manager za S60 3rd

    Koji vam je najbolji file manager na vasem S60 3rd uređaju? Ja sam probao do sada tri i zaustavio sam se na ovom trecem (X-plore) koji ima sve sto pravi manager mora imati. A prva dva su bila Ybrowser i Fexplorer. Mogu posluziti "na silu", ali definitvo gutaju prasinu iza X-plore managera koji...

    Started by SlaWeX, 10-05-2007 19:03
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.203
    12-08-2007 17:42 Idi na posljednji post
  13. [N73]-divx s titlovima?

    imam jedaqn jakoooo dobar film (disturbia) u avi formatu na kompu i skinio sam titlove na srpskom u srt-formatu....sta sad? kako to mogu gledat na n73? stami treba? jel moze bez konventiranja? jel postoji neki divx player za symbian???

    Started by blue_soul, 12-08-2007 15:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.371
    12-08-2007 15:25 Idi na posljednji post
  14. [N93] 4 Gb MiniSD?

    Da li je netko probao staviti 4 Gb miniSD karticu u Nokiju N93; kako se ponašala ta kombinacija? Prema sluzbenim specifikacijama, N93 podrzava max 2 Gb; ali vidim da neki mobiteli uredno rade i sa karticama koje imaju veci kapacitet od deklariranog pa si nesto razmisljam o 4 Gb kartici, ali...

    Started by SlaWeX, 31-07-2007 18:24
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.115
    09-08-2007 10:34 Idi na posljednji post
  15. Problem s passwordom mem.kartice nakon soft.updatea

    Upravo sam nadogradio soft na e61 i nakon paljenja me pita za lozinku mem.kartice da bih mogao napraviti restore. Kad ukucam svoju sifru - nista se en desava, ne prepoznaje mi pass. Pokusao sam i "0000", "12345" i ostale default kombinacije, ali nista.. Ima tko kakvo rjesenje?

    Started by ::diaboliq::, 08-08-2007 03:02
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.038
    09-08-2007 09:03 Idi na posljednji post
  16. [N73] Animirane ikone

    Dali postoji tema sa animiranim ikonama ili je to na n73 neizvedivo?

    Started by radman, 08-08-2007 14:03
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.391
    08-08-2007 14:03 Idi na posljednji post
  17. [N71] Instalacija Teme

    Ovako,imam problem sa instalcijom tema.Vidim svi to rijesavate sa onim postavkama na sve,i gasenjem provjere,ali kod mene to ne pomaze.Obrisao sam i sve one potvrde sto sam mogao iz moba.I nista.Zar moram praviti ono certifikat da bi mogao stavit obicnu temu,ili sta? Pomoc molim.Hvala

    Started by Vale, 07-08-2007 23:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 803
    08-08-2007 10:31 Idi na posljednji post
  18. Thumbs up [N73] Komentari na slike

    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=524697#post524697 tu se nalaze slike pa komentirajte

    Started by sonyck, 02-03-2007 18:05
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 4.369
    06-08-2007 13:13 Idi na posljednji post
  19. [E50] Iskustva sa novim frimware-om (7.13.0.0)

    dosta se ljudi žali na ovaj 7.13 frimware, nokia je odlučila promjeniti verifikaciju broja sa 8 znamenki na 11. što to znači u praksi, da bi se ostvarila pravilna asocijacija broja koji zove i kontakta u imeniku mora se poklopiti 11 znamenaka. znači ako imate u imeniku brojeve tipa ovog:...

    Started by jonyb, 04-07-2007 00:29
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.674
    05-08-2007 22:07 Idi na posljednji post
  20. [N73] Zaključavanje tipkovnice?

    Prije par dana sam nabavio ovaj mob. pa me zanima gdje se može namjestiti da se automatski nakon nekog vremena zaključa tipkovnica. Drugo pitanje, s obzirom da mi je ovo prvi smartphone, recimo igra Snakes koja je došla s mobom, gdje se ona nalazi, pošto na upr.sa datotekama te igre nema nigdje....

    Started by radman, 03-08-2007 09:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.420
    03-08-2007 14:35 Idi na posljednji post
  21. [N73]-spajanje na net preko BT-a?

    hey, ljudovi.... molim za pomoc....imam doma komp, koji se spaja na router preko wlana(bezicno)....e sad, jel moguce da spojim mobitel na taj komp preko BT-a i koristim taj internet, koji koristi i racunalo?? hvala unaprijed!

    Started by blue_soul, 31-07-2007 19:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.385
    31-07-2007 19:27 Idi na posljednji post
  22. [N73]Problem sa micanjem slike

    Dakle momci; postavio sam sliku na pozadinu one defaultne teme "Nokia" no sada je želim ukloniti i nigdje ne mogu naći opciju kako je maknut...:crazy: Savjet? tnxxx EDIT: sređeno! :tclosed:

    Started by cEdika, 30-07-2007 21:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 665
    30-07-2007 21:45 Idi na posljednji post
  23. Question [N73] FM transmitter

    Zanima me jel ima tko kakvih iskustava s ovakvim ili sličnim uređajem? Mislim ga koristiti za slušanje muzike u autu, sad me zanima kakva je kvaliteta zvuka i da li se uopće isplati kupovati ili je kvaliteta zvuka na radiju preko FM transmitera katastrofalna? FM Transmitter

    Started by z@gorec, 17-07-2007 09:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.722
    30-07-2007 21:29 Idi na posljednji post
  24. Navigon Serial Key?

    instalirao sam u nokiu n80 navigon6.0 i kartu istočne europe. dali netko ima serijski broj? broj koji imam ne radi. hvala

    Started by rhabulin, 29-07-2007 20:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.967
    29-07-2007 20:42 Idi na posljednji post
  25. finalfantasy na n73?

    zanima me jel ikako moguce igrati finalfantasy na n73??

    Started by blue_soul, 29-07-2007 12:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 735
    29-07-2007 12:45 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 66 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove