Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 49 od 66 PrvaPrva ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1201 do 1225 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. kako saznat phone code??

    Posto sma uzeo polovan mobitel (N91), bivsi vlasnik mu je pormjenuo phone code i zaboravio ga naravno... e sad sjecam se da je postojao za 8.1 symbian prgram "Unlock me" koji je omogucavao da se sazana phone code.. zanima me jel postoji kakva mogucnost da saznam koji je kos ili da ovaj...

    Started by irmascher, 11-11-2007 03:13
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.226
    11-11-2007 10:43 Idi na posljednji post
  2. Arrow [6120c] Komentari na slike

    Ovdje se nalaze slike pa komentirajte u ovoj temi SLIKE Link sad valja:banme:

    Started by sonyck, 21-10-2007 15:27
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.027
    10-11-2007 23:43 Idi na posljednji post
  3. [N95] WLAN i VIP

    Pozdrav , htio bih samo jedno pojašnjenje za svaki slučaj . Naime VIP sam pretplatnik i prilikom spajanja na neku WLAN mrežu i kad pokrenem pregledavanje Weba automatski me spoji na VIP-ov portal pa me zanima dali se to nešto naplačuje . Hvala unaprijed na odgovorima .

    Started by Somnium, 09-11-2007 21:54
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.255
    10-11-2007 17:33 Idi na posljednji post
  4. [N82] najava, info

    http://www.gsmarena.com/nokia_n82_live_pictures_leaked-news-355.php Impresivna 5 Mpx kamera, uz to da je prvi put kod Nokije prisutan xenon flash.

    Started by .:AM:., 07-11-2007 23:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.618
    07-11-2007 23:53 Idi na posljednji post
  5. Unhappy [6110 Navigator] - detaljnost mape HR?

    :comp: Pliz do not ...:tomato: & :mad: zbog slijedeceg pitanja ;D :angel: Naime, zanimljiv mi je 6110 Navigator ali me iznenadilo saznanje da karta koja postoji u mobu, dakle Nokia Maps za RH ima samo 4 grada - je li to tocno? Mislim - nisam pretpostavljala da ima ulice u Mrdusi...

    Started by mdwolf, 04-11-2007 01:38
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.966
    07-11-2007 20:24 Idi na posljednji post
  6. [N80] Snimanje zvuka

    Kako postići da se zvuk snima onoliko koliko ima mjesta na kartici a ne pišljivu 1 minutu ????????

    Started by neonbear, 07-11-2007 16:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 618
    07-11-2007 16:01 Idi na posljednji post
  7. [N73] step by step

    predigru ovog posta mozete vidjeti na jednom drugom mjestu prilikom pokusja instaliranja programa stvari su zavrsile sa: a) Pogreška s potvrdom. Obratite se.... b) Sigurnosno upozore...... ak neko ima koji program za skidanje screena na nokiji koji bu se instaliral bez gornjih...

    Started by bolinoga, 30-09-2007 23:08
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.935
    07-11-2007 12:06 Idi na posljednji post
  8. [N80] zamjenska maska

    Pozdrav svima, zanima me da li ima za kupiti i po kojoj cijeni prednja maska za N80? Hvala

    Started by digidoo, 26-04-2007 09:55
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.550
    06-11-2007 15:02 Idi na posljednji post
  9. [N73] problem sa reprodukcijom videa

    radio sam full reset i sad kad prebacim video isjećke koji su več bili u tel ne želi ih reproducirat. novi video koji snimim normalno prebacujem i reproducira ga. koliko vidim neće pustit mpeg4 video dok 3gp hoće

    Started by Slatky, 04-11-2007 13:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 720
    05-11-2007 21:18 Idi na posljednji post
  10. [N73] Flash Player

    dajte objasnite sve o njem jer ja koristim samo real i music player

    Started by Pero_Bistrica, 01-11-2007 14:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.304
    05-11-2007 21:11 Idi na posljednji post
  11. [N73] sheranje internet veze

    kako se spojiti na komp, i shareati internet vezu preko plavog zuba? imam signan gnubox i pokusavao sam se spojiti s mrouterom ali nije islo. imam vistu i blue soleil 5.0. da li postoji nesto sto je isprobano i stvarno radi (i to jos i na visti :) )?

    Started by TechFluence, 04-11-2007 21:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.256
    05-11-2007 16:41 Idi na posljednji post
  12. Angry [N73 me] problem s miniSD 2GB

    N73 mi ne raspoznaje više miniSD2GB originalnu karticu kupljenu zajedno sa uređajem;također ni Windowsi xp na pc-u ne prepoznaju dok stavim u "card reader".Dali je imao tko takav problem sa karticom ? Šta uraditi,kako formatirati,ili.....možda je otišla bogu na istinu...Bio bih jako zahvalan ako...

    Started by zadresar, 03-11-2007 17:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 716
    03-11-2007 20:28 Idi na posljednji post
  13. skrivena tema N73

    instalirao sam par tema i ne sviđaju mi se i hoću ih uklonit međutim nema ih u upravitelj programa gdje da ih pronađem

    Started by Slatky, 03-11-2007 14:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.127
    03-11-2007 19:34 Idi na posljednji post
  14. [S60] - Psiloc Reflect Theme (cracked)?

    Ima li tko link? Na dotsisu ne radi. Help please. >Tnx BTW: što ono treba napraviti ako ne mogu instalirati izbrisanu temu u mob. Recimo onu Babi "Seahorses" - htio bih ju ponovno instalirati, ali javlja grešku. Što treebam ono brisati? Ne znam pod čime da tražim u searchu..

    Started by ::diaboliq::, 01-07-2007 08:41
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.103
    03-11-2007 13:26 Idi na posljednji post
  15. [N81] - 8GB Slider - najava, slike, info

    http://symbianguru.typepad.com/welcome/2007/05/nokia_n81_8gb_s.html#more samo da napomenem kako telefoni nisu još službeno najavljeni... ukratko kod n81 glavna je odlika 8gb flash memorije...kamera je zapostavljena u odnosu na druge specifikacije vjerojatno zbog konačne cijene uređaja

    Started by sodom, 11-05-2007 11:04
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 4.445
    02-11-2007 20:31 Idi na posljednji post
  16. [N73] Pregledavanje slika i videa u vertikalnom (normalnom) položaju

    jel se može u nokiji slike i video pregledavat okomito (normalno kao i u svim ostalim mobitelima) ili se baš mora vodoravno to mi se ne sviđa!

    Started by Pero_Bistrica, 01-11-2007 14:09
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.556
    01-11-2007 18:12 Idi na posljednji post
  17. [E61i] za 3200kn - jel skupo?

    Jedan na news grupi prodaje E61i "staru 1 mjesec, kupljenu u T-Mobileu, nezaključanu, skoro pa nekorištenu...". Ja mislim da je 3200 malo previše za taj model, ali kako nisam u tijeku, može li mi tko kazati kako se kreću cijene E61i? U Mobisu je 4000kn. Za koliko se je može naći po oglasnicima?

    Started by Moby, 24-10-2007 22:23
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.538
    31-10-2007 21:59 Idi na posljednji post
  18. [N73] zaostale instalacije

    kako iskljuciti ono "instaliranje" svaki put kada upalim mobitel? to vec traje mjesecima pa sam zaboravio uzrok,ali ja sam bio kriv, nesto je bilo instalirano na kartici pa sam ju formatiro ili tako nesto. kako napraviti da mob vise ne zeli instalirati ono cega nema i sto nemoze inst?

    Started by TechFluence, 29-10-2007 11:50
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.331
    31-10-2007 10:54 Idi na posljednji post
  19. Unhappy [N95] gledanje divx filmova

    Pozdrav svima! Ovaj forum je stvarno super,sve pohvale i zahvale svima!Svigdje sam trazio GPS karte za svoju nokiju,a kod vas sam naravno nasao sve sto se tice toga ali sad imam jedan drugi problem!???:cry: :cry: Kako da gledam DIVIX-e na mobu,znam da se moze jer mi frend ima N73 i moze...

    Started by zgnenozg, 15-10-2007 23:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.560
    29-10-2007 09:38 Idi na posljednji post
  20. [N80] problem, par pitanja...

    Mogu ga upaliti samo u offline-u, ne priznaje mi nijednu SIM karticu. Što se dogodilo i kako to riješiti? Btw: gdje kupiti i koliko otprilike košta punjač? Hvala

    Started by tarla, 05-02-2007 16:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 6.197
    29-10-2007 07:53 Idi na posljednji post
  21. [n80] par pitanja

    pozdrav svima, kupio sam n80 na prvi pogled ocjena je 6/5, ali imam par pitanja. 1.sve o wlanu za nju? 2.može li mi netko napraviti temu?(motori...) 3.nekad mi se ne upali osvijetljenje tipovnice:-/ što to može biti??? unaprijed hvala

    Started by Metak001, 15-12-2006 21:20
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.640
    28-10-2007 22:01 Idi na posljednji post
  22. Koja nokia ima najbolji GPS ?

    zanima me koji nokia mob ima najbolji gps i da nema bateriju ko n95!!! kakva je 6111 navigator?

    Started by Hell master, 26-10-2007 20:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.279
    28-10-2007 00:08 Idi na posljednji post
  23. [E61i] web browser - net bankarstvo

    Imam jednu zamolbu za vlasnike E61i, naime zanima me kako se ponasa s tablicama na web stranici http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx te http://net.pbz.hr, jos ako kojim slucajem koriste net bankarstvo ili pbz investor bilo bi savrseno. Pretpostavljam da je sve ok, ali bih zelio biti...

    Started by cartmann, 26-10-2007 18:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 967
    27-10-2007 17:55 Idi na posljednji post
  24. [N73] Usporenost u radu

    u čemu je problem s mojim mobom da je počeo dosta sporije raditi. Npr. kod otvaranja slika ili kod ulaska u inbox u porukama. i općenito mi programe sporije pokreće. Dosta se primjeti.

    Started by nsudar333, 21-10-2007 20:49
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.432
    26-10-2007 22:45 Idi na posljednji post
  25. [6120c] kako maknuti vodafone ikone

    Pozdrav! Kupio sam 6120c od vip-a. Naravno, ima onu preružnu vodafone temu. Uspio sam maknut tu temu i instalirat si par dobrih, ali ikone od foldera "Applications" i "My own" mi ostaju od vodafone-a bez obzira koju temu ja izaberem. Ostale ikone se mijenjaju i sve je u redu. Samo ove dvije ostanu...

    Started by ihaladin, 26-10-2007 08:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.069
    26-10-2007 08:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 49 od 66 PrvaPrva ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove