Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 66 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1126 do 1150 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [Widget] za Nokiu N95 i jos dosta modela

    Evo ja sam se registriro i stvarno je super. Naravno jako je pozeljno imati ili bezicni internet kod kuce ili w'n'w. Ima dosta zanimljivih stvari. Evo link pa ko zeli nek se registrira http://dev.widsets.com/index.html

    Started by 007jaran, 21-01-2008 01:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.353
    21-01-2008 12:16 Idi na posljednji post
  2. [N73] Jel moguće ubaciti Text to speech

    Naime, trenutno imam Nokiju N73ME, pa me zanima je li ikako moguće ubaciti kao aplikaciju ili program ono što ima u Nokijama E-serije. Radi se o programu Text to speech, a čita pristigle i spremljene SMS poruke, E-mail i sl. Od sinoć guglam po netu ali, bar na engleskom nema ništa. Najbliže što...

    Started by Moby, 16-01-2008 20:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.379
    20-01-2008 14:48 Idi na posljednji post
  3. [S60 3rd] Trik - slušati radio preko zvučnika

    EDIT: Nisam vidio opciju u izborniku da se to samostalno uključi bez trikova. :) Može lock na temu.

    Started by bojzi, 19-01-2008 19:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.722
    20-01-2008 10:04 Idi na posljednji post
  4. Nokia N95 SHAKE CONTROL

    zanima me da li ima netko ovaj programčić??? http://www.youtube.com/watch?v=VVjrZ227KWo

    Started by khodalic, 18-01-2008 12:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.542
    18-01-2008 13:02 Idi na posljednji post
  5. [N95] - aplikacija za pregled fotografija

    Zanima me koju aplikaciju za pregled fotografija koristite? Ovaj koji je u mobitelu me baš i ne zadovoljava. Ne sviđa mi se da kad uđem u preglednik on otvori sve slike, pa da tek onda ulazim u albume. Jel postoji kakav koji će mi pokazati albume kao direktorije, a one slike koje nisu u niti...

    Started by sethzg, 18-01-2008 12:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.433
    18-01-2008 12:34 Idi na posljednji post
  6. Arrow [E65] ili [E51]

    Gle ovo, jedva čekam da prodam svoje k800 smeće (meni barem, inače je mob odličan) i da si kupim Nokiu E65. Ali sam došo do nedoumice jer sam prije mislio da je E51 neko staro smeće, ali ne ! Zato pitam Vas koji malo bolje znaju o mobačima, koje su osnovne razlike, na gsm areni sam pročito da E51...

    Started by commando9, 17-01-2008 19:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 801
    17-01-2008 20:28 Idi na posljednji post
  7. [S60 3rd] Trik za registraciju na symbiansigned.com

    Ako zelite sami izraditi si certifikat po tutorijalu na ovome forumu, morat cete se registrirati na http://www.symbiansigned.com , a za registrirati potrebno je imati email koji nije na public domeni (ex.yahoo,hotmail,net,inet...) a to od nas koji nemamo web stranicu ili firmu nema nitko. ...

    Started by danijel_13, 04-01-2008 00:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 5.668
    17-01-2008 15:04 Idi na posljednji post
  8. [N80] mob kao modem preko wirelessa

    eto nije mi u stanu dostupan nikakav ADSL a pošto ne mogu bez interneta mislim uzet web'n'walk pa se spajat preko mobitela. zanima me da li mogu koristit N80 kao modem ali da se komp i mob spajaju preko wirelessa? ako ne može tako zanima me kako to ide preko kabela, koje postavke trebam...

    Started by zvijerka, 01-10-2007 11:50
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 5.380
    16-01-2008 22:00 Idi na posljednji post
  9. [N73] ne mogu kopirati kontakte na mem. card

    Označim sve kontakte i pokušam ih kopirati na karticu i to jednostavno ne ide!? WTF? Otkrio sam još da su u pitanju kontakti koji sadrže više brojeva jer prvi kontakt u imeniku mi ima 3 broja i kad njega izostavim, kontakti se kopiraju na karticu ali na kraju poruka da je kopirano 180, a nije...

    Started by bpodnar, 16-01-2008 00:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 828
    16-01-2008 09:54 Idi na posljednji post
  10. [6120c] Kako napraviti mape u galeriji???

    Nokia 6120c mi je prvi mob za symbyanom tak da neam puno iskustva. Zanima me dali se mogu radit mape u galeriji, recimo pod muzikom da svaki izvodac ima svoju mapu, dal za to treba program ili...?...:dunno:

    Started by nix1001, 13-01-2008 15:16
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.325
    14-01-2008 11:16 Idi na posljednji post
  11. [n95 8gb] video se nemoze obrisati

    ljudi pomagajte,molim vas...ne znam sta vise da radim ne mogu nigde da nadjem pomoc...naime prebacio sam jedan video na telefon,nemoze da se otvori,a nemogu ni da ga obrisem ,takodje kad ga obrisem preko pc-ja,i preko file managera,on i dalje ostaje u video centru i kad odande hocu da ga obrisem...

    Started by Z1000, 12-01-2008 17:23
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.512
    14-01-2008 01:32 Idi na posljednji post
  12. [N73ME] Na neke aplikacije odgovara tek nakon nekog vremena

    Dakle, u čemu je problem? Instalirao sam WorldClock koji ima mogućnost countdowna i postavljanja alarma za razne prigode. To bijaše prije 4 dana. Kad bih ušao u Postavke, Ton zvona, program bi se izgasio, a mene bi vratio u glavni meni. Pomislio sam, možda se "kolju" raznorazni alarm-manageri i...

    Started by Moby, 12-01-2008 23:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.136
    12-01-2008 23:19 Idi na posljednji post
  13. [E61] - da li moze reproducirati ista drugo osim AVI

    DivX na E61 mi samo AVI cita. zasto nece ostale formate? da li to tako mora bit ili trebam nac neki program za ostale formate

    Started by Korisnicko, 12-01-2008 13:46
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 863
    12-01-2008 15:08 Idi na posljednji post
  14. [N73] neće instalirat temu

    formaitrao sam mem karticu, i kod instalacije teme na mobu, metar se napuni do kraja, pa stoji par sekundi i onda ispiše: INSTALACIJA NIJE MOGUĆA. i nije to samo jedna tema, nego više njih sam probao instalirati. i uvjek isti problem. ove ostale sam uspio instalirati: .jar (bilo koja igrica)...

    Started by H4ck3R, 10-01-2008 22:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.679
    11-01-2008 13:12 Idi na posljednji post
  15. [E51] Mali ekran - da li je problem surfati na njemu?

    razmisljam o kupnji e51 pa me prvenstveno zanima jel na tako malom ekranu problem surfati. jos dajte svoje neko misljenje o telefonu opcenito... i zanima me jel netko zna kakav je zvuk na slusalicama... :respect:

    Started by gljiva1000, 01-01-2008 19:51
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.212
    09-01-2008 18:13 Idi na posljednji post
  16. [N93i] Review, pitanja, mišljenja, savjeti

    Started by Drug Mile, 03-11-2006 12:17
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 6.415
    09-01-2008 17:54 Idi na posljednji post
  17. Novi Firmwire za N95

    Evo izasao je novi firmwire za N95 pa procitajte sta ima novoga i kakva su poboljsanja u odnosu na stari firmwire!! http://www.gsmarena.com/new_firmware_benefits_nokia_n95-news-372.php

    Started by Osvetnik 88, 28-11-2007 21:22
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.435
    08-01-2008 21:05 Idi na posljednji post
  18. [E51 ili E65] Surfanje na mobitelu

    Moje pitanje se sastoji od sljedečeg: dali sa navedenim telefonima tipa e 51 ili e 65 koji imaju ugrađen wirles mrežu,,, dali mogu se spojit na postoječu mrežu koju imam doma te se spajat na internet..te skidati sa rapidshare neke fajlove te iste takve fajlove spremati na karticu telefona.( poslje...

    Started by strelicar, 05-01-2008 19:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 968
    07-01-2008 19:39 Idi na posljednji post
  19. [N73 ME] Ugasiti Music Player iz pozadine!

    Ne znam dali je već netko pisao o tome ali evo: Neki kažu da se ne može ali dečki sa DotSIS-a su otkrili i to kako se radi! :ideja: Provjereno radi na mojoj N73 ME tako da sada ne moram trpiti nedostatak radne memorije zbog stalno upaljenoga MusicPlayer-a u pozadini! :beer:

    Started by VuKi, 05-01-2008 00:23
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.091
    06-01-2008 18:27 Idi na posljednji post
  20. [N73] Pojačavanje zvučnika

    Zanima me kako mogu pojacat zvuk za reporodukciju mp3 datoteka, je dovoljno jako ali volio bi da je jace:notooth: Ima kakva finta preko onih tajnih menia ili slicno??

    Started by ipastrovic, 04-01-2008 13:34
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.416
    05-01-2008 22:31 Idi na posljednji post
  21. [n95] Mem. Kartice Iznad 4 Gb

    zanima me jel neko ima karticu vecu od 4gb, jel brejka(koj firmwire) pliz odg

    Started by badblueboyzgb, 21-12-2007 14:58
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.247
    05-01-2008 20:06 Idi na posljednji post
  22. [N73] picture viewer

    Nakon upgradea softa na najnoviju verziju mi se javio ovaj problem. slikam nesto i imam par slika u mobiju al ih nemohu gledat kad stisnem onaj play gumb niti ih mogu vidjeti u gallery. pjesme isto, ali u playeru ih normalno slusam. kako otkloniti taj problem?

    Started by TechFluence, 04-01-2008 14:15
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 703
    04-01-2008 14:15 Idi na posljednji post
  23. [n95] kako ubaciti image fajl

    Prijatelji pomozite,skinuo sam adria route 2.0.Skinuo sam i masu programa da otvorim image fajl,ali mi pise da je unsuported ili invalid fajl.Kako da to raspakujem i pokrenem to jeste kako da to proradi na N95.Ubacio sam garmina u telefon i proradilo je sve,medjutim nemogu nikako da pokrenem tu...

    Started by zumzara, 31-12-2007 14:03
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.157
    03-01-2008 16:28 Idi na posljednji post
  24. [Aplikacija] S60 3rd - Skype

    Ima li ovakava aplikacija, npr. kao win live messenger za mob ?? :jehon:

    Started by letmarebrmbarov, 02-01-2008 14:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.351
    02-01-2008 18:05 Idi na posljednji post
  25. N73 firmware

    stavio sam zadnju verziju firmware-a ali sam izgubio hrvatski meni. Može li se meni na hrvatskom nekako vratiti?

    Started by nsudar333, 30-12-2007 16:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.080
    30-12-2007 17:17 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 66 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove