Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 27 od 66 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 651 do 675 of 1644

Forum: Symbian S60 3rd edition

Symbian Nokia mobilni telefoni serije N, E, ostale iz serije 3, 5, 6 i 7

  1. [E71] da li je moguće instalirati dva puta istu aplikaciju

    Pitanje: da li je na symbianu moguće dva puta instalirati jednu te istu aplikaciju? (ali ne da ona druga instalacija prebriše prvu instalaciju) Recimo, ima aplikacija gmail za symbian. i sad, ja koristim dva g-mail accounta i htio bih instalirati dvije gmail aplikacije, za svaki mail posebna...

    Started by Ico, 15-03-2009 14:17
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.679
    17-03-2009 09:26 Idi na posljednji post
  2. [N82] Crkla maticna ploca(gube se podaci sa kartice)

    Uglavnom crkla maticna definitivno,gube mi se podaci s bilo koje memory kartice....imate neki savjet,koliko mogu dobit za takav mob? Inace mob je ispravan,mislim radi normalno samo sve što se nalazi na kartici jednostavno nestane...:argue:

    Started by -Jelko-, 16-03-2009 16:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.025
    16-03-2009 16:15 Idi na posljednji post
  3. [N95 8GB] kako zamjeniti masku

    Bok, ima li gdje tutorial za zamjenu maske na N95 8Gb? Hvala

    Started by afroman, 15-09-2008 10:55
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.223
    16-03-2009 13:59 Idi na posljednji post
  4. [E51] - tihi zvucnik

    Naime imam jedan mali problemcic. U zadnjih tjedan dana mi se naglo stisao zvucnik. Isti je popjacan do kraja ali se jako slabo cuje sugovornik. Sve je bilo normalno do prije tjedan dana. Ne znam dali to ima kakve veze sa softverom, mislim da imam najstariji soft: 100.34.20 29-09-2007...

    Started by Lejzermaster, 04-02-2009 15:28
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 4.369
    15-03-2009 20:04 Idi na posljednji post
  5. [N95] Rastavljanje

    Naručio sam si novu crnu masku za n95 i malo gledam kako se rastavlja. Našao na youtube-u dve klipa ali su puni nebuloza. Tipa otšarafiti šarafe i ne koristiti ih ponovo, skinuti mikrofon i ne koristiti ga ponovo, onda neka zaštita oko zvučnika kad se skine ne može se više koristiti.. Ono koji...

    Started by cyberphere, 11-12-2007 19:44
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 9.237
    15-03-2009 14:24 Idi na posljednji post
  6. [N96] gdje kupiti i kako promijeniti masku

    Dakle, kao sto u naslovu pise, trazim nacin kako promjeniti masku na N96 i dali postoji neka druga maska, znaci ne ona originalna koju se dobije sa mobitelom, nego neka druga. Trazio sam na E-bay-u i...nista. Vidio sam na internetu da postoji neka maska od legure aluminija i magnezija, ali problem...

    Started by -->Cionn<--, 13-03-2009 20:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.128
    13-03-2009 23:34 Idi na posljednji post
  7. [N95 8GB] kako očistiti prašinu na ekranu

    Ima dosta prašine ispod maske na ekranu,pa me zanima kako skinuti masku i dali treba sve rastaviti,ili se može samo skinut gornji dio maske di je ekran da to očistim!

    Started by lexmaul, 13-03-2009 02:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.387
    13-03-2009 09:44 Idi na posljednji post
  8. [N82] kupnja maske

    da li neko zna gdje bi se mogla kupiti prednja maska za N82?zvao sam Mobis i oni kazu da je imaju(oko 150kn),ali da mobitel moram slati kod njih da je zamijene:creep: ne ceka mi se bas mjesec dana da je dobijem nazad. zvao sam jos neke trgovine,ali nista.....

    Started by Vepar, 03-07-2008 19:22
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.419
    11-03-2009 20:54 Idi na posljednji post
  9. [6220 classic] Stalak za auto

    Ima neko preporuku koji uzeti koji se pokazao najboljim i naravno neko mjesto gdje mogu uzeti da prodem najjeftinije moguce. U principu mi se najvise svida ovaj, da li znate mozda koliko kosta ili mozda gdje se moze nabaviti mozda cak i polovni?

    Started by Šile, 21-02-2009 10:21
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 7.715
    10-03-2009 15:09 Idi na posljednji post
  10. [N85] nakon backupanja kartice mob ne vidi aplikacije na njoj

    Napravio sam totalni hard reset N85 jer joj je štekao video. Onda sam napravio backup podataka na karticu i prebacivao je nekih više od pola sata. >Piše da je kartica zauzeta 2GB, ali nigdje ne vidim ikone. I kada pokušam nešto instalirati, mob izbaci da program već postoji i želim li ga...

    Started by Moby, 09-03-2009 21:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 893
    10-03-2009 09:33 Idi na posljednji post
  11. [E71] kako prebaciti imenik sa SonyEriccsona na E71

    Da li moze neko da mi kaze, kako moze da se prenese kompletan imenik sa SonyEriccson K800 na Nokiu E71. I da li je to uopste moguce? Ako neko zna kako se ovo radi, zamolio bih za objasnjenje. Unapred zahvalan

    Started by phantom_oto, 08-03-2009 21:31
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.521
    09-03-2009 19:55 Idi na posljednji post
  12. [n95] problem kod navigacije

    znaci ovako odem u karte i namjestim rutu koju odu da me vodi i sve ,i na kraju gps si nece ocitati,zasto to?i naci ja sam u umagu i kad stisnem moj polozaj on me u porec non stop baca,bas nekuzim.imaju neke postavke za gps sto se treba napravit da radi il nema?u cemu je problem?hvala unaprijed

    Started by henry14-faca, 04-03-2009 18:21
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.532
    07-03-2009 19:50 Idi na posljednji post
  13. [E71] kako izbrisati naknadno skinute teme

    Kako da izbrišem naknadno skinute teme,probala sa pc suite i nemrem ih tamo naći???Hvala

    Started by chiraz, 03-03-2009 16:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.439
    07-03-2009 18:13 Idi na posljednji post
  14. Cool [N95 8GB] - horseshoe style

    pozz drustvo..jedno ovako malo kompikovano pitanje za vas koje me muci vec 2 mjeseca..da li ima i da li postoji kakva aplikacija koja moze da promijeni stil menija u tzv horseshoe taj mi se stil svidja ali nikako da nadjem neko rjesenje..citao sam da to ima samo kod FP2 uredjaja..pa sam...

    Started by Riddick_2142, 28-02-2009 22:31
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.530
    06-03-2009 14:08 Idi na posljednji post
  15. [6210 Navigator] Gdje pronaći igrice koje mogu iskoristiti senzor?

    Poštovanje. Zanima me možete li mi dati par linkova i uputiti me gdje bi mogao naći par igrica koje bih mogao igrati preko motion senzora, tj. accelerometera (kao što je npr. marble maze). Naravno da sam googlao ali nisam ništa našao.

    Started by dijan, 05-03-2009 19:22
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.386
    06-03-2009 14:07 Idi na posljednji post
  16. [6210] pucketanje u zvučniku

    Prije par dana došao sam u posjed navedenog telefona. Stvarno sam zadovoljan, od kvalitete izrade (u usporedbi sa E66, je na dosta većoj razini), brzine software-a, čak i očitavanja navigacije (na netu se može naći 10+ min da uspostavi vezu). Satelite pronađe za manje od 60 sec, ako nekoga zanima...

    Started by CyberLord, 02-01-2009 00:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.008
    06-03-2009 01:14 Idi na posljednji post
  17. [N96] kako aktivirati Glasovne naredbe

    Interesira me kako mogu aktivirat tu opciju glasovnog naredivanja i dali mi netko moze to malo detaljnije objasnit (kako se koristi i kako se postave te naredbe). Unaprijed hvala!:scool:

    Started by -->Cionn<--, 04-03-2009 21:22
    n96
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.503
    05-03-2009 20:06 Idi na posljednji post
  18. [N95] ONESequel aplikacija

    zanima me ta aplikacija jer mi zauzima 14mb, a neznam za sto sluzi i od kud mi to na mobu, pa sad, molio bih nekog da mi kaze cemo to sluzi,

    Started by matija1991, 04-03-2009 02:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 960
    04-03-2009 21:12 Idi na posljednji post
  19. [N95 8GB] Kako iskljuciti crveno svjetlo pri snimanju?

    Zanima me jel postoji neki program ili nesto da se moze iskljuciti to crveno svjetlo dok se snima ili kad se slika ... nisam uspio naci na forumu pa ako netko zna ... Hvala :beer:

    Started by weston, 03-03-2009 12:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 798
    04-03-2009 20:56 Idi na posljednji post
  20. [N96] Kineska verzija i još par pitanja

    Pronašao sam u oglasu da netko nudi N96-icu za 1800kn. U opisu je napisao da je namijenjena azijskom tržištu. Rekli su mi da bi to trebala biti neka kineska verzija sa 2 sim kartice i bez wlana. Da li je to istina ili puka izmišljotina? Ubiti, meni treba mobitel, izabrao sam nokiu n96, koji...

    Started by JesterZ, 25-02-2009 23:10
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 5.814
    04-03-2009 09:51 Idi na posljednji post
  21. [N85] Shazam ID ne radi kako bi trebao

    Evo ovako, instalirao sam ShazamID na N85. Sada, u početku nije uopće radio dok nisam u postavkama isključio Audio settings (ili sl.). Sada radi, ali mi izbaci samo omot albuma bez natpisa o kojoj se pjesmi radi. Do natpisa samo mogu doći ako pritisnem Options-Share, onda otvori SMS poruku u...

    Started by Moby, 04-03-2009 00:16
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 799
    04-03-2009 00:16 Idi na posljednji post
  22. [N95 8GB] Sistemska greska u Music Playeru

    Moze pomoc, sve sam pokusao ali mi i dalje Music Player ne radi. Jeli mozda netko zna barem razlog? Unaprijed hvala!

    Started by fan2403, 03-03-2009 19:29
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 675
    03-03-2009 22:42 Idi na posljednji post
  23. [N95] Preoblem pri instaliranju aplikacija

    molim vas pomozite!imam nokiu n95 i uradio sam prije mjesec dana software update i od tada mi nemoze ni jedna aplikacija ni tema sis molim vas pomozite sve sam probao i sa foruma ali nece.dode mi da je razbijem.:notworking:

    Started by ermin_sabeta, 02-03-2009 19:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 602
    02-03-2009 20:43 Idi na posljednji post
  24. [N95] Nestaju podatci sa SD-a

    Jel moguce da je to normalno da mi nestaju nekad podatci sa kartice, npr instaliram n-gage igru na karticu i nakon pol sata il manje ocu opet pokrenut igru i pise game not fount on mamory card, i jos nekad ako nakon prijenosa podataka odmah uđem u meni i odem na karticu sve preko onog upravitelja...

    Started by matija1991, 24-02-2009 12:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 733
    01-03-2009 18:14 Idi na posljednji post
  25. [e61i] speaker pretih

    Nekako mi se čini da je zvuk kada telefoniram na nokiji e61i pretih, a pojačano mi je do kraja. Na e70 i E90 je puno jače. Postoji li još neko mjesto gdje mogu pojačat speaker osim kad se telefonira ili to jednostavno je tako....

    Started by mortal, 01-03-2009 15:20
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 495
    01-03-2009 15:20 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 27 od 66 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove