Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 99 od 137 PrvaPrva ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2451 do 2475 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K700i

    Koja je najnovija verzija softvera ? Moja je R2AY004.Ako se ne varam nadogradnja je besplatna pod garancijom?

    Started by Deny21, 19-09-2006 19:15
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.169
    19-09-2006 20:40 Idi na posljednji post
  2. Komentari na slike -> z520i

    Ne znam jel smijem tu komentirat, al slike su jako dobre, puno bolje neg na mom K700i. Ima manje šuma i boje su življe i realnije. Također, oštrina je jednaka na cijeloj slici čime se K700i ne može pohvalit. Noćne snimke i snimke uz umjetno osvjetljenje su također solidne.

    Started by domy_os, 13-07-2006 00:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.162
    19-09-2006 19:39 Idi na posljednji post
  3. Post K700i Kamera

    !!POMOC!! Zdravo, zanima me dali se na k700i moze iskljuciti zvuk na kameri??? Hvala!!! :wstupid:

    Started by Gusar SL, 29-07-2006 12:09
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.623
    19-09-2006 19:36 Idi na posljednji post
  4. SE V630i

    ljudi pisite malo i o njemu vi koji ga imate. zanima me kakav je i sta se sve dobije uz njega!

    Started by pero1985, 19-09-2006 18:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.422
    19-09-2006 18:20 Idi na posljednji post
  5. SE Z530 display

    Za li netko dijeli li z530 isti display s još kojim modelom sony ericssona i još bolje pod kojom se oznakom taj display može naručiti te kakva su iskustva s njegovom izmjenom, moj je naime razbijen. Unaprijed hvala!

    Started by dbogdanic, 18-09-2006 12:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.138
    19-09-2006 09:45 Idi na posljednji post
  6. memory stick duo adapter

    možda je glupo pitanje... ali čemu služi to?

    Started by HalfManHalfAmaz, 18-09-2006 23:46
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.393
    19-09-2006 00:14 Idi na posljednji post
  7. W710i

    http://www.mobilnisvet.com/img/upl/mreview/000/000/000/308/pic01.jpg Utisci?

    Started by Mobyfan-ica, 18-09-2006 18:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 902
    18-09-2006 19:16 Idi na posljednji post
  8. bljeskalica k750

    rastavljala sam sinoc mob i skinila cijelu donju maskui vratila i sad upalim bljeksalicu i svijetli upola manje!!! nist se ni ne vidi. jesam shebala nest ?:(((( ili je to istekao onaj ograniceni period flasha kao:) ?

    Started by outrageous, 17-09-2006 22:14
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.537
    18-09-2006 14:56 Idi na posljednji post
  9. V630 stereo bluetooth

    zanima me jel se moze preko bluetootha spojit mob sa kompom i da mogu slusat muziku(sa moba) i ako se moze kako to napravit:zbunj: :zbunj:

    Started by hat, 18-09-2006 11:03
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.156
    18-09-2006 12:55 Idi na posljednji post
  10. Handsfree za K610i

    Molio bih da mi netko da informaciju gdje bih mogao kupiti sljedeće modele slušalica za K610i: HPM-70 HPM-82 Hvala :wave:

    Started by columbo, 16-09-2006 15:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 881
    17-09-2006 22:23 Idi na posljednji post
  11. Cool Symbian na K700i

    Da li se moze staviti symbian na SE K700i. Mozda zvuci glupo ali me svejedno zanima.:headbang:

    Started by Ico86, 17-09-2006 21:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.003
    17-09-2006 21:29 Idi na posljednji post
  12. Kako otkljucati mob??

    Imam problem sa mobitelom se t610, kupljen je u vip paketu i htio bi ubaciti T-mobile karticu, pa me zanima jel ima tko kod za otkljucavanje da mogu korisititi obje mreze? Ili gdje bi mogao pronaci takvo sta. thx na pomoci!!

    Started by maki_h, 15-09-2006 22:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.872
    16-09-2006 19:12 Idi na posljednji post
  13. oftware k750

    Evo bas malo prije sam sa update servicom updatao software i kaze da je v. r1ca021 pa dal mi može neko reci kakva je....tj sta je novoga u njoj posto nisam uspio naci na forumu hvala:thumbup:

    Started by nula_bodova, 16-09-2006 16:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 718
    16-09-2006 18:28 Idi na posljednji post
  14. Promjena u proizvodnji K750i?

    Slučajno primjetih na stranicama Sony Ericssona da pod specifikacijama za K750 stoji slijedeći tekst: Napomena: Od sredine svibnja nadalje, proizvodnja K750 se postupno mijenja na sljedeći način: Nova inačica PC Suite s poboljšanim korisničkim sučeljem i bržim usklađivanjem Nova inačica...

    Started by dsancin, 15-09-2006 23:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 976
    16-09-2006 11:46 Idi na posljednji post
  15. Kupnja W800i - kakav je joystick?

    kupio bi si SE W800i, zanima me dali ima tko problema sa yojstickom

    Started by hack100, 09-09-2006 14:42
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.410
    14-09-2006 14:47 Idi na posljednji post
  16. F500i update

    Znam da možda ima negdje objašnjenje..al nisam ga našao pa me zanima dali se može update napravit ako nemam kabel za mob tj. preko IRDA-e?jel ce mi nestat glupi meni id vodafona??

    Started by janbolino, 10-09-2006 20:55
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.058
    14-09-2006 14:44 Idi na posljednji post
  17. K510i i brzina BT-a

    Imam neki Yakumo usb/bt 100 m dometa. Kod downloada sa moba na komp brzina oscilira, od max 35 kb/s, pa čak padne na 5 kb/s :evil: !? Kod uploada sa kompa na mob rastura, 35 kb/s do 45 kb/s !? Prije sam imao usb/bt 10 m dometa, pa sam ga zamijenio mislivši da je u njemu usko grlo, kakva su...

    Started by tomyslav, 13-09-2006 21:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 909
    14-09-2006 12:28 Idi na posljednji post
  18. zvuk w300i

    rekose da mob ful glasni zvoni.... ful je tih a pojacan na najace.... hm? to tako je ili ima jos neka opcija to malo poglasnit? ili otic pitat u ducan sta je? bas je full tih!

    Started by malena, 13-09-2006 13:24
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.402
    14-09-2006 12:09 Idi na posljednji post
  19. Kućište za SE K750i

    Ispao mi je K750i i ostetio se na par mjesta, gdje bih mogao kupiti novo kućište/masku za taj telefon (original SE naravno)?

    Started by svetivitez, 13-09-2006 13:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.230
    13-09-2006 13:20 Idi na posljednji post
  20. Stereo Speaker for SE

    gdje to mogu nabaviti i koliko kosta ?

    Started by M4rk0, 04-09-2006 23:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 999
    11-09-2006 23:34 Idi na posljednji post
  21. Bljeskalica MXE-60

    Zanima me jel bi dotična bljeskalica radila na mom modelu telefona jer ima isti konektor? Na popisu mog modela nema, međutim mislim da bi radilo... VIŠE o bljeskalici Šta vi velite?

    Started by Compov, 30-06-2006 17:28
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.559
    11-09-2006 16:56 Idi na posljednji post
  22. Question V63oi(HSCSD)

    sto je HSCSD I zasto V630 to nema a K618 ima ako su to dva jednaka telefona:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: K618 http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k618-1660.php V630 http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_v630-1569.php

    Started by hat, 10-09-2006 14:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.048
    10-09-2006 14:38 Idi na posljednji post
  23. software za sony ericsson

    znate li za neki program koji zakljucava tipkovnicu lozinkom i da ga podrzava se w810i. moze zakljucavat i moje stavke ili odredene datoteke:comp: :comp: :comp:

    Started by SE W810i, 04-09-2006 10:24
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.872
    09-09-2006 17:30 Idi na posljednji post
  24. Otvaranje kucista K750

    ...da ne otvaram novi topic, zanima me jel ima netko sliku ili link na str kak se otvara kučište na k750 jer ja nikak da nađem, hvala!!!

    Started by Vex, 01-09-2006 10:30
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 3.013
    08-09-2006 08:40 Idi na posljednji post
  25. Unhappy Problem sa baterijom(W8ooi)

    cini mi se da sam to negdje cito ali vise nemogu nac Ovako kad mob stavim punit pise mi "Punjenje nepoznata baterija" sad neznam u cemu je problem u mobu ili bateriji a ono stanje bat mi je nist,pola ili sve STA DA RADIM

    Started by hat, 06-09-2006 08:53
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.355
    07-09-2006 12:45 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 99 od 137 PrvaPrva ... 49 89 95 96 97 98 99 100 101 102 103 109 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove