Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 98 od 137 PrvaPrva ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2426 do 2450 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Sony Ericsson Z558

    Zanimljivi po tome jer ima ekran osjetljiv na dodir...jos ako bude i povoljna cijena http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_z558-pictures-1723.php

    Started by RAUL, 28-09-2006 21:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.030
    29-09-2006 07:46 Idi na posljednji post
  2. Najave novih modela 2006 - locked deleted

    OBAVIJEST: U ovu temu će moderatori dodavati nove modele kako se pojavljuju. Svaka najava (presica) će imati svoj post, uz datum objave, tako da će tema isplivati i dati vam do znanja da ima nešto novo. Tema će biti zatvorena i zaljepljena, a uz svaki najavljen mobitel će stajati link na temu za...

    Started by whiteboy, 28-02-2006 22:20
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.622
    28-09-2006 22:17 Idi na posljednji post
  3. k750 max232 kabel

    našao sam na netu shemu za konekt k750 na max232. Jel netko ima ispravan pin-out?

    Started by kiseli1977, 19-09-2006 07:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.585
    28-09-2006 21:44 Idi na posljednji post
  4. Uskraćen broj na K700i

    Imam jedno pitanje... Možda će vam se učiniti smiješno, no mogu li se na neki način zabraniti pozivi sa "uskraćenog broja"? Ako ne, može li se na K700i nekako postaviti da pozivi sa uskraćenog broja ne aktiviraju zvono, tj. da se tretiraju kao kod "stišanog" načina rada? A, da normalni pozivi...

    Started by Delta S4, 28-09-2006 19:13
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.626
    28-09-2006 19:46 Idi na posljednji post
  5. SE v630i vodafone

    evo baš sad dođem na vipnet kad se izbezumim ono došli novi mobovi...i k800 i k310i, i nokia e70 i nokia 6131 :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...i napokon v630i :licklips: !! nekak sam se zainteresirao za njega jer nije puno 1800 :rolleyes: za takav mob... možda ipak bolje to?! :-/ meni uopće ne...

    Started by mobitelash, 29-07-2006 14:27
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 4.453
    28-09-2006 19:40 Idi na posljednji post
  6. K750 s firmwareom od W800?

    Da li je moguće staviti firmware od w800 u k750 i kako?

    Started by Sactep, 24-09-2006 18:43
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.823
    28-09-2006 18:54 Idi na posljednji post
  7. W800, zadnji software

    Danas (27.09.2006) sam napravio update software i dobio verziju R1BC002, a vidim da je najnovija verzija R1CA021. Jesam mozda nesto krivo napravio ili ???

    Started by ivan-tg, 28-09-2006 00:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.082
    28-09-2006 08:55 Idi na posljednji post
  8. W800i, hrvatski jezik

    Kako ubaciti hrvatski jezik u W800? Mob kupljen u svicarskoj, napravio sam update software ali tijekom postupka nisam vidio opciju za dodavanje jezika. Naime, jezici su ostali kao i na starom softwareu, samo eng, njem, fra i tal. Please help!!!

    Started by ivan-tg, 28-09-2006 00:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.210
    28-09-2006 08:52 Idi na posljednji post
  9. k750 kuciste

    koliko dođe kuciste za k750, i di ga se može nabavit

    Started by sheep1501, 27-09-2006 21:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.718
    27-09-2006 23:39 Idi na posljednji post
  10. SEUS 2.6.9.16 i K750i

    Imam K750i sa "R1J002" softverom i kad pokrenem SEUS da ga upgrade-am, dobijem odgovor da nije dostupan novi te da imam najnoviji... Koliko sam skuzio, ovo bi trebao bit najnoviji soft. za K750i R1DB001 - Released on SEUS for the K750 on 14/09/06. - Software versions: LCD 0 Camera 5.3

    Started by Svizac, 26-09-2006 15:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.035
    26-09-2006 16:12 Idi na posljednji post
  11. CM 2006 mobile

    Evo prvo da kažem da je forum za svaku pohvalu. :klap: Sorry kaj prvi post, i već otvaram new thread, al već dugo tražim ovu igru, i našo sam ju na puno razlićitih stranica, al svaki put je pre velika za moj w810i, tj. sve mi se "zbije" pa vidim samo pola imena igraća, pa ak neko može...

    Started by N@meless, 25-09-2006 23:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 918
    25-09-2006 23:14 Idi na posljednji post
  12. kad dolazi w850i?

    pozdrav ljudi,zna netko kad dolazi ovaj mob kod nas i možda okvirnu cijenu? :spin:

    Started by makiprodol, 24-09-2006 23:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.321
    25-09-2006 20:22 Idi na posljednji post
  13. Ima li kakvih novosti glede izlaska W850i?

    Već dva mjeseca na stranicama piše: Dolazi uskoro :). Ima li tko kakvu informaciju?

    Started by mariob, 18-09-2006 16:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 846
    25-09-2006 19:36 Idi na posljednji post
  14. K750i problem sa mrežom

    Dakle pomoć oko K750i... Ukoliko isključim mobitel, nakon uključivanja, on više ne može naći mrežu... Molim pomoć, ima vip vodafone softver, napravio sam firmware update na noviji i ništa, stavim najnoviju vip sim karticu, ista stvar... Jedino mi je rješenje za sad GLAVNI RESET mobitela, a...

    Started by zinke, 25-09-2006 09:45
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.941
    25-09-2006 19:25 Idi na posljednji post
  15. D750 display

    frend ima naviku bacanja moba dok nešto ne radi ili mu se baterija isprazni.. e sad, ima SE D750, baterija mu se ispraznila i on ga normalno u zid... i ode display... gdi se to može promijenit ili kupit, ja mu ga promijenim.. negdje u okolici zagreba ili bliže koprivnici??

    Started by Tom_Bill, 22-09-2006 10:46
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 959
    25-09-2006 17:19 Idi na posljednji post
  16. Čudan simbol za poruku na T630

    uglavnom, sestra je dobila poruku i kraj nje se pojavio znak poderanog pisma (umjesto normalno čitavog). zna li netko u čemu je problem?

    Started by nijala, 21-09-2006 20:26
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.593
    24-09-2006 12:19 Idi na posljednji post
  17. K700i firmware

    Pozdrav svima! Nabavio sam novi K700i. Na njemu je R2CA001 verzija firmwarea. Imam nekoliko pitanja: Koliko je stara ova verzija? Preporucate li mi i zasto nadogradnju na noviju verziju? Hvala!

    Started by rile044, 04-05-2006 00:20
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 5.079
    23-09-2006 23:56 Idi na posljednji post
  18. kako stawiti drugi softwer u k750???

    kamera mi zeza.:angry: :angry: .a mislim da je softwer..jer nekad proradi..može mi ko reči kako se stavlja novi softwer u mob..i s kojim programom?

    Started by hec, 22-09-2006 20:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.874
    23-09-2006 09:06 Idi na posljednji post
  19. SE Z1010-malo rastavljen:D

    Evo veceras sam se nest malo pozabavija da vidim u cemu je problem, ipak je do kontakta sta se tice gasenja mobitela i toga... evo slike....odvalija se ovaj mali komad na kojem se naslanjaju + i - od baterija valda.... http://i12.photobucket.com/albums/a222/Bare_st/dstr004.jpg...

    Started by B@re, 20-09-2006 21:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 906
    22-09-2006 13:25 Idi na posljednji post
  20. 512mb> 1024mb

    Evo ne znam dal je o ovome bilo na forumu ali ja sam našao na nekom drugom forumu ovo, pa ako to netko razumije bolje od mene molim da napravi tutorial na hrvatskom:japan: ok guys... its working! 512 -> 1024! and you dont even need any programs, its working with the Disk Manager from WinXP (I...

    Started by nix1001, 22-09-2006 09:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 911
    22-09-2006 10:01 Idi na posljednji post
  21. cookiesi na k700i

    molim pomoć tj kako da uključim cookiese na web pregledniku moga k700i. kad idem po poštu na googl to se od mene traži. na 098 1550 mi nisu mogli ili htjeli pomoć.help me please:argue:

    Started by mmilann, 21-09-2006 20:29
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 601
    21-09-2006 20:29 Idi na posljednji post
  22. K800i GPS

    Zanima me dali je moguće kosristiti K800i kao GPS uređaj za navigaciju u automobilu, i šta sve treba nabavit za to?

    Started by wasx, 16-09-2006 15:45
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 5.463
    21-09-2006 16:51 Idi na posljednji post
  23. MyPhoneExplorer sa k700i, neke informacije

    Hi there! Ovako, skinuh si s interneta ovaj fini programčić. Bluesoeil još nemam, ali koliko sam shvatio, on je nešto poput drivera za Bluetooth, right? Ako je tako, onda mi (zasad) još i ne treba, jer mi ovi windowsovi driveri fino rade... Nego, da počnem... Dakle, instalirao sam program,...

    Started by blackshtef, 16-08-2006 23:06
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.580
    21-09-2006 16:41 Idi na posljednji post
  24. Slike se ne vide na mobu

    Evo nakon flashanja mi se na mobu zna dogodit da se slike ne vide kak da to riješim jer mi se više neda svaki put gasit i palit mobitel

    Started by nix1001, 16-09-2006 19:21
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.759
    21-09-2006 10:25 Idi na posljednji post
  25. k800 original meni

    dali netko ima onaj menu.ml file sa origigi ikonama SE K800...jer imam one smece od vodafonovih...pa bi to rado promjenio :D

    Started by chorijan, 20-09-2006 14:02
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.842
    20-09-2006 23:34 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 98 od 137 PrvaPrva ... 48 88 94 95 96 97 98 99 100 101 102 108 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove