Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 87 od 137 PrvaPrva ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2151 do 2175 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. fleshanje k750I problem

    imam K750i Vodafone i fokusamo sam ga flesirati da bude cisti K750i, to sam radio pomocu PhoneXS++ za FS sam skinio K750_R1CA021_FS_EUROPE_1_CID49 a za main K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49 , SE je CID 49 i RED, ali nekuzim zasto nece flesirati FS a sto je naj gore kad upalim mob pise...

    Started by juka vk, 29-01-2007 16:56
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.264
    29-01-2007 21:32 Idi na posljednji post
  2. sat u odmoru zaslona

    Jel mi može reći itko kako promjeniti veličinu sata, resetirao sam mob. izgubio znači sve prijašnje postavke tako da sam izgubio onaj veliki sat na zaslonu (sad neki mali, nikakav). Bio bih vam jako zahvalan kad bi mi netko uspio pomoći. Znači imam veliki sat na zaslonu dok je mob aktivan, al...

    Started by kojoot, 28-01-2007 21:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.941
    29-01-2007 11:00 Idi na posljednji post
  3. TOPSONY na engleski?

    jeli se moze negje u postavkama stavit engleski jezik ili je ipak moguc samo spanjolski???

    Started by nascar, 28-01-2007 14:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.002
    29-01-2007 00:04 Idi na posljednji post
  4. Question m2 1gb ima 947mb?

    kupio sam m2 karticu od 1gb (za w300) al kad odem na status pise da ima 947mb a nist nisam stavio,sta nije 1GB=1024mb?:(

    Started by Most Wanted, 28-01-2007 19:13
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.115
    28-01-2007 23:54 Idi na posljednji post
  5. Je li moguće debrandirati K800i?

    Danas sam zvao nekoliko unlockera i svi mi kažu da nitko ne može debrandirat K800i, je li moguće debrandirat? Unaprijed hvala

    Started by hjerkic, 25-01-2007 22:55
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.881
    28-01-2007 21:25 Idi na posljednji post
  6. softwer sa w800 ili w810 na k510i????

    pošto nema topica o tome... može li se to naprawit i kako će to izgledat??? ako to nemože koji softwer može na K510i (da je softwer neki od w serije)???hwala:smurf:

    Started by BOOYAKASHA, 26-01-2007 22:18
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.382
    27-01-2007 18:32 Idi na posljednji post
  7. Pitanje-se_k750

    Dakle: FAR manager očitaje zaštitu mog k750 kao cid36,a davinci kaže da je on red,cid49.Dal da pokušam flashanje ili ne? :bunny:

    Started by Mr Vain, 27-01-2007 17:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 853
    27-01-2007 18:20 Idi na posljednji post
  8. K800 USB problem sa spajanjem

    Naime kada dotični spojim sa svojim računalom preko USB kabela javlja mi se problem, a taj je da mi se ne pali "izbornik" u kojem odaberem prjenos datoteka, modemski rad ili ispis, već mi ga računalo prepozna kao digitalni fotoaparat s kojega mi ponudi da vadim slike pomoću nekog mikrosoftovog...

    Started by mbusic, 26-01-2007 22:47
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.073
    27-01-2007 14:28 Idi na posljednji post
  9. baterija+konektor 3.5mm+... e-bay, za K800

    Sto mislite o ovome? U biti meni je najbitniji konektor 3.5mm...al za 76kn (sa postarinom) mi se cini ok http://cgi.ebay.co.uk/Crystal-Case-Battery-Charger-3-5mm-Adapter-SE-K800i_W0QQitemZ250029075288QQihZ015QQcategoryZ68022QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

    Started by tomios, 08-01-2007 13:39
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 4.041
    27-01-2007 09:49 Idi na posljednji post
  10. Memory Stick Pro Duo marke Lexar 100Kn jeftinije !!!!!

    Ovako naso sam na netu MSPD (Memori stick pro duo) nove marke koju nisam vidio prije LEXAR 1GB kosta 250Kn dok je sony-jev 350, a 512MB dode 150 , a sony je 250 pa me zanimaju vasa iskustva preporuke evo link trgovina je feniks-kompjutor evo link lijevo u meniju idete memorija pa opet na...

    Started by juka vk, 19-01-2007 15:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.324
    26-01-2007 16:00 Idi na posljednji post
  11. crveni k610i

    cura jako želi taj mob. potpisat će ugovor na 2 god. tarifa 150, ali tu boju nemaju kod t-mobilea u rijeci (mora biti 098) jeste li možda vidjeli u kojem dućanu taj mob te boje u 098 mreži, da se može uzeti na pretplatu? rijeka, zg, vž, čk (ti gradovi dolaze u obzir) puno hvala

    Started by jolly_bravo, 05-12-2006 00:36
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.346
    26-01-2007 02:36 Idi na posljednji post
  12. W900i zamjenske baterije?

    Postoje u hr i gdje? Googlam več 3 sata.

    Started by scroll, 26-01-2007 01:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.288
    26-01-2007 02:15 Idi na posljednji post
  13. kako na k750 staviti soft od w800

    jel moze neko pomocida mi malo bolje objasni kako na k750 staviti soft od w800

    Started by salems, 25-01-2007 20:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.116
    26-01-2007 00:10 Idi na posljednji post
  14. Trebam FS i MAIN za D750

    Evo kao što u naslovu piše trebam FS i Main datoteke za d750i jer sam ga flashao u w800, a sad ga trebam odnjet na popravak

    Started by nix1001, 11-09-2006 08:57
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.718
    25-01-2007 23:26 Idi na posljednji post
  15. Question pro duo

    gdje ima za kupit pro duo 4gb sto blize Kutini ili da mogu narucit pa da mi posalju postom jel ce radit pro duo 4gb u k750?

    Started by Most Wanted, 20-01-2007 21:36
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.322
    25-01-2007 21:12 Idi na posljednji post
  16. K800 slanje slike sa moba na mail

    zanima me jel netko probao poslati sliku sa moba na mail? kak to funkcionira u praksi? koliko slike zauzimaju u maksimalnoj rezoluciji?

    Started by jonyb, 24-01-2007 21:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.539
    25-01-2007 16:08 Idi na posljednji post
  17. sonyericsson v600 i kartica tele 2

    sonyericsson v600i, ok taj mob mi se sviđa i zanima me dali prima tele 2 karticu iskustva govore da zbog nekog napona u kartici tele 2 neki umts primaju neki ne možda znate ovaj je kodiran na vip pa ako možete odgovorit hvala

    Started by Aaron, 24-01-2007 02:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 672
    24-01-2007 23:51 Idi na posljednji post
  18. w900i se zamrznuo, win98

    Mobitel sam spojio sa kompom i onda skužio da su na njemu windowsi 98 koji ne prepoznaju stikove. Kada sam ga izvadio, mob se "zaledio", pojavio se narančasti ekran i ni lijevo ni desno. Što bi mu moglo biti i kako da ga popravim?

    Started by david_ri, 20-01-2007 14:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 848
    24-01-2007 00:46 Idi na posljednji post
  19. s.o.s. punjac k750

    dobio taj punjac od turanda u zamjenu i ne kuzim nis...kolko to treba punit na kompu da se napuni,i koliko onda imam puta za napunit mob,vise ili samo jednom? jer je poprilicno velika naprava,veca od mobitela ja mislio to mali privjesak za kljuceve:) nego kak vi punite prek toga...ja napunio...

    Started by dubrava, 19-01-2007 15:43
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 7.634
    23-01-2007 18:22 Idi na posljednji post
  20. k750 potrošnja baterije, problemi sa mega bass-Ω

    kupio k750 imo ga mjesec .... pa kupio ms duo 1gb sad mi mobitel troši duplo više baterije, zašto? i kad ga stavim na mega bass smanjuje mi se jačina to je stvarno iritantno pogotovo......... da ne duljim kako riješit probleme H!!!

    Started by 98989, 15-11-2006 17:44
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 7.106
    23-01-2007 16:36 Idi na posljednji post
  21. W900i i Bluetooth slušalica

    Imam neku "FAB"-"FAD" do sada sam je koristio sa Benq-siemensom normalno. Probao sam je upariti sa W900 i neče.Jel postoji kakva lista kompaktibilnih slušalica ili se moraju uzimati njihove orginal. Dajte neki prijedlog i sugestiju za novu. Hvala.

    Started by scroll, 21-01-2007 21:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.469
    22-01-2007 02:06 Idi na posljednji post
  22. V630i

    Ako se mislite koji mobitel uzeti uzmi te Sony Ericsson V630i najbolji mobitel trenutno po meni i po funkcijama i po izgledu i po cjeni-nadam se da če se i drugi samnom složiti

    Started by Sony Ericsson, 21-01-2007 22:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.095
    21-01-2007 22:44 Idi na posljednji post
  23. Najbolji Sony Ericsson

    Koji sony ericsson mobitel do sada smatrate najboljim mobitelom koji je sony ericsson ikad napravio.Naravno uračunaj te i da je cjena pristupačna-do 1900kn. i da naravno nije na crno

    Started by Sony Ericsson, 21-01-2007 20:55
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 4.633
    21-01-2007 22:29 Idi na posljednji post
  24. K610i personaliziranje cursor tipki...

    Imao sam dotični uređja u ruci i jako mi se sviđa. Solidan phone osim što me muči personaliziranje cursora. Problem je u tome što nije moguće podesiti sva četiri smjera prema korisnikovim željama već su ako se ne varam 2 smjera predodređena za određenu funkciju/izbornik. Da li postoji kakva...

    Started by FiZor, 20-01-2007 16:49
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 909
    21-01-2007 14:30 Idi na posljednji post
  25. W800i tmobile ikone

    frend ima doticni mob sa ruzicastim ikonama kod linkova za net koji su mu u glavnom meniju i u folderu slike... kako bi bilo moguce te ikone zamjenit sa original w800 ikonama?

    Started by Animatrix, 20-01-2007 16:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 647
    21-01-2007 11:42 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 87 od 137 PrvaPrva ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 97 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove