imam K750i Vodafone i fokusamo sam ga flesirati da bude cisti K750i, to sam radio pomocu PhoneXS++ za FS sam skinio K750_R1CA021_FS_EUROPE_1_CID49 a za main K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49 , SE je CID 49 i RED, ali nekuzim zasto nece flesirati FS a sto je naj gore kad upalim mob pise...
Jel mi može reći itko kako promjeniti veličinu sata, resetirao sam mob. izgubio znači sve prijašnje postavke tako da sam izgubio onaj veliki sat na zaslonu (sad neki mali, nikakav). Bio bih vam jako zahvalan kad bi mi netko uspio pomoći. Znači imam veliki sat na zaslonu dok je mob aktivan, al...
jeli se moze negje u postavkama stavit engleski jezik ili je ipak moguc samo spanjolski???
kupio sam m2 karticu od 1gb (za w300) al kad odem na status pise da ima 947mb a nist nisam stavio,sta nije 1GB=1024mb?:(
Danas sam zvao nekoliko unlockera i svi mi kažu da nitko ne može debrandirat K800i, je li moguće debrandirat? Unaprijed hvala
pošto nema topica o tome... može li se to naprawit i kako će to izgledat??? ako to nemože koji softwer može na K510i (da je softwer neki od w serije)???hwala:smurf:
Dakle: FAR manager očitaje zaštitu mog k750 kao cid36,a davinci kaže da je on red,cid49.Dal da pokušam flashanje ili ne? :bunny:
Naime kada dotični spojim sa svojim računalom preko USB kabela javlja mi se problem, a taj je da mi se ne pali "izbornik" u kojem odaberem prjenos datoteka, modemski rad ili ispis, već mi ga računalo prepozna kao digitalni fotoaparat s kojega mi ponudi da vadim slike pomoću nekog mikrosoftovog...
Sto mislite o ovome? U biti meni je najbitniji konektor 3.5mm...al za 76kn (sa postarinom) mi se cini ok http://cgi.ebay.co.uk/Crystal-Case-Battery-Charger-3-5mm-Adapter-SE-K800i_W0QQitemZ250029075288QQihZ015QQcategoryZ68022QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
Ovako naso sam na netu MSPD (Memori stick pro duo) nove marke koju nisam vidio prije LEXAR 1GB kosta 250Kn dok je sony-jev 350, a 512MB dode 150 , a sony je 250 pa me zanimaju vasa iskustva preporuke evo link trgovina je feniks-kompjutor evo link lijevo u meniju idete memorija pa opet na...
cura jako želi taj mob. potpisat će ugovor na 2 god. tarifa 150, ali tu boju nemaju kod t-mobilea u rijeci (mora biti 098) jeste li možda vidjeli u kojem dućanu taj mob te boje u 098 mreži, da se može uzeti na pretplatu? rijeka, zg, vž, čk (ti gradovi dolaze u obzir) puno hvala
Postoje u hr i gdje? Googlam več 3 sata.
jel moze neko pomocida mi malo bolje objasni kako na k750 staviti soft od w800
Evo kao što u naslovu piše trebam FS i Main datoteke za d750i jer sam ga flashao u w800, a sad ga trebam odnjet na popravak
gdje ima za kupit pro duo 4gb sto blize Kutini ili da mogu narucit pa da mi posalju postom jel ce radit pro duo 4gb u k750?
zanima me jel netko probao poslati sliku sa moba na mail? kak to funkcionira u praksi? koliko slike zauzimaju u maksimalnoj rezoluciji?
sonyericsson v600i, ok taj mob mi se sviđa i zanima me dali prima tele 2 karticu iskustva govore da zbog nekog napona u kartici tele 2 neki umts primaju neki ne možda znate ovaj je kodiran na vip pa ako možete odgovorit hvala
Mobitel sam spojio sa kompom i onda skužio da su na njemu windowsi 98 koji ne prepoznaju stikove. Kada sam ga izvadio, mob se "zaledio", pojavio se narančasti ekran i ni lijevo ni desno. Što bi mu moglo biti i kako da ga popravim?
dobio taj punjac od turanda u zamjenu i ne kuzim nis...kolko to treba punit na kompu da se napuni,i koliko onda imam puta za napunit mob,vise ili samo jednom? jer je poprilicno velika naprava,veca od mobitela ja mislio to mali privjesak za kljuceve:) nego kak vi punite prek toga...ja napunio...
kupio k750 imo ga mjesec .... pa kupio ms duo 1gb sad mi mobitel troši duplo više baterije, zašto? i kad ga stavim na mega bass smanjuje mi se jačina to je stvarno iritantno pogotovo......... da ne duljim kako riješit probleme H!!!
Imam neku "FAB"-"FAD" do sada sam je koristio sa Benq-siemensom normalno. Probao sam je upariti sa W900 i neče.Jel postoji kakva lista kompaktibilnih slušalica ili se moraju uzimati njihove orginal. Dajte neki prijedlog i sugestiju za novu. Hvala.
Ako se mislite koji mobitel uzeti uzmi te Sony Ericsson V630i najbolji mobitel trenutno po meni i po funkcijama i po izgledu i po cjeni-nadam se da če se i drugi samnom složiti
Koji sony ericsson mobitel do sada smatrate najboljim mobitelom koji je sony ericsson ikad napravio.Naravno uračunaj te i da je cjena pristupačna-do 1900kn. i da naravno nije na crno
Imao sam dotični uređja u ruci i jako mi se sviđa. Solidan phone osim što me muči personaliziranje cursora. Problem je u tome što nije moguće podesiti sva četiri smjera prema korisnikovim željama već su ako se ne varam 2 smjera predodređena za određenu funkciju/izbornik. Da li postoji kakva...
frend ima doticni mob sa ruzicastim ikonama kod linkova za net koji su mu u glavnom meniju i u folderu slike... kako bi bilo moguce te ikone zamjenit sa original w800 ikonama?
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma