Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 85 od 137 PrvaPrva ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2101 do 2125 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Ubacivanje Wma Codeca U K750

    jel mozda moguce ubacit neki codec u mob??zato jer sam nasao u mobu preko fara u driverima u video driver h263.dat -to je driver za 3gp.pa moze li se ubacit neki drugi driver al driver iz kompa su dll exstenzije a u mobu su dat extenzije??

    Started by blizzard, 13-02-2007 11:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 779
    13-02-2007 20:43 Idi na posljednji post
  2. Sony Ericsson Z610

    najavljen je novi 3g sonyericsson z610. http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_z610__3g_with_style-news-211.php komentari?

    Started by njoffra, 22-08-2006 13:32
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 5.467
    13-02-2007 15:48 Idi na posljednji post
  3. Exclamation Kako vidjeti datum proizvodnje i ostalo

    E ovako.Hoću da si kupim sony ericsson W810 (na crno).Ima jedan lik koji ga prodaje po povoljnoj ceni i kaze da je star samo 15 dana.Mene sada zanima može li se pomoću nekog tajnog koda proveriti njegova starost (kada je proizveden,kada je prvi put upaljen i sl.) Unapred zahvaljujem

    Started by maki1990, 25-01-2007 09:21
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 9.594
    13-02-2007 12:59 Idi na posljednji post
  4. k750i problem sa zvucnikom

    dogodilo mi se s mobom.ubacio sam acustic driver "no hissing" i sve je par dana super radilo ali kad sam povecao ekvalizer do kraja mobitel je poceo pustati zvuk ttttttttttttttttttttttttttttttttttt.i sad mi uzasno ima tog "hissinga" pistavog suma kad pustam pjesme!!!probao sam ubacit par drivera...

    Started by blizzard, 09-02-2007 21:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 4.799
    12-02-2007 15:18 Idi na posljednji post
  5. Talking linux na k700i?

    http://tuxmobil.org/phones_survey_ericsson.html sad ne znam je li istina jer ga nemam cime flashati. ako ko moze nek proba :spin: ;D nasao sam i symbian na nokijinoj stranici (nasao link na nekom forumu) ali je sklonjen.

    Started by Ico86, 18-12-2006 23:33
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.021
    12-02-2007 13:20 Idi na posljednji post
  6. Pojacavanje zvuka na slusalicama K750i/W800

    jel zna neko kako pojacati zvuk na slisalicama, a da kvaliteta ostane ista po mobucnosti

    Started by juka vk, 07-02-2007 22:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.351
    12-02-2007 13:02 Idi na posljednji post
  7. zvuk zvona kad te netko zove je drugaciji nego originalni

    Ako vam je zvuk kad vas netko zove drukciji nego kad ga pustate u walkmanu onda ucinite sljedece: Kopirajte farfield_play.apf iz foldera FS/ifs/settings/acoustic u PC Preimenujte ga u farfield_ring.apf i kopirajte u mob!! :thumbup:

    Started by blizzard, 10-02-2007 15:55
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.580
    12-02-2007 13:00 Idi na posljednji post
  8. Kod na SMS?(k610i)

    Zanima me da li postoji neki program ili nešto da se stavi kod na folder od poruka? Hvala!

    Started by Robi555, 11-02-2007 19:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 897
    12-02-2007 12:57 Idi na posljednji post
  9. Question nova maska-kučište za z800

    jer netko zna gdje bi se to moglo kupit ili nabavit, original ili kopija kučišta za se z800

    Started by ljacme, 10-02-2007 20:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.128
    12-02-2007 10:25 Idi na posljednji post
  10. k750i zvuk

    kako pojačati zvuk na mobitelu. koji program mi treba za to i koji je postupak? gjde da nađem drivere za to? cid49

    Started by goc1711, 07-02-2007 10:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 5.529
    11-02-2007 21:30 Idi na posljednji post
  11. Question nabrijavanje w300

    jel phone xs++ podrzava w300?

    Started by Most Wanted, 11-02-2007 00:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 954
    11-02-2007 20:30 Idi na posljednji post
  12. dekodiranje k750i -studentski dom-

    Ej! sestri kupujem SE k750i sutra u VIP-u. Ima netko, tko stanuje u studentskome domu ANTE STARČEVIĆ -SHARA - da ga moze dekodirati tak da radi sa simpa karticom?!?! hvala! hitno je.. sutra idem doma.. :-)

    Started by black_hole_sun, 08-02-2007 18:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.203
    10-02-2007 18:30 Idi na posljednji post
  13. Ericsson T28?

    Može li se još di nabavit ovi legendarni model ericssona?

    Started by ST_brale, 07-01-2007 16:31
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 6.446
    09-02-2007 15:52 Idi na posljednji post
  14. s700---k700 iste slusalice?

    uzimam s700, i zanima me dal mogu slusalice i punjac od k700 ic, tj imaju li iste ulaze,jel gledam na slikama ne vidi se od one zastite...pa pasu li slusalice da si ih ostavim?

    Started by dubrava, 09-02-2007 06:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 657
    09-02-2007 09:43 Idi na posljednji post
  15. Premještanje Drivera u Ostalo

    Patch je tu : http://www.topsony.com/foro/local_links.php?catid=577&linkid=3383 ali kako se instalira? Nemojte samo napisat koristi pretraživanje jer mi se ne da čitat po nerazumljivim topicima od 20 stranica.Hvala.

    Started by Mr Vain, 06-02-2007 11:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.079
    08-02-2007 20:35 Idi na posljednji post
  16. k800i baterija i punjenje

    Evo buduci da sam ga tek dobio, jos ga nisam upalio, pa da mu nebi odma s*ebao bateriju, zamolio bi neku strucniju osobu da mi objasni kako se puni baterija od samog pocetka....zahvaljujem...

    Started by k_ime, 09-12-2006 12:24
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 4.548
    08-02-2007 17:39 Idi na posljednji post
  17. s700 zamjenska maska

    s700...mogu nabavit jedan s losijom maskom...ima u zg kupit neka non-orginal zamjenska maska za neke manje pare....

    Started by dubrava, 07-02-2007 23:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.038
    08-02-2007 17:37 Idi na posljednji post
  18. Slušalice za w800i

    Gdje ima za nabavit one slušalice za w800i koje se dobivaju s njim? Ustvari treba mi samo onaj dio do mikrofona pa da mogu onda spojit bilo koje.

    Started by smartphone, 30-10-2005 09:03
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 11.293
    08-02-2007 13:42 Idi na posljednji post
  19. Master reset za K300i

    Naime uključena je opcija za zaključavanje telefona za bilo koju karticu a to se može riješiti samo master resetom telefona kolko ja znam. Ako može ko pomoć?????

    Started by moslavina, 07-02-2007 16:59
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.488
    07-02-2007 23:47 Idi na posljednji post
  20. K800-problemi

    Evo danas sam dobio mob i odmah problemi. I to sa SIM karticom. Koliko sam skuzio mob mi je zakljucan na sve kartice (jedino nisam isprobao VIP karticu) ali meni treba da radi na 098. Malo sam citao sto se tice flashanja pomocu Phone-XS i sve mi je jasno ali pojavljuje mi se problem kad idem...

    Started by marin555, 07-02-2007 22:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.224
    07-02-2007 22:31 Idi na posljednji post
  21. Brisanje menija

    zanimamme kako izbrisati meni ako zelim staviti drugi dale se samo onda izbrise ako stavim drugi ili se nekako brise evo sta pise u Instructions za meni a neznam jel to to i u koji folder to kopirati Copy the included layout.xml to /tpa/system/layout/layout.xml to remove the scrollbars in...

    Started by juka vk, 07-02-2007 12:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 642
    07-02-2007 12:47 Idi na posljednji post
  22. k800 pitanje u vezi garancije?!

    pitanje na koje obavezno odgovorit! danas sam uzeo k800 od fabi-ja s garancijom ali...uvijek ali...kaze da vrijedi,no mene muci sto je to jamstveni list sa žigom i datumom od t-mobila ali BEZ racuna...pa me sada zanima da li to vrijedi ili ne? inace mi nikad nije bila potrebna garancija,ali ovo je...

    Started by dubrava, 26-01-2007 22:25
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 6.479
    07-02-2007 02:17 Idi na posljednji post
  23. Exclamation Novo - Sony Ericsson K200i

    The Sony Ericsson K200 would feature a VGA camera, 2MB of integrated memory, and would be equipped with a 65K colors CSTN display with a resolution of 128x128 pixels. As far as connectivity is concerned it would have a two-band GSM/GPRS support and an Infrared port. ...

    Started by imaticx, 06-02-2007 17:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.346
    06-02-2007 23:51 Idi na posljednji post
  24. Kako promjeniti izgled media playera na W800

    el neko ovo vec radi ja sam pokuso ali nije uspilo sve sam radio kako treba stavio u folder upload to phone solder koji samm skinio kako pise u uputama a n mi radi stalno i pnavlja jedno te isto pa bi molio pomoc Edit-irano na 14 postu vam je sve objasnjeno i za zamjeu menija i playera

    Started by juka vk, 05-02-2007 21:22
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.377
    06-02-2007 23:31 Idi na posljednji post
  25. Exclamation Novo - Sony Ericsson K220i

    Sony Ericsson K220 would boast the same specs with the added features of FM radio with RDS and FM radio alarm clock. It will also be offered in different color combinations. The Sony Ericsson K200 and Sony Ericsson K220 will be available from Q2 2007. ...

    Started by imaticx, 06-02-2007 17:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.933
    06-02-2007 23:23 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 85 od 137 PrvaPrva ... 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 135 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove