Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 84 od 137 PrvaPrva ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 88 94 134 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2076 do 2100 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Kontakti kopiranje - sim na mob

    Jel se moze u my phone exploreru kopirati svi kontakti sa sima na mob?

    Started by EagleONE, 20-02-2007 23:15
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.616
    21-02-2007 22:14 Idi na posljednji post
  2. K750 na w800

    Jel to moguće napraviti doma ili se mora nositi u servis ili lokalnom servoseru? Ako se može gdje ima tutorial i softver za skinuti?

    Started by FatalERROR, 21-02-2007 20:30
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.496
    21-02-2007 22:13 Idi na posljednji post
  3. link: driveri za SE telefone

    http://ma3.extranet.sonyericsson.com/drivers/

    Started by tomios, 21-02-2007 13:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 947
    21-02-2007 13:36 Idi na posljednji post
  4. k800, problemi s joystickom

    evo zanima dali je netko do sada imao problema s jostickom ntom mobitelu i koliko ga već koristi

    Started by hack100, 30-11-2006 18:47
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 79
    • Pregleda: 8.008
    21-02-2007 01:15 Idi na posljednji post
  5. w800i kamera :D

    Situacija: k750i cid49 radi na w800i već 2 tjedna.I od ima par dana kad ide u kameru pokaže mu se crni ekran na sekund ili dvi i vrati ga na početni zaslon. Proba san sa novim driverom za kameru i nije uspilo,a ni flashanje main-a nije dalo uspjeha.Kad idem vidit statistike mob-a nigdje ne piše...

    Started by Mr Vain, 19-02-2007 20:27
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.457
    20-02-2007 23:43 Idi na posljednji post
  6. kod za dekodiranje k750

    znam da postoji mnogo ovakvih threadova ali pitanje: kad u k750 uprem <**< pojavi se menu za dekodiranje mobitela.zna li mozda itko kako cu saznati koji je kod za dekodirat mobitel??

    Started by blizzard, 19-02-2007 15:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.685
    19-02-2007 21:02 Idi na posljednji post
  7. Question SE k610i zvuk i bljeskalica

    Može li se na SE k610i ubaciti neki software da ima bolje zvučnike kao sta neki imaju stereo zvučnike i da li se može ubaciti nesto za slikanje u mraku umjesto da furam sa sobom onu dodatnu bljeskalicu. Znam da su pitanja MALO glupa ali sam novi ovdje pa ne zamjerite.:confused:

    Started by marko67, 19-02-2007 18:40
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.505
    19-02-2007 19:58 Idi na posljednji post
  8. gdje k750 sprema mms

    gdje k750 sprema pristigli mms? na mobu ga vidim ali preko my phone explorera i float`s mobile agenta nigdje ga ne mogu naci i spremit na komp.

    Started by zdf, 19-02-2007 14:19
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.932
    19-02-2007 16:34 Idi na posljednji post
  9. D750 kamera - pomoć

    Krepala! U biti krepava. Otvorim poklopac, stisnem gumb, ona fokusira, stisnem do kraja, čuje se klik i istog trena se vrati ili u standby ili u izbornik u kojem je bio. I nakon što to ponovim jedno 5-6 puta, onda se smiluje i uslika. Ima ko kakav savjet ili da ga nosim u servis?

    Started by MadVlad, 15-02-2007 10:57
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 4.405
    19-02-2007 15:01 Idi na posljednji post
  10. SE K610i slušalice

    Evo me frend zamolio da na forumu pogledam koje bi slušalice mogao kupiti za svoj SE. Zanima me koje slušalice od kojih modela pašu u K610i. Nisam znao gdje da stavim ovu temu,pa sam se naposljetku odlučio ovdje. I zanima me za koliko bih love mogao tu,na forumu,mogao kupit najjeftinije sluške za...

    Started by THE NO, 18-02-2007 20:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.619
    19-02-2007 03:21 Idi na posljednji post
  11. far manager

    može li iko obajsit kako se spaja mob sa farom???:)

    Started by grim reaper, 18-02-2007 22:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.009
    18-02-2007 22:38 Idi na posljednji post
  12. K800 - naziv mreže na zaslonu

    Jel se da maknut ona glupost na zaslonu da pise TELE 2, VIP..? tako me zivcira, imam neku predobru sliku za pozadinu i onda mi to shebe koncepciju cijelu :bunny: stavim neku trebu i onda joj prek oci pise TELE 2 :freakout:

    Started by maxtheboss, 18-02-2007 17:46
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.731
    18-02-2007 21:26 Idi na posljednji post
  13. k750i punjač

    Ovako koliko vam onih pinova ima na punjaču njegovom konektoru jer mislim da mi se jedan slomio pa mi neće puniti mob,javlja se ono kad ga uključim optimizirano punjenje a ostavio sam ga preko noći i nije se nimalo napunio?:thumbdown :thumbdown

    Started by S.Silva, 18-02-2007 11:40
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.897
    18-02-2007 21:25 Idi na posljednji post
  14. z1010 u plavom oglasniku

    Kak je moguce da u plavom oglasniku Sony Ericsson Z1010 kosta samo 1600kn???

    Started by Brunek, 13-12-2004 20:49
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 3.185
    18-02-2007 18:10 Idi na posljednji post
  15. Thumbs up najbolji 3gsm uredjaj je..... K800

    Na dodjeli u Barceloni nagradu za najbolji 3g uredjaj je pobrao K800i :klap: za najbolji gsm d900 http://www.gsmawards.com/history/2007_winners/sony_ericsson.html

    Started by Archangel, 17-02-2007 02:33
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 3.570
    18-02-2007 15:21 Idi na posljednji post
  16. K800i-podešavanje baseva!

    Zanima me ako netko zna..? Kad slušam muziku sa memory kartice onda baseve mogu podesiti i to je ok, ali ono što me zanima je da li je to isto moguće podesiti kada se sluša radio i kako? :confused: Hvala!

    Started by m@m@, 16-02-2007 21:24
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.481
    17-02-2007 02:17 Idi na posljednji post
  17. Prosirenje memorije

    Imam sony ericsson k700i i zanima me moze li se kako prosiriti memorija:spin:

    Started by sonyztr, 17-02-2007 00:35
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.324
    17-02-2007 01:02 Idi na posljednji post
  18. K750:brisanje zasticenih jinglova

    Pozdrav, da li netko zna nacin kako zauvijek izbrisati t-mobile jinglove, mogu li se oni uopce izbrisati, jer mi idu na zivce dok slusam mp3. ... doslovno me sokiraju baby melodije dok slusam death:freakout: tenx muzgavac

    Started by muzgavac, 06-02-2007 15:54
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.871
    16-02-2007 22:29 Idi na posljednji post
  19. Topsony više nije besplatan

    Koliko sam ja primjetio topsony:thumbdown se odsada mora plačati to jest imat premium member, ali ako nekog zanima malo samo kopao po stranicam i dalje ima svega ko i kod njih samo je sajt na poljskom , pa evo link http://sek750i.pl:)

    Started by Helstar, 10-02-2007 17:05
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.613
    16-02-2007 20:59 Idi na posljednji post
  20. Driveri Za Kameru

    skuzio sam da driveri za kameru imaju naziv cameradriver0.dat Pa mogu li ja ubacit vise drivera za kameru u mob da im promjenim naziv npr. cameradriver0.dat,cameradriver1.dat,cameradriver2.dat,...???????????????

    Started by blizzard, 13-02-2007 12:13
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.147
    15-02-2007 10:44 Idi na posljednji post
  21. Odabid sljedece pjesme na slusalicama----

    dali je moguce narediti da kada se stisne tipka (za javaljanje) na slusalicama mob prebaci ljedecu pjesmu

    Started by juka vk, 13-02-2007 22:42
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.506
    14-02-2007 20:48 Idi na posljednji post
  22. DavinciTeam & PayPal

    Jel možda netko kupovao kredit za davinciteam preko paypala ? kako to funkcionira preko kartice ? koliko je sigrurno ? da li se još plaća kakava nakndada? Hvala!

    Started by Ludacris, 14-02-2007 14:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 759
    14-02-2007 20:05 Idi na posljednji post
  23. Unhappy kako izbrisati folder melodije zvona

    kako cu izbrisati onaj folder ringtones il na hrvatski melodije zvona??jel preko fara??

    Started by blizzard, 10-02-2007 19:27
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.367
    14-02-2007 11:46 Idi na posljednji post
  24. Exclamation Dilema oko K800 - ostaviti ili prodati

    Evo, poslao sam K800 na servis zbog joysticka i guljenja tipki. Sad, kad se vrati, ne znam sto da radi,. Ostaviti ga sebi, pa imati ga dok ne izade nesto novo ili kupiti neki drugi uredaj (K610, W810...) i onda kasnije oko 6-7 mj. kupiti K810 ili W610. Najvise me smeta to ako mi joystick ponovno...

    Started by imaticx, 11-02-2007 15:56
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 4.088
    13-02-2007 23:23 Idi na posljednji post
  25. Razlika između W700i i W800i

    ajd molim vas ljudi da mi napisete je li velka razlika između ta dva moba. mislio sam uzeti w800i ali sam dobio ponudu za w700i ... po cemu je w800i bolji? HVALA!

    Started by hercvu, 13-02-2007 00:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.742
    13-02-2007 21:00 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 84 od 137 PrvaPrva ... 34 74 80 81 82 83 84 85 86 87 88 94 134 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove