Naime u zadnje vrijeme sam primjetio kako se nakupilo dosta prasine ispod displeja, a to me pocinje nervirati!!! Da li neko zna kako se to moze ocistiti???
Naime imam jedan mali problem a taj je da mi se mob sam od sebe ugasi. Nekad jednom u danu nekad dva puta a nekad radi i po nekoliko dana bez problema a onda sam odjednom vidim da mi se ugasio. Inace sve ostalo sljaka bez ikakvih zamjerki. E da i mob je brandiran na vodafone.... Jel to ima kakve...
Problem: symbian ima dva polja za ime i prezime, a K750 samo jedno. Ako posaljem preko bluetootha svi kontakti prodju OK, ali rezultat je naziv spojen po principu ime+prezime. A ja bi htio prezime+ime....jer mi bed pretrazivati ovako Znaci "Ivić", "Marko" iz P910 postaje "Marko Ivić" u K750....
Namjeravam kupiti memori card duo pro od 4 giga pa me zanima dali podržava mobitel toliki kapacitet,ako netko zna?
može li se ikako maknuti s desktopa?
samo da javim da je dosao u crazy-shop pa ako nekog zanima neka kupi dok jos imaju.. pozz svima
Evo ovako zanima me da li mogu kako pojacati zvucnik na doticnome mob, frend na k750 kada pojaca moga se ni ne cuje!!!
surfajući po raznim stranicama naletio sam na zanimljivost SE k850i ...5 megapixel CyberShot phone expected to be called the Sony Ericsson K850i (currently codenamed the Sofia). Coming with xenon flash and QVGA recording, it's expected to have a 2.2" screen, EDGE and UMTS... čak i u...
Poznato je tek da nece imati UMTS nego samo EDGE. Simulacija izgleda:
ima li kakav program ili postavke kojim se disabla povezivanje na internet na t-com brandriranom mobitelu... i da se mogu maknuti one t-com zone
Pozdrav svima! Dali neko zna ako se negdije mogu kupiti rezervne gumice koje idu na in-ear slusalice za 850i? igrom slucaja negdije sam ih posiao i nemogu ih nikako nac, mislim da moja mala ima umjesane prste u to, ali to sad nije bitno!
kako da najlakse skinem masku na k700,zelio bi ga izlakirat cijelog u crno...zapravo vec sam izlakirao poklopac baterije i predobro izgleda,sad htio bi sve,pa kako da najbolje skinem masku da je ne unistim jer ju mislim vratit:japan:
Jel ima tko slusalice HPM-82, kakav je zvuk na njima, zato jer bi si narucio preko ebaya za 32 dolara, ili ako netko zna di se moze kupiti kod nas u ducanima, Hvala
ovako stavljao sam pomoču xs++ zuzu 2007 na mob u specifičnu lokaciju files to upload/ifs/settings/camera. i kada sam upalio mob jednostavno nisam mogao pokrenuti kameru. ponovo sam stavljao 5.3 camera driver i kamera opet ne radi. šta da radim? jesam li pogriješio kod postupka?:zbunj:
ovaj...ako itko zna neka mi kaže gdje da ih kupim,koje,kakve(nznm ni dal ima nekih drugih od w serije npr da mogu koristit na k700)...dakle trebaju mi slušalice koje imaju traj ulaz za k700 a nznm gdje da ih kupim nit koliko koštaju...ako netko zna...:zbunj:
danas sam isprobao ovaj acoustic pack od ToShaRa i po meni je puno bolji od qwerty12 megabass ko voli http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=8170&st=0:five:
Zanima me koji mobitel ima (svoj, ne s dodacima) najači zvučnik. P.S. Napravio bih ja i anketu ali ne znam kako
Ovako frendu je mobitel bio u đepu i kad se iso kupat ( bilo je ljeto i išli smo se kupat) sjetio se da mu je mob u đepu...nije još bio ni skroz ušo kad se sjetio, tako da se mob nije cijeli smočio nego samo onaj dio di se puni jedno pola centimetra iznad (mozda malo vise) i nakon toga se...
Imam problem sa mobitelom (SE K600i), izgleda da mi je ekran otisao ali meni bi to sve bilo normalno da ekran vise ne radi...on jos radi (samo sto je bijel stalno), kad je u stand by modu onda se onako zatamni pa ugasi(znaci osvjetljenje radi).. Pitanje ..dali je to zbog softwarea ili zbog...
Pozdrav ekipi! Molio bih vas za malu pomoć, naime dobio sam od kolege KI700i koji je nekad bio na T-Mobile, ali ga je on dao otključati i debrandirati. Na njemu je instaliran software rev. R2AY004 pa me interesira koja je zadnja verzija sofware-a koja se pojavila za taj model. Posudio sam od...
Pogledajte ovo:spin: Evo kakav zoom i slika izađe: BEZ Zooma:
uvijek su mi falile dvije stvari na ovom mob.u jedna je jaca bljeskalica, al to mi i nije toliko potrebno... a druga je OPTICKI ZOOM ! al izgleda da je i tome dosao kraj! http://mobile.brando.com.hk/MobilePhoneTelescope-SE.php
Situacija je ovakva: Na memory sticku M2 od 64 mb kojeg sam dobio s mobitelom mi piše da mu je kapacitet 40 mb i zbog toga bih ga želio formatirati, no on uvijek zatraži kod zaklj. uređaja. Koji je to točno kod i može li se ikako drugačije natjerati mobitel da pokaže stvarni kapacitet memory sticka?
Zanima me da li se može staviti software od W serije na k610i. U naprijed zahvaljujem.
hpm-65....dal su ove slusalice bolje nego one standard crne od k800..ma zelim konverter il druge slusalice iskljucivo da se mogu zakacit za uho...pa sam danas pronasao ove hpm-65 na s.e. stranici...di ima tog najeftinije za kupit?
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma