Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 82 od 137 PrvaPrva ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2026 do 2050 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Prasina ispod display-a kod K750i

    Naime u zadnje vrijeme sam primjetio kako se nakupilo dosta prasine ispod displeja, a to me pocinje nervirati!!! Da li neko zna kako se to moze ocistiti???

    Started by tnt_tunja, 17-03-2007 12:45
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.476
    18-03-2007 20:19 Idi na posljednji post
  2. Sony Ericsson K610-problem sa gasenjem mobitela

    Naime imam jedan mali problem a taj je da mi se mob sam od sebe ugasi. Nekad jednom u danu nekad dva puta a nekad radi i po nekoliko dana bez problema a onda sam odjednom vidim da mi se ugasio. Inace sve ostalo sljaka bez ikakvih zamjerki. E da i mob je brandiran na vodafone.... Jel to ima kakve...

    Started by Stewanov, 15-03-2007 19:51
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.093
    18-03-2007 20:19 Idi na posljednji post
  3. Prijenos kontakata u K750 iz P910?

    Problem: symbian ima dva polja za ime i prezime, a K750 samo jedno. Ako posaljem preko bluetootha svi kontakti prodju OK, ali rezultat je naziv spojen po principu ime+prezime. A ja bi htio prezime+ime....jer mi bed pretrazivati ovako Znaci "Ivić", "Marko" iz P910 postaje "Marko Ivić" u K750....

    Started by c-shadow, 16-03-2007 21:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 867
    17-03-2007 13:21 Idi na posljednji post
  4. Dali w810 podržava memory card od 4giga

    Namjeravam kupiti memori card duo pro od 4 giga pa me zanima dali podržava mobitel toliki kapacitet,ako netko zna?

    Started by scorpion, 16-03-2007 10:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 820
    16-03-2007 13:08 Idi na posljednji post
  5. SE PC suite ikona..

    može li se ikako maknuti s desktopa?

    Started by zvorkapic.os, 11-03-2007 22:24
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.968
    16-03-2007 11:56 Idi na posljednji post
  6. crystal jacket za k800 info

    samo da javim da je dosao u crazy-shop pa ako nekog zanima neka kupi dok jos imaju.. pozz svima

    Started by gotham_child, 13-03-2007 18:23
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.115
    16-03-2007 02:46 Idi na posljednji post
  7. Zvucnik na w300

    Evo ovako zanima me da li mogu kako pojacati zvucnik na doticnome mob, frend na k750 kada pojaca moga se ni ne cuje!!!

    Started by Crash Overload, 02-01-2007 21:29
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.555
    15-03-2007 21:42 Idi na posljednji post
  8. USKORO k850i (možda i ne)

    surfajući po raznim stranicama naletio sam na zanimljivost SE k850i ...5 megapixel CyberShot phone expected to be called the Sony Ericsson K850i (currently codenamed the Sofia). Coming with xenon flash and QVGA recording, it's expected to have a 2.2" screen, EDGE and UMTS... čak i u...

    Started by drazen, 06-02-2007 17:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 7.945
    15-03-2007 14:43 Idi na posljednji post
  9. SE Lizzy tj. M610i

    Poznato je tek da nece imati UMTS nego samo EDGE. Simulacija izgleda:

    Started by rospaya, 14-03-2007 20:03
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.818
    15-03-2007 14:11 Idi na posljednji post
  10. kako blkirati korištenje neta na k750

    ima li kakav program ili postavke kojim se disabla povezivanje na internet na t-com brandriranom mobitelu... i da se mogu maknuti one t-com zone

    Started by kmarin, 14-03-2007 12:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.161
    14-03-2007 22:10 Idi na posljednji post
  11. Gumice za slušalice

    Pozdrav svima! Dali neko zna ako se negdije mogu kupiti rezervne gumice koje idu na in-ear slusalice za 850i? igrom slucaja negdije sam ih posiao i nemogu ih nikako nac, mislim da moja mala ima umjesane prste u to, ali to sad nije bitno!

    Started by Vido, 03-03-2007 22:01
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 6.271
    13-03-2007 22:33 Idi na posljednji post
  12. skidanje maske na k700

    kako da najlakse skinem masku na k700,zelio bi ga izlakirat cijelog u crno...zapravo vec sam izlakirao poklopac baterije i predobro izgleda,sad htio bi sve,pa kako da najbolje skinem masku da je ne unistim jer ju mislim vratit:japan:

    Started by dubrava, 24-02-2007 21:24
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.555
    12-03-2007 15:29 Idi na posljednji post
  13. SE k800i HPM-82 slusalice

    Jel ima tko slusalice HPM-82, kakav je zvuk na njima, zato jer bi si narucio preko ebaya za 32 dolara, ili ako netko zna di se moze kupiti kod nas u ducanima, Hvala

    Started by stream, 11-03-2007 23:24
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.472
    12-03-2007 14:42 Idi na posljednji post
  14. kamera na k750

    ovako stavljao sam pomoču xs++ zuzu 2007 na mob u specifičnu lokaciju files to upload/ifs/settings/camera. i kada sam upalio mob jednostavno nisam mogao pokrenuti kameru. ponovo sam stavljao 5.3 camera driver i kamera opet ne radi. šta da radim? jesam li pogriješio kod postupka?:zbunj:

    Started by CandyMAN, 11-03-2007 15:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 875
    11-03-2007 21:46 Idi na posljednji post
  15. Question k700-slušalice<---pomoć molim

    ovaj...ako itko zna neka mi kaže gdje da ih kupim,koje,kakve(nznm ni dal ima nekih drugih od w serije npr da mogu koristit na k700)...dakle trebaju mi slušalice koje imaju traj ulaz za k700 a nznm gdje da ih kupim nit koliko koštaju...ako netko zna...:zbunj:

    Started by blek_hrcak, 11-03-2007 13:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.106
    11-03-2007 14:01 Idi na posljednji post
  16. Mix Acoustic W810i

    danas sam isprobao ovaj acoustic pack od ToShaRa i po meni je puno bolji od qwerty12 megabass ko voli http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=8170&st=0:five:

    Started by MASVA, 10-03-2007 21:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.748
    11-03-2007 12:20 Idi na posljednji post
  17. Anketa Anketa: SE zvučnici-anketa

    Zanima me koji mobitel ima (svoj, ne s dodacima) najači zvučnik. P.S. Napravio bih ja i anketu ali ne znam kako

    Started by marko67, 04-03-2007 21:32
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 76
    • Pregleda: 7.442
    10-03-2007 22:13 Idi na posljednji post
  18. smoceni Z1010 - popravak

    Ovako frendu je mobitel bio u đepu i kad se iso kupat ( bilo je ljeto i išli smo se kupat) sjetio se da mu je mob u đepu...nije još bio ni skroz ušo kad se sjetio, tako da se mob nije cijeli smočio nego samo onaj dio di se puni jedno pola centimetra iznad (mozda malo vise) i nakon toga se...

    Started by DrugBrko, 08-03-2007 20:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.011
    10-03-2007 12:59 Idi na posljednji post
  19. K600 - bijeli ekran

    Imam problem sa mobitelom (SE K600i), izgleda da mi je ekran otisao ali meni bi to sve bilo normalno da ekran vise ne radi...on jos radi (samo sto je bijel stalno), kad je u stand by modu onda se onako zatamni pa ugasi(znaci osvjetljenje radi).. Pitanje ..dali je to zbog softwarea ili zbog...

    Started by MadMatax, 06-03-2007 20:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.211
    07-03-2007 20:42 Idi na posljednji post
  20. K700i update firmware-a!

    Pozdrav ekipi! Molio bih vas za malu pomoć, naime dobio sam od kolege KI700i koji je nekad bio na T-Mobile, ali ga je on dao otključati i debrandirati. Na njemu je instaliran software rev. R2AY004 pa me interesira koja je zadnja verzija sofware-a koja se pojavila za taj model. Posudio sam od...

    Started by Pescaucenik, 05-03-2007 10:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.201
    07-03-2007 20:11 Idi na posljednji post
  21. Mobile Phone Telescope - Za Sony Ericsson, 6x Optički Zoom za K750,W550/600/800/810

    Pogledajte ovo:spin: Evo kakav zoom i slika izađe: BEZ Zooma:

    Started by MadMatax, 21-12-2006 11:29
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 8.408
    06-03-2007 23:33 Idi na posljednji post
  22. opticki zoom na d750

    uvijek su mi falile dvije stvari na ovom mob.u jedna je jaca bljeskalica, al to mi i nije toliko potrebno... a druga je OPTICKI ZOOM ! al izgleda da je i tome dosao kraj! http://mobile.brando.com.hk/MobilePhoneTelescope-SE.php

    Started by kekec, 06-03-2007 19:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 834
    06-03-2007 22:09 Idi na posljednji post
  23. Formatiranje m.s. na k610i

    Situacija je ovakva: Na memory sticku M2 od 64 mb kojeg sam dobio s mobitelom mi piše da mu je kapacitet 40 mb i zbog toga bih ga želio formatirati, no on uvijek zatraži kod zaklj. uređaja. Koji je to točno kod i može li se ikako drugačije natjerati mobitel da pokaže stvarni kapacitet memory sticka?

    Started by broj_1, 04-03-2007 18:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.206
    06-03-2007 19:10 Idi na posljednji post
  24. k610i software od serije W

    Zanima me da li se može staviti software od W serije na k610i. U naprijed zahvaljujem.

    Started by marko67, 01-03-2007 21:14
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.312
    06-03-2007 01:30 Idi na posljednji post
  25. hpm slusalice

    hpm-65....dal su ove slusalice bolje nego one standard crne od k800..ma zelim konverter il druge slusalice iskljucivo da se mogu zakacit za uho...pa sam danas pronasao ove hpm-65 na s.e. stranici...di ima tog najeftinije za kupit?

    Started by dubrava, 24-02-2007 19:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 994
    05-03-2007 23:50 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 82 od 137 PrvaPrva ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 132 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove