Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 76 od 137 PrvaPrva ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1876 do 1900 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Exclamation Camera driveri...

    Zanima me gdje mogu nac drivere za kameru od w800i.. Naime jucer sam prebacio svoj k750i u w800i... I sada imam jedan problem kada uslikam sa svojim sada W800I mobitelom meni on ne spremi sliku samo me izbaci... Kako mogu doc do drivera i ako moze kratki postupak za instaliranje tih drivera.....

    Started by josip_su, 09-05-2007 13:56
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 50
    • Pregleda: 4.772
    29-05-2007 20:21 Idi na posljednji post
  2. DCU-11 Datacable driver

    Pozdrav! Imam navedeni kabel (DCU-11) ali sam izgubija negdi CD sa driverima za taj kabel! Uglavnom, kabel je sljedeći: MODEL: DCU-11 S/N: WT04000317 KQ-U8A Pa ako ima neka dobra duša koja ima driver za navedeni kabel - pomoglo bi puno. Ako pomaže - kabel je kupljen u Intertrg-u...

    Started by imodium, 03-06-2006 20:28
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.489
    29-05-2007 18:06 Idi na posljednji post
  3. K750i svjetli ekran

    Pozdrav, Nedavno mi se pojavio jedan cudan problem kod mog K750i mobitela. Naime, samo odjednom ekran je postao presvjetao, pojavile su se neke cudne bijele linije. Ugasio sam ga, vadio bateriju, ponovno palio, ali problem je i dalje ostao isti. Samo se jednom slucajno vratio pravi ekran ali...

    Started by niksy, 28-05-2007 01:22
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.095
    29-05-2007 15:42 Idi na posljednji post
  4. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?

    Imam K750@W800 ali sam vec 4-5puta mijenja joystick i onda sam se odlucia kupiti K550. Problem je u tome sto je zvuk na w610 ultra tih za razliku od W800. Oci su mi se tresle na w800 od bassa sa obicnim i onim walkman slusalicama. E sad . Kako to srediti. Pokusavam naci drivere za FAR w610 pa sam...

    Started by MafiaMan, 07-05-2007 19:44
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.946
    28-05-2007 20:53 Idi na posljednji post
  5. Exclamation Obavijest za reorganizaciju podforuma SE

    Posto je napravljena reorganizacija Sony Ericsson podforuma, sam sam razvrstao oko 90 stranica tema i mozda neka tema nije u pravom podforumu. Ako primjetite takvu temu, stisnite tipku , prijavite post i napisite obrazlozenje Hvala

    Started by imaticx, 28-05-2007 09:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 774
    28-05-2007 11:14 Idi na posljednji post
  6. Exclamation Obavijest za reorganizaciju podforuma SE

    Posto je napravljena reorganizacija Sony Ericsson podforuma, sam sam razvrstao oko 90 stranica tema i mozda neka tema nije u pravom podforumu. Ako primjetite takvu temu, stisnite tipku , prijavite post i napisite obrazlozenje Hvala

    Started by imaticx, 28-05-2007 09:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 750
    28-05-2007 09:41 Idi na posljednji post
  7. Exclamation Obavijest za reorganizaciju podforuma SE

    Posto je napravljena reorganizacija Sony Ericsson podforuma, sam sam razvrstao oko 90 stranica tema i mozda neka tema nije u pravom podforumu. Ako primjetite takvu temu, stisnite tipku , prijavite post i napisite obrazlozenje Hvala

    Started by imaticx, 28-05-2007 09:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 860
    28-05-2007 09:41 Idi na posljednji post
  8. K750i & Vista

    evo, pošto sam novi vlasnik SE K750i-a i sada bi htio neke stvari mijenjati na njemu (prvenstveno onaj debilni vodafone meni i sve stvari kaj imaju veze s tim vodafoneom)...zanima me da li svi ti programi za flashiranje i patcheve i ostalo radi na VISTI??? jel imao netko kakvog iskustva s tim...

    Started by chipa, 26-05-2007 22:26
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.001
    27-05-2007 17:42 Idi na posljednji post
  9. k510 player

    evo baš se jučer spajam sa svojim w800 na burazov k510 (koji u t-mobile softu nema player vec moze svirat samo iz datoteka) preko onog programcica sta sad kruzi za upravljanje drugim mobom i odem iz znatizelje na play media player kad ono na njegovom mobu se upali mjuza i odjenom mu se pojavi...

    Started by Corunir, 26-05-2007 18:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.481
    26-05-2007 21:44 Idi na posljednji post
  10. Dal je neko flashal w700i

    Ima neko ko je flashiral w700?Htio bi si promjeniti icone ali mi ne radi xs++ ,phone xs.ne zeli mi prepoznat mob,tj.mislim da prepozna ali me prije traze windowsi za flash driver koje nemam tak da xs nece loadati. Molim pomoić ak ima ko volje!

    Started by rhoblaj1, 25-05-2007 16:37
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.198
    25-05-2007 19:33 Idi na posljednji post
  11. K300i IRed

    pozdrav ekipo. naime. odlucio sam starom dali K310i e sad me zanima dali mi neko moze preporuciti koji Ired za spojiti sa kompom posto ja imam jeki ali ga nemogu instalirati na komp. tj ne prepoznaje ga. hvala! :dunno:

    Started by moTo, 24-05-2007 20:37
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 630
    24-05-2007 20:37 Idi na posljednji post
  12. k800 crystal case/jacket

    jel ima za k800 cc? vidio sam na forumu link na crazy shop i cc za k800, ali sad trazim na siteu crazy shopa i nema nigdje, jel ima negdje drugdje za kupit(u zg)?

    Started by georgy, 21-05-2007 22:54
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.497
    24-05-2007 19:46 Idi na posljednji post
  13. sms na mmc?

    Jel moguće postavit da se smsovi spremaju na mmc? il nekak stavit da mi stane više od 100 smsova na aparat?

    Started by zvorkapic.os, 24-05-2007 11:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 812
    24-05-2007 14:56 Idi na posljednji post
  14. k750i ne radi tipkovnica

    Kao prvo pozdrav svima. Evo od jučer mi ne radi tipkovnica i to tipke 3,6,9 i #. Jel problem software ili je pukla ona pločica? pooomoooooćććć molim

    Started by fish_ri, 23-05-2007 15:33
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.431
    24-05-2007 14:52 Idi na posljednji post
  15. Baterija na K750i

    Imam jedan problem sa beteriom, strašno me živcira u zadnje vrijeme!! U statusu mobitela i na ikonici baterije stalno piše drukčije!! Nikad neznam koliko ustvari imam baterije!! Kad ga koristim za nešto, muziku, gledam slike, slikam slike, igram igrice, svijetli lampica, a kad je baterija oko 50%...

    Started by crazy_zare, 20-05-2007 12:24
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.460
    24-05-2007 10:53 Idi na posljednji post
  16. problem s poklopcem kamere (k750)

    e ovak prije jedno dva dana pojavio mi se problem s poklopcem kamere na k750, kad otvorim poklopac kamere uopce ne reagira, kamera se ne pali, nego moram otici u izbornik i kliknuti na ikonu od kamere da bi je ukljucio, sto je najzanimljivije mob. mi nije ispao ni ista slicno sto bi ostetilo...

    Started by X-Spirit, 16-05-2007 18:53
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.124
    24-05-2007 00:15 Idi na posljednji post
  17. w810 baterija

    Dali postoji neka jaca (sa vise mh) baterija za w810 ? i di bi se mogla naci?

    Started by Codiac, 23-05-2007 21:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 882
    24-05-2007 00:07 Idi na posljednji post
  18. w880i zoomiranje?

    ne kuzim, kada god zelim slikati sa kvalitetom 1 ili 2 mpx neda mi zumirati, kaze: zumiranje nije dostupno u ovom nacinu rada :zbunj: zna li itko o ceu je rijec?

    Started by BooDla, 18-05-2007 09:40
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.750
    23-05-2007 22:45 Idi na posljednji post
  19. Red face menu.ml i layout backup?

    E ovako stavio sam drugčiji menu.ml i leyout u svoj w800i i uopče mi se ne sviđa pa bih sad vratio nazad original jedini problem je što sam to radio s xs++ pa nemam backup...i sad di da skinem te stare ikonice i to?...može koji link... hvala:klap: EDIT: riješeno stavio sam blizzardov menu i sve...

    Started by darac_os, 23-05-2007 22:27
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 707
    23-05-2007 22:27 Idi na posljednji post
  20. K750 i bluetooth, kako ?

    Kako se mogu s navedenim mobitelom spojit na drugi uređaj da mogu gledat fajlove koje ima. Dodam drugi uređaj u "Moji uređaji" pristupni kod 0000 i ne postoji opcija spoji se, samo mogu Rfresh-at usluge.

    Started by Ivan553, 22-05-2007 17:34
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.381
    23-05-2007 15:52 Idi na posljednji post
  21. V630i +GPS prijemnik

    Dali postoji neka aplikacija za navedeni telefon koja može povezati neki GPSprijemnik s V630i?

    Started by dario_zg, 21-05-2007 23:51
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.096
    22-05-2007 15:45 Idi na posljednji post
  22. Sony ericsson k700i ugradnja novog firmwarea

    Imam sony ericsson k700i i zanima me sto ce mi na mobitelu biti novo ako ugradim najnoviju verziju softwarea.imam software od 2004.Hvala:)

    Started by Cristiano07, 20-05-2007 20:35
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.382
    22-05-2007 12:53 Idi na posljednji post
  23. Isključit zvuk primanja datoteke?

    Kako bi mogo isključit zvuk na w800i onaj kad primam neku datoteku npr. preko bluetootha i kad završi ono mi zasvira kak to isključit????:cry:

    Started by darac_os, 15-05-2007 10:07
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.087
    21-05-2007 19:48 Idi na posljednji post
  24. driver zvučnici

    jednostavno,picajzla sam i ne želim se zajeb. pa eto kud na w850 stavljam drivere...prek far men. :zbunj:

    Started by blek_hrcak, 20-05-2007 21:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.347
    21-05-2007 08:59 Idi na posljednji post
  25. Question promjena ikona k800

    jel mogu kako maknut vodafon ikone koje sam dobio na mobu, stavio bi one stock sony ericsson

    Started by georgy, 21-05-2007 07:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 830
    21-05-2007 08:54 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 76 od 137 PrvaPrva ... 26 66 72 73 74 75 76 77 78 79 80 86 126 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove