Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 74 od 137 PrvaPrva ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 124 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1826 do 1850 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. W800i - koliku karticu podržava?

    Jel bi išla od kartica pro duo od 4gb u njega?

    Started by bpodnar, 11-06-2007 21:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.297
    12-06-2007 16:42 Idi na posljednji post
  2. Spajanje moba na net preko PC-a???

    Zanima me jeli to moguce da se spojim na wap preko mobitela ili njegovog interneta ako npr. ima adsl account ili nesto slicno da idem na net reko moba ali da mi se ne skida kredit s njega kao sto to radi t-mobile dok si na wap-u.

    Started by josip_su, 12-06-2007 01:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.315
    12-06-2007 14:44 Idi na posljednji post
  3. SE K750i popravak??

    Pozdrav! Imam jedan problem, pa mi treba vase misljenje. Imam K750, sa W800 softverom. Cijelo vrijeme mi je radio super, cak i joystick, pa ga imam vec nekih godinu i pol dana. Al prestale su mi jednostavno reagirat (crkle) tipke 1,2,3 gornja lijeva, joystick za u desno i dole, te poweroff...

    Started by Svizac, 11-06-2007 12:27
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.227
    12-06-2007 12:55 Idi na posljednji post
  4. Maske za K610i

    Maske od kojih modela pasu na SE K610 i dali K610 ima original crnu masku?Nadam se da sam bio jasan..Pozz

    Started by Cvele89, 06-06-2007 15:01
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 4.062
    12-06-2007 09:48 Idi na posljednji post
  5. K 810 i pitanje o A2DP-u i AVRCP-u

    Ma planiram si uzeti navedeni mobitel ali me zanimaju funkcije a2dp a pogotovo avrcp sto navedeni mob ima ( za AVRCP nisam siguran). Potrebno mi je zbog slusanja glazbe u autu na kazicu pioneer 75BT koji podrzava a2dp i avrcp. Sa funkcijom a2dp mogu samo slusati glazbu a sa AVRCP osim slusanja na...

    Started by dana, 12-06-2007 08:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 880
    12-06-2007 08:43 Idi na posljednji post
  6. Update Service II dali da ga iskoristim

    ovako imam kabel za mobitel(kabel je PL-2303) i dali da koristim sony ericsson update service da si update-am mob stranica pa vas pitam jeli li rizično jel nemam orginalni kabel unaprijed hvala na odgovorima:thumbup:

    Started by Sipe, 15-02-2006 20:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.550
    11-06-2007 17:18 Idi na posljednji post
  7. T-mobile poskupljenje

    Pogledam maloprije na njihove stranice a ono npr. k750 poskupio za 300 kn. itd. wtf? :crazy: Kakva je to poslovna politika, nista ne kuzim... :zbunj: http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-00-00.asp

    Started by systems, 13-05-2007 20:18
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.889
    11-06-2007 16:16 Idi na posljednji post
  8. V630 i xs++

    pozdrav, zanima me dali je moguće Se v630 spojiti sa farom ili sa xs++ da ga flasham?:cool: :ideja:

    Started by S.Silva, 05-06-2007 19:56
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 5.388
    11-06-2007 02:12 Idi na posljednji post
  9. Promjena ikona i menu.ml s memory sticka

    Skinemo ovaj prečac(s ikonama i menu.ml) http://rapidshare.com/files/56045875/change_menu_pack.rar.html i pomoću far-a uploadamo u mob u(trebati ćete obrisati originalni menu.ml,ne zaboraviti napraviti backup istog te ga zamijeniti prečacem menu.ml@) TPA/PRESET/SYSTEM/MENU ikone koje želite...

    Started by MASVA, 20-05-2007 19:47
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 64
    • Pregleda: 9.587
    10-06-2007 21:44 Idi na posljednji post
  10. legalna promijena vodafonovih ikona, k800

    da li mi mogu u elektro magicu staviti- promijeniti vodafonove ikone besplatno (i jel oni to uopce rade- zele napravit), imam garanciju, za k800- naravno kupljen u vipu- vodafon

    Started by georgy, 09-06-2007 13:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.299
    10-06-2007 18:03 Idi na posljednji post
  11. Fleshanje za k610i

    Da li netko zna u koje se sve modele može fleshati k610i? U naprijed zahvaljujem.:deal:

    Started by marko67, 28-02-2007 20:38
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.039
    10-06-2007 14:21 Idi na posljednji post
  12. SE K750 - ne mogu naci uslikanu sliku

    Ovako, kad uslikam fotografiju na kameri, odaberem li da mi sprema na memory stick ili u memoriju telefona, ne mogu nikako prebaciti te slike na komp jer ih ne mogu naci nigdje.. U datoteci DCIM nikako nema nista.. Jednostavno ne mogu naci uslikanu sliku.. Ukoliko odaberem da mi sprema sliku na...

    Started by Adriano10, 09-06-2007 15:23
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.108
    09-06-2007 23:13 Idi na posljednji post
  13. pustanje videa u "standbyu", k800

    frend ima t-mobileov k800, kada on udje u moje stavke, zatim u video, automatski mu se video na koji je "dosao" joystickom pocne reproducurat, nacin prikaza mu je na 3x3 slicice, tj. videa, meni to ne radi, ja imam vodafonov k800, drugi frend ima vodafonov v630 i njemu to radi, kako da to...

    Started by georgy, 08-06-2007 10:20
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 886
    09-06-2007 19:38 Idi na posljednji post
  14. šta je to cid ?

    spoji sam na wotanserver svoj mob i javio mi je da imama CID 51 i dole piše da za 1 kredit mogu updatetajt taj CID na CID 52. Šta je točno taj CID 51, 52 ?

    Started by Ludacris, 08-06-2007 20:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.939
    09-06-2007 11:10 Idi na posljednji post
  15. W810 firmware i nadogradnja

    firmware verzije R4EA031 : 2006-09-25; Java version upped to 6.5 R4DB005 : first documented 20-June: MR1 - Slight increase in volume - Camera performance improves - Nose during contact name regulation repaired - 3x3 opinion for vides now default.

    Started by imaticx, 14-07-2006 09:34
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 96
    • Pregleda: 18.052
    09-06-2007 10:20 Idi na posljednji post
  16. Walkman slušalice za k800i...

    Dakle, zanima me s kojeg walkman modela pašu slušalice tj. daju se spojiti na K800i? I dali će zvuk biti dobar kao na walkman modelima?

    Started by dino-Z, 08-06-2007 16:11
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.826
    09-06-2007 06:05 Idi na posljednji post
  17. koje zvucnike za mob kupit

    uskoro cu upiknut novi mob , neki iz W serije vjerovatno w880 i budem kupio i neke zvucnike za njega al vidim da ih vec ima vise ... ... ... koje mi preporucate ? moraju bit sto glasniji ,potrosnja baterije nije vazna i naravno gdje ih mogu kupit i kolko kostaju drugi su desk stand pa sam...

    Started by Most Wanted, 02-05-2007 20:21
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.079
    08-06-2007 21:59 Idi na posljednji post
  18. macromedia flash lite

    zna li netko kako se to instalira u mob. i gdje to ima za skinit.

    Started by Baba, 08-06-2007 20:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.392
    08-06-2007 20:59 Idi na posljednji post
  19. Far manager??

    Pozz...pokusavam si ubaciti drivere za sound i za cameru i nikako nemogu iskljucim mob...i drzim C sve mi se spoji kad ocu kliknuti FS dodje mi neki error-.... Script fs_mode execution error! Error code: 0 OK Evo ovo mi dodje...jel treba nesto instalirati ili sto...ili...

    Started by Zver7, 07-06-2007 21:49
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.287
    08-06-2007 19:37 Idi na posljednji post
  20. Coca-cola i W200

    zato igrajte coca-cola nagradnu igru i možda ga dobijete:cry: EDIT: imatic Postovi premjesteni iz teme o W200

    Started by CandyMAN, 01-05-2007 15:14
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 97
    • Pregleda: 17.947
    08-06-2007 10:04 Idi na posljednji post
  21. Nadogradnja softwarea-pitanje

    Nadogradio sam svoj vodafone softvare koji je bio na hr. na novu verziju u kojoj ima samo engleski, malo se nešto promjenilo... Dali nadogradnja utječe na garanciju? Jeli mi netko može reč kako da vratim nazad hr.???:hm: Jeli se to uopče može, jer sam navikao na hr.? HVALA svima koji se potrude...

    Started by Baba, 06-06-2007 18:10
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.454
    08-06-2007 01:10 Idi na posljednji post
  22. Question K750i Flash.....???

    Jel mi može ko reć kako da znam je moj uređaj onaj neki CID, RED i ostale gluposti..... Htio bi ga flash-at i skinuo sam sve fileove za flash i programe pa me još to zanima.... Pozdrav !!!

    Started by Minas_Tirith, 07-06-2007 16:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 948
    07-06-2007 23:24 Idi na posljednji post
  23. K800i CID 52

    Imam K800i (naravno CID 52:thumbdown ) i zanima me dali postoji mogucnost da ce se uskoro moc otkljucat CID52? Ili da pređem na 098:suicide:

    Started by -kc-, 05-06-2007 09:51
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.016
    07-06-2007 23:20 Idi na posljednji post
  24. Question e-mail na k750i i w800i

    zanima me kako treba namjestiti e-mail klijent i koliko se naplačuje to i kako? imam oba mobitela al vjerujem da su postavke indentične kao što su i mobiteli gotovo isti. hvala unaprijed

    Started by Hudo, 07-06-2007 13:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 748
    07-06-2007 16:34 Idi na posljednji post
  25. Sto sve (ne)utjece na jamstvo mobitela?

    ajd mi, moim vas, recite! sta sve smijem dirat, cackat, prckat, skidat, a da pri tome ne izgubim jamstvo! imam k550i! unaprijed hvala!

    Started by blue_soul, 02-06-2007 22:47
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 4.269
    06-06-2007 22:58 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 74 od 137 PrvaPrva ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 124 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove