Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 72 od 137 PrvaPrva ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1776 do 1800 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. k810 u w880? ili...

    prvo pitanje mogu li flashat k810 uopće... jednostavno...jeli moguće ako nije u koji w serije bih ga mogao...ako dobro primjećujem mogu flashat samo main dakle pretpostavljam da flash temice dobivam jer je blizzard negdje postao da su grafike u mainu... . brijem.hoću li ja ovako dobit walkman il...

    Started by blek_hrcak, 30-06-2007 11:42
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.644
    30-06-2007 21:38 Idi na posljednji post
  2. v630i ikone izbornika

    Pošto sam retard za mijenjanje ikona na svemu što nije s60 molio bih DETALJNO uputstvo kako promijeniti ikone na V630i i da mi date neke prijedloge koje ikone staviti. :wstupid:

    Started by _King_Illidian_, 29-06-2007 03:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.472
    30-06-2007 21:19 Idi na posljednji post
  3. Snimanje Radio Stanica

    Jel zna tko jal moguće snimati sa radija pjesme, jel postoji java program za takvo nesto ili....?

    Started by jazz, 28-06-2007 22:41
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.828
    30-06-2007 21:05 Idi na posljednji post
  4. k550i --> w610i Može li mi ko objasnit?

    Odlučio sam flashirati svoj k550i u w610i, i sad neću izgubit garanciju, pa vas pitam dali je moguče izvući softwer/firmware iz moba pa da kad se mi pokvari da ga jednostavno flashiram pa da mi priznaju garanciju?

    Started by Dj Pajo, 29-06-2007 15:56
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.668
    29-06-2007 16:42 Idi na posljednji post
  5. Menu ikone za Sony Ericssone

    evo mala kolekcija ikona :) Avenue Rotatory Blue Dream Pastel Theme

    Started by imaticx, 02-07-2006 12:19
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 82
    • Pregleda: 25.426
    28-06-2007 23:33 Idi na posljednji post
  6. w810i ne moze se upaliti

    pozdrav! Maloprije sam odlučio prebacit nove mptrice na mob... spojio sam ga preko usb-a, prebacio u transfer mode i preko disc2phone-a prebacio pjesme na njega... U međuvremenu sam gledao tv... dodjem do komp-a, zaustavim vezu i ištekam mob... na trenutak se pokaže bijeli ekran no međutim tu je...

    Started by Gamer, 24-06-2007 21:18
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.197
    28-06-2007 20:19 Idi na posljednji post
  7. Da li su K550 i W610 hardverski identični?

    ...kao što su to svojedobno bili K750 i W800? Imaju li iste kamere tj. kvalitetu slika?

    Started by vladobrad, 26-06-2007 21:47
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 3.123
    28-06-2007 19:04 Idi na posljednji post
  8. K800i: kamera se "gasi"

    Imam problema sa kamerom na k800i,naime često kada uđem u kameru odma mi izuađe i zatvori aplikaciju...probam ponovo iz menija ući,zatvoriti otvoriti blendu ali opet isto,nekada mi se po 5,6 puta za redom dešava to ?:sheriff: već me zabrinjava inače imam karticu od 1gb i slike sprema na karticu

    Started by aco, 28-06-2007 12:33
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.228
    28-06-2007 18:47 Idi na posljednji post
  9. Više stvari vezanih za k550i

    Gdje se mogu kupiti originalne SE torbice za mob. i zašto mi mob. ne može prikazivati video koji prebacim sa kompjutera

    Started by Sony Ericsson, 31-05-2007 15:39
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.744
    28-06-2007 01:01 Idi na posljednji post
  10. veličina originalnog fonta k750i@w800

    bio sam mjenjao velicinu fonta preko onog layoutcreatorom i glupan nisam si zapisao originalnu velicinu fonta znaci imamo soft keys main input i string input te sleep mode, ako tko ima te podatke molio bih ga da mi kaze jer ovako mi je mob glup iznad soft keysa ono sto inace pise odabrati i tako to...

    Started by bedevija, 27-06-2007 00:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.346
    27-06-2007 22:31 Idi na posljednji post
  11. K510i-Cackanje po meni i mjenjanje softwera

    e ovako imam K510i i sad me zanima kak mogu promjenit izgled meni i one ikonice i koji sve software moze ic na K510i

    Started by TXS, 27-06-2007 18:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 865
    27-06-2007 18:26 Idi na posljednji post
  12. Kontaki za mob

    radi se o tome da mi je SE K750i zavrsio na popravku pod garancijom... i reinstalirali su software i izbrisali kontakte... sad... ja sve te kontakte imam u wordu... poslagane jedno ispod drugog ime, prezime i broj... i kako sad da ja tu listu od 600njak kontakta u wordu na najlaksi nacin mogu...

    Started by UnFrozeN, 23-06-2007 13:19
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.546
    27-06-2007 13:20 Idi na posljednji post
  13. k750 povecanje fonta na ekranu?!

    kako povecat font na k750, u postavkama mobitela je na najvecem, a dali se da kak software-ski rijesit da se poveca za jos malo?!

    Started by microhard, 26-06-2007 08:22
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.182
    27-06-2007 10:13 Idi na posljednji post
  14. pomoć crko k750i

    znaci i ja sam htio fleshnuti svog k750i i tako, krenulo ono dobro ali odjednom stane i mob se nece upaliti a nece mi ga ni komp prepoznati niti nista, sto uciniti? ovo mi je pisalo u xs++-u 01:42:27| XS++ v1.2 Ready ! 01:42:43| Attempting to open the interface... 01:42:43|...

    Started by bedevija, 26-06-2007 02:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.258
    26-06-2007 09:24 Idi na posljednji post
  15. V630i lock status

    Pomoću koda <**< otvara se skriveni meni "lock status" Pod opcijom mreže može se upisati neki "NCK". dali postoji neki kalkulator za to ili nešto slično?

    Started by dario_zg, 20-11-2006 23:32
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.021
    24-06-2007 23:09 Idi na posljednji post
  16. K750 brown

    I na kraju je l' se može stavit na njega soft od W800 ili ne? CID49 je.. Čitao sam, al' je malo zbunjujuće..

    Started by Pizzonia, 23-06-2007 15:51
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.531
    24-06-2007 21:19 Idi na posljednji post
  17. promjena ikona na jar file-u.

    da li netko može reći kojim programom mogu napraviti mod ikona na jar fileovima. ???

    Started by poklon, 24-06-2007 16:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.375
    24-06-2007 17:20 Idi na posljednji post
  18. V600/k608/k600

    K600 je za sve narodne mase K608 je rađen za T-Mobile V600 je rađen za Vodafon Da li je to točno? Ako nije koja je onda razlika (osim u vanjskom izgledu) u softwareu i mogućnostima jer nisam mogao pronaći ništa. čak se može flashati sva tri istim flashom.

    Started by milo dete, 26-05-2006 14:35
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 5.601
    23-06-2007 16:41 Idi na posljednji post
  19. Smile zakljucani w810i

    Poznanik mi ima w810i i na zalost zaboravio je kod telefona, tj. onaj kod koji se javlja nakon PIN-a, u uputama pise da se ode do najblizeg ovlastenog servisera :D, da li postoji alternativa (program ili nesto) da nemoram placati to? Pozdrav, Marko

    Started by marko_1, 20-06-2007 14:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.327
    23-06-2007 09:14 Idi na posljednji post
  20. K510i to Walkman?

    Pozz Novi sam na forumu, pa da iskoristim da se predstavim. Zovem se Mladen, 21 god, iz Sarajeva, student. E sad pitanje: Imam K510i i interesuje me postoji li mogucnost da ubacim u njega software od nekog walkman telefona? Takodjer me zanima da li mogu izmijeniti izgled menija (citao...

    Started by k510i, 14-06-2007 17:35
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.373
    22-06-2007 09:04 Idi na posljednji post
  21. Crko K750i

    Ljudi pomagajte, imam ozbiljan problem: Najprije sam flashao telefon sa «k750w800_r2e_dcu.49r.ssw», i kada sam posao uci u FAR napise mi slijedecu poruku: FATAL ERROR ....... CAN NOT READ CID.... Pa sam onda ja Flashao mobitel sa obicnim od K750i, samo main i osposobio sam telefon. Nakon toga...

    Started by tnt_tunja, 20-06-2007 15:27
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.721
    21-06-2007 17:19 Idi na posljednji post
  22. k750 se gasi

    k750 normalno upalim na gumbu gore i kad pocnem pisat poruku pocne se gasiti i ne rade neke tipke. na tipki za paljenje/gasenje mogu ga upaliti ali vise ne mogu ugasiti. prije mi se javljao taj problem i tad sam izvadio bateriju na 15-20 min i bilo je sve u redu ali sada ne pomaze. ima mozda ko...

    Started by nfijok, 19-06-2007 22:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.392
    20-06-2007 22:56 Idi na posljednji post
  23. SE preglednik dokumenata???

    Unaprijed se ispricavam ako postoji ovakva tema... Naime,u temi Sony Ericsson glasine bilo je spomenuto da ce SE izdati nekakve jedinstvene aplikacije za pregled office dokumenata. Pa mene zanima zna li netko sta je s tim?

    Started by Sniper, 20-06-2007 19:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.359
    20-06-2007 22:31 Idi na posljednji post
  24. Update S700i

    E ovako. Već godinu dana imam S700i i nisam s njim imao nekih većih problema. Dogodilo mi se nekoliko puta da mi se telefon resetira sam od sebe ali to nije učestala pojava. Sad mene zanima: Nisam mu ni jednom radio update softwarea pa me zanima s kojim se problemima mogu sresti? Jel to neko...

    Started by cro_blue, 16-06-2007 17:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 785
    20-06-2007 21:46 Idi na posljednji post
  25. Sony Ericsson Z320

    Z320i Specifikacije: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hr&lc=hr&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10858 http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_z320-2006.php

    Started by imaticx, 20-06-2007 00:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.216
    20-06-2007 13:00 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 72 od 137 PrvaPrva ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove