Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 137 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1751 do 1775 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K800 i sound recorder

    Iako ovaj mobitel imam već nekoliko mjeseci, danas mi je prvi put zatrebao diktafon. Međutim, razočarao sam se sound recorderom koji nema opciju pauze. Postoji li način da se snimanje pauzira a zatim nastavi? Tnx.

    Started by adels, 06-07-2007 17:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 708
    06-07-2007 18:31 Idi na posljednji post
  2. K610i kao "Izmjenjivi disk"

    Kad spojim K610i na PC i odaberem prijenos podataka PC prepozna samo M2 kao Removable Disk, ne i memoriju telefona. U W200i prepozna i jedno i drugo... Mogu li tako podesiti i K610i?

    Started by Futurama, 02-07-2007 20:39
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.587
    06-07-2007 15:18 Idi na posljednji post
  3. Question K750: flash sa njemackim jezikom, WOW driver by BlackIce

    evo mene opet za modding k750 :crazy: znam da je vec objasneno kako to ide,ali dajte za "plavuse" napistet i za mene glupog,koji bas zna samo ok i delete tisnuti :tomato: imam xs++ ....kako se WOW by BlackIce ubaci na k750 tocno?? ajde korak po korak ...neka mods ovdje ne ljute,ali...

    Started by cirano, 05-07-2007 00:41
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.258
    06-07-2007 11:09 Idi na posljednji post
  4. Kako znam koja mi je rezolucija ekrana?

    Kako znam koja mi je rezolucija ekrana na K750i? Pitam zato da znam koje igre mogu skinut jer vidim da se tu radi o nekakvih 176x nešto.... Hvala

    Started by grof88, 05-07-2007 00:20
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.101
    05-07-2007 16:24 Idi na posljednji post
  5. Gdje skinuti SEMC TOOL?

    eJ LJUDI HELP...gdje mogu skinuti Semc Tool???

    Started by marko15, 05-07-2007 10:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.904
    05-07-2007 10:23 Idi na posljednji post
  6. DCU-11 i DCU-60 u service cable?

    Dakle, zanima me mogucnost modifikacije date cable-ova u service cable... Vidi http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=3360 Dali je mozda neko od vas ovo isprobao i dali sve radi OK? Pozdrav

    Started by Takatakata, 04-06-2007 10:15
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.079
    05-07-2007 08:22 Idi na posljednji post
  7. Gumica za walkman hpm-70 slušalice

    izgubio sam onu jednu najmanju,koja mi najbolje 'leži' u uhu,a samo jedan mi je bezveze,dakle da li bi trebao opet kupit cijele slušalice ili ima negdje za kupit te gumice :hm:

    Started by kljukica_kviki, 09-06-2007 22:08
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.604
    05-07-2007 01:35 Idi na posljednji post
  8. Z550i - otključavanje

    Imam jedno pitanjce jednostavno... Nabavio sam si Samsung SGH-D600, i sad bih prijašnji mobitel, Z550i dao djevojci.. No s obzirom da je kodiran na vip, trebao bi ga dati na otključavanje. Pa me samo zanima koliko love od prilike dođe otključavanje? Zahvaljujem. ;)

    Started by Raiden, 04-07-2007 23:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.951
    05-07-2007 00:13 Idi na posljednji post
  9. K550 u w610

    jel netko uspio i ako je kako radi? malo sam trazio ali nis konkretno zato me zanima jel netko od forumasa pokusao :creep:

    Started by foly, 11-06-2007 13:03
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 4.982
    04-07-2007 21:05 Idi na posljednji post
  10. Ne mogu promijeniti STARTUP i SHUTDOWN

    Pozdrav, Našao sam si stavrno simpa slikice koje bih stavio umjesto orginalnih animacija od W800. radi se o gif animacijama. Preimenovao sam ih u SHUTDOWN_IMAGE_SEMC i STARTUP_IMAGE_SEMC. Isto tako sam učinio sa zvukom. Uzeo sam mp3 sounde od Windows XP i preimenovai ih u STARTUP_SOUND_SEMC.mp3...

    Started by Dejan86g, 04-07-2007 18:05
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.388
    04-07-2007 19:55 Idi na posljednji post
  11. Exclamation Ima neko Z530_R6AC001_FS_S_E_EUROPE.fbn?

    Treba mi hitno Z530_R6AC001_FS_S_E_EUROPE.fbn za usb-smart; Imam jedan skinut sa topsony-a ali ne radi, kod flešanja dođe do 98% i tad javlja error; Probao sam sa EU2.fbn i sve prođe ok.:-/

    Started by ddgsm, 19-10-2006 21:37
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.007
    04-07-2007 19:53 Idi na posljednji post
  12. Wotan Client

    Bi li mi tko mogao posuditi lozinku i korisničko ime za Wotan Client...molim vas treba mi...sjebo sam mob...

    Started by marko15, 03-07-2007 22:11
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.707
    04-07-2007 18:50 Idi na posljednji post
  13. Flashanje K700i

    Da li je moguće flashati K700i-jev software na npr. softwere od SonyEricssona W800i ili nekog novijeg (npr. W200i) koji ima Walkman?

    Started by ericssony, 04-07-2007 14:41
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 814
    04-07-2007 14:49 Idi na posljednji post
  14. Pa kako ja ne mogu vidjet CID broj?

    Radi se o K750i... kupio ga danas... Radio sve po uputstvima, iskljucio, izvadio karticu, vratio bakteriju, drzao stisnut C, usteknuo kabel i..... nista! Probao i sa onim DaVinci starijim besplatnim i sa XS++... kabel koji sam koristio je onaj koji sam dobio u paketu... Ne kuzim u cem bi...

    Started by perich, 20-06-2007 18:41
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.316
    04-07-2007 10:12 Idi na posljednji post
  15. SE W800i - gdje kupiti?

    Zna li netko gdje se može kupiti novi W800i, mislim na dućan a ne na crno. K750i se može kupiti posvuda, a W800i nema nigdje... Bar ja nisam uspio pronaći na netu...

    Started by vladobrad, 27-06-2007 11:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.207
    04-07-2007 00:49 Idi na posljednji post
  16. XS++ se nece spojiti sa mobitelom

    nece mi mobitel konektat pokusavam non-stop al nece spojit

    Started by TXS, 27-06-2007 19:43
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.608
    03-07-2007 23:14 Idi na posljednji post
  17. s710i software?

    pozdrav, ovako, posto nigdje na internetu ne uspijevam pronaci doticni software, molio bih nekoga,a da je u vlasnistvu takvog software-a,da stavi ovdje il uploada negdje,il u krajnjem slucaju da mi to posalje na mail. Inace, posjedujem SE s700i, a htjeo bi ga preflashat na s710i, a neam...

    Started by raf180, 28-06-2007 19:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 828
    03-07-2007 01:04 Idi na posljednji post
  18. display od k700 na k550

    Jeli moguće na k550 montirati display od k700?

    Started by jozo112, 30-06-2007 20:23
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.426
    02-07-2007 22:45 Idi na posljednji post
  19. Naramak brzopoteznih - SE V630i

    Daklem, razmisljam o kupnji SE V630i kako mu je cijena u VIP paketu sada pala na vise nego prihvatljivih 1091kn... Zanima me slijedece: - da li postoji nebrandirani sw (tj znam da postoji samo da li je dobavljiv u HR bez triper kombinacija tipa 200kn za debrand i slicno...) - ekran u...

    Started by rise000, 25-05-2007 12:12
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.105
    02-07-2007 19:06 Idi na posljednji post
  20. čime očistiti kontakte na priključku za punjač? w800

    imam problema s kontaktom kod punjenja, spajanja na komp i handsfree slušalica. problem je u priključku na mobitelu (prašina i sl.). čime bi se to dalo očistiti?

    Started by newbie, 01-07-2007 20:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 975
    02-07-2007 12:03 Idi na posljednji post
  21. Dual sim M600

    dali je moguče posto se kod njega kartica ugura u njega, pa me zanima dali je netko pokusao i uspjeo??? i dali je to moguce na sa vipom i Tele2 hvala

    Started by jazz, 01-07-2007 21:34
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 675
    01-07-2007 21:34 Idi na posljednji post
  22. Upomoc XS++ me zeza

    program XS++ me zeza...ugasim telefon drzim c i nista se nedesava naravno tamo u programu stisnem start i napravim sve kako treba i nece da ocita mobitel...u cemu je problem ? i pre mi se to desavalo i neznam kako ali prorradilo je bilo sad nikako nece :( Upomoc...ocu da ubacim neke drivere u mob i...

    Started by dejo_vu, 01-07-2007 16:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.414
    01-07-2007 18:02 Idi na posljednji post
  23. dual sim adapter za k750i

    moze li se to nabaviti negdje i koliko otprilike dodje? i fkorz jeli se trebaju rezati sim kartice...

    Started by Red Dwarf, 09-06-2007 10:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.891
    01-07-2007 14:28 Idi na posljednji post
  24. gps prijemnik za w850i

    da li postoji gps prijemnik koji se može montirati na w850i da bi služio za cestovnu navigaciju, naravno uz određeni softwer igdje se može nabaviti ako postoji

    Started by boky22, 01-07-2007 12:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 5.497
    01-07-2007 13:29 Idi na posljednji post
  25. usb flash driveri

    zamolio bih nekoga da mi na pm il negdje posta link sa flash driverima,hvala

    Started by blek_hrcak, 30-06-2007 15:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.290
    30-06-2007 21:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 137 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove