Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 70 od 137 PrvaPrva ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1726 do 1750 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K810, W610: dilema, par pitanja o MP3 playeru

    Kada se slusaju mp3-ce i prekine se na pola pjesme, da li prilikom sljedeceg paljenja nastavi tamo gdje je stao ili sve ispocetka i da li je premotavanje pjesme brzo ili sporo ( bitno zbog seta koji traju po 2-3h) I samo pitanje na kraju koji uzeti od navedena dva?

    Started by dana, 09-07-2007 11:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 840
    10-07-2007 14:25 Idi na posljednji post
  2. SE W810 zaključavanje poruka

    Pozdrav Da li je moguče staviti šifru samo na poruke kod Sony Ericssona W810? Ako je kako da to izvedem? Postoji neki patch da se direktno stavi u mob ko sa Farom u K750? ili kako drugačije? molim nekog da mi objasni ako je moguče staviti šifru na poruke. Ili barem neki link ako ima o tome! ...

    Started by Dejan86g, 08-07-2007 23:00
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.419
    09-07-2007 21:41 Idi na posljednji post
  3. k550i memorija

    da li se može u k550i stavit SanDiskova memorija ili to baš mora biti original Sonyjeva? razmišljam o nadogradnji a SanDiskova je znatno jeftinija

    Started by stef sajla, 10-06-2007 22:33
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.958
    09-07-2007 18:58 Idi na posljednji post
  4. SE Bluetooth čuke

    The product comes in 3 editions: Music, Classic and Executive. kao što vidite prikazuje tko zove itd. klasik mi je najjači ...

    Started by Ludacris, 16-06-2007 23:12
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.962
    09-07-2007 15:15 Idi na posljednji post
  5. Question V630i --> K618i

    Pošto sam čuo da su ova dva mobitela hardware-ski isti, dali je moguće V630i flashati da bude K618i (ili neki iz W serije)???

    Started by _King_Illidian_, 09-07-2007 13:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.197
    09-07-2007 13:41 Idi na posljednji post
  6. k800i problem sa LOADEROM

    15:29:51| Ready for operation! 15:29:59| +++ Sending CERTIFICATE LOADER... 15:29:59| Sending loaders\db2020_cid01_cert_p3g.bin... 15:29:59| This is a CERTIFICATE loader 15:29:59| +++ Sending CS_LOADER... 15:29:59| Sending loaders\db2020_cid49red_cs_r3a003.bin... 15:30:00| This is a CHIPSELECT...

    Started by Xulos, 06-07-2007 23:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 878
    09-07-2007 11:09 Idi na posljednji post
  7. K750@W800: kamera se pali sama od sebe

    evo, nakon što sam flashnuo 10-tak k750 na w800 i fakat sam to usavršio došao mi je 11-i k750 i neš se sj****....ovako...sve radi i flashnuo sam ga 3 puta jer sam mislio da sam neš krivo flashnuo....ali opet isto...svaki put...kad je mob upaljen i stavim ga na punjač da se puni, kamera mu se pali,...

    Started by Biker boy, 07-07-2007 15:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.549
    09-07-2007 11:06 Idi na posljednji post
  8. Kulankendi server - Unlock with DCU-60

    Jel tko probao ovo? www.kulankendi.com Trenutno nemam niti jedan od navedenih modela da isprobam, pa me samo zanima isplati li se uopće kupiti koji log?

    Started by milo dete, 04-07-2007 22:51
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.984
    09-07-2007 00:17 Idi na posljednji post
  9. problem sa drajverom za kameru W750i

    stavio sam si Kriomag 21.91 drajver za kameru i sada kad stavim neki drugi nece mi uci u kameru, a kad vratim Kriomag 21.91 normalno radi, u cem je problem :smurf:

    Started by juka vk, 08-07-2007 20:53
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 858
    08-07-2007 22:49 Idi na posljednji post
  10. [k800] mms problem.

    imam problem sa mmsom, postavio sam mms i internet postavke i sa dkad idem poslat mms stoji mi u 'Odlazno' i pise pod status, ceka slanje.. sta bi to trebalo znachit? i na kraju mi izbaci error konfiguracijska greska obavijestite operatore. :S

    Started by Mario*, 07-07-2007 20:29
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.405
    08-07-2007 21:27 Idi na posljednji post
  11. K750i ispao, ne moze se upaliti

    ispo mi je i semogu ga upaliti, kad stisenm tipku za paljenje ekran se pali i gasi svake 2 sekunde i to biljela boja se pojavljuje, jel ima kake nade za njega, nije dobio strasne ogrebotine

    Started by juka vk, 17-06-2007 10:08
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.955
    08-07-2007 20:37 Idi na posljednji post
  12. Exclamation Flashanje CID49 telefona

    Evo tutorial kako flashati CID 49 telefon skinuto sa se-nse.com Here's how to A) flash CID49 DB2010/DB2020 phones with PhoneXS 2 (by gbrooks3 & hendrix) If you only want to upload / delete some files: B) Uploading & deleting files with PhoneXS 2

    Started by imaticx, 18-12-2006 22:15
    19 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 19
    • Odgovora: 468
    • Pregleda: 69.642
    08-07-2007 16:05 Idi na posljednji post
  13. Arrow Gdje nabavaviti i kako staviti GDFS na K750i

    Gdje nabavaviti i kako staviti GDFS na K750i???Hellp!!!

    Started by marko15, 07-07-2007 10:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 931
    07-07-2007 23:01 Idi na posljednji post
  14. Unhappy K750 nece da upali

    pokusao sam da stavim one Wow_By_Black_Ice drivere i sve mi je bilo ok al kad sam zavrsio fon nece da upali. E sad, ovo sam nasao u notepad fileu: Baseband ID: 8040 00:21:59| Hardware Platform: db2010 Marita compact 00:21:59| Protocol Version: 3.1 00:21:59| +++ Phone has restarted...

    Started by semir_86, 07-07-2007 00:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.753
    07-07-2007 21:43 Idi na posljednji post
  15. Resetiranje w850 kod spajanja na komp

    Svaki put kad spajam w850 na kompjuter USB-om on mi se par puta resetira. Nekad moram par puta vadit kabel iz njega pa ga ponovno spajati. Je li se jos kome ovo dogadja?

    Started by Knightrider, 07-07-2007 21:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 774
    07-07-2007 21:40 Idi na posljednji post
  16. layout_revove_scrollbars.rar

    stavio sam jedan meni i tamo pise "Copy the included layout.xml to /tpa/system/layout/layout.xml to remove the scrollbars in Fullscreen mod" ja to napravio i nista nisam uocio da se promjenilo a sta bi se stim trebalo dobiti (inace imam K750i>>W800I)

    Started by juka vk, 06-07-2007 13:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.302
    07-07-2007 20:12 Idi na posljednji post
  17. K610-kvadratići u videu?

    imam SE K610 i kad gledam wideo i kad je u wideu nešto crno,preko crne boje prikažu mi se kwadratići.može li mi iko reći o čemu se radi i kako to poprawiti?:loco: :rolleyes:

    Started by BOOYAKASHA, 14-06-2007 11:24
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.473
    07-07-2007 14:46 Idi na posljednji post
  18. cijena k750->w800

    koliko bi otprilike došlo da ga odnesem u neki servis i da mi pretwore u w800,inaće to mogu sam, al se bojin da nešto ne sheben

    Started by page912, 19-06-2007 11:54
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.392
    07-07-2007 10:53 Idi na posljednji post
  19. Promjena indikatora stanja baterije

    nasao sam slike za promjenu indikataora stanja baterije ali neznam kako ih ubacit na mob u koje foldrea pabi trebao pomoc

    Started by juka vk, 07-07-2007 01:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 762
    07-07-2007 10:45 Idi na posljednji post
  20. K750i - W800i Zeznuo - Crko...

    Ej ljudi pomoć...za...o samo mob...izgleda da sam ga zakljucao...slucajno sam kliknul tam na xs++ na Lock Phone...Kaj sad da radim...:cry:

    Started by marko15, 02-07-2007 10:13
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 1.572
    07-07-2007 10:44 Idi na posljednji post
  21. Exclamation K750: IMEI name does not match GDFS name

    Zaj..o sammob i tek sam danas skužio da mi piše: Warning:IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K750 GDFS:?1) Ja sam očito sjebo taj GDFS...kak da vratim...Imam K750i...cid49...

    Started by marko15, 06-07-2007 09:21
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.057
    07-07-2007 10:04 Idi na posljednji post
  22. K750i File Locker

    Frend mi traži ovaj program ili nekaj slično...uglavnom, radi se o programčiću pomoću kojeg se mogu staviti šifre na određene fileove u mobu, tako da se isti ne mogu otvoriti bez ukucavanja šifre...ne znam jesam li dobro upisao naziv programa, al pretpostavljam da znate na kaj mislim, pa ako ima...

    Started by .El Nino., 05-03-2007 10:19
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 51
    • Pregleda: 7.034
    07-07-2007 09:50 Idi na posljednji post
  23. [k800] zakljucavanje sms foldera.

    dali postoji nacin da stavim lock na sms folder? samo na to netrebam lockat slike i slicno.

    Started by Mario*, 04-07-2007 14:55
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.337
    07-07-2007 01:58 Idi na posljednji post
  24. promjena koda zakljucavanja tipkovnice!!

    ima li nacin da promjenim kod (code) zakljucavanja tipkovnice??!! Cuo sam da je nesto o tome govorio mr vain...

    Started by blizzard, 10-02-2007 16:24
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 53
    • Pregleda: 6.259
    06-07-2007 22:57 Idi na posljednji post
  25. SE V630i flash, unlock i opcenito

    Ovako... Dosad sam imao sve sugave mobitele (tipa T610, T68 i slicno ) tako da se njima bas nisam previse bavio... ...Inace, razmisljao sam o nekom HTC-u (tocnije Wizardu), ali cijena je prevagnula na ovaj mob koji sam jucer kupio... Inace, relativno sam nov na forumu i ne poznajem bas sve...

    Started by Sixthy, 06-07-2007 20:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.099
    06-07-2007 20:58 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 70 od 137 PrvaPrva ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove