Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 66 od 137 PrvaPrva ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1626 do 1650 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Question Z530 sigurnosni kod...???

    ej narode zanima me dali bi mogao doma skinut sigurnosni kod na dotičnom mobu sa XS++ ili nekim drugim mobom, i dali bi mogo stavit software od W300

    Started by Minas_Tirith, 19-08-2007 01:30
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.053
    20-08-2007 13:00 Idi na posljednji post
  2. Interesantno: razliciti K750i

    Naime, od prosle godine imam K750i (i supruga dok ga nije izgubila), pa je prije mjesec-dva uzela u Vip-u novi K750i, jer smo zadovoljni s aparatima. E tu nastaju problemi, jer "novi" je po pitanju slikanja druciji od starog. Kako dosta slikamo, krenuo sam namjestit i novi s maxsimalnim...

    Started by ChoroDj, 18-08-2007 20:42
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.299
    20-08-2007 00:15 Idi na posljednji post
  3. NCK calculator

    Postoji li neki ovakav program ako da dajlte link molim vas

    Started by SiemensCX70, 19-08-2007 17:23
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.221
    19-08-2007 23:47 Idi na posljednji post
  4. v630 u k618 ?

    zanima me da li se na vodafoneov v630 može staviti FW od nebrandiranog k618 (znači promjena menija i sve to) ?

    Started by SeriousG, 29-05-2007 18:04
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 5.702
    18-08-2007 23:42 Idi na posljednji post
  5. kupnja slušalica u zadru

    Gledao sam po internet cjenicima hgspota, vemila i ostalih dućana kojih ima u zadru ali online nisam našao slušalice za sony erricson(osim bluetooth skupih). Ako je tko ovdje i zadra može li mi reći gdje je kupio slušalice Fala

    Started by croduh, 17-08-2007 21:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.158
    17-08-2007 23:21 Idi na posljednji post
  6. K550i - zakljucavanje aplikacija (motorola like)

    jeli moguce nekako ubacit opciju u K550i da mogu zakljucat odredjene aplikacije tipa slanje sms.a ulazak u file mannager i tako. Opcija koju ima motorola v360. poz&Tnx

    Started by perko121, 17-08-2007 19:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 677
    17-08-2007 21:42 Idi na posljednji post
  7. driveri i poboljsanja za V630i, kao za K750/W800

    Moze li se SE V630i poboljsati kao K750i na to mislim dali mogu ZVUK i ostale stavri poboljsati...hvala unaprijed...!

    Started by Zver7, 10-08-2007 15:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.051
    17-08-2007 19:52 Idi na posljednji post
  8. Cool CID36 to CID49

    Pozdrav....imam jedan problem ako bi netko htio pomoći...naime, kako sam kupio masku za w810 i zadnja nije stala na k750 (modan na w800 :comp: ) odrezao sam onaj prekidač za paljenje kamere koji je smetao...i kada sam njega odrezao stavio sam onaj patch za ignoriranje tog poklopca...i sad imam...

    Started by bluex, 13-08-2007 00:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 4.525
    17-08-2007 13:44 Idi na posljednji post
  9. razlika mps-70 i mps-60

    evo ovako namjeravam kupit zvučnike za svoj w810i sad neznam koje da uzmem mps-60 ili da pričekam mps-70 kad dođu? i zanimam me kolka se oćekuje cijena mps-70 i dali ih možda već ima kod švercera a ono najvažnije je razlika između mps-70 i mps-60 mps-70

    Started by DOLKI, 22-04-2007 21:59
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.375
    17-08-2007 12:49 Idi na posljednji post
  10. K510 kodiranje ??

    Bok, ima dva kompleta SE K510i... kodirana na T-mobile mrežu .. bio sam kod jednog lika koji kodira .... ali veli da ih nemre jer je u njima najnoviji soft... ali da će moći . jel to točno kaj on veli ili samo mulja.. samo da znam jer sam prvo mislio ići kod mar00na ali je na godišnjem... ...

    Started by Chief_Wolfinjo, 10-08-2007 11:01
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.674
    17-08-2007 09:08 Idi na posljednji post
  11. Exclamation k750 4 problema s mobom:slusalica, restartiranje, zoom, brzina tipkovnice

    mob je vec odavno flashan u w800 i sve zivo izmijenjeno i tako to standardno... ugl evo price: 1)Restartira se sam od sebe... evo ovako...ovo mi je vec pomalo pocelo ici na zivce iako se dogodi cca 1-2 puta u 2tjedna...ugl mob mi je stalno u dzepu i/ili na stolu i nije mi pao ni posjetio...

    Started by Red Dwarf, 09-08-2007 12:33
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.799
    17-08-2007 01:38 Idi na posljednji post
  12. V800 - prednosti i mane ?

    Prvi puta koristim neki mob a da to nije Nokia .... Jutros sam postao vlasnikom modela V800 pa bi bio zahvalan kad bi mi znalci ukazali na njegove prednostii mane... THX

    Started by strasilo, 12-03-2007 01:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 3.992
    16-08-2007 20:47 Idi na posljednji post
  13. problem s kopiranjem kontakata s moba na sim [SE K800i]

    zna li netko zašto kada se kontakti skada kopiram s moba na sim i karticu prenesem u drugi mob baš je lijepo pregledno(NE) npr piše na k800 mirko kazmicko a na drugom mobu kazmicko;mirko/:1 u cemu je problem?!?! onda sve moram preko MyPhoneExplorer preimenovat i polaa sata se za**bavat s...

    Started by pbreaker, 28-07-2007 14:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.036
    16-08-2007 19:16 Idi na posljednji post
  14. Question "To ignore the latch closed at inclusion of the camera" za K750>W800, CID36

    ajd ljudi pomagajtee....ima netko To ignore the latch closed at inclusion of the camera patch al za cid36....molim Vas....inače nemam kameru...ako netko ima taj patch ili nekak da to sredim ak netko znam...

    Started by bluex, 15-08-2007 00:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 986
    16-08-2007 13:55 Idi na posljednji post
  15. K800i problem s punjacem

    Evo, ovako! Vec nekih mjesec dana kad god spojim mobitel sa kompom ili na punjac dogada se nesto cudno. Naime, ja mobitel moram staviti u odredenu poziciju i pritom ga ne micati da bi radilo punjenje ili da bi nesto prebacivao na komp ili obrnuto. Ne znam u cemu je problem, jel pokvaren ulaz u...

    Started by repy, 01-08-2007 11:09
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.391
    16-08-2007 10:04 Idi na posljednji post
  16. K750i-->W800i problem sa SIM imenikom

    Imam jedan problem s k750i (naravno prebacen je u w800i). Problem je u tome kada ja zelim spremiti neki broj na mob. a ukljucena je opcija automatski spremi na SIM mob se meni restarta i nespremi broj. Ali to samo napravi onda kada ja zelim spremit broj na vec postojan kontakt odnosno stavit njegov...

    Started by josip_su, 14-08-2007 18:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 785
    15-08-2007 12:53 Idi na posljednji post
  17. Stranice Za Skidanje Firmwarea i Ostaloga!!!

    Evo odlučio sam napraviti Thread sa stranicama gdje se mogu skidati Firmwarei,patchevi,custom fileovi...pa vi ako ih znate još stavljajte!!! http://www.sek750i.pl http://www.iprotebe.cz

    Started by marko15, 08-08-2007 11:59
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.204
    14-08-2007 10:44 Idi na posljednji post
  18. Iritirajuchi logo operatera - w200

    Kupio sam si SonyEricson w200i u t-centru i nabavio super temu za njega (s nekom mrak trebom) al mi logo operatera skriva najbolji dio (if you know what I mean) pa bi ga maknuo. Zanima me dal je to nekak moguche. Please reply

    Started by woRmHole, 05-08-2007 13:08
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.373
    13-08-2007 21:40 Idi na posljednji post
  19. stavljanje maske od w810 na k750i

    pitanje: ocu stavit srednju i zadnju masku od w810i na svoj k 750 e sad posto w810 nema onaj poklopac na kameri kako hardverski ''ostavit'' kameru upaljenu na k750 ?

    Started by Xulos, 02-07-2007 21:14
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.399
    13-08-2007 10:20 Idi na posljednji post
  20. Question K750i...Što mu je???

    Kad ga spojim s XS++ - Gdfs?,Operator?,Cda?,Firmware?,erom n/a ne mogu nista...sta da radim...flesam fs i main,customiziram...hocu ga upaliti i pojavi se bijeli ekran i nakon par sek se ugasi...........seus:nadogradnja nije dostupna...sw je nadograđen najnovijom inačicom...bla bla..........šta da...

    Started by marko15, 07-08-2007 21:18
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.596
    13-08-2007 10:11 Idi na posljednji post
  21. K750i stariji softver

    kak na K750i stavit stariju verziju softvera tak da imam opciju zuma na najvisoj rezoluciji

    Started by KDE, 01-08-2007 20:42
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.597
    12-08-2007 17:41 Idi na posljednji post
  22. Question [V630] Brisanje JAVA igrica

    Kako obrisati igrice koje su mi predinstalirane u mobu? Dakle one što se mogu koristiti samo dva ili 3 puta?

    Started by _King_Illidian_, 04-07-2007 18:37
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.185
    11-08-2007 21:56 Idi na posljednji post
  23. Zvučnik na w850 pretih?

    Cini mi se da mi je zvucnik na w850i (novom) jako tih u odnosu na npr. k700i ili k750, u glavnom npr. dok vozim auto jedva cujem ili kad je malo veca buka. Da li se jos nekom ovo dogadja? Ili je to samo tako...

    Started by Knightrider, 07-07-2007 21:42
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.570
    11-08-2007 21:14 Idi na posljednji post
  24. SE K750 i autofocus

    Bok svima, jel se meni čini ili autofocus na mom k750 ne radi baš najbolje: http://img.photobucket.com/albums/v36/zelenbaba/k750_2.jpg Jer našao sam neki review i njima puno bolje ispada fotka: http://img.photobucket.com/albums/v36/zelenbaba/k750_1.jpg

    Started by Zellenny, 10-08-2007 20:15
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.265
    11-08-2007 20:52 Idi na posljednji post
  25. Da li punjac od t610 odgovara na w810?

    Eto samo toliko :)

    Started by Slide, 10-08-2007 16:29
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.185
    10-08-2007 16:57 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 66 od 137 PrvaPrva ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove