Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 65 od 137 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1601 do 1625 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. problem sa skinom za mediaplayer na k750i

    evo ovako. Javlja mi se problem sa mediaplayerom da kada posaljem mediaplayer u mobitel da ga promijenim, u ovom slucaju ClubPulse za k750i,on odredjeno vrijeme bude aktivan i nakon toga mi se vraca onaj standardni njegov mediaplayer, ono bude sivo opet. Uradim sve po instrukcijama ( saljem ga u...

    Started by alChemy, 19-08-2007 02:19
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.886
    28-08-2007 09:00 Idi na posljednji post
  2. Flash Ikone na w810i

    Kako da stavim flash ikone na w810. ja sam stavio onaj sys od masva-e. na far manageru prepozna mobitel ali kad krenem otvoriti FS mobitel se upali

    Started by BHF, 27-08-2007 15:22
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.278
    27-08-2007 17:19 Idi na posljednji post
  3. Question Sony Ericsson W810i reset (izgubljeni kontakti)

    Imam veliki problem. Imam Sony Ericsson W810i i u zadnje vrijeme se počeo malo glupirati - tu i tamo bi se ugasio, pa neće na net, pa neće slati MMS...pa sam odlučio napraviti reset telefona. Kontakte sam imao na mobu i SIM-u, tj. on ih je istovremeno spremano i na mob i na SIM. Nakon reseta nemam...

    Started by mskvorc1, 27-08-2007 08:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.129
    27-08-2007 09:22 Idi na posljednji post
  4. HPM-82 slušalice

    zna li netko ima li u hr di za kupiti online ovaj model slušalica za SE? usput da li je velika razlika izmedju hpm75 i hpm-70

    Started by pbreaker, 28-07-2007 01:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 39
    • Pregleda: 9.760
    26-08-2007 21:13 Idi na posljednji post
  5. Stavljanje flash menija na K550i(w610i)?

    Zanima me postupak stavljanja flash menija,našao sam i probao par tutoriala sa foruma na kojima ne piše za koji su točno model,zanima me jer postupak isti kao za k750i(w800)! TNX!!!

    Started by MarineroX, 25-08-2007 17:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.510
    26-08-2007 19:39 Idi na posljednji post
  6. Mijenjanje fonta na w810i

    Može li se ikako promijeniti ovaj postojeći font (isti kao na k750) u onaj kao na k800 ili novijim mobovima?

    Started by Gamer, 26-08-2007 08:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 794
    26-08-2007 15:04 Idi na posljednji post
  7. Pitanje zašto nema na org str update sa seus neko zna

    Probao sam sa mobom upadate sa sonny ericssonove str i nema ikakve nadogradnje a koliko sam skužio niti za jedan mob.................zna li neko razlog

    Started by Aaron, 25-08-2007 23:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.422
    26-08-2007 13:36 Idi na posljednji post
  8. Tutorial-> layout.xml

    Da li mi neko moze reci gde ima da se skine tutorial,a mozda i program, za editovanje layout.hml? Hteo bih smaniti malo font slova,a sa onaj layout za k750i ne radi kako treba. pozdrav

    Started by popac86, 25-08-2007 20:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.566
    26-08-2007 01:06 Idi na posljednji post
  9. Mijenjanje maske na d750

    ovako, promjenio bi masku na d750(cijelu, ukljucujuci i onaj sivi dio), rezervnu masku imam, samo mi treba neko ko to zna i umije, moze i broj od nekog servisa(jeftinijeg), ovo je poprilicno hitno, jer se radi o poklonu, pa bi bio jaaako zahvalan na pomoci...ajde sigurno neko na fourmu zna kako to...

    Started by Qwasy6, 17-08-2007 22:15
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.177
    25-08-2007 20:52 Idi na posljednji post
  10. SE W200i PC suite

    jel ima možda netko da uploada PC suite za w200i ?

    Started by PanzerchrisT, 24-08-2007 16:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.377
    25-08-2007 13:44 Idi na posljednji post
  11. k800i i beli ekran

    Ne znam da li je dozvoljeno otvaranje nove teme ali mi je hitno. Na nagovor druga da probam t650i main, ja sam se napalio i skinuo i probao :) Ali pojavio se samo beli ekran i AF svetlo je treptalo, onda sam odlucio da probam w850i main, ubacio sam njega ali je izasao samo beli ekran i nista vise....

    Started by milanche91, 24-08-2007 18:29
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.689
    24-08-2007 22:52 Idi na posljednji post
  12. BT Headset za K750i/W800i

    Pozdrav! Zanima koji odprilike BT Headset da kupim i koliko to kosta..... takodjer me zanima koje mi to mogucnosti daje .... osim sto mogu razgovarati.... da li se moze slusati muzika i tako to????

    Started by tnt_tunja, 19-08-2007 12:39
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.304
    24-08-2007 14:33 Idi na posljednji post
  13. SE k800 - zamutila se kamera od razredjivaca

    Mobitel mi je bio u torbi i po njemu se prosula tinta iz pera. Prosula se srecom samo po plastici blizu objektiva. Zbog toga sam to morao ocistiti razredjivacem, preko vate. Medjutim kada sam poslije krpom susio mobitel, odnosno brisao ga, mislim da sam presao preko objektiva kamere. sada je slika...

    Started by absBeg, 23-08-2007 22:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.351
    24-08-2007 11:20 Idi na posljednji post
  14. Cool problem sa ulaskom u aplikacije

    Imam problem kad želim uć u igre i programe.Kad kliknem pojavi mi se poruka "radnja nije uspjela".Imam preko 150 igara i programa a ne mogu ništa radit.Zna li itko o čemu je riječ.mob je k750i.

    Started by eragon, 23-08-2007 21:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 843
    23-08-2007 23:19 Idi na posljednji post
  15. Exclamation se k700i mms problem

    Molim za pomoč kod unošenja postavki za mms.Mob. je bio kodiran na vodafon no to je riješeno.Kod unošenja spomenutih postavki se mob. uvijek vrača na vipove.Služba za korisnike t-com a mi je slala programe putem sms koje sam instalirao pa smo ih nato mijenjali ručno ali se uvijek vračaju na...

    Started by samo, 23-08-2007 23:10
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 495
    23-08-2007 23:10 Idi na posljednji post
  16. Komentari na slike -> D750i/K750

    predobro.....

    Started by smogovac, 26-08-2005 15:18
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.158
    23-08-2007 21:40 Idi na posljednji post
  17. trikovi za SE

    Ako znate koje trikove, finte za svoje sonyericssone, pisite volio bi znati za moj w800(k750) tnx

    Started by karatekid, 22-08-2007 14:09
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.511
    23-08-2007 21:30 Idi na posljednji post
  18. iPhone soft

    Evo, moj frend je na svoju motorolu stavil soft od iPhonea, pa me zanima ako bi ti moglo i na moj sony ericsson valjda nisam opet fulal podforum;D

    Started by karatekid, 22-08-2007 19:13
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.269
    23-08-2007 14:13 Idi na posljednji post
  19. K750i i cudan problem sa punjacem

    Nevjerovatno ali istinto.... sinoc mobitel stvaio da se puni poceo onaj djavo pistati da je bat prazna i ja lijepo stavim oko ponoci.... Jutros se probudio i vidim telefon nije potpuno napunjen u odem u onaj djavo status i tamo mi pise Baterija:75% punjac je naime cijelu noc bio prikopcan na tel i...

    Started by tnt_tunja, 16-08-2007 13:42
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.443
    23-08-2007 13:25 Idi na posljednji post
  20. Question k700 usb kabel

    molim vas kadi mogu kupiti usb kabel za sony ericsson k700i jer tu kod mene na otoku nema pa vas molim za pomoć i kako da ga naručim putem e-maila pomagajte inače sam danas na forumu novi;D

    Started by ghost rider 76, 21-08-2007 18:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.163
    22-08-2007 18:22 Idi na posljednji post
  21. w880i hrvatski jezik

    Imam w880i iz inostranstva pa me zanima dali se na njega moze stavit hrv. jezik. Hvala!

    Started by SmokingDope, 22-08-2007 01:08
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.351
    22-08-2007 17:30 Idi na posljednji post
  22. Sony Ericsson W900

    Sony Ericsson izbacuje na tržište još jedan walkman mobitel, ali ovoga puta potkožen sa čak 470 MB interne memorije, koja je, naravno proširiva. Tu je još i 2 MP kamera, FM radio, UMTS... Link

    Started by frish, 17-10-2005 13:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 4.965
    22-08-2007 00:43 Idi na posljednji post
  23. W900i BruteForce XS++ 1.2

    idem stavit na w900 flash temu i xs radi to brute forcom, cekanje mi nije problem jer mi comp stalno responda na 4201 sto ne traje ni 5min. nego kad dode do onog djela 'waiting for phone to disconnect' 'waiting for phone to connect' tu mi se stalno upali mobitel. u cemu je problem? dal trebam...

    Started by Mario*, 19-08-2007 18:51
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.236
    21-08-2007 11:19 Idi na posljednji post
  24. noob ubio fon, help se trazi hitno!

    Radi se o v630. Sa zadnjim XS++ 1.6.7 Flashao sam ga u k610, no nisam mogao odabrati custompack vec je program stavio neki automatski od k608. Posto ovo prvi puta radim...priznajem,zajebo sam. :) Sad imam samo bijeli ekran smrti. Sto da radim? Inace imam taj custom pack koji treba samo ga nisam...

    Started by wireless_MOTO, 20-08-2007 20:48
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.677
    21-08-2007 00:53 Idi na posljednji post
  25. Menjanje raspored i naziv ikona u meniju

    Da li neko zna kako mogu sam napraviti fajl "menu.xl",preko kog programa?? Naime,hteo bih neke ikone razmestiti u meniju i promeniti im naziv(npr. "Wolkman" bih hteo preimenovati u "Music player"):tomato:

    Started by popac86, 20-08-2007 03:36
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.786
    20-08-2007 16:38 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 65 od 137 PrvaPrva ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove