Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 64 od 137 PrvaPrva ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1576 do 1600 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. mjenjanje ikona na k320

    pls nemojte me smatrati noob ali neznam puuuno o mom novo novcatom k320 pa me zanima jel mogu mjenjati ikone,kako i mozeli ih biti vise od 9(eh,znam da moze sve to za cx70 ali cx70 nije k320)

    Started by SiemensCX70, 05-09-2007 20:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 866
    05-09-2007 21:04 Idi na posljednji post
  2. k750-softver

    zainteresirao me ovaj mob pa me zanima da li mu je softver brz ili je sranje kao npr k700i i koje su mu mane?

    Started by Vepar, 21-10-2005 21:19
    15 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 15
    • Odgovora: 362
    • Pregleda: 46.975
    05-09-2007 17:35 Idi na posljednji post
  3. SE W810i rastavljanje?

    Jel netko zna kako se rastavlja SE W810i? Zaj..bava me tipka za paljenje kamere, nekad oce nekad nece slikat ili snimat? Jel imao ko takav problem?

    Started by 007jaran, 04-09-2007 11:35
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.645
    05-09-2007 16:00 Idi na posljednji post
  4. NCK kod

    Pozdrav, novi sam, pa ne znam kak to ide! Nabavil sam mob W880i i sad mi ne želi primiti karticu od simpe(mobi iz švabije, valjda), skužil sam da trebam upisti NCK kod, a kojeg nigdje ne mogu naći, pa ako netko zna, molim ga(ju) da mi ga pošalje, ako hoće! Hvala

    Started by Goc_, 04-09-2007 14:03
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 5.538
    04-09-2007 22:00 Idi na posljednji post
  5. Unhappy pomoć; k800i ne otvara programe i igre

    Naime, uslijed mog kopanja po folderima moba na kompu (u modu Prijenos datoteka, USB kabal) u skrivenom folderu system sam izgleda pobrisao neke datoteke koje nisam smio. Htio sam se riješit nekih programa koje nisam mogao otvorit ni pobrisat preko moba. Sad, nemam pojma kaj sam obriso i to sam...

    Started by Niđo87, 04-09-2007 13:38
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 12.986
    04-09-2007 18:45 Idi na posljednji post
  6. S500i @ W580i

    Frend hoće flashirat s500 u w580, ali nema nigdje fw-a sa hrv. jezikom. Pa bih stoga zamolio nekoga da skine sa TopSony s500 i w580 main i fs S_E_Europe i stavi na RS tako da mu mogu flashirat i vratit na staro ako bude trebao mob na servis. Ako ima i custpackova bilo bi dobro, ako nema nema veze.

    Started by Shotif, 02-09-2007 23:26
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 5.144
    04-09-2007 16:15 Idi na posljednji post
  7. K550 [CID51] i ''Nadogradnja nije dostupna'' – rešenje problema

    Uspeo sam da rešim problem koji sam imao sa svojim K550, pa da iskustvo podelim sa vama. Naime, bio sam jedan od onih sa K550 CID51 sa poslednjom i jedinom R1JD001 verzijom softvera, koji se nije mogao update-ovati preko SEUS-a jer je isti prijavljivao da je najnoviji softver već instaliran tj....

    Started by box, 04-09-2007 15:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.523
    04-09-2007 15:17 Idi na posljednji post
  8. japansi dobili cybershot...

    http://justamp.blogspot.com/2007/09/first-japanese-sony-ericsson-cyber-shot.html dokaz da su daleko ispred nas...4mpx(sa af) i 2 gige...3inch...najs puno mi se više sviđa dizajnom i specs od k850...

    Started by blek_hrcak, 02-09-2007 22:24
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.582
    04-09-2007 15:00 Idi na posljednji post
  9. problem sa seus-om, trebam oslobodit 2 mb??

    stavio sam si novi soft, na k800, naravno i sada pokusavam napravit upgrade preko seus-a, da nesto isprobam (vidim), ali mi se pokaze ova poruka kada upgrade dodje do 10%, a imam 71mb slobodno na mobu (samo imam ono sta ne mogu zbrisat) i 87mb na kartici, imam sandiskovu karticu od gige

    Started by georgy, 02-09-2007 11:48
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.074
    04-09-2007 11:25 Idi na posljednji post
  10. spajnje k750 na komp-problem

    evo jucer je sve uredno radilo,danas sam spojio mob na komp,da ubacim nes muzike,i cim udem u program(se file manager),i spojim se na "phone memory" izbaci mi ovo... probo sam reinstalirat program ali nis,sve isto hvala na odgovorima

    Started by toky, 17-08-2007 13:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.168
    03-09-2007 01:01 Idi na posljednji post
  11. k800 moding

    Več tri dana pretražujem forum u svezi k800i, i našao ništa upotrijebljivo. Sve što sam uspio napraviti je update preko SEUS-a. Moje pitanje je da li se može nešto promjenit, ubrzat, poglasnit ili slično. :tomato:

    Started by debeliz, 02-09-2007 11:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 4.502
    02-09-2007 23:10 Idi na posljednji post
  12. neuspjelo flešanje K800i

    Skinuo sam ovo : "neko je trazio na pm firmware za k800 i evo ovde stavljam da svi mozete skidati http://rapidshare.com/files/50932318...S_E_EUROPE.zip http://rapidshare.com/files/51703612...ROPE_RED52.rar http://rapidshare.com/files/51714749...C_WI_RED52.rar" XS++ ...

    Started by debeliz, 02-09-2007 18:10
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.734
    02-09-2007 23:08 Idi na posljednji post
  13. M2 2gb

    Zanima me da li postoji dućan u Zagrebu (ili uopće u Hrvatskoj) koji prodaje M2 karticu od 2 gige? Baš nigdje nisam mogo naći tu karticu? Pa zar smo toliko zaostali u usporedbi sa Europom? :banme: :tomato:

    Started by Destroyer, 01-09-2007 21:40
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.532
    02-09-2007 21:35 Idi na posljednji post
  14. Sony Ericsson P3i smartphone

    novi mob iz P serie! These are leaked pictures of the new Sony Ericsson P3i smartphone. There's no details yet, other than the new P3i will be the big brother of the P1i that's just been released, and will feature a touchscreen. You can also bet it'll have Wi-Fi, 3G, possibly HSDPA, and should...

    Started by pbreaker, 30-07-2007 21:26
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 5.422
    01-09-2007 22:40 Idi na posljednji post
  15. k610 micanje koda - help

    bio mi ukraden mob, policija ga našla, i postavljen je kod telefona.. Dal netko od vas zna kak maknut taj kod???

    Started by Boys, 10-08-2007 18:22
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.382
    01-09-2007 16:48 Idi na posljednji post
  16. MyPhoneExplorer i pohrana kontakata

    Moram uraditi reset telefona i trebao bih pohraniti kontakte da bih ih kasnije mogao ponovno vratiti u mob. Koristim program MyPhoneExplorer. Takodjer, backup na karticu ne pomaze jer nemam iste brojeve na njoj i na mobitelu. Kada pokrenem ovaj program i odem u dio Contacts, postoji opcija...

    Started by absBeg, 30-08-2007 16:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.671
    31-08-2007 20:11 Idi na posljednji post
  17. avionski mod na k800i

    Da li postoji način da se avionski mod uključi preko izbornika ili se može samo uključiti da se tijekom paljenja moba!

    Started by debeliz, 31-08-2007 14:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.975
    31-08-2007 16:03 Idi na posljednji post
  18. k550i review

    Eto i ja uzeo ovaj mob i već mogu napisati nešto o njemu... Za početak mob je dosta tanak i nije nespretan... Lijep dizajn sve u svemu... Prlja se... dijelovi oko ekrana i tipki su napravljeni od nekog glatkog materijala... Ostalo, mi se čini kao da će jednog dana biti izguljeno...

    Started by Compov, 03-05-2007 12:53
    7 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 7
    • Odgovora: 154
    • Pregleda: 25.136
    31-08-2007 13:22 Idi na posljednji post
  19. K750i i W800i original files (IFS, TPA)

    Gdje bih mogao skinuti originalne ifs i tpa za K750 i W800 , ili ako mi netko može staviti link.

    Started by Dr. Beast, 29-08-2007 08:25
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.409
    31-08-2007 09:54 Idi na posljednji post
  20. Novi ekran za K750/W800

    Jel zna tko gdje u Zagrebu ima za kupit novi ekran za k750/w800...bio bi jako zahvalan..:respect:

    Started by bluex, 21-08-2007 22:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.268
    31-08-2007 08:15 Idi na posljednji post
  21. Problem sa pojačavanjem zvuka zvučnika za razgovor

    Imam k750 flešan na w800. I pojačam zvučnik do kraja i slabo čujem sugovornika. Odem u onaj skriveni meni i tamo u Service tests nadjem gdje se earphone pojacava i pojacam ga jer je na pola, ali on mi ne sejva taj setting i svaki put kad udjem u meni na pola je... Mozda nesto krivo radim...

    Started by TomiTraktor, 30-08-2007 12:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.354
    30-08-2007 13:58 Idi na posljednji post
  22. v630i - skidanje phonecodea

    posto vec ne mogu odlockati vipov v630i jer je na CID52, da li mogu bare necime skinuti phonecode koji je bivsi vlasnik ubacio? Btw, mob je pronadjen. ne mogu ni doznati ciji je jer ne mogu u meni... hvala

    Started by dkaric, 29-08-2007 19:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 957
    30-08-2007 00:00 Idi na posljednji post
  23. Exclamation W800i dekodiranje

    molim vas pomozite jer je vrlo hitno dakle kako da dekodiram SonyEricsson W800i sa T-Mobile-a na VIP??? Imam kablove. Ako bi bila neka dobra duša koja bi mi napisala postupak. Unaprijed hvala PS

    Started by VL@DO, 29-08-2007 16:08
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.562
    29-08-2007 23:47 Idi na posljednji post
  24. k610i (VIP) na 098

    Bio sam kod lokalnog unlockera, kaze da ga ne moze unlockati vipov k610i zbog neke zastite. Da li se moze uopce ili ovaj lokalac nije u toku? Mozete preporuciti nekoga? VZ.

    Started by dkaric, 29-08-2007 18:07
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 966
    29-08-2007 19:28 Idi na posljednji post
  25. Exclamation [!] Flashing db2020 CID49/51/52 for FREE

    Flashing je isto vec moguce za db2020 CID49/5152 mobitele...badava :hrv: SEtool 1.02 ----> http://rapidshare.com/files/49353351/setool2lite.rar 1. flash-thema izabrati 2. napravite dadoteku: tpa/preset/system/desktop/flash --->ubacite flash-themu 3. dadoteku "tpa" u ZIP pretvoriti 3....

    Started by cirano, 17-08-2007 02:57
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.538
    28-08-2007 13:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 64 od 137 PrvaPrva ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove