Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 62 od 137 PrvaPrva ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1526 do 1550 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Cista budalastina ili je ipak moguce?

    Neki dan sam cuo kako mi rodica prica da joj na W880 kad joj se isprazni baterija da ona samo onda pusti neku pjesmu preko player-a i da joj se onda mobitel pocinje puniti???????????????????? po meni cista budalastina a po vama

    Started by tnt_tunja, 21-09-2007 16:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 996
    21-09-2007 16:42 Idi na posljednji post
  2. K800 hr izbornik

    Mogu li na K800 preko XS++ ubaciti hr izbornik ili to mora preko servisnog kabela?

    Started by vujasin, 03-08-2007 16:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.509
    20-09-2007 18:08 Idi na posljednji post
  3. w810i problem sa mrezom

    Kao sto naslov kaze prijem mreze je los i na trenutke se totalno gubi. E sad tel. je dekodiran prije nekoliko dana. Da li je moguce da se prilikom dekodiranja nesto zeznulo i da je to razlog mog nerviranja?

    Started by djuka357, 10-07-2007 12:22
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.301
    20-09-2007 11:15 Idi na posljednji post
  4. Question Čemu služe REST fileovi za FAR manager???

    Može li tko to objasniti???

    Started by marko15, 18-09-2007 09:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.412
    20-09-2007 05:03 Idi na posljednji post
  5. K750 nece da se upali nakon flasha...

    Imam K750 radio sam mu neki flash preko XS++ za audio driver... Kao zavrsio je flas ali da iskljucim i ponovo ukljucim... uradim to i ne prepoznaje telefon... Nakon toga ga nisam mogao upaliti... STA DA RADIM????

    Started by deximat, 19-09-2007 16:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.103
    19-09-2007 18:31 Idi na posljednji post
  6. Unhappy K750 gasenje svjetla ekrana

    Može li se napravit da se ugasi svjetlo ekrana prilikom razgovaranja? Svjetlo tipkovnice se ugasi nakon par sekundi dok ekran stalno svijetli te tako brzo potrosi bateriju...:(

    Started by iceman89, 13-09-2007 15:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.226
    19-09-2007 16:12 Idi na posljednji post
  7. Zakretni, klizni ili preklopni SE sa kamerom (autofocus) i walkmanom

    Evo, sestra želi to. Želi slike kvalitete kao na K750i, i walkman. Koliko sam vidio, takav mobitel SE trenutno nema u ponudi. Ili sam ga ipak previdio? Možda neki drugi proizvođać? Hvala.

    Started by tomasini, 13-09-2007 18:38
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.276
    19-09-2007 12:05 Idi na posljednji post
  8. W700i pali kameru na najmanji pomak poklopca

    U zadnje vrijeme mi je mob počeo manijakalno otvarat camera aplikaciju. Skužio sam da se to događa svaki put dok cimnem poklopac objektiva sa stražnje strane. Dovoljan je neznatan pomak da se aplikacija otvori(gumbić je blago labav, no takav je od kad sam ga uzeo,novog), iznimno me iritira. Kako...

    Started by FiZor, 23-07-2007 19:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.212
    18-09-2007 14:14 Idi na posljednji post
  9. K610i i problemi sa karticom od 1GB

    Sestra je pred par dana kupila K610i i odmah karticu od 1GB... dok je u mobu kartica od 64MB sve je OK, slike i video se spremaju na karticu, snimanje zvuka radi i sl... ali kad stavi karticu od 1GB ni slike ni video fileove ne zeli spremati na nju (ne javi nikakvu gresku nego samo ne spremi...),...

    Started by m_l_a_e_n, 25-08-2007 11:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 980
    18-09-2007 14:09 Idi na posljednji post
  10. K800i, nakon gasenja se vise nece upaliti

    Ne mogu ga upalit... Može pomoć... Još koji dan pa ističe garancija, a nisam blizu servisa... :cyborg: Bajkerski pozdrav!

    Started by Tifoz, 12-07-2007 22:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 5.523
    18-09-2007 14:05 Idi na posljednji post
  11. Question Flash Z710i u W710i

    Zanima me kako flashati SE Z710 u W710:confused: :confused: Pa ako mi netko moze reci neka objavi ovdje...:beer:

    Started by wizzard, 16-09-2007 12:54
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.742
    17-09-2007 22:17 Idi na posljednji post
  12. W810i big clock

    Da li je ikako moguće napraviti da se dobije u backgroundu onaj veliki sat (kao što se može npr. na W610)?

    Started by Dr. Beast, 16-09-2007 14:06
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 5.542
    17-09-2007 20:17 Idi na posljednji post
  13. gdje skinut patcheve

    eto zanima me gdje ima najvise patcheva za skinut pozzz svima

    Started by sony_k750i, 12-09-2007 10:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 4.055
    16-09-2007 17:29 Idi na posljednji post
  14. Unhappy W700 puni bateriju samo 1%

    Moze mi neko reći kaj mi se desava s mobom!Mobitel je w700i i imam problem s baterijom.Kad ga stavim na punjac puni mi al samo 1 %.Opće je neće napuniti.Malo mi kaze da je puna pa onda opet padne i pise da je prazna.Dal je to problem s baterijom ili mobitelom.Nebi htio kupovati novu bateriju ak...

    Started by rhoblaj1, 24-05-2007 18:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.126
    16-09-2007 16:05 Idi na posljednji post
  15. V630i USB driveri

    Na SE stranicama ih nema, a ja nazalost nema CD pa ako mi netko moze poslat usb drivere za v630 ili rec gdje se nalaze.Hvala

    Started by 1142007, 15-09-2007 09:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.308
    15-09-2007 12:31 Idi na posljednji post
  16. Komentari -> [SonyEricsson S500i] fotke

    ...pogledajte te komentirajte - fotke ...

    Started by //Wild-Boy\\, 15-09-2007 00:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.251
    15-09-2007 11:36 Idi na posljednji post
  17. Red face Nemogu instalirati Usb Flash Driver za K610i

    Ljudi help!!!...Kad prispojim mob(drzim c dok spajam...)Pise USB DEVICE NOT RECOGNISED...a kad idem tam pod update driver i izaberem folder u kojem je driver pise nije moguce nastaviti rad azuriranja hardvera - Čarobnjak nije mogao pronači softver koji bi bolje pristajao vašem hardveru od softvera...

    Started by marko15, 14-09-2007 09:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 4.435
    14-09-2007 10:21 Idi na posljednji post
  18. Thumbs down [K750i] VIP/T-Mobile modding problemi

    Evo slucaj: imam jedan k750i od VIP`a i jedan od T-Mobile`a ...oba dva su zakljucani na mrezu i brandirani svojojm kucnom soft`om .... kada stavim preko XS++1.2 drugi driver:camera/acoustic/display mi se desava da ni jedan od njih vise nece paltiti...tako da moram ko lud sve flashati na 0...

    Started by cirano, 12-09-2007 21:37
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.093
    14-09-2007 09:07 Idi na posljednji post
  19. samo jedna zamolbica, zvuk

    molio bi samo da mi netko objasni najjednostavnije kako pojacati zvuk na K800. Naime kad pricam sa nekim, jedva ga cujem....gdje se to pojacava kod k800 ili ima neki drugi postupak. Zahvaljujem na odgovorima

    Started by k_ime, 13-09-2007 18:19
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.164
    13-09-2007 19:34 Idi na posljednji post
  20. k610i kod poziva stisava zvuk u slusalici

    Pozdrav, imam problem sa navedenim mobitelom. Naime, prilikom zvanja mobitel postepeno stisava zvuk u slusalici dok na speakerohone-u sve radi normalno. Zanima me da li se itko susreo s tim problemom te ima li kakvo rjesenje osim na servis :tomato: tnx

    Started by ved123, 14-08-2007 15:30
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.770
    13-09-2007 19:01 Idi na posljednji post
  21. Molba da netko napravi tutorial za cid52 telefone

    Novi sam u ovim vodama i htio bi flash-at v630i u k610 ili w660,ali naravno ne znam kako i sto mi je sve potrebno... trazim vec 2 dana po netu i ovom forumu detaljno uputstvo za ovo, ali nikako ne nalazim,cak nisam uspio naci kako ocitati CID telefona i sve njegove informacije,pa sam u naslovu...

    Started by House_Lunatic, 10-09-2007 13:06
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.290
    13-09-2007 18:13 Idi na posljednji post
  22. promjena zvuka od sms izvjesca...

    ako mi neko moze dati path i naziv filea od zvuka za izvjesce. htjeo bi ga promijenit al neznam ga naci jer se ne snalazim sa farom. k750@w800. tnx

    Started by yogsi, 12-07-2007 21:21
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.109
    13-09-2007 12:33 Idi na posljednji post
  23. K750i problem s svijetlom na tipkovnici

    Frend ima K750i i javio mu se problem. Dakle,na mobu se nikako ne gase diode na brojevima 1,2,3 i na svim tipkama iznad prvog reda brojeva (joystick,tipka za "povratak",C.......) Kad se zakljuca tipkovnica,nakon nekog vremena se diode trebaju pogasit,a ove koje sam naveo i dalje se ne gase,i isto...

    Started by Smuchac, 12-09-2007 14:56
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.115
    12-09-2007 23:31 Idi na posljednji post
  24. promjena splash-a i startup (i shutdown)- ova na k810sw-u

    skino sam sa se-nse par animacija, sve su .gif i preimenujem ih u "SHUTDOWN_IMAGE_SEMC" i "STARUP_IMAGE_SEMC", znaci bez ikakve ekstenzije, i stavim ih u tpa/preset/system/settings, i naravno, ne rade:dunno:, a niti mi splash(isto animacija- .gif) ne radi, stavim ga u...

    Started by georgy, 11-09-2007 20:51
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.016
    12-09-2007 22:58 Idi na posljednji post
  25. Question W700 podražava flash menije??

    pozz svima....zanima me dali bilo koji firmware od w700....podržava flash menije..ako podržava to bi bila jedna zakon stvar za sve vlasnike k750/w800 modela :beer:

    Started by bluex, 10-09-2007 15:29
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.415
    11-09-2007 23:10 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 62 od 137 PrvaPrva ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove