Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 61 od 137 PrvaPrva ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1501 do 1525 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. jacina zvuka na m600i

    zanima me koliko je glasan zvucnik na tom mobu.moze li se usporediti s d600 ili kojim slucajem sa 6233(vjerojatno ne).znam da je puno slabiji nego w950 ali kako se cuje u slusalicama(hpm-70 i 75).vazniji mi je zvuk u slusalicama nego vanjski zvucnik

    Started by sharkyboy, 27-09-2007 18:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 761
    27-09-2007 18:50 Idi na posljednji post
  2. Trazim:ko mi moze staviti soft na mob

    E pozdrav..Igro sam se s ovim "hackovima" i naravno nes sje*ao radi mutave viste..Dakle mob se vise nemoze upaliti jer ja nemogu dovrsiti onaj proces...Jednostavno mi onaj program zabloka XS++..Uglavnom ko mi to moze napraviti i po kojom cjenom?

    Started by marin, 12-09-2007 19:06
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.930
    27-09-2007 18:02 Idi na posljednji post
  3. K800 maticna ploca

    evo dobio sam informaciju sa servisa da mi je riknula maticna ploca na mobu pa me zanima ima li neko da zna isplati li se to popravljat, ili neko mozda hoce ovakav mob? nece se upalit i neznam kaj da napravim. da ga prodam ovakvog ili popravim? nemam garanciju :D

    Started by njoffra, 27-09-2007 12:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.193
    27-09-2007 12:44 Idi na posljednji post
  4. w610i prekida bluetooth ???

    Eto kupio prije nesto vise od mjesec dana navedeni mob u Vip-u. Prvi mob odmah nije valjao pa mi sutradan zamjenili za drugi..e tada i ovaj drugi poceo stekati, osla kamera, tipkovnica itd ali proslo 4 dana pa morao na servis..e EVO DANAS NAKON 40 DANA DOBIO DRUGI...eeeee ali nije to sve..rekao im...

    Started by dana, 20-08-2007 10:56
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.784
    26-09-2007 18:51 Idi na posljednji post
  5. Debrand K800

    Bok! Imam k800 vec neko vrijeme i sad sam se sjetio da malo pogledam sto se sve na njemu da moddati. Prije sam imao sx1 i za njega je to bilo prilicno jednostavno, imao sam par stranica sa patchevima, poneki program i to je to, za k800 nisam nasao nista osim nekog patcha za kameru da snima sa...

    Started by chop, 25-09-2007 14:28
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.783
    25-09-2007 23:58 Idi na posljednji post
  6. k610i u w seriju

    Na svoj k610i bi stavio neki softw. od w serije, od kojeg mob. bi mi bilo najpametnije stavit softw., ili koji je hardwerski najsličniji

    Started by Baba, 25-09-2007 14:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.105
    25-09-2007 19:03 Idi na posljednji post
  7. v630 i animacije u SMSu

    U priručniku piše opcije > dodati stavku a na telefonu nije tak?! kak doć do toga?! one animacijice flirty, inlove, angry i to...

    Started by zvorkapic.os, 18-08-2007 12:57
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.761
    25-09-2007 18:41 Idi na posljednji post
  8. w800 s preinačenim zvučnikom

    evo ekipa prikazujem vam moje remek dijelo pa me zanima šta mislite o tome čak sam napravio i video http://youtube.com/watch?v=5Oio-4IwNpQ šta kažete na moj uradak?

    Started by Cyber Brain, 22-09-2007 17:20
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.210
    25-09-2007 15:59 Idi na posljednji post
  9. Z550i - problem sa file transferom preko bluetootha

    Koristim bluesoleil 1.6.1.4. Radi sve osim file transfer, a to mi jedino i treba; U slucaju da idem napravit novi direktorij; na mobitelu me pita, stisnem ok i napise se "radnja nije uspjela." My Phone Explorer ne prepoznaje mobitel... Hvala.

    Started by critical, 25-09-2007 11:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 907
    25-09-2007 11:51 Idi na posljednji post
  10. Promjena software-a za T610/630

    Kako se mijenja; tj. ubacuje software na T610/630??? Je li i to ide preko Phone-XS; mada sumnjam jer ona ima smao podrsku za CID 36; 49; 51;52.... telefone.... sa kojim se programom to radi na ovom telefonu???

    Started by tnt_tunja, 22-09-2007 18:23
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.202
    24-09-2007 22:37 Idi na posljednji post
  11. Vracanje logo operatera na jednom layout-u??

    Zanima me sta trebam promijeniti na jednom layoutu a da vratim SAMO logo operater.. jer za tu mi temu vec su stavili layout ali bez logo operatera a ja bi ga samo htjeo vratit. Hvala Ili mozda ako tko zna neki layout sa manjim slovima odnosno fontom , da nema scrollbar i da ima OPERATER LOGO..

    Started by josip_su, 17-09-2007 19:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 827
    24-09-2007 08:33 Idi na posljednji post
  12. k70i u w800 modding problem!

    Ljudi ovako ja i frend smo moddali mob i sve super bilo pa smo zaje**** ikone i osli ponovo flashati i ostavio je karticu u mobu i sad je zakljucan jel ima koji nacin da se otkljuca??? Hvala vam unaprijed"!

    Started by Barricade, 23-09-2007 19:51
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 956
    24-09-2007 04:03 Idi na posljednji post
  13. K750 cid49 brown to red

    evo ovak. htio bi flashat svoj k750 u w800, al nemogu. pročitao sam tu na forumu da ak oču flashat mora mi biti color: red. e sad bi ja nekog trebao kak se to napravi. hvala unaprijed

    Started by DomagojX, 22-09-2007 23:06
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.306
    23-09-2007 03:46 Idi na posljednji post
  14. 3gp u mp4, radio bez slusalica, track id na k800- jel moze ?

    vidio sam da je moguce 3gp snimke pretvorit u mp4- tj. da se video snima u mp4 formatu na k750, jel moguce slusat radio bez slusalica, isto ko na k750, i zasto mi ne radi trackid na k800, k810 najnoviji soft, pise da moj mob nije podrzan

    Started by georgy, 12-09-2007 20:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.096
    23-09-2007 00:31 Idi na posljednji post
  15. K750 - Far ne moze otvoriti FS

    Imam problem sa pristupom foldera FS na k750.... Na pocetku mi nije nista prijavljivao, ali nije ucitavao fajlove... a sad mi prijavljuje gresku i isto ne ispisuje fajlove... Pristupam podacima sa FAR Menagerom i SEFP pluginom... Updatovo sam software preko SE Update programa... ali slicno se...

    Started by deximat, 19-09-2007 15:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 983
    22-09-2007 21:17 Idi na posljednji post
  16. k750 gasi se sam od sebe

    jednom se cak par puta dnevno ugasio... mob star preko godinu dana.. uglavnom...recimo bude na stolu, ja dodjem po njeg, uzmem, on ugasen..i tak svaki put...do kraja se ugasi i moram ga upalit, znaci nije problem da se ugasi pa upali, neg se ugasi... s tim da baterija nije ispraznjena. software...

    Started by outrageous, 27-08-2007 18:39
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 3.830
    22-09-2007 21:08 Idi na posljednji post
  17. Broj poruka na k800

    Zanima me da li postoji način na koji mogu provjeriti broj poruka u mobu, nigdje ne piše koliko ih je i koliko ih još mogu primiti. TNX

    Started by debeliz, 17-09-2007 18:12
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.344
    22-09-2007 20:56 Idi na posljednji post
  18. pomoc mala

    Namjeravam kupiti novi mobitel (naravno sony) posto mi je ovi stari k 700 riknija tj joystick kojeg nemam namjeru ponovno davati na servis Mislim se izmedju k800i i k850 (kada dodje) Pa me zanima koji mi je isplatljivije uzesti ocu li imati problema sa joystickom i tako ako je ovakva tema...

    Started by ruka, 22-09-2007 17:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 827
    22-09-2007 18:29 Idi na posljednji post
  19. Exclamation Obavijest: Procitati prije otvaranja novih tema

    Posto u zadnje vrijeme NITKO ne cita (i ne postuje) pravila o naslovima tema, koja su lijepo objasnjena ovdje: http://cafe.mobil.hr/announcement.php?f=12&a=6 zamolio bih sve nove (a i stare) forumase da pripaze na naslove. Sve nove teme koje se otvore i nisu u skladu sa pravilima o naslovima biti...

    Started by imaticx, 22-09-2007 17:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.206
    22-09-2007 17:17 Idi na posljednji post
  20. Exclamation Obavijest: Procitati prije otvaranja novih tema

    Posto u zadnje vrijeme NITKO ne cita (i ne postuje) pravila o naslovima tema, koja su lijepo objasnjena ovdje: http://cafe.mobil.hr/announcement.php?f=128&a=57 zamolio bih sve nove (a i stare) forumase da pripaze na naslove. Sve nove teme koje se otvore i nisu u skladu sa pravilima o naslovima...

    Started by imaticx, 22-09-2007 17:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.759
    22-09-2007 17:17 Idi na posljednji post
  21. kastumizacija D750i

    kao prvo pozdrav svima, ovdj sam novi! i prije mi je ovaj forum puno pomogao, ali sad mi treba malo više pomoći! dakle...prekopo sam cijeli forum i našao sam da se negdje spominje da su K750i, D750i i W800i ustvari isti! pa sam pretpostavio da ako želim staviti firmware od w800i na d750i samo...

    Started by Wins, 22-09-2007 15:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 817
    22-09-2007 17:11 Idi na posljednji post
  22. Unlock k610i

    Dali je moguće razbiti CID 52.

    Started by Grobnik, 22-09-2007 15:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.272
    22-09-2007 16:52 Idi na posljednji post
  23. k800i utor memorijske kartice

    Nisam uspijela nac nista, a ne uspijevam nac ni u uputama telefona. Zanima me kako se otvara poklopac utora za memorijsku karticu jer mi izgleda nemoguce, a ne zelim nesto polomiti.

    Started by sany076, 21-09-2007 17:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.255
    22-09-2007 13:24 Idi na posljednji post
  24. s500i unlock

    Kao prvo ja se jako ispricavam ako je ova tema vec bila... ali posto je ovo moj prvi sony ericsson pa bih vas zamolio ako mi mozete napisati šta mi je sve potrebno da odključam mob ( inace je kodiran na tele 2)...tj ako je to uopce moguce? thnx!

    Started by OBA, 14-09-2007 16:22
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 5.897
    22-09-2007 10:24 Idi na posljednji post
  25. Hrvatski meni za w880i ???

    Imam jedan problem, kada sam kupio w880 imao je hrvatski meni, a danas sam ga updatao i sad više nema hrvatski meni, može li mi netko pomoći ili moram čekati da oni izbace update sa hrv jezikom?

    Started by N][X, 15-09-2007 15:51
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.095
    22-09-2007 00:19 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 61 od 137 PrvaPrva ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 111 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove