Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 60 od 137 PrvaPrva ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1476 do 1500 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. kako staviti walkman skinove??

    Bok svi... Imam se k550i koji je flashan u w610 i sve je u redu ali ne znam kako staviti nove skinove za walkman player?? Pomagajte!!!!!!! PLS! :dunno:

    Started by CROmania, 07-10-2007 19:51
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.890
    08-10-2007 20:01 Idi na posljednji post
  2. se s500i

    Zanima me dali je netko kupio ovaj mobitel (crni, zelena tipkovnica) u tele2 ponudi.... uskoro mi istice ugovor, pa sam malo gledala ovaj mobitel... najviše me zanima dali je rješen onaj problem s pucanjem tipki... pa ako ga je netko kupio, ili zna nekog tko ga ima, zanima me dali je problem...

    Started by piba, 07-10-2007 12:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.316
    07-10-2007 12:32 Idi na posljednji post
  3. Slike vaših moddanih SonyEricssona

    Nigdje nisam vidio da je bila ovakva tema, pa eto. Nemam pojma gdje da ju stavim pa sam ju stavio u cafe. Dajte modovi ako je potrebno premjestite temu u podforum SonyEricsson. Stvarno nisam znao gdje da ju stavim. Eto, postajte svoje full moddane, patchane, flashane i što sve ne SonyEricssone....

    Started by Carbon, 07-10-2007 00:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.368
    07-10-2007 10:48 Idi na posljednji post
  4. K800i pod rentgenom :-)

    Malo sam ga preeksponirao...ali vidi se dovoljno :P

    Started by tomios, 05-10-2007 13:57
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.554
    07-10-2007 05:31 Idi na posljednji post
  5. Flash meni??

    Zdravo svi! Evo ovako imam 2 pitanja: 1. Može li mobitel k550i koji je flashan na w610i otvarati flash teme i imati flash menije???? 2. Ako može,kako to napravit (staviti flash temu i dodati te menije)? Molim vas to mi treba sto prije! ;) Hvala svima!

    Started by CROmania, 06-10-2007 23:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 935
    06-10-2007 23:08 Idi na posljednji post
  6. upload softa sa moba na racunalo-k750i vodafone

    moze li se sa k750i vodafone kako soft kompletan skinuti na komp i kasnije vratiti taj isti soft, verzija ista i iste ikone i isti programi i iste navi tipke, nakon sto sam mrdo po flashu, driveri za zvuk,kameru, w800, i itd. nemojte samo SEUS spominjati jer od njega iamam sve moguce tegobe...

    Started by mightywalker, 06-10-2007 16:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.086
    06-10-2007 20:22 Idi na posljednji post
  7. Jel se moze fleshat K610 u neku W seriju?

    Zanima me dali se moze SE K610 fleshat da bude walkman?

    Started by avantgard, 26-08-2007 13:48
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.926
    05-10-2007 23:28 Idi na posljednji post
  8. k750 hr menu

    dakle trebam navedeno u nasovu onaj menu.ml, i kak se to stavi pomoću xs-a

    Started by DomagojX, 30-09-2007 21:46
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.837
    05-10-2007 15:25 Idi na posljednji post
  9. Najbolji driveri za kameru K750i/W800i

    stavio sam si Kriomag 21.91 camera driver i kad po mraku slikam treba mu 5 sek da uslika i necini me se da su nesto bolji drajveri pa bi bio zahvalan da mi neko da druge drajvere fala

    Started by juka vk, 08-07-2007 13:25
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.070
    05-10-2007 11:58 Idi na posljednji post
  10. Question K750 ne radi flashanje (failed to flash), HITNO

    Upomoc, kad krenem flashat k750i javi neki error (failed to flash).Kaj da radim??? :cry: :cry:

    Started by Funky, 04-10-2007 16:12
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 901
    05-10-2007 11:37 Idi na posljednji post
  11. k800 menu's and icons etc....

    Trazio sam al nisam naisao na neke konkretne rezultate. Znam za http://www.topse.ru ... jel ima jos kakva slicna stranica za download ovih gore navedenih stvari. Hvala Vam...

    Started by k_ime, 04-10-2007 17:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.082
    04-10-2007 19:11 Idi na posljednji post
  12. SEUS problem

    išao sam osvježit malo soft na K800 i sve je lijepo odradilo i na jednom dojde do 100% u nagdograđivanju softa i stoji vec jedno 5min nikaj ne javlja da je završilo kao što bi trebalo....(jednom sam flasho Z310 i izbacilo je grešku i nisam ga mogao upalit no nakon ponovnog pokušaja je dovršilo i...

    Started by pbreaker, 04-10-2007 17:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 883
    04-10-2007 18:55 Idi na posljednji post
  13. Vračanje izbrisane fotografije na K510

    Da li je moguće ikako vratiti sliku koja je poslikana mobitelom prije jedan dan i nakon toga obrisana? Postoji li kakav način?

    Started by Dejan86g, 04-10-2007 16:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.586
    04-10-2007 17:45 Idi na posljednji post
  14. problem sa menu.ml

    stavio sam neki menu skinut sa iprotebe.cz i kad ga stavim u mob preko xs-a pise mi-"Errors occur in the menu.ml file. This may render the menu unusabel."...i nema mi nikakih slikica u meni nego samo slovima gore piše

    Started by sony_k750i, 19-09-2007 15:40
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 892
    03-10-2007 14:34 Idi na posljednji post
  15. D750 - "nestala" kamera

    Molim pomoc profesionalca.... Nestala mi je kamera sa mobitela:crazy: Odnosno nemogu ju pokrenuti ni otvaranjem poklopca ni iz menia. Kamera se na kratko upali i kad bi trebao viditi sliku ugasi se. Kad udjem u meni preko >*<<*<* nema kamere na popisu pod softver iza LCD-a gdje se nekad...

    Started by markof72, 30-09-2007 16:39
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.745
    03-10-2007 07:35 Idi na posljednji post
  16. k800 - ne šalje preko BT i IR ???

    ne znam dal sam dobro ubacio pitanje u pravi topic... ak ne premjestite... naime imam problem s SE K800i.. ne želi mi poslati nikakve podatke na drugi mobitel preko bluetootha i infrared porta...dok ja mogu primiti podatke.. zna možda netko u čemu je problem? probal sam sve opcije,...

    Started by neen, 01-10-2007 15:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.614
    02-10-2007 16:24 Idi na posljednji post
  17. seus javlja gresku da imam "nekompatibilnu verziju macromedie"

    kad zelim upaliti seus izbaci mi ovu poruku, nije mi jasno kakva verzija macromedie??:hm: a, imam najnovije verzije flash playera i shockwawe-a, sad sam ih skino

    Started by georgy, 03-08-2007 17:26
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.243
    02-10-2007 00:42 Idi na posljednji post
  18. w810 otisli kontakti na portu

    prije jedno 2 tjedna na mom w810 pocea san imati problema sa kontaktima na ulazu za slusalice, punjac, kabel... kad ustekan slusalice u 20% slučajeva ih prepozna, a u ostalih 80 moran opet istekivati i vrtit s njin dok je ustekan da bi ih "uvatilo", isto je sa punjacen i kabelon za PC(kod kabela se...

    Started by pajo, 01-09-2007 11:52
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.532
    01-10-2007 15:45 Idi na posljednji post
  19. w800 ne radi kamera

    Otvorim kameru, odaberem predmet snimanja,stisnem gumb kamere (sa strane) onaj okvir pozeleni, i nikako ne mogu uslikat.Stiscem gumb do kraja, ali nist... Tipka radi, inace ne bi ragirao,tj. ne bi se okvir zazelenio.

    Started by 1142007, 01-10-2007 15:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 755
    01-10-2007 15:24 Idi na posljednji post
  20. Unlock K200 sa vip-a na simpu

    Dakle, da li je moguće napraviti unlock K200 sa vip-a na simpu i na koji način?

    Started by Prof. Baltazar, 30-09-2007 18:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.374
    30-09-2007 21:33 Idi na posljednji post
  21. k550 noćni način

    kada uključim noćni način za snimanje videa ne primjetim nikakvu razliku tj čini mi se da ga mob uopće ne uključi. u čemu bi mogao problem http://www.cafe.mobil.hr/images/smilies/c018.gif

    Started by cherwar, 16-09-2007 12:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.660
    30-09-2007 13:26 Idi na posljednji post
  22. mms i internet postavke vipa

    ovako sada kada sam napokun sve pokopco oko modanja, i mislio da sam konacno sve vratio na staro na mobu, frend mi je jucer poslao mms a ja ga nemogu primiti, pa dali mi netko moze dati mms i internet postavke ako je sta krivo u temi molim moderatora da promjeni to a ne da odma izbrise temu

    Started by grizli1, 30-09-2007 12:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 4.698
    30-09-2007 13:14 Idi na posljednji post
  23. pustanje videa u "standby-u" k810 soft?

    jel se moze nekako namjestiti da se video pocne reproducirati u "standby-u" na k800, sa k810 najnovijim softom?:comp:

    Started by georgy, 27-09-2007 21:59
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.585
    29-09-2007 19:11 Idi na posljednji post
  24. jel ima netko ove ikone za k800/k810?

    Started by georgy, 28-09-2007 17:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.651
    29-09-2007 18:01 Idi na posljednji post
  25. K550i - R3A016

    Imam gore navedenu veziju softa. Citao sam na grupi da postoji novija verzija medjutim kada pokusam napraviti update onda mi kaze da je ovo najnovija verzija. U cemu je kvaka ?

    Started by erda, 27-09-2007 22:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 743
    27-09-2007 22:24 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 60 od 137 PrvaPrva ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove