Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 59 od 137 PrvaPrva ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 109 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1451 do 1475 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. svijetlo na w200?

    neko vrijeme imam ovaj w200, vodafone soft. uglavnom, kad razgovaram i slusam walkman, svijetlo se prigusi ali ne i ugasi. to kvar neki, do softa ili sto? zdere mi bateriju i ide mi na zivce, pa ne znam da li da ga nosim u servis ili se moram pomirit s tim...?

    Started by malena, 12-10-2007 16:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 792
    12-10-2007 21:10 Idi na posljednji post
  2. Exclamation W880 - web preglednik radi cudno

    Koristim vip i kada se spajam na vodafone live portal ( na druge nisam ni išo) moj preglednik u w 880 ne prikazuje sav sadržaj i kad gledam slike mutne su i pomiješane su boje, koda je neki bug, skinuo sam operu mini i ona prikazuje sve savšeno, al sam skužio da mi je za par minuta surfanja pojela...

    Started by N][X, 06-10-2007 01:13
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.110
    12-10-2007 20:20 Idi na posljednji post
  3. Exclamation K750i display - HITNO

    Nakon fleshanja softwarea od W800 izgubio sam backlight na ekranu. Kako sam i bio rastavljao mob danas ne znam da li problem do flashanja, ali pretpostvljam da nije jer sam ga već par puta prefleshao, ili do displaya. Ima li nekoga iz Rijeke da mi proba drugi display ili ovaj proba kod sebe da znam...

    Started by Dr. Beast, 03-10-2007 21:39
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.052
    12-10-2007 17:33 Idi na posljednji post
  4. W300 "White screen" problem

    znaći problem je ovakav, kad pokušam upaliti mob on pokazuje samo bijeli zaslon koji blica, i na tome ostaje, neče se pokreniti dalje! zna li netko u ćemu je problem i kako to popraviti! a evo i šta sam napravio s njim, par puta sam ga spajao na komp, prvi puta mi je prepoznao mob, i kad sam ga...

    Started by pero1985, 06-10-2007 12:13
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.540
    11-10-2007 23:56 Idi na posljednji post
  5. Thumbs up orginal K610 menu.ml na top sonyu

    http://www.topsony.com/forum/local_links.php?catid=346 ako neko ima ko može tamo skidat filove zamolio bih ga da mi skine ovaj i uploda na rapidshare ili bilo di drugo da mogu skinuti

    Started by Baba, 05-10-2007 15:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.277
    11-10-2007 20:29 Idi na posljednji post
  6. Question k750i ne pali,prikazuje samo please wait!!!

    K750i kad ga upalim nakon uspjesnog flesanja pojavi se ono sonyericsson a zatim se pojavi ekran na kojemu pise please wait...cekao sam 9 i pol sati ali bezuspjesno...s gdfs-om je sve u redu...evo i slike Što da učinim...čitao sam na nekim stranicam da se to vec događalo i da se to rješava u...

    Started by marko15, 10-10-2007 09:48
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.366
    11-10-2007 15:13 Idi na posljednji post
  7. w800 Mijenjao masku - ne radi joystick (i još 100 problema)

    uglavnom, nakon što sam promijenio masku, nemam uopće izbornik na svom se w800. znači kad upalim i imam izbor mob ili player, joystick ne reagira i dolje pri dnu ekrana uopće nema "odaberi" i što već bude s druge strane... i kad ga gasim, slika nije preko cijelog ekrana, a bila je... ova u tom...

    Started by hrvoje091, 10-10-2007 22:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.193
    11-10-2007 11:01 Idi na posljednji post
  8. Sony Ericsson K630

    nije da je neka novost jer isti je ko i V640 samo je ovaj bez vodafona.... specifikacije: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k630-2146.php

    Started by pero1985, 11-10-2007 10:58
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.500
    11-10-2007 10:58 Idi na posljednji post
  9. w200 firmware

    našao sam da se od k310 može napraviti w200... al nigdje nemrem nać taj firmware... pa ako neko nađe jel može link fala

    Started by abez, 10-10-2007 23:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.212
    11-10-2007 00:44 Idi na posljednji post
  10. Trebam fs od w800

    evo ovak, da budem precizniji, jer mi može netko preko FAR-a izvadit svoj FS. trebam to jer ja svoj šugavi k750 ne mogu flashat jer je brown, cid 49. pa ako mi netko može izvadit svoj FS i uploadati ga nekam il mi pošaljite na msn, ja ga onda preko FAR-a prekopiram na svoj k750 i onda bi kao trebao...

    Started by DomagojX, 08-10-2007 11:41
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.120
    10-10-2007 13:43 Idi na posljednji post
  11. SE v630i driveri

    Jel postoje noviji driveri od ovako mi piše camera SW version 3.0 i ostali driveri za v630i,ako netko zna pa nek mi da stranicu ili neš.Hvala

    Started by Thermaltake868, 10-10-2007 13:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 636
    10-10-2007 13:18 Idi na posljednji post
  12. k 610i unlock

    Ja cuo da se nemoze.... nek me netko ispravi.. trebao bi jedan 098 unlockat... podrucje Rijeke... THX!

    Started by RemX, 08-05-2007 13:23
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 57
    • Pregleda: 10.887
    10-10-2007 07:36 Idi na posljednji post
  13. Dekodiranje S500i Tele2

    kako dekodirati S500i kupnjen u tele2

    Started by juka vk, 09-10-2007 20:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.044
    10-10-2007 00:46 Idi na posljednji post
  14. Vijci za w800

    znači, nabavio sam masku i planiram je promjeniti, no u jednom tutorijalu za rastavljanje sam čitao da kada jednom skinem originalne vijke, da ih ne mogu koristiti opet nego isključivo nove nekorištene pa me zanima jel to istina? i gdje uopće naći tako male vijke?

    Started by hrvoje091, 04-10-2007 23:18
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.178
    09-10-2007 23:14 Idi na posljednji post
  15. SE k510i ekran bijel

    Imam znači SE k510i i nedavno mi je bio na popravku,gasio sam od sebe.I popravili su mi ga i nije prošlo niti dva tjedna i opet problemi,naime kada ga upalim pojavi se bijeli ekran i ništa se ne dešava taj bijeli ekran stoji cijelo vrijeme,nemogu ga niti ugasiti jedino izvadit bateriju pa opet...

    Started by Thermaltake868, 07-10-2007 14:47
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.098
    09-10-2007 20:13 Idi na posljednji post
  16. SE PlayStation mobitel

    Vjerovali ili ne, poslije Božića izlazi brandiran SonyEricsson PlayStation mobitel. Evo i linka: http://www.pocketgamer.co.uk/r/Mobile/PlayStation+Phone/news.asp?c=3996

    Started by Njoka N73, 09-10-2007 16:30
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.146
    09-10-2007 19:47 Idi na posljednji post
  17. Walkman maske za K550i?

    Ima li gdje za kupiti maske za k550i da izgleda kao walkman (jer je flashan u w610i) ??? BTW uploadajte neke slike od "tuningiranog" k550i ako ima :smart:

    Started by CROmania, 09-10-2007 12:00
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 773
    09-10-2007 12:00 Idi na posljednji post
  18. w850i ne biljezi propustene pozive

    Znači,ne želi zabilježit propušteni poziv nego umjesto da ga zabilježi otvori onaj prozor sa shortcutsima,a poziv također nije zabilježen u meni->pozivi.:confused:

    Started by -Fonzerelli, 01-10-2007 22:44
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.085
    09-10-2007 10:50 Idi na posljednji post
  19. mogu li kako s moba skinuti firmware k750 vip vodafone

    Naime, imao sam k750 vip, pa sam ga flashao na w800, te ga vratio na k750 po uputama sa foruma (otisao mikrofon), ali sada imam neki izbornik defektni da defektniji nemoze biti, i jos mi stalno vrti po ekranu neki trceci shit, pise: WELCOME READY TO RECEIVE MESSAGE i jos mi druga navi tipka sluzi...

    Started by mightywalker, 06-10-2007 15:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.177
    09-10-2007 00:55 Idi na posljednji post
  20. Cool SE W810i USB problem zbog Viste

    Imam Windows Vistu i nemrem instalirati USB driver za se w810i,imam drivere na cdu ali nema za Vistu.Kaj da radim?Ima li toga za skinuti,trazila sam i nista? Kako da USB driver od moba proradi na Visti?Nadam se da ga ne moram izbrisati i natrag staviti Windows XP???:hm: :creep: :spam:

    Started by Irena, 08-10-2007 14:27
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.719
    09-10-2007 00:04 Idi na posljednji post
  21. Exclamation Podrska za vece memorijske kartice, i kako je dobiti

    Cuo sam da kod onih mobitela kojima je recimo ogranicena max. memorija do 1 gb kada bimo stavili karticu od 4 da se onda dosta rusi sustav (recimo k610). pa me zanima da li je to istina i da li onda postoji neki soft za to rijesit?

    Started by marko67, 22-09-2007 22:23
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.720
    08-10-2007 23:46 Idi na posljednji post
  22. Gdje nabaviti WALKMAN naljepnice?

    Yo all :D Zanima me ima li gdje na netu kupiti walkman naljepnice (ili neke druge). Želio bih da moj k550i @ w610i izgleda malo "luđe" :gun:

    Started by CROmania, 08-10-2007 23:15
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 945
    08-10-2007 23:15 Idi na posljednji post
  23. Zvučnici Za Mp3 Player na mobitel

    nasao sam na netu zvucnike za mp3 player koji bi se uz adapter mogli spojiti na mob. kostaju 65 Kn, upisite u trazilicu chipoteke zvučnici za mp3 www.chipoteka.hr i ponudit ce vam crne i bijele pa me zanima dali je neko oco kupio i kaki su dojmovi, cijena je stvarno super

    Started by juka vk, 08-10-2007 19:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 5.976
    08-10-2007 21:29 Idi na posljednji post
  24. k750i na vipu, kako otključati na Simpu

    Da li se može nešto napraviti sa original usb kabelom, tj. da radi i kartica od T-mobile-a? Zanima me samo otključavanje, pošto mob ima još garanciju, tako da se moževratiti natrag lock. Ako ne ide, gdje se može to napraviti, okolica Daruvara, Bjelovara?

    Started by dfranc, 26-09-2007 22:12
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 9.964
    08-10-2007 21:19 Idi na posljednji post
  25. Question K610i - Polumrtav!!!

    Nakon sto se je oprao u vešmašini izvadio sam ga rastavio ostavio da se posuši jedan dan pobrisao sve sto sam mogo...sastavio i ne pali...kad ga uštekam na punjač bez da stavim bateriju gore svijetli ona crvena lampica!!! ali kad stavim bateriju vise ne svijetli Što da napravim???Mogu li ga kako...

    Started by marko15, 06-10-2007 08:34
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.415
    08-10-2007 21:02 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 59 od 137 PrvaPrva ... 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 109 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove