Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 137 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 108 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1426 do 1450 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Z530i unlock

    k750 znam otkljucat i to sam napravio sa obicnim kablom, e sad zanima me jel moguce sa istim tim kablom otkljucati i z530 i s kojim softom se to radi.... Ili moram otici lokalnom unlockeru?????????? ThX

    Started by mightywalker, 18-10-2007 13:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.233
    19-10-2007 15:41 Idi na posljednji post
  2. Koji je tehnički najjači SE mob trenutno?

    Pitanje isto kao i u temi.

    Started by HoYack, 14-10-2007 01:09
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.395
    19-10-2007 11:14 Idi na posljednji post
  3. setool2lt mi ne ocitava mobitel

    Citam ove vase tutoriale ali toliko je toga napisano da sam se stvarno izgubio... Dakle, imam K750i, htjeo bih ga fleshat u npr. W800/K800 voteva, instalirao sam taj setool ali on mi jednostavno ne prepoznaje mob! De nek mi netko ako nije problem korak po korak objasni sta i kako. Jel ima neka...

    Started by svetivitez, 18-10-2007 00:28
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.657
    18-10-2007 14:55 Idi na posljednji post
  4. K750: potrgana tipka za ukljucivanje

    dok sam skidao glavnu plastiku potrgao sam tipku za palit mob i sad me zanima ima li za to nekakvi patch ili cu morat sve mjenjat

    Started by sony_k750i, 13-10-2007 10:45
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.591
    18-10-2007 13:37 Idi na posljednji post
  5. Question Može li mi tko poslati svoj backup gdfs-a od k750i

    Ej jel bi mi tko htio pomoci!!!imam sjebani gdfs...tak je imal i moj frend pa si je od nekog lika nabavil njegov backup gdfs i mob je proradio.... pa ako bi netko bio takoo dobar da napravi backup gdfs-a???? K750i,cid 49 red Ljudi preklinjem vas mob mi ne radi....dajte!!!

    Started by marko15, 27-09-2007 17:19
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 5.102
    17-10-2007 22:50 Idi na posljednji post
  6. DaVinci client: koje podatke treba upisati?

    Kad ga idem otvorit trazi me customerID i password?? Sta tamo da upisem?

    Started by svetivitez, 17-10-2007 12:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 911
    17-10-2007 13:04 Idi na posljednji post
  7. K750i Vista driver

    Postoji li USB driver za Vistu od navedenog mobitela? Hvala!

    Started by JosipD, 16-10-2007 19:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.098
    17-10-2007 00:48 Idi na posljednji post
  8. Question brand, debrand, kodirani, nekodirani,....

    jer može netko objasniti sve te pojmove???:bat: :bat:

    Started by DomagojX, 16-10-2007 22:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.142
    17-10-2007 00:43 Idi na posljednji post
  9. XS++ v2.2

    v2.2 - DB2010 Brown-bug fixed - Added unlocked DB2000 CID49 loaders - Smartphone Auto CDA Change - CID-upgrade for DB2020 CID49 - New IMEI-database - Memory-type selected flashloader, fixes error with i.e W550 http://rapidshare.com/files/60182415/XS__v2.2.rar

    Started by beatmaker, 04-10-2007 13:44
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 9.910
    16-10-2007 19:01 Idi na posljednji post
  10. k610 zablokirao

    ovak, flashao sam k610u w610, ali kad idem pod customization i stisnem flash stane na activating file system, jer zna netko u čemu je problem, dajte plz pomozite stari će me ubit jer mi može neko poslat fs od k610, pa da probam vratit sve nazad

    Started by DomagojX, 16-10-2007 18:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.113
    16-10-2007 19:01 Idi na posljednji post
  11. Sony Ericsson v630

    Hej! imam sony ericsson v630 koji ima cid 52 pa me zanima ciji softwer mogu stavit gore odnosno od kojeg moba? Ako je to vec bilo na forumu onda di se nalazi objasnjenje kako stavit na v630 neki softwer drugi.

    Started by r3n0, 16-10-2007 18:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.242
    16-10-2007 18:33 Idi na posljednji post
  12. GDFS backup/edit sa FAR Managerom W800 i mozda drugi modeli

    GDFS BACKUP NE SNOSIM NIKAKVU STETU ZA POSLJEDICE! Nakon dosta zahtjeva odlucio sam napraviti ovaj thread :D 1.Najvaznije je napraviti backup sa faro-m u slucaju da se nesto za*ebe pa da nebi mene okrivili. 2. (w800 i k750 imaju isti "Start i "Length")

    Started by blizzard, 28-06-2007 20:28
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 7.828
    16-10-2007 13:53 Idi na posljednji post
  13. Spajanje k700i pomocu IrDA ne radi

    Ovako ljudi prvo pozzz svim forumasima,a moj problem je sljedeci : Imam IC MA660 ali nikako nemogu da skopcam k700i,jednostavno komp ga ne vidi.Ima li ko kakav prijedlog,da mi javi ako moze,pozzz...

    Started by maha, 12-10-2007 00:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 975
    15-10-2007 23:20 Idi na posljednji post
  14. K800 dekodiranje

    Da li je K800 kupljen u T-mobile kodiran?

    Started by vujasin, 24-07-2007 09:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 4.535
    15-10-2007 19:33 Idi na posljednji post
  15. K800i-Unlock(da li se može?)

    Evo kako naslov kaže, da li se može K800i otključati? Da li ga je već netko dekodirao?

    Started by coccinella, 15-10-2007 18:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 5.679
    15-10-2007 19:21 Idi na posljednji post
  16. Block lista na K750

    zanima me kako se stvara block lista na K750i, dakle blokada poziva i poruka s određenog broja, da li za to postoji određeni program ili ta opcija vec postoji?

    Started by homeboy, 02-10-2007 15:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.888
    15-10-2007 18:41 Idi na posljednji post
  17. Premješteno: K750 vs. W800 software

    Started by Dr. Beast, 20-11-2007 17:50
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    15-10-2007 16:14 Idi na posljednji post
  18. W800i flex kabel...gdje kupiti?!?

    Dakle,kao sto je receno u naslovu trazim flex kabel za w800/k750/d750..to je onaj kabel na koji su spojene led-ice od kamere i prekidac poklopca kamere.. kod mijenjanja maske mi je taj kabel (u biti folija) pukla i sada mi ne rade led-ice ni prekidac poklopca.. dakle problem je taj ako ne...

    Started by smoki, 18-09-2007 20:29
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.510
    15-10-2007 10:12 Idi na posljednji post
  19. sony k610i razbijen display

    znaci trebao bi promjenit display ako se moze=?nije ono totalno ali vidi se jos pisat i zvat,,, koja bi bila cijena i koliko kosta ugradnja ili ako mi je jeftinije da ga prodam..kolika bi bila cijena?

    Started by maRxium, 13-10-2007 13:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.659
    15-10-2007 01:39 Idi na posljednji post
  20. FAR i k750 vodafone Pali se mob cim kliknem na FS

    Dakle problem jesljedeci, FAR. Skinem i itd sve radi, ima cak i izbornik sa k750 w800 cid 49 i to sve po obiljezim (dcu 60 brzima cid 49 brown) i onda famozna tipka c i ustekam kabal u komp. Sve ok, udjem u FLASH i pise coming.soon SAD cim kliknem da bi usao u FS mob se pali i klasika na ekranu...

    Started by mightywalker, 14-10-2007 14:50
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.324
    14-10-2007 23:20 Idi na posljednji post
  21. S500i i display lights

    Daklem, kada mi se tipkovnica zakljuca, svjetla na displayu se ugase, tj mobitel izgleda kao da je ugasen. Kako podesiti da se vidi slika koja je na displayu cijelo vrijeme? Mora da sam glup. Hvala...

    Started by Stile, 13-10-2007 23:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.478
    14-10-2007 20:08 Idi na posljednji post
  22. VLASNIKA k750i VIP vodafone MOLIM DA sa FAR-om skine main i FS te ga uploada i stavi

    dakle molim nekoga tko ima k750 vip vodafona i da im aonaj izvorni soft da ga sakine na komp pomocu FASR a i stavi linkove HVALA btw sa seusom sam flesao svoj mob i molim sve koji misle seus predlozit da to ne cine naveo sam sto bih zelio te molim ako moze netko da to posta HVALA EDIT:...

    Started by mightywalker, 13-10-2007 15:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 910
    14-10-2007 08:57 Idi na posljednji post
  23. Dekodiranje SE K750i

    Trebaju mi upute za dekodiranje sony ericssona k750.Pomažite

    Started by Crushader, 13-10-2007 14:03
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 5.380
    13-10-2007 18:07 Idi na posljednji post
  24. k750 se nemože upalit

    evo pokvario se k750 i nemogu ga upalit nisan ni flashao niti išta i odnio ja na servis kad za tj dana iden vidit jel gotov kad mi kažu da se nemože popravit WTF??? :tomato: :tomato: :tomato:

    Started by OuttaControl, 12-10-2007 17:28
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.433
    13-10-2007 17:06 Idi na posljednji post
  25. Bijeli ekran.... smrti na K750i

    Znaci evo ovako... jucer htio nesto da slikam oko pola 8 i on mi napise da je kako se zove trebam uploadat camera driver... aj nisam ja na to obraco puno paznje reko lagano cu mu ubaciti novi driver za kameru..... ali onda negdje oko 22. sata uzeo ja mob da vidim koliko je sati a ono isto kao da...

    Started by tnt_tunja, 12-10-2007 15:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 947
    13-10-2007 13:18 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 58 od 137 PrvaPrva ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 108 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove