Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 137 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1401 do 1425 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Lightbulb K600i problem sa mrezom

    Pozz svima. Imam prob sa mrezom na vec spomenutom mobu. Naime kad sam ga nosio u servis kkazu da se mora nabaciti novi soft. Meni je to pomalo glupo jer fakat mob radi odlicno osim sto nema mreze. E sad me zanima jel stvarno moguce da je to razlog, da ja ne bih dzabe placao stavljanje novog softa...

    Started by semir_86, 28-10-2007 22:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.127
    29-10-2007 01:01 Idi na posljednji post
  2. SE K750i problemi sa memorijom!

    ovako kada si zelim nesto poslati preko bluetootha,pise mi memorija puna izbrisite 1 ili više stavki,a ja na mobitelu imam jos 32 mb slobodno,a na kartici oko 30mb,i stvarno ne znam u cemu je problem,molim pomoc!hvala

    Started by mix_osk, 21-10-2007 23:04
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 937
    29-10-2007 00:02 Idi na posljednji post
  3. Unhappy k750 fleshan u w800 -ne prepoznaje sim

    Napravila sam - K750/D750 MODDING: flash u W800, teme/ikone, audio/cam/display driveri... - sve po tutorijalu -http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=43736- Mobitel je bio zaključan na 098 mrežu, međutim nakon flasha ne prima ni jednu karticu (simpa, vip..) Da li je mobitel ovim postupkom trebao...

    Started by domačica, 26-10-2007 19:30
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 30
    • Pregleda: 3.591
    28-10-2007 23:45 Idi na posljednji post
  4. Question gdje stavit drivere da kamera radi bez otvaranja poklopca?

    prvo želio bi se ispričat ako več postoji tema al ovo mi je fakat hitno znači htio bi u mob nabacit driver "ignore the closed latch" da kamera radi bez otvaranja poklopca i zanima me u koju sistemsku mapu stavit taj driver jel u ono "driver-cam"? Radi se o w800 Hvala!

    Started by benkovic750, 19-10-2007 20:00
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 74
    • Pregleda: 6.099
    27-10-2007 17:55 Idi na posljednji post
  5. bluetooth pc i mob

    dobio sam za rođendan bt za komp i sve radi ok, i sda me zanima dali ima neki prog slican jm2pc ali da je full a ne trial i da je jednostavan, vidio sam na yotubeu da se sa jm2pc-om moze vidjeti desktop na mobu zato mi je zanimljiv prog. ali nemam full pa me hebe.

    Started by grizli1, 27-10-2007 16:31
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.440
    27-10-2007 16:34 Idi na posljednji post
  6. Razlika između nadogradnje softvera od doma i u servisu

    Čitao sam na jednom stranom forumu da nije isto nadograditi soft od doma,tj preko neta i u servisu. Kažu da se kod ove "kućne" nadogradnje ne izbrišu svi podaci,a da se kod ovog u servisu stavlja baš čisti novi soft... Zna li itko nešto o ovome,odnosno može li to netko potvrditi?

    Started by Sniper, 23-10-2007 16:37
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 4.311
    27-10-2007 14:16 Idi na posljednji post
  7. Pomoć - SE k810i

    Imam SE 810i koji u meniu ima sve vezano uz T-mobile, tako da mi ne da spojiti se na internet i sve ostalo vezano uz to, budući sam ja na VIP-u. Sigurno mi netko može pomoći kako da riješim taj problem. Unaprijed hvala!

    Started by zmaj, 27-10-2007 13:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.829
    27-10-2007 13:53 Idi na posljednji post
  8. v630i problemi sa aplikacijama nakon stavljanja camera drivera

    Pomoć.imam v630i i kada sam snimao nove drivere za kameru piše da zatvorim sve ostale aplikacije a niti jedna nije upaljena a probao sam ih 4-5 i niti jedan neradi(svi kazu to isto) pa ako mi netko moze pronaci defaultne drivere za v630i puno bi mi pomoglo. Hvala!

    Started by sickjedi, 26-10-2007 19:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.028
    27-10-2007 10:43 Idi na posljednji post
  9. K750 firmware

    evo ovako treba mi main i FS firmware CID49 za k750.nedmogu cekat 1 mjesec na topsony pa bi mi puno znacilo ako bi netko poslao neki link gdje to ima. Hvala!

    Started by sickjedi, 26-10-2007 20:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.053
    27-10-2007 10:24 Idi na posljednji post
  10. bluetooth povezivanje

    jel se moze nekako povezati na drugi mobitel i uzet mu multimediju?recimo prek ojava prograama....k750 se ima

    Started by maRxium, 14-12-2006 22:42
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.174
    26-10-2007 15:32 Idi na posljednji post
  11. Sony Ericsson W200

    Za one koji pate, ali si ne mogu priuštiti, stiže nova nada: http://telefonino.leonardo.it/Sony-Ericsson/Notizie/n15471/sony-ericsson-w200i.html

    Started by noćni_djelatnik, 06-01-2007 14:08
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 54
    • Pregleda: 9.234
    26-10-2007 07:36 Idi na posljednji post
  12. K550@W610: Da li je moguce uploadati vise swf fileova odjednom?

    Imam k550i@w610i i znam kako uploadati swf fileove(flash menije) u mob ali kad ih idem uploadati više samo mi jedan radi??Je li moguce vise njih uploadati odjednom??BTW za uploadanje koristim setool2lt.

    Started by CROmania, 20-10-2007 01:09
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.217
    26-10-2007 00:08 Idi na posljednji post
  13. backup igara na k800, jel moguce?

    jel mogu kako napravit backup igara i programa na k800, da ih ne moram ponovo instalirat kad flashnem mob? sve su mi igrice i programi na memorijskoj, ako je to bitno

    Started by georgy, 25-10-2007 14:57
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.236
    25-10-2007 20:52 Idi na posljednji post
  14. Firmware K800_R8BA024

    da li neko ima kakvu informaciju o ovom firmwareu i sta ima novo u njemu i normalno gdje se moze skinuti info je sa topsony stranice hvala unaprijed

    Started by dzeno, 25-10-2007 17:18
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.262
    25-10-2007 17:44 Idi na posljednji post
  15. K510 otisao display???

    Sad mi legica pokazala njezin k510 i bilo mi nesto cudno.... isprva sam mislio da joj je otisao display (rekla mi je da je to nakon pada mobitela), ali kad sam malko bolje pogledao, sve se vidi, ali onak malo sastrane i tako... ako je nesto bijele (npr neki detalji na slici), vide se normalno, a...

    Started by _Maniac_, 25-10-2007 00:05
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 936
    25-10-2007 11:27 Idi na posljednji post
  16. k 800 i nece da otvori igre i programe...

    Je li ima ko kakvo rijesenje... kad pokusam da udjem na igre ili programe.. pise da ne moze ... imal kakvog spasa :cry:

    Started by rimda, 24-10-2007 23:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.506
    25-10-2007 00:55 Idi na posljednji post
  17. Question W800 Gdje u ZG promjeniti joystick??

    imam SE W800, i joystick šteka u svim smijerovima, garancija je prošla. kako se kreču cijene izmjene joysticka, i u koji servis otiči u Zagrebu?

    Started by Nitro_, 02-04-2007 10:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.670
    24-10-2007 19:54 Idi na posljednji post
  18. Novi SW za Z530i: Trebam hitno

    Dakle trazim gdje cu downloadati najnoviji sw za Z530i i jel se on moze upgradati na neku drugu seriju. Znam da u w300 nije preporucljivo zbog ekrana i radia pa jel ima neko koji su hardverski identicni. Koja je najnovija verzija sw za Z530i i ako ima HR jezik u sebi a ako nema svejedno je. ...

    Started by Pluton, 22-10-2007 15:14
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.123
    22-10-2007 21:09 Idi na posljednji post
  19. SE z310i svjetlosni efekt dok se puni baterija

    Na SE z310i lampice(svjetlosni efekt) sa strane svjetle i dok se puni baterija. Nikako da se napuni, svjetle i kad se puni ugašen. Pod opcijom svjetlosni efekt-isključeno, ali svejedno svjetli(zasvjetli svakih par sekundi) a na ekranu se stalno pojavljuje natpis optimizirano punjenje. Ako netko...

    Started by pero4, 22-10-2007 16:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.064
    22-10-2007 17:52 Idi na posljednji post
  20. Novi SE plan i vaši savjeti za kupnju!?

    Naime pratim ovaj forum posebno SE sekciju i sad sam došao do dana kad sam prodao moju ljubav P910i, sad sam ostao na K750i, pred istekom sam preplate u VIP-u, imam oko 2000kn, sad sam čitao dobri 3-4 sata na netu o SE modelima. U igri su: - P1 (moj san, cijena mi je 2991kn ako produžim...

    Started by supertovar, 22-10-2007 01:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.116
    22-10-2007 03:24 Idi na posljednji post
  21. Flashanje k610 @w610

    Prvo, dali je ovo moguce? Drugo, zasto bi ja ovo radio? Zato jer sam nedavno uzeo web'n'walk, a k610 nema podrsku za EDGE. E pa sad dali ej uopce moguce da sa drugim programom "dobijem" podrsku za EDGE? Znam da je glupo razmisljanje, al prijatelj je imao VMC, bez podrske za HSDP-a, skinuo novi...

    Started by lovretta, 21-10-2007 13:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.703
    21-10-2007 18:31 Idi na posljednji post
  22. Ima li tko SEtool full (ne lite)?

    trebao bi ovaj prog ak neko ima http://www.gsmfreeboard.com/forum/attachment.php?attachmentid=1778&d=1158921951

    Started by DomagojX, 18-10-2007 18:01
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 7.436
    21-10-2007 00:10 Idi na posljednji post
  23. Thumbs down K800: "Radnja nije uspjela" pri ulasku u igre i aplikacije

    NE mogu se snac u onom pretrazivanju, pa moze li pomoc molim vas... Dakle radi se o tome, kada ulazim u Igre i Programe na k800 pise radnja nije uspjela?

    Started by marin_mo, 16-10-2007 22:51
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 5.539
    20-10-2007 16:59 Idi na posljednji post
  24. Jel se moze promijeniti batteri image i ostali na k800 (k810 soft)?

    pitanje iz naslova, vidio sam samo da ima za skinut original mobile graphic s iprotebe.cz, pa ako neko zna...

    Started by georgy, 20-10-2007 11:55
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.075
    20-10-2007 11:55 Idi na posljednji post
  25. K510i se smrzava, doslovno

    mobitel je počeo sam od sebe se smrzavati. Ne može se ništa dok se ne izvadi pa vrati baterija. Obično se to dogodi kad je negdje na hladnom, stol, preko noći, napolju... Sve dok se nije htio više upaliti, "bijeli ekran smrti" i ništa više. Garancija je vrijedila i majstori s servisa ga oživili,...

    Started by milo dete, 03-10-2007 10:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 4.536
    19-10-2007 20:06 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 57 od 137 PrvaPrva ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 107 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove