Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 137 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1351 do 1375 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. z530 prblem sa xs-om pri stavljanju drivera

    evo vidim da nema nigdje tema za ovaj mobite,upalim xs,sve fino ocita mob i onda kad idem stavit driver pojavi se ovo i ja naravno pritisnem stop to ovako izgleda pa ako netko zna u cemu je problem 13:07:59| Turn off phone 13:07:59| Hold C Button on phone and connect phone. 13:07:59| You...

    Started by sony_k750i, 16-11-2007 14:15
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.105
    18-11-2007 13:18 Idi na posljednji post
  2. SE W630i FIRMWARE HRVATSKI

    E... molio bih vas firmware hrvatski za ovaj mob! Mob je na vodafone live softu! Bi li to mogao izvest bez problema se xs++?? (btw uspješno sam flashao k310@w200 hvala MASVI I MODU!) hvala jel to mobitel v630(ne w630)?? i jel ima u orginalnom softwareu walkman??

    Started by daro, 13-11-2007 16:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.811
    17-11-2007 01:53 Idi na posljednji post
  3. k800i update service problem?

    imam se k800i i malo sam tu citao na forumu i pokusao updatati svoj mob!! ali? bezuspjesno!! Zadnji onaj prozorcic pri nadogradnji softveri gdje pise "ne iskapcajte telefon dok se ne dovrsi nadogradnja" mi jednostavno stane na 94% i stoji tako????? a onda mi pise nadogradnja nije uspjela,...

    Started by vine4life, 16-11-2007 10:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.613
    16-11-2007 12:48 Idi na posljednji post
  4. [P990i] radio bolje svira od music playera?WTF?

    evo ovako...posto nisam jos nabavio karticu od 1 ili 2 gb koristim ovu od 256...e sad na nju mi stane 30-ak pjesama (320kbps ma duzina i sve)...e sad tih 30-ak pjesama dopi*di nakon nekog vremena pa pocnem slusati radio...i sad ja navikao na slusanje radija i sve to tako lijepo kad cujem ja prije...

    Started by Red Dwarf, 15-11-2007 15:41
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.000
    16-11-2007 09:48 Idi na posljednji post
  5. K320 - problem: nece da se upali

    Od danas K320, koji nije moj, nece sluzbeno da se ukljuci. :) Samo nakon paljenja bude onaj blue/black screen i nista, stoji (BSoD :]). Ja sam pokusao preko SEUS-a da mu nabacim novi firmware, ali bez uspjeha. Samo kaze "pokusajte ponovo". Kad ga stavim na punjac, ne konta nista, tj. ne...

    Started by Flashy, 11-11-2007 14:03
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.259
    15-11-2007 22:03 Idi na posljednji post
  6. Kako Ubaciti Hrv Jezik

    Zahvajujuči madnessu99 skinou sam : K800_R1JC002_MAIN_GENERIC_WI_RED52.mbn K800_R1JC002_FS_T_MOB_INT_B_RED52.fbn K800_R1JC002_FS_T_MOB_INT_A_RED52.fbn K800_R1JC002_FS_EUROPE_3_RED52.fbn K800_R1JC002_FS_EUROPE_2_RED52.fbn K800_R1JC002_FS_E_PLUS_RED52.fbn...

    Started by debeliz, 03-09-2007 21:29
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 9.914
    15-11-2007 10:50 Idi na posljednji post
  7. Ima li gdje za nabaviti jaca baterija za W200i?

    Bok ekipa, ovako, buraz kupio W200i, kaze da mu baterija koju ima mob slabo drzi, pa je pitanje, da li se moze i gdje kupit jača baterija za taj fon? Hvala

    Started by RS_BuRnOuT, 13-11-2007 16:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.178
    14-11-2007 09:31 Idi na posljednji post
  8. Ima li tko firmware R8BA024 za K550?

    Molio bih onoga tko ima slijedeći soft da mi pošalje na mail, može i link! HVALA unaprijed !! K550_R8BA024_FS_S_E_EUROPE_RED52 K550_R8BA024_MAIN_GENERIC_LI_RED52

    Started by krokan, 13-11-2007 18:27
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 920
    13-11-2007 18:27 Idi na posljednji post
  9. Exclamation Postoji li cam driver koji omogucuje macro?

    Da li postoje driveri koji mogu staviti na mobitel makro?

    Started by marko67, 12-11-2007 20:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.292
    13-11-2007 17:09 Idi na posljednji post
  10. Poboljsanje kvalitete videa na SE W810i ?

    Da li je moguce na tom mobitelu povecati rezoluciju izmjenom nekih postavki i softvera? Interesira me jos, da li W810i moze imati softver kao K610i? Drukciji su meniji, po meni pregledniji... Hvala.

    Started by dark smiley8, 11-11-2007 23:39
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.442
    13-11-2007 17:08 Idi na posljednji post
  11. Može li se oštetiti zvučnik ne-originalnim acoustic driverima?

    Zanima me da li se moze ostetiti zvučnik sa tim driverima kada je na najjače mislim svi govore da su dobri barem na stranim stranicama

    Started by marko67, 09-11-2007 16:05
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.009
    12-11-2007 18:44 Idi na posljednji post
  12. Molio bih što brže orginalni K310i soft

    Molio bih pomoć! Stavio sam obični software u k310 i sad kaže za neki konf eror. Molim vas da mi date laungage za nj. hvala

    Started by daro, 09-11-2007 22:17
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.625
    12-11-2007 18:29 Idi na posljednji post
  13. Warning: IMEI name does not match GDFS name

    Vidjao sam da i mnogi koji postavljaju svoju log ovde na forumu imaju ovo upozorenje... Takodje prvi put kad sam konektovao svoj k800 na XS++ dobio sam ovo upozorenje, ali sam mislio da je to normalno jer skoro svi imaju ovakvo upozorenje... Ali sad vidim da po nekim stranim forumima ima...

    Started by milanche91, 03-11-2007 15:07
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 7.352
    12-11-2007 16:10 Idi na posljednji post
  14. Trebam novi ekran za W810

    Imam w810i i pao mi je, kao i par puta, ali ovaj put mi se sj..... ekran!!!! Pa me zanima kolko dođe novi ekran, i dal se uopće isplati kupiti!!!

    Started by maka, 11-11-2007 17:44
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.556
    11-11-2007 21:15 Idi na posljednji post
  15. [P990i] stylusi u zagrebu?gdje?

    kao sto i naslov teme govori gdje u zagrebu ima kupiti styluse za p990 a da nije crazyshop jer mi treba sto prije, a da narucim iz crazy shopa doslo bi mi tek u ponedjeljak

    Started by Red Dwarf, 09-11-2007 10:32
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.117
    11-11-2007 14:25 Idi na posljednji post
  16. w200i program

    kako se onda blizzard zove program koji podrzava sony ericsson w2ooi i moze tko metniti firmware i hrv jezik tu,jel meni se nece spjiti na usb. pliz pomocccc

    Started by nesika, 10-11-2007 18:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.649
    10-11-2007 21:32 Idi na posljednji post
  17. molim vas pomoc

    slusajte ja imam sony ericsson w200i,inacica softvera cxc1250719 r4gc012,i koristim se programo xs++3.0 beta,svaki puta spojim mobitel drzim c i kaze not phone connected,a kad stavim na instalaciju usb flash driver on mi stane i stoji i nece instalirati dali netko molim vas moze poslati tu na...

    Started by nesika, 10-11-2007 17:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.024
    10-11-2007 18:41 Idi na posljednji post
  18. Je li moguce staviti Walkman 2.0 na W800?

    1. dali je to muguće staviti na w800 2. ak da, kako??

    Started by DomagojX, 09-11-2007 23:48
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.867
    10-11-2007 18:30 Idi na posljednji post
  19. Sony Ericsson File Manager

    U mobile phone monitor mi normalno prepozna mobitel, i disc to phone mogu koristit ali u Sony Ericsson File Manager mi pise da phone nije conected i nikak da to osposobim. Kaj trebam napravit da mi se phone conecta u Sony Ericsson File Manager-u?

    Started by igiskor, 17-07-2006 11:29
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 5.361
    10-11-2007 16:40 Idi na posljednji post
  20. K550@W610 HR jezik, molim!

    Nov sam na forumu, ali čitanjem sam skužio kako, a odmah i flashao svoj K550. Nije bilo nikakvih problema, samo mi fali HR jezik. Molim nekog ako ima ili može skinit sa topsony W610_R6BC002_FS_S_E_EUROPE_RED52 ili W610_R6BC002_FS_EMEA2, MAIN i custom pack. Ako ima noviji MAIN, FS i CP, može. Bitno...

    Started by Chamil, 09-11-2007 02:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 811
    09-11-2007 10:34 Idi na posljednji post
  21. kako ubaciti flash menu u v630

    kako ubaciti i da li se moze uopce ubaciti u v630 U naprijed zahvaljujem.

    Started by marko67, 08-11-2007 16:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.849
    08-11-2007 23:50 Idi na posljednji post
  22. Dodavanje ToShaRa Mega Acoustic v1.6 na K510i

    Htio bih dodat ToShaRa Mega Acoustic v1.6 na K510i. Znaci da soft ostane isti a samo se to doda.Vidio sam nacin kako se to radi na W810 ali kolko sam ja shvatio tamo se mjena i software. Skinuo sam USB Flash Driver i XS++ i spojio sam pc s mobom ono s drzanjem c i to. I imam taj patch u...

    Started by TXS, 08-11-2007 14:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.703
    08-11-2007 16:44 Idi na posljednji post
  23. W300i ne prima SMS-ove

    Imam problem na ovom mobitelu.ja mogu slati poruke, ali meni ne moze niko poslati. mislim kad posalje poruku nikad mi ne dodje... gledao sam opcije da nije sta do toga...ali nije. u cemu je fazon??

    Started by BHF, 08-11-2007 01:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.288
    08-11-2007 15:32 Idi na posljednji post
  24. SE J300i unlock

    Dakle trebam otkljucat ovaj mobitel a nemam kablo. guglo sam ali nista, skoro svi nacini zahtjevaju dodatnu opermu a ja bi ga htio otkljucat s IMEI-om. Pretpostavljam da je zakljucan na Tele2 jer Vip i Simpa karticu ne prima. Gdje i kako?

    Started by RULR, 05-11-2007 00:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.468
    08-11-2007 05:26 Idi na posljednji post
  25. Memory Stick Micro M2

    Kupio sam K610i i nisam dobio karticu i sad pošto bi dosla kartica od 128mb

    Started by TXS, 07-11-2007 14:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 971
    07-11-2007 15:04 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 137 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove