pokusao sam modat svoj w300 zakljucan na vip ali bezuspjesno dosada, prije nego pocnem sa svim pitanja zanima me jedna stvar a onda cemo dalje. Dali moram otkodirat mob znaci flashat main i fs ako zelim stavit flash temu u mob ili recimo povecat kapacitet sms sa xs++ ili phonexs
Zanima me sa kojim softverom prebaciti kompletan imenik iz V800 u K750i i da mi sve ostane identično ... i je li to uopće moguće ?!?! THX
kako staviti hr jezik na v630 vodafone??
Ovako imam k750 i danas mi je dosao SMS od mog telekoma i kaze da mi je mob zarazen virusom!!! Mislio sam da je zezancija ali pogledajte ovo http://www.bih.net.ba/portalnovost+M5fd4de24e1f.html I koliko sam procitao na netu da je ovo napravljeno samo za symbian (.sis datoteke), tako da ne bi...
Dali se mozeju zgasiti ova svjetla sa strane jel mi trose bateriju dosta ?:angry:
Od nedavno postoji patch MiniGPS v1.0: I sad trebam malu pomoc od bilo koga tko zna (ili ima) popis bts informacije od ViP HR operatera,da budem precizniji: it is called minigps because it can approximately show your position. works better in big cities, because it is based on getting...
mobac je malo ciglica al sta ja znam oke izgleda .. samo da jos i izadje.. .:D evo link da ne stavljam slike bzvz imate i spec o njemu : http://www.eemobi.cn/mobile/12/718/3381.aspx
pozdrav, trebao bih upaliti bluetoth ali nemogu sam jer sam razbio displej i nevidim nista tako ako ima neko voljan da mi pomogne i da mi kaze sta tocno moram stisnuti i gdje pa neka napise ovdje, trebao bih pregledati poruke i izvuci imenik iz njega, zvao sam sluzbu za korisnike ali nemogu mi...
treba mi pomoc kako da podesim Java podešenja, moram li zvat VIP ili kaj ? imam w810i
Nabavio sam m600i i pri pokušaju spajanja s gprs-om (ili korištenja bilo čega što koristi gprs npr mms) javlja sljedeću poruku : Check MMS / internet account settings - Reason Code 403 tip u vipu je 45 min pokušavao otkrit u čemu je problem al na kraju je reko da će me za par dana...
Molim pomoć za sastavljanje slušalica. Slušalice su bile od strane nekog od koga sam kupio mob rastavljane(unutar kućišta za mikrofon), i dosta su se slabo čule, i nije bio pravi zvuk. Zanima me samo kud koja žica, uz slišalica idu po jedna crvena i zlatna. A ostale koje idu iz konektora za mob...
pozz ljudi imam w200 i nakon debrandiranja mobitela u rhja011 nece mi infracrveno raditi,kadsi saljem neku datoteku pise puna memorija a imam slobodnog mjesta 120mb,pokusavao sam ga flesati ali opet nece,molim pomoc
isao sam ubaciti novi acoustic profile i nakon flashanja nemogu upaliti mob,ne reagira na usb niti na punjac jeli mi moze netko pomoci sta da radim?
molio bih da mi netko postavi menie neke druge ali da nisu original za se w200 ja sam probavao od k510 i k310 i nece moliio bih da mi netko drugi postavi za w200 hvala
Jel se može kojim programom skopirat imenik sa memorije telefona te da se brojevi spreme u wofd ili excel?
evo ljudi moj je neki poseban w200 jel ima db2010 i brandiran je,nece mi ga ocitati na xs 1.2 samo na darwinu a na 1.2 pise samo activating gdfs i nista drugo,a kad ga preko darwina idem debrandati onda mentem main stisnem flash pise 360 blocks i iskljuci se xs++ 3.1 evo 1.2 darwin
ljudi mene zanima kako ubaciti u mob vkp datoteku jel ja sam skinuo patch za slusati radio bez slusalica za w200 ali nece kako da ubacim
imam problem sa bluetoothom, domet mi se smanjio na pola metra mob sam kompletno rastavio prije par dana pa sumnjam da je to, ali mi nije jasno zasto se domet smanjio a nje se dogodilo da uopce neradi pomoc!!!!!!!
ovako: dok sam flashirao mob, (bruteforce) iskljucio mi je stari komp xD i sad kad ukljucim mobitel pise mi Configuration error, contact your operator.... ouno hvala na pomoci (ako ce je uopce bit :D)
imam probljem , tokom flešanja v630 ištekao mi se kabel sad ga nemrem upalit, ima li tko kakvu ideju šta da radim?? :suicide:
evo ga ljudi ... ko ima setool box besplatan je patch unlock... http://www.4shared.com/file/29763784/cc4cf2b9/DB2020_CID52_UNLOCK.html ovo je filmic a evo i thread kako to ide http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=469071&page=8 znaci ko ima setool box mze besplatno ali patchom...
Zanima me za mobitel SE V630i Kada stavim za pisanje nove poruke imam neki glupi meni ispod na dnu i okolo kao sivi okvir... ja bi želio da to maknem zako da kad upalalim temu da dobijem podlogu koja je napravljena u temi a ne taj glupi vodafoneov... Jel zna tko kako da to maknem?
Kupio sam prije 5 dana k550,normalno je sve radilo,sada tipke 4,6,0 malo rade,a malo ne,što bi to moglo bit,jel moguće da je virus neki,dal da ga odnesem na servis,imam garanciju,oću dobit novi mob il???
:cry: Molim ako neko ima ili zna gdje se moze skinuti ali bez pporuka tipa surfaj malo po netu pa ces nac
Imam Vodafonov V630i al bi ga flashao na W660. Znam ono oko problema sa playerom al nema veze. Jel ima neko firware od W660 i customization pack ali sa hr jezikom. Molim nekoga da uploada. I ak neko ima od V630i firmware tako da mogu vratit ak mi bude trebala garancija.
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma