Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 137 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1276 do 1300 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. w300 modding

    pokusao sam modat svoj w300 zakljucan na vip ali bezuspjesno dosada, prije nego pocnem sa svim pitanja zanima me jedna stvar a onda cemo dalje. Dali moram otkodirat mob znaci flashat main i fs ako zelim stavit flash temu u mob ili recimo povecat kapacitet sms sa xs++ ili phonexs

    Started by Crash Overload, 10-07-2007 18:57
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.223
    16-12-2007 20:35 Idi na posljednji post
  2. kako prebaciti kontakte sa V/Z800 na K750i

    Zanima me sa kojim softverom prebaciti kompletan imenik iz V800 u K750i i da mi sve ostane identično ... i je li to uopće moguće ?!?! THX

    Started by strasilo, 15-12-2007 00:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.411
    16-12-2007 16:05 Idi na posljednji post
  3. v630 hr jezik

    kako staviti hr jezik na v630 vodafone??

    Started by marko-no1, 12-12-2007 15:56
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.837
    16-12-2007 14:44 Idi na posljednji post
  4. Virus na mobitelu !!!

    Ovako imam k750 i danas mi je dosao SMS od mog telekoma i kaze da mi je mob zarazen virusom!!! Mislio sam da je zezancija ali pogledajte ovo http://www.bih.net.ba/portalnovost+M5fd4de24e1f.html I koliko sam procitao na netu da je ovo napravljeno samo za symbian (.sis datoteke), tako da ne bi...

    Started by BHF, 14-12-2007 00:48
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 6.982
    16-12-2007 14:14 Idi na posljednji post
  5. s500: kako ugasiti svjetla sa strane?

    Dali se mozeju zgasiti ova svjetla sa strane jel mi trose bateriju dosta ?:angry:

    Started by S.E, 15-12-2007 12:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.232
    16-12-2007 05:53 Idi na posljednji post
  6. MiniGPS v1.0

    Od nedavno postoji patch MiniGPS v1.0: I sad trebam malu pomoc od bilo koga tko zna (ili ima) popis bts informacije od ViP HR operatera,da budem precizniji: it is called minigps because it can approximately show your position. works better in big cities, because it is based on getting...

    Started by blizzard, 19-07-2007 20:04
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.846
    15-12-2007 15:58 Idi na posljednji post
  7. sony ericsson w958

    mobac je malo ciglica al sta ja znam oke izgleda .. samo da jos i izadje.. .:D evo link da ne stavljam slike bzvz imate i spec o njemu : http://www.eemobi.cn/mobile/12/718/3381.aspx

    Started by Xulos, 14-12-2007 22:49
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.196
    15-12-2007 02:31 Idi na posljednji post
  8. Cool T630 razbijen ekran, a trebam upaliti bluetoth

    pozdrav, trebao bih upaliti bluetoth ali nemogu sam jer sam razbio displej i nevidim nista tako ako ima neko voljan da mi pomogne i da mi kaze sta tocno moram stisnuti i gdje pa neka napise ovdje, trebao bih pregledati poruke i izvuci imenik iz njega, zvao sam sluzbu za korisnike ali nemogu mi...

    Started by vinja3, 13-12-2007 19:48
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.221
    14-12-2007 13:05 Idi na posljednji post
  9. W810 Java podešenja

    treba mi pomoc kako da podesim Java podešenja, moram li zvat VIP ili kaj ? imam w810i

    Started by Abyssal, 13-12-2007 22:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.039
    14-12-2007 00:31 Idi na posljednji post
  10. m600i problem sa spajanjem na GPRS

    Nabavio sam m600i i pri pokušaju spajanja s gprs-om (ili korištenja bilo čega što koristi gprs npr mms) javlja sljedeću poruku : Check MMS / internet account settings - Reason Code 403 tip u vipu je 45 min pokušavao otkrit u čemu je problem al na kraju je reko da će me za par dana...

    Started by Muha, 30-11-2007 10:51
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.279
    13-12-2007 23:43 Idi na posljednji post
  11. Originalne slušalice SE

    Molim pomoć za sastavljanje slušalica. Slušalice su bile od strane nekog od koga sam kupio mob rastavljane(unutar kućišta za mikrofon), i dosta su se slabo čule, i nije bio pravi zvuk. Zanima me samo kud koja žica, uz slišalica idu po jedna crvena i zlatna. A ostale koje idu iz konektora za mob...

    Started by alex1, 12-12-2007 19:27
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.151
    12-12-2007 20:50 Idi na posljednji post
  12. w200 nakon debrandanja ne radi vise slanje preko infracrvenog

    pozz ljudi imam w200 i nakon debrandiranja mobitela u rhja011 nece mi infracrveno raditi,kadsi saljem neku datoteku pise puna memorija a imam slobodnog mjesta 120mb,pokusavao sam ga flesati ali opet nece,molim pomoc

    Started by nesika, 12-12-2007 20:03
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 811
    12-12-2007 20:03 Idi na posljednji post
  13. k750i dead after flash

    isao sam ubaciti novi acoustic profile i nakon flashanja nemogu upaliti mob,ne reagira na usb niti na punjac jeli mi moze netko pomoci sta da radim?

    Started by FunkyDisco, 02-12-2007 12:31
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.217
    12-12-2007 16:50 Idi na posljednji post
  14. w200 meni

    molio bih da mi netko postavi menie neke druge ali da nisu original za se w200 ja sam probavao od k510 i k310 i nece moliio bih da mi netko drugi postavi za w200 hvala

    Started by nesika, 12-12-2007 12:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 845
    12-12-2007 12:08 Idi na posljednji post
  15. kopiranje imenika W710i

    Jel se može kojim programom skopirat imenik sa memorije telefona te da se brojevi spreme u wofd ili excel?

    Started by alex1, 11-12-2007 11:13
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.423
    11-12-2007 21:55 Idi na posljednji post
  16. w200 debrand

    evo ljudi moj je neki poseban w200 jel ima db2010 i brandiran je,nece mi ga ocitati na xs 1.2 samo na darwinu a na 1.2 pise samo activating gdfs i nista drugo,a kad ga preko darwina idem debrandati onda mentem main stisnem flash pise 360 blocks i iskljuci se xs++ 3.1 evo 1.2 darwin

    Started by nesika, 10-12-2007 20:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.407
    11-12-2007 21:00 Idi na posljednji post
  17. Kako ubaciti VKP patch u w200?

    ljudi mene zanima kako ubaciti u mob vkp datoteku jel ja sam skinuo patch za slusati radio bez slusalica za w200 ali nece kako da ubacim

    Started by nesika, 11-12-2007 19:14
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.485
    11-12-2007 20:59 Idi na posljednji post
  18. K750i problem sa bluetooth-om

    imam problem sa bluetoothom, domet mi se smanjio na pola metra mob sam kompletno rastavio prije par dana pa sumnjam da je to, ali mi nije jasno zasto se domet smanjio a nje se dogodilo da uopce neradi pomoc!!!!!!!

    Started by juka vk, 11-12-2007 15:55
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 762
    11-12-2007 20:07 Idi na posljednji post
  19. w810i problem

    ovako: dok sam flashirao mob, (bruteforce) iskljucio mi je stari komp xD i sad kad ukljucim mobitel pise mi Configuration error, contact your operator.... ouno hvala na pomoci (ako ce je uopce bit :D)

    Started by Abyssal, 11-12-2007 15:14
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 794
    11-12-2007 19:59 Idi na posljednji post
  20. v630 istekao se kabel za vrijeme flashanja

    imam probljem , tokom flešanja v630 ištekao mi se kabel sad ga nemrem upalit, ima li tko kakvu ideju šta da radim?? :suicide:

    Started by dexis, 29-11-2007 23:05
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.462
    11-12-2007 19:30 Idi na posljednji post
  21. CID 52 BESPLATNI PATCH UNLOCK SA SETOOL boxom

    evo ga ljudi ... ko ima setool box besplatan je patch unlock... http://www.4shared.com/file/29763784/cc4cf2b9/DB2020_CID52_UNLOCK.html ovo je filmic a evo i thread kako to ide http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=469071&page=8 znaci ko ima setool box mze besplatno ali patchom...

    Started by Xulos, 06-12-2007 18:57
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 4.309
    11-12-2007 17:40 Idi na posljednji post
  22. V630 podloga pisanja poruke

    Zanima me za mobitel SE V630i Kada stavim za pisanje nove poruke imam neki glupi meni ispod na dnu i okolo kao sivi okvir... ja bi želio da to maknem zako da kad upalalim temu da dobijem podlogu koja je napravljena u temi a ne taj glupi vodafoneov... Jel zna tko kako da to maknem?

    Started by Gluove, 11-12-2007 15:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 767
    11-12-2007 15:53 Idi na posljednji post
  23. k550 ne rade neke tipke

    Kupio sam prije 5 dana k550,normalno je sve radilo,sada tipke 4,6,0 malo rade,a malo ne,što bi to moglo bit,jel moguće da je virus neki,dal da ga odnesem na servis,imam garanciju,oću dobit novi mob il???

    Started by jura_19, 09-12-2007 19:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.324
    11-12-2007 13:38 Idi na posljednji post
  24. Driveri za P1

    :cry: Molim ako neko ima ili zna gdje se moze skinuti ali bez pporuka tipa surfaj malo po netu pa ces nac

    Started by seffah, 11-12-2007 11:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.132
    11-12-2007 11:50 Idi na posljednji post
  25. Trebam W660 (da stavim na V630) i original V630 Vodafone firmware (zbog garancije)

    Imam Vodafonov V630i al bi ga flashao na W660. Znam ono oko problema sa playerom al nema veze. Jel ima neko firware od W660 i customization pack ali sa hr jezikom. Molim nekoga da uploada. I ak neko ima od V630i firmware tako da mogu vratit ak mi bude trebala garancija.

    Started by Error_28, 09-12-2007 23:50
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.528
    10-12-2007 23:19 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 137 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 102 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove