Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 51 od 137 PrvaPrva ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1251 do 1275 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Internet-w800i

    Evo otkako sam stavio novi FS i main,izbrisala su mi se internet podesenja...Tako da sada nikako ne mogu na net...Jeli mi itko moze dati uputstva kako to podesiti?

    Started by Johny_st, 28-12-2007 12:14
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.000
    28-12-2007 15:07 Idi na posljednji post
  2. Trebam firmware za K610i

    Neka mi netko pošalje Firmware za k610i. PLEASE

    Started by Marcus the Grea, 24-12-2007 19:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.945
    28-12-2007 01:54 Idi na posljednji post
  3. T250i kodiran na Vip, moguc unlock?

    T250i kodiran na Vip, moguc unlock? Sa cime, dali je potreban kabel itd. zahvaljujem

    Started by Igsy, 24-12-2007 20:18
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.782
    26-12-2007 21:54 Idi na posljednji post
  4. Flash teme

    Jeli K750i/w800i prodrzavaju flash teme? Molim lockcim mi netko odgovori...

    Started by Johny_st, 25-12-2007 16:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.626
    26-12-2007 21:41 Idi na posljednji post
  5. Trebam S_E_EUROPE firmware za K510 CID50

    trebam navedeno u naslovu:retard: :retard: :retard: :retard: hvala

    Started by DomagojX, 26-12-2007 02:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.232
    26-12-2007 02:12 Idi na posljednji post
  6. K750, kamera se upali samo na tren

    Imam K750 star godinu dana, svojevremeno flashnuo softver od W800 i modane drivere od kamere. Uglavnom, odjednom kad bih otvorio poklopac kamere, zasvijetlila bi tipka za okidanje i na trenutak se pokazao crni ekran od trazila. Odmah nakon toga bi se mob vratio u stanje cekanja. Isto i kad bih...

    Started by Matesonik, 25-12-2007 17:36
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.968
    26-12-2007 02:11 Idi na posljednji post
  7. K800 ogreban display, help!

    Kupio sam mob prije tri dana i slučajno zagrebao display kada sam vadio mob. iz džepa. Dali je moguće samo taj zagrebani dio ispolirati kod urara, s obzirom da ima taj staklo sloj na sebi? Jel imao tko slična iskustva?

    Started by radman, 18-12-2007 12:21
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.531
    25-12-2007 14:55 Idi na posljednji post
  8. v630i desna soft tipka

    Imam se v630i i poslje dekodiranja imam problem,prije ulaska u glavni meni...tj. kad se na mobitelu nista neredi nema funkcije te tipke. Probal sam sve moguce i nemrem naci kak staviti tu funkciju. ima ko da zna??? :comp: :comp: :rifle: :rifle: :rifle: :bat: :bat:

    Started by neo_7, 23-12-2007 21:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.275
    24-12-2007 01:17 Idi na posljednji post
  9. Besplatne poruke i pozivi na SE

    Jeli to ikako moguce....Operater T-mobile...

    Started by Johny_st, 21-12-2007 19:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.268
    21-12-2007 23:37 Idi na posljednji post
  10. W800 kamera se pali na najmanji pomak kucista

    naime, čim malo pomaknem zadnji dio kućišta (u sklopu kojeg je i poklopac kamere), upali se kamera! kada kameru upalim iz izbornika (i pri tom je poklopac leće zatvoren) pojavi se "otvorite poklopac kamere", no kada malo pomaknem cijelu zadnju masku, kamera se pali no nema nikakvog "upozorenja",...

    Started by hrvoje091, 18-12-2007 23:16
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.932
    21-12-2007 21:14 Idi na posljednji post
  11. W800i - kako ukloniti slike koje dodju u mobitelu?

    Zna li tko kako ih ukloniti? Jer sam sa mobitelom dobio slike od robbia williamsa i ne mogu ih izbrisati.... :wall: Ima li ko kakvu ideju?

    Started by Johny_st, 13-12-2007 12:07
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.516
    21-12-2007 21:10 Idi na posljednji post
  12. v630 više sms poruka

    kako da namjestim veći prostor za više poruka

    Started by Gluove, 28-11-2007 15:03
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.007
    21-12-2007 21:04 Idi na posljednji post
  13. promjenjeni driveri od kamere - problem

    evo promjenio sam drivere od kamere stavio sam kiromag i sad kad idem nest slikat pise "Itvršava se drugi program.Zatvorite ga, a zatim pokrenite kameru. promjeni sam camdriver0 file s drugim a onaj camdriver1 ostavio i neradi

    Started by TXS, 20-12-2007 16:47
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.555
    21-12-2007 19:14 Idi na posljednji post
  14. Program za patcheve-w800i

    Ima li koji program (za PC) koji mi omogucava da patcheve u vkp formatu izravno stavim na mob...Da ih ne moram preko Gslide slajdati na main,pa to onda sa xsom kopirat... Koristio sam trazi i gledao nesto o se tool ali mi je pisalo da on ne podrzava CID 36 modele (moj je SE W800i,CID 36 RED)

    Started by Johny_st, 21-12-2007 16:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 8.587
    21-12-2007 18:14 Idi na posljednji post
  15. K550i dead? Pokusaj flashanja sa W880 softom

    Ovako: ima(o)m sam k550i otp cid51 erom cid52. Onda mi je pala glupa ideja da flasham soft od W880i RED CID52. Kontam kamera je ista i ista HW platforma. Medjutim kad sam flashao na mobu samo blinka ekran, pali gasi se. Rekoh da vratim stari software. I kad sam vratio nece da ocita SIM? Prvi put...

    Started by Ico86, 18-12-2007 16:30
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.722
    20-12-2007 20:38 Idi na posljednji post
  16. Sony Ericsson T250i...

    ...danas sam dobio model T250i...i odmah na startu problem...ne mogu otvoriti poklopac(da stavim karticu i bateriju)...pokusavam na sve nacin ali nejde ...gledam upute, ali ne pomaze...ima ko kakav savjet? p.s.znam da je pitanje malo glupo...

    Started by lepigad, 20-12-2007 03:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.707
    20-12-2007 06:23 Idi na posljednji post
  17. KKClient? Sta je to?

    Nasao sam negdje program kkclient i u njemu ima opcija za otkljucavanje db2020 cid 52 mobitela (moj k800) samo preko dcu 60 kabla. sad, pretpostavljam da ima neka kvaka, jel treba tamo nesto placat ili je potpuno besplatno (sto mi je tesko povjerovat)? nisam isprobavo, iz straha da brickam mob

    Started by georgy, 19-12-2007 19:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.289
    20-12-2007 02:18 Idi na posljednji post
  18. Kako uzet drivere koje trenutno imam u mobu?

    Evo htio bih izvuc drivere koje imam u mobu (kao back up) s XS++ nemogu i sad kako da to napravim

    Started by TXS, 19-12-2007 14:18
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.358
    20-12-2007 00:09 Idi na posljednji post
  19. [K750@W800] Animacije spore?!

    Već duže vrijeme imam K750 moddan u W800 i oduvijek su mi animacije bile nekako usporene, ali sada me to već počelo stvarno živcirati. Može li mi netko reći u čemu je problem i kako se to može riješiti?

    Started by Carbon, 19-12-2007 12:34
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.573
    20-12-2007 00:06 Idi na posljednji post
  20. K610i phone lock

    jel zna netko kako da otkrijem ili uklonim kod zakljucavanja telefona...kod sam zaboravio...

    Started by noob, 19-12-2007 13:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.239
    19-12-2007 21:25 Idi na posljednji post
  21. W880 - promjena menija

    Jel zna ko kakav tutorial za promjenu menia da dobijem onaj crni "klizni" ?

    Started by irmascher, 19-12-2007 20:36
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.296
    19-12-2007 20:44 Idi na posljednji post
  22. glasnoća zvuka mp3-ce za kad dobijem poruku???

    jel postoji nacin da smanjim/pojacam zvuk za poruku? imam neke mp3 ringtones koji su ono full glasni pa bi ih htjeo malo smanjit. i to iskljucivo u mobu, ne ono sa nekim softverom iz vana?

    Started by yogsi, 19-12-2007 02:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.450
    19-12-2007 08:39 Idi na posljednji post
  23. shutdown glupi zvuk

    e ljudi, flashao sam main, cisto sam dodao jedan patch, konkretno onaj za promjenu .mid u .mp3 za izvjesce i sad mi kad gasim mob zatuli onaj glupi zvuk. ako neko zna path do tog zvuka bilo bi dobro da ga izbrisem. btw dali se to vec nekom desilo? edit: ovako, taj i slicni zvukovi se pojavljuju i...

    Started by yogsi, 18-12-2007 13:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.068
    19-12-2007 02:31 Idi na posljednji post
  24. Preslab mikrofon na K750i

    jako je slab,moram se derat ko konj da me osoba s druge strane cuje ! kako to sredit, koliko kosta taj popravak ?

    Started by jehudijel, 16-12-2007 13:57
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.292
    17-12-2007 14:19 Idi na posljednji post
  25. K610@W660: ne radi walkman

    navedeno u naslovu, tj. ne radi media player, može pomoć????? samo napomena flašnuo sam k610 u w660 i ne radi media player ostalo radi

    Started by DomagojX, 16-10-2007 19:28
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.820
    16-12-2007 22:45 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 51 od 137 PrvaPrva ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove