Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 50 od 137 PrvaPrva ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 100 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1226 do 1250 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Problem sa SMS memorijom!!

    Imam sony ericsson w200i,i svako malo moram brisat poruke ali znam da se može proširiti memorija pa ako je moguće da mi stavite tutorijal kako se to radi ili ma malo objeasnite!! Svaka pomoć dobrodošla hvala unaprijed!!

    Started by dado173, 06-01-2008 21:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.449
    07-01-2008 16:49 Idi na posljednji post
  2. W580 trebam font (tocnije xml )

    http://rapidshare.com/files/81953661/vampiress.zip.html evo link pa ak mi neko moze napraviti font tj xml bio bih mu zahvalan

    Started by Xulos, 07-01-2008 15:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 748
    07-01-2008 15:45 Idi na posljednji post
  3. WLAN za K800i

    Opet ste mislili da netko preuveličava, nije istina, WLAN kartica u Americi za K800i se može kupit za 50$ , radi na principu isto kao punjenje, priključiš ga i radi, samo program u mobu zauzima 4,5mb , dobiš instalacijski cd za komp i piči, jedva čekam da dođe u Hrvatsku ako će ikada doći.:wow:

    Started by commando9, 06-01-2008 17:55
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.662
    06-01-2008 23:45 Idi na posljednji post
  4. Unhappy kako ubaciti patch sa XS-om

    evo trazio sam po forumu ali nisam nasao zanima me kako da ubacim patch preko XS ima li neka caka ili nesto jer kada odaberem patch ono Execute Patch mi je izbljeđeno u naprijed zahvaljujem

    Started by marko67, 06-01-2008 19:18
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.331
    06-01-2008 22:32 Idi na posljednji post
  5. kako debrandirati w880?

    kako debrandirati w880? tražio sam ali nemogu naći...moženeki tutorial? hvala

    Started by boa, 06-01-2008 15:11
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.235
    06-01-2008 17:22 Idi na posljednji post
  6. Premješteno: download area

    Started by Xulos, 06-01-2008 18:28
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    06-01-2008 17:06 Idi na posljednji post
  7. kako dekodirati w850i?

    dakle pitanje mislim da je jasno...ali me zanima dali se moze ponovno kodirati na t-mobile ako nes ode pa da mi opet vrijedi garancija? unaprijed hvala na odgovorima

    Started by nodiii, 06-01-2008 15:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.011
    06-01-2008 15:26 Idi na posljednji post
  8. dekodiranje K510i

    molio bih vas za mali tutorial...tj. koji je prvi korak kod dekodiranja tog moba i dali se uopce da dekodirati, i da mi postavite (ako nije problem :respect:) linkove za drivere kako bih ga moga dekodirati...hvala unaprijed :hrv:

    Started by Tudy, 06-01-2008 00:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.474
    06-01-2008 04:31 Idi na posljednji post
  9. Kako promijeniti sistemske ikone na K550@W610?

    zanima me dal se mogu promjenit system icons na mobu(k550@w610) i kako...ako neko zna neki link gdje se mogu skinut molio bih da stavite

    Started by Kac, 05-01-2008 22:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.365
    06-01-2008 04:18 Idi na posljednji post
  10. K530 ili k510 u W seriju

    u koji se točno w seriju daju stavit i koliko gubim tim stavljanjem

    Started by DomagojX, 20-12-2007 22:07
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 6.971
    05-01-2008 18:58 Idi na posljednji post
  11. SE K700i unlock

    Pozdrav! Znam da pitam za oldtimera, ali nasao sam u ladici jednog pa me zanima jel ga moguce otkljucati doma sam preko nekog kalkulatora ili neceg slicnog? Hvala.

    Started by RS4, 05-01-2008 14:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.015
    05-01-2008 15:16 Idi na posljednji post
  12. Walkman sa kamerom od 7.2 Mpx!

    :comp:http://www.phonearena.com/htmls/What-if-Walkman-and-CyberShot-merge-article-a_1960.html:love: :bat:Odličan mob!

    Started by BLA live, 27-07-2007 13:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 6.041
    05-01-2008 14:02 Idi na posljednji post
  13. Exclamation hitna pomoc - greska pri patchanju v630@w660

    stavljao sam patch (Reduction illumination 20%) na svoj v630@w660 i dosla mi je neka poruka da ako se ne nastavi proces u roku 15 sekundi da kliknem na STOP, posto se nije nista desilo ja sam kliknuo na stop i pokusao ponovno ali vise nije uspjelo prepoznati mobitel, onda sam probao otvoriti mob a...

    Started by marko67, 04-01-2008 22:20
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 912
    05-01-2008 00:54 Idi na posljednji post
  14. Exclamation Sony Ericsson K550

    Started by imaticx, 06-02-2007 15:34
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 20.360
    04-01-2008 19:01 Idi na posljednji post
  15. K750i skrsen display

    tek sam se danas prijavio ovdje i zasad mi se svida sto mogu vidit.... nasao sam tutorial za rastavit mob i sad mi treba display.... ima li itko kakav link ili nesto za razervne dijelove... unaprijed hvala razlog: Nova godina :beer: uglavnom mob radi ali gonji dio lcdea,je puknuo,nekih...

    Started by zmajri, 03-01-2008 10:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.004
    04-01-2008 15:22 Idi na posljednji post
  16. 2gb M2

    da li je moguce staviti M2 karticu u V630i od 2GB? dali podrzava SE toliko memorije?

    Started by tigar_87, 03-01-2008 15:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 921
    03-01-2008 19:56 Idi na posljednji post
  17. K610/v630 Modding

    zanima me mogu li ikako V630 flashat u k610 pa u W660 il kako već? Postoje li koji patchave da uklone one probleme sa walkmanaom i ostalo te koliki je rizik flashiranja tog moba, jer nebi radio to ako bi mi crknio pa ga nebi moga vise popravit...

    Started by Gluove, 03-01-2008 15:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.653
    03-01-2008 15:20 Idi na posljednji post
  18. Sony Ericsson K550 firmware

    imam pitanje, kupila sam mob i javlja mi da nabavim novi softver. jel mogu to sama il da rade dam nekome, nikad se nisam pacala u takve stvari? ako nije prekomplicirano, moze mi neko objasnit sta da radim :D ? hvala

    Started by malena, 01-05-2007 16:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 7.248
    03-01-2008 13:56 Idi na posljednji post
  19. K800, novi punjac ne radi??

    Kupljen pred tjedan dana novi novcati zapakirani SE k800i u t-com paketu. Odmah nakon raspakiravnja primjetih da njegov punjac ne puni, tj nista se ne desava kad ga se ukljuci. Citam u uputstvima i pise da je katkad potrebno i preko pola sata da se pocne puniti no ja cak ostavio da puni...

    Started by acmen, 02-01-2008 22:26
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.542
    03-01-2008 02:40 Idi na posljednji post
  20. s700i i FAR manager

    pozdrav, evo,4 ujutro je,i punih 12 sati sam izgubio da pokusam spojit ovo dzubre na taj prokleti FAR... nadam se da razumijete moj bijes. Dakle, vlasnik sam s700i i dss-25.. preko kojeg spajam mob na komp... e sad, instalirao sam taj dss nekako,prepoznaje mi ga pod dss-20 al nije bitno, govore...

    Started by raf180, 28-12-2007 05:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.199
    01-01-2008 20:15 Idi na posljednji post
  21. k750, ne radi joystick + jos neke sitnice

    Dao mi ga je jedan tip, joystick mi vrlo slabi radi, našao sam upute kako ga otvoriti ali tamo isto tako piše da je lako zeznut stvar čišćeći joystick. Zna li tko možda gdje ga u Splitu mogu odnijet da mi to srede? Također, koliko mu cca dođu maske, ova je dosta izgruvana? Što da uopće radim s...

    Started by Rainalkar, 31-12-2007 18:02
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 854
    31-12-2007 18:02 Idi na posljednji post
  22. Exclamation W800: CID49+51 u CID52?

    neznam jesam li ja to dobro razumio ali pogledajte na ovoj stranici http://gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=475316 dal je moguce onda W800i cid 49 - u W800i Cid 52???

    Started by marko15, 31-12-2007 12:14
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.003
    31-12-2007 13:40 Idi na posljednji post
  23. Camera driveri za k510i

    Zna li netko koje drivere mogu staviti u navedeni mob, probao sam neke od w200 ali iza toga nisam mogao pokrenuti kameru pa sam morao vračati original,da li je netko već stavljao camera drivere u k510 i, ima li poboljšanja i može li link od drivera ako ima? Hvala puno!

    Started by Enigma neo, 30-12-2007 18:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 794
    30-12-2007 18:18 Idi na posljednji post
  24. Arrow w200i(vodafone) ikone

    se moze to promjenit? ili ovo http://www.youtube.com/watch?v=XgY6zzEtrTI

    Started by mikolog, 25-12-2007 13:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 785
    29-12-2007 20:55 Idi na posljednji post
  25. k800i mrtav nakon slanja preko BT

    dakle, prilikom slanja preko BT slanje je prekinuo poziv mobitel se nakon poziva zblesirao, ugasio sam ga i probao ponovno upaliti upalio se, radio par minuta, i opet se zblesirao . . . izvadio sam bateriju i ostavio ga tako do ujutro ujutro sam ga uspio upaliti, ali isto stanje ko i...

    Started by bbbrljo, 23-12-2007 16:50
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 5.016
    29-12-2007 20:17 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 50 od 137 PrvaPrva ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 100 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove