Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 49 od 137 PrvaPrva ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1201 do 1225 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Originalni "system light effects" za k550@w610

    pozz...stavio sam u svoj mob neke system light effects na k550@w610...koji ne rade...pa ak mi moze neko stavit link za download originalnih!?

    Started by Kac, 18-01-2008 15:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.677
    18-01-2008 20:42 Idi na posljednji post
  2. SE K310 unlock

    Dakle kako kaže tema, dali mogu u kućnoj radinosti ga otkljucat preko patcha ili nekako vec?

    Started by FatalERROR, 13-01-2008 23:38
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.488
    18-01-2008 19:16 Idi na posljednji post
  3. Premješteno: K800i vs. V640i

    Started by hoax, 19-01-2008 05:18
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    18-01-2008 15:13 Idi na posljednji post
  4. Arrow K320i MMS postavke?

    kako podesiti postavke za mms? iz vip-a mi pošalju poruku i spremim podatke,ugasim mob,upalim ali nikako neće.kad idem preuzet mms piše da nema podataka o računu

    Started by korny_st, 17-01-2008 13:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 799
    18-01-2008 00:34 Idi na posljednji post
  5. S500i - USB kabel ne funkcionira

    Pitanje je slijedeće : nikako mi ne može profunkcionirati veza USB kabla sa S500i. Veza istog kabla sa K750i radi sasvim u redu, ali sa S500i nikako da se otvori. Bluetooth i IC na kompu nije moguć. Može li mi netko pojasniti u čemu je problem ? Hvala unaprijed .

    Started by Ararita123, 17-01-2008 10:23
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 983
    17-01-2008 10:23 Idi na posljednji post
  6. Sto se sve moze promijeniti sa customize_upgrade.xml?

    ja znam kako promijeniti ime telefona sa customize upgrade...zna li jos neko sta se moze sve sa customize upgrade??

    Started by aaallleeennn, 15-01-2008 15:12
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.386
    16-01-2008 15:34 Idi na posljednji post
  7. SE W200i unlock na sve kartice?

    dali je pomocu setool2lite1.11 moguce otkljucati W200i tako da radi na sve kartice? u njemu je sw RAH4014 ali ne prihvaca niti jedan patch, probao sam sa uputama od foruma za W 200 ali nikako ne uspijevam staviti bilo koji patch (vkp). pozdrav

    Started by spiro129, 16-01-2008 01:11
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 4.287
    16-01-2008 02:18 Idi na posljednji post
  8. otklucavanje s500

    jer mogu kak odkljucat s500...naime kupljen je u tele 2 i samo na to radi

    Started by mamaxd, 15-01-2008 20:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 887
    15-01-2008 21:02 Idi na posljednji post
  9. T650i Hrvatski jezik

    Imam T650i nemam u njemu Hrvatski jezik,i zamolio bih za pomoc. Imali za ovaj model Hrvatski jezik,i ako ima di mogu naci to sve sta mi treba za skinuti,i objasnjenje procedure ubacivanj kako i sa cim ubacivati. Unaprijed hvala uz Pozdrav.

    Started by lagan, 15-01-2008 01:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 744
    15-01-2008 01:31 Idi na posljednji post
  10. k800 problem s joystick-om

    ovako...skuzio sam da mi neradi bas najbolje joystick na mobu-k800 i otiso pod servisne testove(ak znate otic do toga) i pod tipkovnicu..naime kad joystick pomaknem dole pokaze mi se ko da sam ga pomaknuo dolje desno...onak nakoso strelica...a nekad 1:5 pokaze da sam dole..probam ja dolje ljevo...

    Started by mamaxd, 14-01-2008 21:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.400
    15-01-2008 00:48 Idi na posljednji post
  11. Unlock zaštićenih datoteka

    imam pitanje...dali se mogu nekako odključati zaštićene datoteke na mobu poput onih vipovih animacija i nekakvih retarded melodijica i dosadnih demo igrica?

    Started by dvix-xx, 14-01-2008 12:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.417
    14-01-2008 12:40 Idi na posljednji post
  12. Kako staviti vise patcheva na mob?

    kao sto pise u naslovu...stavio sam patch "remove sim-lock" na k550@w610 i radio je,a onda sam stavio patch za brisanje foldera videodj i ringtones i to je radilo,al onda vise nije ovaj prvi patch radio...

    Started by Kac, 12-01-2008 15:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.578
    14-01-2008 00:38 Idi na posljednji post
  13. K800i se ne puni

    Prije par dana,desilo mi se sljedece.Kada se baterija ispraznila,skoro do kraja,stavim da se puni par sati.Kada sam skinuo telefon sa punjaca,primjetio sam da se baterija nista nije napunila,ostala je na onih 5% kako je i bilo prije punjenja.Stavim ja ponovo da se puni,kasnije vidim ista...

    Started by Lexxon, 09-01-2008 20:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.879
    13-01-2008 19:36 Idi na posljednji post
  14. Smile Jel moze u W700i ici zvucnik iz K610i?

    Dal je moguce zamjeniti zvucnik od k610 na w700i? I dal mi moze neko reci na kaj da pripazim ak se da zamjeniti!Jos ak neko ima prikazano slikama zamjenu bi bilo odlicno!:dunno:

    Started by rhoblaj1, 10-01-2008 17:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 702
    12-01-2008 00:33 Idi na posljednji post
  15. Jači zvučnik na k750i

    Koji zvučnik bi se mogao staviti na k750i da bude jači,da jače svira(znam za drivere,ja mislim baš na jačinu,i tu jačinu još dodatno pojačati driverima za zvuk) Zna možda tko?

    Started by DANAC, 11-01-2008 23:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.030
    11-01-2008 23:45 Idi na posljednji post
  16. Exclamation treba mi layout orig. za w880i

    LJudi ....hitno mi trba orginalni layout od se. w880i....unaprijed zahvaljujem--....

    Started by petar01, 10-01-2008 19:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 740
    11-01-2008 17:20 Idi na posljednji post
  17. ...K510 Flash... ???

    Bio bi zahvalan ako bi mi netko htio pojasniti kako tocno flashati ovaj mob, koji software, gdje ga naci, jel trebaju kakvi driveri i sve to sto je potrebno za flashanje... Verzija software-a je: cxc12520231 r4ea031 :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: Ajd hvala na pomoci... e...

    Started by _Maniac_, 08-01-2008 23:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.063
    09-01-2008 00:50 Idi na posljednji post
  18. W800i - Pitanja

    Nakon duljeg citanja i trazenja ( te nalazenje hrpe mrtvih linkova ) imam zamolbu ako bi netko mogao objasnit kako na doticnom mobitelu preci na R1BC002 firmware te maknut Sim Lock. Uredjaj je CID 36 sa trenutnim R1N035 firmwareom.

    Started by FreestyleJoe, 08-01-2008 19:18
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 613
    09-01-2008 00:47 Idi na posljednji post
  19. Exclamation Gdje mogu skinuti GSlide 1.4...?

    Ovako imam sve programe a ovog nemogu nikako da skinem na onoj topsony stranice pa ako bi neko mogao uploadat na net pa nek mi posalje link...jer nemogu skidati sa topsony a treba mi da ubacim soft od w800i na svojeg k750i!!! Hvala unaprijed...!:cyborg: :cyborg:

    Started by Zver7, 04-06-2007 20:37
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 5.737
    08-01-2008 17:33 Idi na posljednji post
  20. mogu li na w880 mijenjati drivere?

    mogu li promjeniti na w880 drivere za kameru i zvučnu?ako da kako i koje preporućujete? hvala

    Started by boa, 06-01-2008 00:54
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.350
    08-01-2008 02:11 Idi na posljednji post
  21. Prebacivanje SMS-a na PC s P1 i P910

    Koji program trebam i kako mogu prebaciti sms poruke na komp sa SE P1i i P910i.:confused: ... i linkove molim! tnx

    Started by perman111, 27-12-2007 15:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.684
    07-01-2008 23:42 Idi na posljednji post
  22. Zakljucavanje poruka

    kako stavit da kad se ulazi u poruke da ih se nemoze citati (trazi password) ili bilo kakava druga zastita (K510i,K610i)

    Started by TXS, 06-11-2007 18:32
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 67
    • Pregleda: 10.746
    07-01-2008 22:30 Idi na posljednji post
  23. Unhappy K510i problem sa memorijom,potreban savet

    Ubacivao sam neke mp3 pesme u telefon preko BT i odjednom je izbacio MEMORY FULL, uradio sam master reset i sad pokazuje kao da ima 28mb free a nece da primi ni jedan fajl u galeriju niti sliku sa kamere da sacuva. Kao da su ostali neki skriveni fajlovi. Moze li mi neko poslati flash ili softver,...

    Started by lazarevac, 12-11-2007 12:35
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.674
    07-01-2008 17:50 Idi na posljednji post
  24. Vodafone firmware za k610

    ajde molim vas ako netko ima firmware K610_R1CE001_MAIN_VODAFONE_TH_RED49 da mi posalje ili jos bolje da mi kaze gdje ima za skinut. gledao sam na http://topse.ru/ , na se-nse.net forumu, iprotebe.cz ne radi a na topsony.com ne mogu skinut a ima ga tamo

    Started by uroszg, 07-01-2008 15:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.408
    07-01-2008 17:13 Idi na posljednji post
  25. Gdje downloadirati jdfalsher ?

    Tražim po google-u svagdje nigdje da nadem za skinut jdflasher

    Started by Gluove, 07-01-2008 10:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.052
    07-01-2008 16:51 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 49 od 137 PrvaPrva ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove