Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 48 od 137 PrvaPrva ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1176 do 1200 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. dal je moguce flesat SE k200i il ga ozivit jer ne radi

    moj frend je odnio nekom liku k200i da mu dekodira,al kad ga je dekodirao vise ne radi...skoro se upali,i onda se pojavi plavi ekran i ugasi se mob...i dal ga je moguce flesat...i s cim

    Started by Kac, 26-01-2008 21:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.223
    27-01-2008 00:38 Idi na posljednji post
  2. Exclamation K610i Bijeli ekran problem

    ovak.. ima k610i i ugasio mi se mob .. idem ga upalit i kad aga upalim zavibrira jednom i pojavi se bijeli ekran .. i tako mi ostane stalno .. nista nemogu stalno mi je bijeli ekran. ako ukljucim punjac opet mi se pojavi bijeli ekran.. neznam sto napraviti ? kako ?

    Started by oiRAM, 24-01-2008 11:42
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.566
    26-01-2008 17:12 Idi na posljednji post
  3. 2 sim kartice u K800

    Bok ljudi, danas sam s frendom pričao i čovjek mi veli da je vidio neki adapter pomoću kojeg se mogu držati 2 sim kartice u mobitelu. Gdje toga ima i koji je najbolje uzeti? Vidio sam ovo: LINK -> sviđa mi se jer ne moram rezat karticu... Nema veze ako nemogu obje biti aktivne...

    Started by Zellenny, 25-01-2008 20:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.004
    25-01-2008 20:21 Idi na posljednji post
  4. Sony Ericsson T280

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t280-2230.php evo i jos jednog novaka u T seriji.

    Started by Vepar, 24-01-2008 12:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.764
    25-01-2008 13:00 Idi na posljednji post
  5. k800i i podesavanje gasenja displeja

    Pet puta sam prebrao sve opcije i nikako ne mogu pronaci opciju reguliranja automatskog gasenja displeja (gasi se nakon 5-6 sekundi). Jel uopce postoji ta opcija? Naime, uslikam neki tekst i onda ga citam preko mob-a, medjutim displej mi se gasi svako malo pa onda uvijek moram pristisnuti neku...

    Started by absBeg, 24-01-2008 11:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.129
    24-01-2008 11:23 Idi na posljednji post
  6. Internet veza izmedu moba i pc-a

    Imam pitanje kako da osposobim internet vezu, preko USB data kabla, ako je ikako moguće mislio sam da internet vezu koristim sa PC-ija (ADSL) na mob trenutno imam LAN modem SIMENS-ov C-010-i, a mob je SE V640i. :D

    Started by deadfall, 05-01-2008 02:37
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.599
    24-01-2008 10:16 Idi na posljednji post
  7. Izvlacenje Firmware-a iz telefona ?

    Dakle search-am vec sat vremena i nemogu naci dali postoji nacin da izvucem postojeci firmware (main i fs) iz telefona ? stavio bi mu "quick access" ? :licklips:

    Started by DjMK2, 18-01-2008 17:57
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.770
    24-01-2008 03:07 Idi na posljednji post
  8. Promjena CID-a sa XS++ 3.2 u cid 52

    iam w850 koji nije moj i sad napravio sam ih dosta al ovaj je cid 49 .. koliko je sigurno dignut ga u 52 sa tim xsom posto mi je sa seusom glupavo jel mi potegne 110 mb prometa na netu bzvz :S

    Started by Xulos, 22-01-2008 23:01
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.731
    23-01-2008 17:08 Idi na posljednji post
  9. Maska za W810i?

    Jel tko zna di se moze kupiti neka druga maska osim originalne za SE W810i? Zanimaju me samo trgovine u hrvatskoj ili internet ducani hr. Ne znam jel ima ova tema vec prije u postovima pa eto administratori ako ima premjestite me.:dunno: :ideja: Hvala. Pozdrav

    Started by 007jaran, 16-01-2008 21:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.789
    23-01-2008 11:46 Idi na posljednji post
  10. w610i problem sa menu i ikonama,najvise sa Makeover packs

    Naime pratio san ovaj post http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=43736 i pokusao san prominiti ikone i ove simbole za bateriju i ostalo...no dogodilo mi se to da kad upalim mob model W610i ,da mi se prikazu manja slova (manji font), mali logo mreze i normalni izbornik sa standardnim...

    Started by Splycho, 23-01-2008 10:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 565
    23-01-2008 10:39 Idi na posljednji post
  11. Program za uređivanje .swf flash menu-a

    jel mi moze netko rec kojim ga programom mogu editirat i gdje da skinem program jer zelim uklonit sifru sa menu-a i promijenit sve sifre

    Started by Gluove, 21-01-2008 22:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.262
    22-01-2008 23:40 Idi na posljednji post
  12. zamijena funkcija tipki?

    imam k800 kupljen u vipu (vodafon brandiran) i ima one dvije tipke (crvenu i zelenu slusalicu) koje sluze za javljanje i "zavrsavanje" poziva sad, kad sam ga flasho sa generic softom, mi te tike sluze za kratice i internet pa me zanima, jel se moze vratiti ona originalna namjena tih tipki, ali...

    Started by georgy, 22-01-2008 13:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 902
    22-01-2008 17:43 Idi na posljednji post
  13. Postoji li na K850 LED lampica?

    Sorry na otvaranju nove teme, ali koliko sam uspio viditi tema koja se odnosi na moje pitanje je zatvorena na modelima k800 i k810 je stavljena xenon bljeskalica i time su fotografije u mraku stvarno dobre, ali jedan ogroman minus je što nije ostavljena i sama led lampica koja bi se palila...

    Started by space100, 20-01-2008 06:06
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.079
    21-01-2008 23:19 Idi na posljednji post
  14. Povećavanje sms spremnika do 40000 poruka

    Oće li ovo radit na w200?? http://www.se-info.nl/tweaking/?page=smsbox&lang=en Pokušao sam s starim načinom ubacivanja /tpa al ne radi na nj. :dunno:

    Started by daro, 21-01-2008 20:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.011
    21-01-2008 22:36 Idi na posljednji post
  15. Question disc2phone bit rate problem

    Imam jedan album na kompu, pjesme su 320 kbps mp3. Citav album ima 121MB. Htio sam ih pomocu disc2phone smanjiti na 192 kbps i prebaciti na mob i naisao na problem. Nakon što sam dodao pjesme sa albuma u transfer list, d2p ih prepoznaje kao da imaju samo 49 MB umjesto stvarnih 121 MB, tj. kao da su...

    Started by ketvok, 29-09-2007 14:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.227
    21-01-2008 14:26 Idi na posljednji post
  16. kako napraviti screenshot na w800

    evo, pise vam sve u naslovu, sorry ako je ovo vec bilo...

    Started by karatekid, 16-11-2007 23:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.614
    21-01-2008 14:24 Idi na posljednji post
  17. Gde kupiti foliju za SE k750 i neki konektor tastature ?

    Pozdrav Koliko bi kostalo da se promeni folija ispod tastature SE k750 i neki konektor tastature...mob mi je pao i kako se to unutri uspelo pokidat nije mi jasno ali nosio sam ga na servis i lik mi je rekao da je folija otisla i neki konektor tastature (nekuzim se u hardver telefona pa neznam da...

    Started by dejo_vu, 21-01-2008 05:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 845
    21-01-2008 12:55 Idi na posljednji post
  18. cid49 u cid50?

    Da li je moguce flesovati cid49 telefone sa cid50 firmwareom i mainom?

    Started by Evgenik, 17-01-2008 20:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 972
    21-01-2008 00:41 Idi na posljednji post
  19. Exclamation w200i, preko ekrana se pojavila crta

    Pozdrav ekipa, imam jedan problem, tj.moj brat ima, na ekranu mobitela mu se pojavila ova crta, pretpostavljam da su to mrtvi pikseli :dunno: Jel zna netko sto bi to moglo biti, da li se to moze rijesiti i da li se to moze dogoditi zbog pada? Slika: Hvala i lijep pozdrav

    Started by RS_BuRnOuT, 20-01-2008 10:51
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.467
    20-01-2008 15:42 Idi na posljednji post
  20. K750i - brisanje zasticenog sadrzaja

    mobitel je t-mobile... ima li nacina da se izbrisu "oni" folderi unutar slika/tema i sl. koji se spaja na wap..... ...i oni "zasticeni" fajlovi (igrice i slike).... zivciraju me, a ne zelim novi software jer gubim garanciju :-) savjet?

    Started by mgredelji, 27-02-2007 22:27
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.588
    19-01-2008 19:23 Idi na posljednji post
  21. Sony Ericson K750 - promjena maticne

    Otisla mi je ploca na ovom telefonu,zanima me da li se ona moze promijeniti i koliko ona otprilike kosta,takodje ako neko zna dobar servis za sony ericson u Beogradu molio bih da mi napise,hvala svima!!!

    Started by politika, 16-01-2008 21:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.120
    19-01-2008 15:40 Idi na posljednji post
  22. K530, moze li zoomirati u 1 ili 2 Mpix?

    Pozdrav, Dali se može zumirati na ovom mobitelu u veličini 1 ili 2 MP,pošto ja mogu samo u VGA.Ako se može neka mi netko objasni kako porihtati postavke. Hvala

    Started by dac 1, 15-01-2008 23:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.028
    19-01-2008 15:36 Idi na posljednji post
  23. K700 - koliko bi koštao popravak joysticka?

    evo, dvoumim se dali da uzmem KG800 ili možda J600 ili sad S500 no tipke... no sada mi je napamet palo potrpšiti ~900 KN na neki DVB-T tuner za laptop, ali to nije svrha ove teme... ako netko zna nekog pouzdanog servisera koji bi (ako može uz garanciju na rad) popraviti jojstik, dekodirati...

    Started by .:Kristijan:., 04-01-2008 15:28
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.660
    19-01-2008 11:46 Idi na posljednji post
  24. K700i modding

    pozdrav, uzea san jednu simpa karticu pa mi je trebao i neki mob da ju stavim unutra (do sad sam imao vip i l7, sa kojom sam cinio cuda).. pa sam si uzo stari sestrin mob - k700i .. on je naravno zakljucan na simpu (sta mi i ne smeta) i brendiran je..a mrzim taj brendiran tmobile softver.. zanima...

    Started by Flegmaa, 05-01-2008 20:44
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.493
    19-01-2008 04:10 Idi na posljednji post
  25. kako promijeniti "system icons" na w610???

    kako mogu promijeniti sistemske ikone na w610 i otkud ih downloadat??? i dal se to moze sa xs++-om ili setool-om???

    Started by Kac, 18-01-2008 22:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 954
    18-01-2008 23:57 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 48 od 137 PrvaPrva ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove