Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 47 od 137 PrvaPrva ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1151 do 1175 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Stavljanje patcheva sa setoolom

    Na forumu sam uočio da mnogi patcheve stavljaju farom ili gslidom. Mislim da je to dosta komplicirano i da je puno bolje patcheve stavljati setoolom, pa sam se odlučio da napravim turtorijal. SVE ŠTO RADITE, RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST!!!! 1. Nabavite si Setool. 2. Pokrenite setool. 3....

    Started by SEriksonaš, 01-02-2008 14:17
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.678
    03-02-2008 00:07 Idi na posljednji post
  2. K750i se ne želi upaliti!

    Ovako, radio sam backup od GDFS-a i ono Read Flash. No nakon paljenja i gašenja moba nemrem ga više upaliti! Neće uopće, da bar pokaže neka svjetla ispod tipkovnice ili ekran da se upali, ali ništa! Sad neznam šta je! Hoću ga otključas sa VIP-a pa sam započeo. Ali evo ovo se dogodilo! Možda...

    Started by LUKSi, 30-01-2008 19:42
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.569
    02-02-2008 23:31 Idi na posljednji post
  3. Može li se snimati radio?

    Može li se snimati radio na ijednom SE mobitelu? Napravili su track id, znači tehnički se može zašto nam nisu dali tu opciju kad već imaju tako dobar radio ugrađen?ILi ja jednostavno ne kužim kako?

    Started by fukmondo, 02-02-2008 19:09
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.262
    02-02-2008 21:57 Idi na posljednji post
  4. V630i klasičan firmware

    Hello Flashao sam mob na W660 i definitivno me iritiraju ona crvena i zelena tipka što imaju druga značenja, a ni walkman bez facewarpa ne radi tako da bi vratio stari firmware i stavio neke dodatke na njega e sad imam jedan ali nemam na njemu hr jezik i imam nekih bugova. Ako netko ima...

    Started by Yodina, 22-01-2008 19:43
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.903
    02-02-2008 15:06 Idi na posljednji post
  5. v630@w660 hrvatski jezik

    flashao sam v630 i sve bilo ok...imao sam hrvatski jezik...kad sam stavio display driver od k610 vise nemam hrvatski jezik...dal postoji kakav patch za hrvatski jezik il neki file da se ubaci u mob?

    Started by Kac, 02-02-2008 14:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 814
    02-02-2008 14:53 Idi na posljednji post
  6. v630@w660 boje invertirane

    flashao sam v630 na w660 i sad su mi boje invertirane...dal ga treba opet flashat il?? EDIT:slozio sam...trebalo je stavit display drivere od k610

    Started by Kac, 02-02-2008 10:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 710
    02-02-2008 13:36 Idi na posljednji post
  7. trebam w660 menu.ml

    Ako može ikako! hvala

    Started by Gluove, 08-01-2008 20:41
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.448
    02-02-2008 02:09 Idi na posljednji post
  8. Kako staviti patch sa jdflasherom na k810?

    moze li netko, molim vas, napravit tutorijal za stavljanje patcheva (na k810 cid 52) sa jdflasherom?:respect: i zanima me jel ima kakva razlika u stavljanju sa jdflasherom i setoolom, jel brze, bolje ili sta?:):spin:

    Started by georgy, 01-02-2008 19:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 4.104
    02-02-2008 01:05 Idi na posljednji post
  9. Sony Ericsson T270

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t270-2229.php jos jedna novost iz T serije,ali bez kamere.:angry:

    Started by Vepar, 24-01-2008 12:43
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.824
    01-02-2008 21:16 Idi na posljednji post
  10. K530 problem, za vrijeme razgovora iskljucuje se mikrofonom

    Pozdrav svima. Molio bih za pomoc. Ponekad se zna dogoditi da kad me netko nazove na moj K 530 da me ne cuje kaj ja govorim. Da li je to kvar ili slucajno stisnem neki gumb i iskljucim mikrofon? Gledal sam po uputama, ali nisam pametniji. Hvala na odgovorima

    Started by Boriss, 01-02-2008 17:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 764
    01-02-2008 17:53 Idi na posljednji post
  11. Question D750@W800 bluetooth radi samo na male udaljenosti

    znači radi se od d750@w800 i danas mi kolega pokušo nešt poslat preko bt-a i ništa a mi na 2m ja njega tražim ništa probam na nokie,samsunge,sonyericssone ništa i sad stavim mob na 10-15 cm i uspješno primam i šaljem preko bluetootha znači bt radi samo na daljini od 15 cm e sad di je...

    Started by benkovic750, 29-11-2007 14:34
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 4.569
    01-02-2008 16:07 Idi na posljednji post
  12. w610 bijeli ekran

    stavio sam jedan patch na mob,i kad ga ukljucim pokaze se bijeli ekran i izgasi se... EDIT:na kompu ga ocitava(removable disk),ali xs++ i setool ne zele

    Started by Kac, 31-01-2008 14:16
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.772
    01-02-2008 07:45 Idi na posljednji post
  13. Anketa Anketa: Prodat ili ostavit - SE K530i

    Dakle, dobio sam neki dan na poklon SE K530i, nov, novcat :notooth: I mislio sam ga odmah prodat radi 3 stvari: -nema auto focus (stvarno umanjuje kvalitetu kamere bez obzira na 2mpx) -nema flash (to mi je bilo full korisno na k750/w810 radi dosta stvari; najmanje kod slikanja) -kodiran je...

    Started by rise000, 03-01-2008 00:46
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.272
    31-01-2008 16:28 Idi na posljednji post
  14. K510 U W200 Greska

    Danas Sam Modao K510 U W200 I Kad Ga Upalim Samo Bijeli Ekran,dali Mi Netko Moze Objasniti O Cemu Se Radi I Staviti Main I Flash Od K510 Ali Ne Kuzim Zasto Je Bijel Ekran Molim Pomoc ako netko moze postaviti fs i main od s europe i melinda generic

    Started by nesika, 30-01-2008 12:30
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 885
    30-01-2008 22:14 Idi na posljednji post
  15. Question Nova baterija za K700, original ili zamjenska?

    Recite mi dali da kupim original SE K700 bateriju ili da kupim zamjensku (70 KN zamjesnka) strah me je kod zamjenske da će se napuhnuti kao ova sada koju imam (imam je već 2 godine) što se tice cjene, nije mi tako jako bitna. Važnije mi je da traje dulje. Koliko zapravo košta original...

    Started by .:Kristijan:., 28-01-2008 23:23
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.228
    30-01-2008 21:59 Idi na posljednji post
  16. W610i, kako saznati security code?

    Posto sam flesao K550i u W610i, zanima me sta je bilo sa passwordom za telefon, nikad je nisam ni znao. Pa mozda neko od vas zna jel se mozda ponistila na neku "standardnu SE sifru" ili??? Kako je uopste mogu saznati.:comp:

    Started by Gotoo86, 29-01-2008 10:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.600
    30-01-2008 11:44 Idi na posljednji post
  17. SE db2020 Image Tool

    dal neko zna di se moze skinuti SE db2020 Image Tool...vec sam skinuo jedan,al umjesto slova su mi upitnici

    Started by Kac, 21-01-2008 19:40
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 5.387
    30-01-2008 01:46 Idi na posljednji post
  18. Pojavljivanje čudnih ikona u status baru na mobitelu

    Primjetio sam ranije da mi se na nekim područjima kao npr. u splitu,zagrebu ...upali gore ikona desno od signala dok kad sam u svom mjestu te ikone nema... jel netko zana o kojoj je tocno ikoni rijec i sto ona govori te kako je ugasit da se ne pojavljuje osim brisanjem iz maina? Evo prikaz te...

    Started by Gluove, 29-01-2008 19:39
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.489
    29-01-2008 21:16 Idi na posljednji post
  19. Sony Ericsson Media Manager - Now Version 1.1

    The media managing tool supplied with all new Sony Ericsson phones, Sony Ericsson Media Manager, has been updated to version 1.1, and this includes many new features and enhancements. Earlier on, the application was quite slow when converting songs and transferring files to the phone - it even...

    Started by DOLKI, 29-01-2008 11:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 5.717
    29-01-2008 11:24 Idi na posljednji post
  20. Arrow Review >> w810 vs k750@w800 vs k530@w660

    Dakle s obzirom da imam viska vremena zadnjih dana, te mi je u zadnjih 3 mjeseca redom kroz ruke proslo vise SonyEricssona, a na forumu se gotovo svaki dan pojavi topic sa iskustvom vlasnika ili dvojbom koji kupiti, odlucio sam sloziti mali review ;D Modeli koji su u igri: w810, k750, k530 od...

    Started by rise000, 22-01-2008 13:54
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.919
    29-01-2008 01:16 Idi na posljednji post
  21. Exclamation k610 u w580 ili s500

    jel moguce flashat k610 u w580 ili s500??

    Started by reegae_man_sb, 27-01-2008 17:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.535
    28-01-2008 23:45 Idi na posljednji post
  22. Question Skraćeno flashanje k750i-w800i

    Dok društvo, Zanima me bili bilo moguće napraviti kopiju svih datoteka s moba pomoću fara dok je moj mob w800 i onda ga vratiti na k750i.Pa kada se opet zaželim w800i onda umjesto da ga flasham jednostavno ubacim te datoteke koje sam pomoću fara skopirao.:comp:

    Started by SEriksonaš, 27-01-2008 17:52
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.024
    28-01-2008 22:03 Idi na posljednji post
  23. Question Zamolba za ispravljanje battery bug-a

    da li bi mogao ja poslati backup svog GDFS-a nekome od vas pa da mi sredi battery bug i opet posalje taj GDFS kad mi je to malo komplicirano jer nisam naucen na FAR,uglavnom sve radim sa XS++ i SETool ? evo molim vas stvarno,ako nije problem,jer baterija mi traje dan i pol

    Started by geco, 27-01-2008 17:36
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 974
    28-01-2008 00:20 Idi na posljednji post
  24. [K750] unlock

    Ovakvu temu jos nisam nasao pa da pitam. Imam mobi, star god dana, kupljen u VIPu. znaci brandiran je i kodiran. Sada cu ubacit u njega novi firmware, od w800, naso sam onaj tutorial i to je savrseno. I onda cu imat orginalni w800 firmware, jel tako? E sad posto prelazim na drugu mrezu, trebao bi...

    Started by TechFluence, 27-01-2008 18:56
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.847
    27-01-2008 19:46 Idi na posljednji post
  25. Trebam par savjeta za modanje W880....

    E ovako.. volio bi mu promjenut meni i neznam sta bi jos korisno mogao staviti u njega? Jel postupak isti kao za K750 ili trebam neki drugi tutorial? Mobitel je zakljucan na mrezu, jel to problem? Thx

    Started by irmascher, 27-01-2008 00:08
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.015
    27-01-2008 05:37 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 47 od 137 PrvaPrva ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove