Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 137 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 96 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1126 do 1150 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. HPM-70 za kupit u Osijeku-gdje?

    Jel netko možda zna gdje imaju za kupi sluške u osijeku bilo koje iz W serije (HPM-70,HPM-82.....), i cijena ako može?

    Started by darac_os, 11-02-2008 12:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 870
    11-02-2008 12:19 Idi na posljednji post
  2. K750@W800, ne očitava nijednu SIM karticu!

    Kada upalim mob (k750>w800), pritisnem start phone, zatim unesem pin i pritisnem ok! I onda mi se pojavi "Insert correct SIM card" i tako sa bilo kojom karticom??!! Pomoć!!

    Started by darac_os, 10-02-2008 21:44
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.507
    11-02-2008 02:57 Idi na posljednji post
  3. Zamolba za patch za plavi progres bar u Walkmanu

    moze mi netko napraviti patch da mi progres bar u walkmanu bude plave boje evo plava kao na slici (treba mi za media player 11 walkman skin) imam takav patch za crno-crveni progres bar ali mi sad ne znaci nista... i jedno pitanje:zasto mi sporije premotava kad u GFX stavim novi walkman...

    Started by geco, 10-02-2008 21:02
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.166
    10-02-2008 23:28 Idi na posljednji post
  4. Z550i flash file

    Treba mi flash za ovaj fon. Nisam na forumu uspio nigdje da ga nadjem. Hvala unaprijed.

    Started by semir_86, 10-02-2008 20:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 700
    10-02-2008 20:24 Idi na posljednji post
  5. Stavljanje Hrvatskog jezika na K750>>W800

    kako staviti hr jezik vjerojatno im tema ali bolje da ima ovako sa svojim naslovom

    Started by juka vk, 07-02-2007 23:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 4.996
    10-02-2008 04:10 Idi na posljednji post
  6. v630 prednja kamera

    kako je ukljućiti nigdje ne nađem tu opciju

    Started by Slatky, 04-02-2008 20:50
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.521
    10-02-2008 01:58 Idi na posljednji post
  7. Najbolji acoustic driveri za w610i?? help

    Bok svi. Ovako, cesto nalazim da se za k550i @ w610i preporucuju w880 acoustic driveri ali kad ih ja stavim u svoj mob zvuk uopce nije kvalitetan i šušti.100% sam siguran da sam ih dobro stavio u mob. E, pa sad ja vas pitam koji acoustic driver vi preporucujete i ako neko ima link bio bih...

    Started by CROmania, 08-02-2008 15:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.226
    10-02-2008 00:40 Idi na posljednji post
  8. Question W810i: PC Suite ne moze pronaci mobitel

    Imam SE W810i i SE PC Suite. Skinuo sam zadnju verziju softvera i kod instalacije i prvog pokretanja sve je prošlo OK. Nakon toga, kada spojim mob, komp ga prepozna i pojavi se u device manageru ali ga PC suite ne prepozna, tj. tamo ga nema. Nije mi se to dešavalo samo sa ovo verzijom softvera nego...

    Started by mskvorc1, 27-08-2007 09:08
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.732
    09-02-2008 15:19 Idi na posljednji post
  9. nadogradnja softvera?

    Evo ovako.Mob me pita iz cista mira kao zelim li nadogradit softver.Pa ako mi mozeta malo rec opcenito o tome. Hvala!

    Started by fx87, 09-02-2008 01:09
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.090
    09-02-2008 01:50 Idi na posljednji post
  10. Unlock SE w300

    Pozdrav svima, imam w300 kodiran na t-mobile i unlockao bi ga... Zna li netko kako ga se može "remote" unlockati... ako ne, kako ga se uopće može ?

    Started by daryo, 08-02-2008 18:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.012
    08-02-2008 20:30 Idi na posljednji post
  11. W800, nakon stavljanja novog sotfa, drivera, patcheva i ostalog kamera vise ne radi

    Stavljo sam si nove drivere soft..patcheve i svasta, i nisam nijednom ni probo kameru, i danas nes u skoli htio slikat i pomaknem poklopac kamere i ude mi na mobu u kameru na mozda 3-4 sec ni ne pojavi se slika jos....i odma izade...prvo sam mislio da sam slucajno izaso i probam uc u izbornik i...

    Started by darac_os, 08-02-2008 15:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 863
    08-02-2008 17:12 Idi na posljednji post
  12. w850i pao i neda se upaliti

    dakle kao što naslov kaže...danas mi je moj w850i pao na pod i neda se upaliti pa bi molio ako tko zna u čemu je problem da mi kaže a ne da odem u neki servis pa mi napriča da je ošlo nešto šta košta 1k kuna a zapravo je otišlo neš drugo... unaprijed hvala svima na pomoći

    Started by strikan, 07-02-2008 00:05
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.546
    07-02-2008 21:52 Idi na posljednji post
  13. k550i unlocking

    Ok tražio sam po forumu teme ali nisam uspio pronaći nikakav konkretan odgovor.Znam da će pitanje bit glupo onima koji rasturaju unlocking ali jbg bolje da pitam nego da mi netko naplati ono što sam mogao i sam doma.Dakle imam k550i zaključan na tele2 a htio bih koristiti t-mobile.Može li se...

    Started by Dancer, 07-02-2008 18:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.122
    07-02-2008 18:58 Idi na posljednji post
  14. Sony Ericsson Watch?

    Ste vidjeli ovo? http://www.sonyericsson.com/bluetoothwatch/default.asp?lc=hr&cc=hr ja sam pogledao cijelu flash animaciju i ostao sam paf... sony ericsson zbilja zna što je inovacija :) sa satom upravljajte pozivima vidite na satu tko vas zove... ako ste pre daleko telefona sat će...

    Started by Compov, 30-09-2006 01:32
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 5.276
    07-02-2008 18:19 Idi na posljednji post
  15. W800 promjena maske

    dal se može staviti maska od K750 na W800?

    Started by jonyb, 06-03-2007 19:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 6.077
    07-02-2008 17:23 Idi na posljednji post
  16. SonyEricsson s jog dialom - preporuka

    zanima me koji su najnoviji modeli, i koji ce tek doci, iskljucivo s jog dialom.

    Started by vjeko, 01-02-2008 17:24
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 791
    07-02-2008 17:15 Idi na posljednji post
  17. Angry K550i@W610i. problem sa jezikom

    11:12:53| Profiling SEMC phone... 11:12:53| Platform: DB2020 11:12:53| OTP CID: 51 11:12:53| EROM CID: 52 11:12:53| EROM Color: Red 11:12:53| Phone ID: K550 11:12:53| Region: S_E_EUROPE 11:12:53| CDA: CDA102460/36 R3B 11:12:53| Firmware Version: R8BA024 11:12:53| EROM: R3A016

    Started by Gotoo86, 07-02-2008 12:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 930
    07-02-2008 12:35 Idi na posljednji post
  18. Problem s jezicima i SW na W800i

    Ovako Imam FS R1bc002...Kad stavim Main od R1L002 ili R1BD001 imam samo engl. jezik...i onda preko xs++ stavim tamo u languages nas emea2,i svejedno je engl...nema nista osim engl....a kad vratim main od R1bc002 opet ima Hr...........kako da imam HR jezik i mAIN r1l002???

    Started by marko15, 03-02-2008 13:38
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.098
    06-02-2008 18:31 Idi na posljednji post
  19. SE K700i Firmware update???

    Ovako zanima me kako da napravim firmware update,imam potreban kabal samo neznam preko kojeg programa to ide,i di da skinem firmware za se k700i. Hvala Unaprijed

    Started by Lorry-Brzi, 04-02-2008 21:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 882
    05-02-2008 04:59 Idi na posljednji post
  20. Debrandiranje K770i

    Netko probao ili ima tutorial?

    Started by TomiTraktor, 03-02-2008 19:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.396
    04-02-2008 22:43 Idi na posljednji post
  21. Question Koje programe koristite za flashanje?

    Eto,programa za flashanje ima dosta pa me zanima koje programe ostali koriste.Ja za flashanje koristim XS++v3.1 a za patcanje SEtool2 lite i nemogu se pozaliti,SEtool mi je prejebeno jednostavan za patchanje :respect:

    Started by geco, 03-02-2008 14:43
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.062
    04-02-2008 21:52 Idi na posljednji post
  22. Moze li se isti custompack koristiti za vise modela?

    Mozda je glupo pitanje, ali me zanima da li se koristi isti custompack za vise telefona? Sifra za hrvatski je CDA102568/3 za nekoliko modela telefona, pa kad imam taj custom za recimo w610, da li je isti i onaj od w660, k810 itd, i da li mozemo koristiti jedan custompack za customizaciju...

    Started by Evgenik, 04-02-2008 01:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.232
    04-02-2008 20:32 Idi na posljednji post
  23. Novost - Sony Ericsson SO905iCS Cybershot

    Sony Ericsson SO905iCS Cybershot is a handset that’s really built around Cybershot camera. And this Sony Ericsson Cybershot phone has amazing specs, like 5.1 megapixel camera with 3x optical zoom and 2.7″ Wide VGA 480×864 px 262K color display. SE Cybershot SO905iCS comes equipped with 5.1...

    Started by DomagojX, 03-02-2008 23:42
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.699
    04-02-2008 15:12 Idi na posljednji post
  24. K850-ne želi se upaliti sa umetnutom memory karticom

    Bio sam prebacivao neke stvari na mob u onom modu prijenos datoteka i nakon što sam ga iskopčao sa kompa,jednostavno se nije upalio... Nakon toga sam ga ja sam probao upalit,međutim dođe mi do onog SE loga i ni mrdac dalje,i onda se nakon nekog vremena (recimo 2 min) ugasi... Zatim sam izvadio...

    Started by Sniper, 03-02-2008 13:37
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.232
    03-02-2008 22:43 Idi na posljednji post
  25. Arrow Flashanje i modanje w200i

    mozete mi pojasnit to sve u vezi s xs-om i dal mogu s....t mobitel?Pliz recite mi jer sam pocetnik,a nema ni jedna temabas za w200 ili k320...

    Started by mikolog, 25-12-2007 19:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 43
    • Pregleda: 9.159
    03-02-2008 00:26 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 137 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 96 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove