Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 41 od 137 PrvaPrva ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 91 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1001 do 1025 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. v630 nerade tipke 1,3,6 isplati li se popravak?

    znaima me koliko bi došlo i jel se uopće može popravit? Hvala!

    Started by page912, 24-03-2008 15:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.061
    31-03-2008 23:19 Idi na posljednji post
  2. K700i - napuhnula se baterija

    evo, jedan dan, dosadno mi bilo pa vrtim onaj poklopac baterije, otvori, zatvori.... otkrim nešto sumnjivo - baterija mi se napuhnula, odem do frendice koja ima T290i (imaju istu bateriju) nije napuhnuta, jucer kod frenda ima isto 2 iste baterije, nijedna nije napuhnuta. punim bateriju cjelu...

    Started by .:Kristijan:., 20-01-2008 20:24
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.192
    31-03-2008 11:24 Idi na posljednji post
  3. W810, pao i sad se vise nece upaliti

    mobitel mi je pao i neće se upalit. rastavio sam cijeli mobitel i jedino šo je vidljivo otišlo je ekran, al zašto se mob neće upalit. ima ko kavu ideu???

    Started by daci, 26-03-2008 13:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.324
    30-03-2008 13:10 Idi na posljednji post
  4. Novi-isti-sw za se k610i

    Dakle,trebam ubacit isti "brand new" software za svoj k610i! Ne upgrade!!! Kako? Jel ovaj brisem ili sta? Ako moze link na tutorial i popis potrebnih fileova! Hvala:respect:

    Started by SinCr0, 28-03-2008 15:15
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 791
    28-03-2008 15:15 Idi na posljednji post
  5. Question font slova na W800i???

    dali se može kako promjenit font slova na W800i?nisam nigdje vidio da je neko to promjenio pa me zanima dali se može???

    Started by Dejan_10, 27-03-2008 22:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 958
    28-03-2008 13:59 Idi na posljednji post
  6. Kako na SE zvučnike staviti 3.5mm konektor?

    ima li kakav tutorial koji pokazuje kako da na sony ericsson zvučnike stavim 3.5 milimetarski konektor

    Started by Dumont, 26-03-2008 14:09
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.762
    28-03-2008 13:45 Idi na posljednji post
  7. k530-šum u slušalici

    zanima me dal je jos neko imao isti problem.... uzeo sam mob na crno i nije mi se svidio soft od t-mobilea pa sam stavio od w660.... i nisam ni koristio mob i sad probo obaviti razgovor kad ono šumi.....cuje se i onaj kog zovem ali šumi pa me to živcira..... zna ko kako se to da rjesiti...dal bi...

    Started by pero1985, 26-03-2008 23:13
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.205
    27-03-2008 17:39 Idi na posljednji post
  8. Kako postaviti KD Player umjesto Media playera?

    Kako mogu postavit da mi umjesto Media playera kad stisnem na ikonu automatski pokreće javu i otvara instalirani KD player? Jel to mogu nekako preko menu.ml-a Vidio sam u ovom videu kako je to lijepo tip postavio i bas je kul. http://youtube.com/watch?v=TaVTKP3FUMc EDIT: Netreba našao sam,...

    Started by Gluove, 25-03-2008 23:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.618
    26-03-2008 00:49 Idi na posljednji post
  9. flash k770 problem

    valjda moze ovo u zasebnu temu:D hm, ovak... flashao sam ponovno mob (po preporuci MASVE) i opet ne valja:s sad mi je opet zakljucan izgleda... ovak... kad se udje u onaj servisni meni (ono >*<<*<* ) na service tests > security > test 1 mi pise...

    Started by technorocker, 25-03-2008 13:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.484
    25-03-2008 19:25 Idi na posljednji post
  10. M600i problem sa displayom....

    Display je pukao ali ne potpuno.. tj. display ko display radi ali mu ne radi touch-screen funkcija jer je puklo ono staklo koje se nalazi na njemu.... Hoce li trebat mjenjat cijeli display ili....

    Started by irmascher, 25-03-2008 12:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 765
    25-03-2008 13:03 Idi na posljednji post
  11. Komentari na fotke uslikane sa K800i

    Ovdje idu komentari. Fotke se mogu pogledati i postati ovdje: http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=370266#post370266

    Started by whiteboy, 31-07-2006 13:21
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 7.818
    25-03-2008 00:26 Idi na posljednji post
  12. W300 pomoć oko .....

    Pozz trebao bi pomoć oko otključavanja w300i imam 1. main 2.fs 3. treba mi nekakav castom file??? a neznam koji i s kojim programom to stavit, verzija je 18:18:35| Profiling SEMC phone...

    Started by MesS_-), 24-03-2008 20:26
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.517
    24-03-2008 23:35 Idi na posljednji post
  13. konfiguracijska greska, ali nije do custpacka

    nemojte odma brisat post, znam da se treba flashat custpack kad se pojavljuje ova greska pri paljenju moba ali, meni se to pojavljuje kad hocu uc u izbornik ( a ne kad palim mob) a to mi se pojavljuje od kad sam ubacio menu.ml sa opcijom za restartanje moba ne kuzim sta sam fulo, evo moj...

    Started by georgy, 24-03-2008 19:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.036
    24-03-2008 23:32 Idi na posljednji post
  14. K550i, gdje se moze nabaviti zamjenska maska?

    Zanima me dali znate gdje se u ZG moze kupiti i cijena? hvala.

    Started by jazz, 17-03-2008 21:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.369
    24-03-2008 23:06 Idi na posljednji post
  15. Podešavanje i korištenje TrackID™

    Evo na svojem k800@k810 skinuo sam postavke za internet t mobile i kad idem u TrackID™ stisnem Start i onda mi kaze Trenutno nedostupno??? Zasto nece da mi radi? Kako se koristi ovaj TrackID™ ??? Trazio sam svugdje ali nista. Hvala!

    Started by Gluove, 23-03-2008 21:47
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.041
    24-03-2008 17:02 Idi na posljednji post
  16. K800i, ne radi SIM kartica nakon flashanja

    kad ga flešam sa R1KG001 RED52 i bilo kojim drugim kad ga upalim za vip karticu mi kaže (inserd correct SIM card) nemam pojma koji mu je a kad ubacim t-mobile karticu tražim me kod zaklj. tel. i onda kad ga upišem kaže da se obratim davatelju usluga pa rije toga svega bio je dekodiran na sve...

    Started by Salle010490, 24-03-2008 02:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.243
    24-03-2008 03:04 Idi na posljednji post
  17. dekodiranje K610

    ima li kakvo softversko (besplatno) rješenje za dekodiranje sony ericssona k610 treba mi hitno

    Started by Dumont, 23-03-2008 18:50
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.071
    24-03-2008 02:40 Idi na posljednji post
  18. poruke w200i

    jel se može ikako povećati spremink za poruke, imam 2 GB memorijsku a stane mi samo oko 150 poruka (oko 600 mb slobodnog), pa ako netko zna jel se može to povećat???

    Started by hellboy152, 23-03-2008 18:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.084
    24-03-2008 02:30 Idi na posljednji post
  19. V630, kako iscitati kod telefona?

    necak je u mobitelu promjenio kod telefona. zakljucao ga i zaboravio koji je kod. ima li sanse da se telefon otkljuca? da napomenem da je kablove smrdao i nisu u funkciji. telefon je mislim SE W650i zahvaljujem se unaprijed! trazio sam slicnu temu al ju nisam nasao.

    Started by poletarac, 23-03-2008 22:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.130
    24-03-2008 02:15 Idi na posljednji post
  20. Komentari na slike - v630i fotke

    SLIKE

    Started by //Wild-Boy\\, 22-03-2008 11:01
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.086
    24-03-2008 01:55 Idi na posljednji post
  21. K800i, nece slati MMS-ove vece od 100kb

    Iman k800i i nikako nemogu poslat mms veći od 100kB,a ovi mi je tip na službi za korisnike rekao da moran stavit neki software,nešto s macro ..... pa da ću moć preko do 300kB. jel tko zna o čemu je riječ?

    Started by amotamo, 21-03-2008 23:32
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.064
    23-03-2008 18:24 Idi na posljednji post
  22. SE k610i - xs++ i far manager?

    Pozdrav, Posto imam dosta programa na mobitelu, a većina nije "signed" pa ne mogu promijeniti ona dosadna pitanja poput "dopustiti čitanje podataka"... E sad, nakon sati i sati surfanja po raznim forumima doznao sam da se to može jednostavno riješiti uploadnjem 2 fajla u jedan folder na...

    Started by croduh, 11-08-2007 13:03
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.644
    23-03-2008 02:14 Idi na posljednji post
  23. K800@K810 restartira se pri pokretanju jave?

    kad idem pokrenut neki program jednostano se izbijeli ekran i mob ponovno trazi mrezu ono kao da sam ga tek upalio... al ako i uspije uc od nekih programa onda se restarta pri izlasku iz programa?? Zasto mi se to događa??? kako da to riješim?

    Started by Gluove, 22-03-2008 20:38
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.198
    22-03-2008 21:55 Idi na posljednji post
  24. W810 ekran se pali i gasi

    kad ga upalim pojavi se SE znak i zatim pobjeli i pali se i gasi nono stop (kad je upaljen onda je bijel) sta da radim , savljo sam novi sof ali opet isto molim pomoc imo sam isti problem sa k750i i na servisu su rekli da su samo promjenili soft o cem se radi Edit: da ga spojim na xs...

    Started by juka vk, 21-03-2008 01:40
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 3.198
    21-03-2008 13:54 Idi na posljednji post
  25. Sony Ericsson V630i unlock

    Dobio sam mobitel sony ericsson v630i koji radi samo na vip mrezu pa me zanima kako da ga dekodiram i sa kojim programima?

    Started by r3n0, 21-03-2008 11:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.177
    21-03-2008 12:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 41 od 137 PrvaPrva ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 91 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove