Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 137 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 76 do 100 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. Sony Ericsson Mix Walkman

    http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/mix-walkman-phone?cc=hr&lc=hr#view=overview

    Started by pero1985, 09-06-2011 10:34
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.537
    05-10-2011 19:19 Idi na posljednji post
  2. Sony Ericsson K850

    Eto i na gsmareni http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k850-2003.php Sve je ok na fonu ali su ovaj puta zakinuli bateriju šta nije uobičajno kod SE-a.

    Started by DJ X2, 14-06-2007 21:05
    proxy, se k850i
    • Odgovora: 682
    • Pregleda: 130.932
    04-10-2011 17:34 Idi na posljednji post
  3. Sony Ericsson W810

    Sony Ericsson will be releasing a new version of the W800 named the W810. The new handset will have the same specifications as the W800, but there may be less internal memory, perhaps as low as 15 Mb. The W810 will use a new version of syncML. There will be no inline remote like the W900. The W810...

    Started by mentol, 05-01-2006 03:25
    • Odgovora: 79
    • Pregleda: 18.922
    01-10-2011 19:29 Idi na posljednji post
  4. Yendo unlock?

    Pozdrav svima,htio bih odkodirati taj mob da može radit na Tele 2(mob radi samo na t-mobile). E sad ako tko ima kakav savijet bio bih mu zahvalan..

    Started by Don Dallape, 27-09-2011 00:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.324
    27-09-2011 01:35 Idi na posljednji post
  5. glasovna bilješka problem !!!

    ajmo majstori imam u telefonu (T68i) glasovnu bilješku tešku oko 65 KB koju bi trebao nekako izvući na komp. slanje MMSom neide jer je prevelika. Primam savjete

    Started by KaKaV NeReD, 01-07-2003 20:48
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.406
    21-09-2011 14:04 Idi na posljednji post
  6. Sony Ericsson W302

    Sony Ericsson W302i specifikacije: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specifications/w302?cc=hr&lc=hr

    Started by pero1985, 22-07-2008 12:10
    • Odgovora: 75
    • Pregleda: 21.592
    09-09-2011 19:34 Idi na posljednji post
  7. J230i unlock

    gledao sam i gledao,citao i citao,pregledao svih 53 stranica sa postovima ali nisam nasao nista za otkljucavanje sony ericsson j230i. molim pomoc ili nagovestaj bar gde mogu procitati Hvala Vam unapred

    Started by zrezac, 31-08-2011 10:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.238
    31-08-2011 12:07 Idi na posljednji post
  8. Unhappy G900, ne radi spajanje na WLAN, javlja "udaljeni poslužitelj nije pronađen"

    da vas odmah u početku upozorim da sam mnogo retardiran što se tiče ovih stvari.... kupio sam g900, mobitel je za mene čisto savršenstvo sem te usporenosti... doma imam ruter "Planet wrt-414" koji koristim da bi imao uslugu interneta na svom laptopu. taj wlan ruter je spojen na adsl ruter...

    Started by krowo_mo, 26-06-2009 18:24
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 4.628
    28-08-2011 15:44 Idi na posljednji post
  9. w205

    Molim vas za pomoć! - Kako mogu dekodirati sony ericsson w205 Postoji li kakav program ??? Unaprjed Hvala na odgovoru!

    Started by stane, 18-08-2011 21:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.597
    19-08-2011 03:06 Idi na posljednji post
  10. Sony Ericsson S312

    specifikacije.... http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_s312-2773.php http://blog.se-nse.net/s312-announced-low-end-fun-galore/

    Started by pero1985, 07-04-2009 11:13
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 7.900
    06-08-2011 11:07 Idi na posljednji post
  11. Sony Ericsson txt pro

    http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/txt-pro?cc=hr&lc=hr#view=overview

    Started by pero1985, 09-06-2011 10:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.102
    29-07-2011 22:43 Idi na posljednji post
  12. Tutoriali za rastavljanje SE mobitela

    Na prijedlog clana pajo u ovoj temi, otvorena je sticky tema za tutoriale kako rastaviti pojedini SE mobitel. Ovdje su zasad samo linkovi na tutoriale, mozda kad nadjem vremena prebacim ih i cijele ovdje. Evo sto sam zasad uspio naci: T610/T630: http://users.skynet.be/limbort/gsm/ K300:...

    Started by ravilov, 05-09-2007 01:58
    • Odgovora: 87
    • Pregleda: 33.496
    29-07-2011 11:11 Idi na posljednji post
  13. K800, potreban driver za win7

    Otišao sam na put i naravno zaboravio punjač ... preko laptopa mi ne prepoznaje mob i neće puniti bateriju .... ništa drugo mi ne treba, samo da mi napuni bateriju ... THX

    Started by strasilo, 11-07-2011 10:11
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 4.451
    27-07-2011 09:49 Idi na posljednji post
  14. Sony Ericsson W995

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w995-2682.php

    Started by pero1985, 15-02-2009 22:43
    w995 signal
    • Odgovora: 107
    • Pregleda: 31.850
    25-07-2011 22:46 Idi na posljednji post
  15. Satio Hakiranje

    Imam se satio i htio bih ga hakirati ali nezz kako..znam da imaju tourtoriali za helloox2 ali nmg da skinem hellox2 jer trazi neku donaciju a na kineskim stranicama se nemogu nikako snaci jer su izmjenjane...Pa ako ima nesto novije da mi neko pokaze...A ko tema nije na dobrom mijestu neka je admini...

    Started by mahe007, 25-07-2011 22:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.563
    25-07-2011 22:32 Idi na posljednji post
  16. Srpski jezik na W610i

    Da li mi neko moze reci ukratko sta mi je sve potrebno da ubacim srpski jezik na w610i i da li moram zbog toga da ga celog fleshujem? Pozdrav

    Started by popac86, 12-08-2007 10:27
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 5.897
    19-07-2011 14:06 Idi na posljednji post
  17. unlock w595 i 395

    Pozdrav, zanima me dali ima koja free solucija za unlock navedenih mobitela? Aerix je navodno završio sa svojim radom

    Started by Whistler, 17-07-2011 00:23
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.209
    17-07-2011 01:37 Idi na posljednji post
  18. W705 - problem s tipkama

    Za početak, novi sam ovdje i želim svima lijep pozdrav! Danas (prije nekih par sati) sam se susreo s jednim vrlo iritantnim i dosta kompliciranim problemom. Naime, dok sam tipkao poruku mobitel kao da mi se bio 'zakočio' i nije mi uopće reagiralo na tipke... Nakon 10ak minuta sam nastavio pisat...

    Started by dbaser, 07-07-2011 00:20
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.592
    12-07-2011 10:50 Idi na posljednji post
  19. G900, prima samo 3G kartice

    Kupio sam sonyericsson G900 sve radi super osim jedne stvari, kada mu ubacim karticu ne može mi pronaći mrežu, kao da je zaključan na samo jednu, ali kad mu ubacim od BHTelecoma tad prima, a ta je kartica ja mislim 3G. Moje je mišljenje da ne prima ove 2G nego samo 3G ili je možda zaključan na...

    Started by asdfgfdsfg, 04-07-2011 10:47
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 4.319
    08-07-2011 13:41 Idi na posljednji post
  20. Sony Eriscson Satio kako ubaciti Hrvatski

    Dakle radi se o navedenom mobitelu, koji nema HR jezik koliko sam skuzio treba ga debrandirati i ubaciti "balkan" softwer Ima li neko mozda tutorial kako to odraditi Hvala

    Started by miky_maus, 02-07-2011 17:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.669
    04-07-2011 11:27 Idi na posljednji post
  21. Prebacivanje kontakata, C510 na Cedar

    Dobri ljudi, molim vas malo pomoci jer SE forum ne pratim vec jako jako dugo. Trebam prebaciti kontakte sa SE c510 na outlook, pa nakon toga iste kontakte sa outlooka na SE cedar. Molim Vas malo linkova na programe, nekakav tutorial ili nesto slicno. Puno hvala

    Started by dorian_gray, 01-07-2011 07:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.695
    02-07-2011 00:28 Idi na posljednji post
  22. Promo free unlock a2 mobitela!

    Trebat ce vam: -Team viewer - sve ostalo vam ja obavim preko njega tako bez brige Uspjesno obavljeno do sada:

    Started by pecasucidar, 03-04-2011 22:20
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 9.824
    01-07-2011 18:09 Idi na posljednji post
  23. Question kontakti s PC na xperia X2

    Bok dečki! Koristim model XPERIA X2 i na laptopu imam jedan .wab fajl u kojemu se nalaze kontakti i te kontakte želim staviti u svoj mobitel, kako da to napravim? Unaprijed hvala :)

    Started by Cibale, 27-06-2011 01:07
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 6.671
    27-06-2011 01:07 Idi na posljednji post
  24. Xperia X1-ne prepoznaje foldere na PC-u

    Pozz svima. Ev imam problem jedan, prije tjedan dana sam uštekao svoju Xperiu u laptop od cimera i pokupio mi je tonu virusa,uspješno sam ih pobrisao.. ali..sad kad uključim mob na svoj komp i uđem u storage card nema foldera koji su prije tamo bili (my pictures i dr.) dok mi u xploreru na...

    Started by AcEo, 04-10-2010 20:31
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.916
    22-06-2011 16:29 Idi na posljednji post
  25. w595 phone lock se ne može ukucati, vađenje telefonskog imenika?

    Znači imam w595 problem je što ne radi tipka 0 i #, a telefon je zaključan kodom telefona 0000 tako da ga ne mogu ni upaliti. Ako ga idem flashat izgubit ću sve brojeve na telefonu, a to mi je jedino bitno... postoji neki način da preko računala samo maknem taj unlock code ili da ga promjenim u...

    Started by w3bl0rd, 30-05-2011 18:10
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.542
    07-06-2011 13:18 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 4 od 137 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove