Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 39 od 137 PrvaPrva ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 951 do 975 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K850, ne radi automatsko otvaranje blende

    Danas uzeo flashani k850,nesto mjenjan softver jel je iz uvoza.. i sad nemogu otvoriti blendu od fotica,slika on al ona se ne otvori.. kaze mi ovaj od kog sam kupio mob da mi mora ponovo flashati,neznam hoce li to pomoci.. jel imao neko slicnih problema?

    Started by aco, 30-04-2008 19:56
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.177
    01-05-2008 12:44 Idi na posljednji post
  2. HGE-100 GPS Enabler, ima li za kupiti kod nas?

    jer mi moze neko reci dal ima ovog za kupit kod nas? naso sam di ima za kupit , a sad me zanima da li je to neko koristio i da li se mogu di nabavit mape da nemoram kupovat?

    Started by prijava, 21-04-2008 21:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.435
    01-05-2008 11:13 Idi na posljednji post
  3. Question w200i u neki iz serije k ili w

    Na internetu sam pronašao da se k310i može prebacit u w200i, tako i k320i i ako meni to nije uspjelo, pa me zanima da li je moguće w200i prebaciti u bilo koji drugi iz serije k ili w

    Started by fiki_gulan, 29-04-2008 22:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 879
    30-04-2008 19:56 Idi na posljednji post
  4. K800i, jel moguće isključiti osvjetljenje tipkovnice?

    Je li ikako moguće isključiti pozadinsko osvjetljenje tipkovnice kod k800i? Ili barem onoga dijela gdje je svjetlo ljubičastoga osvjetljenja. Palo mi je na pamet da stavim nekakvu foliju između LED-ica i tipki, ali na Youtubeu vidim da je ljubičasto osvjetljenje zbog boje membrane na kojoj su...

    Started by Moby, 29-04-2008 19:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.497
    29-04-2008 21:53 Idi na posljednji post
  5. k800 mrtav

    ovako flešao sam k800 sa setool2 i iskopčao mob na pola i naravno zezno sam stvar i sad ga nemogu upalit dali znate šta je na njemu otišlo i dali se može popravit i koliko bi to koštalo hvala unaprijed

    Started by Salle010490, 29-04-2008 17:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.363
    29-04-2008 19:39 Idi na posljednji post
  6. UPOZORENJE: SEUS radi update na CID 53

    seus radi update na CID 53 tako da pazite a ovo je lista kojima to napravi K530c K550i K550iM K610i K618i K770i K790i K800i K810i

    Started by MASVA, 20-03-2008 21:40
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 7.420
    29-04-2008 00:48 Idi na posljednji post
  7. info o stanici na tele2? (k810)

    kad sam imao vip karticu u k810, mogao sam ukljuciti opciju info o stanici i pisalo mi je ispod onog viphr (operatera) na standbyu otprilike gdje se nalazim (s koje stanice primam signal- valjda) i sad sa tele2 karticom to ne mogu ukljuciti, jel zna netko kak se to ukljucuje?

    Started by georgy, 25-03-2008 23:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.551
    28-04-2008 16:40 Idi na posljednji post
  8. [K750, D750, W800] Antena za radio

    Pronašao sam način na koji se može spojiti antena za radio, da radio radi normalno bez slušalica, upoznat ću vas s postupkom, ali mi prvo treba slika konektora priključenog na matičnu.

    Started by Carbon, 26-04-2008 23:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.524
    27-04-2008 23:12 Idi na posljednji post
  9. telefonski imenik backup...read sta vec sony k610i

    pc Suite mi izbaci error alo ima neki programcic da to moze procitati bilo sto..neka posta

    Started by maRxium, 26-04-2008 21:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.159
    26-04-2008 22:17 Idi na posljednji post
  10. Question Čudan problem sa k750...joystick ne radi..nije uobičajeno

    Bok ljudi! kao što vidite u naslovu imam problem sa joystickom na k750i.. josytick ne radi prema dolje i lijevo...ali kad dodem u neku igru ili player radi kao da je mob tek kupljen! molim vas pomozite!! ima li ko kakvu ideju kaj bi moglo biti????? Par puta sam ga flashao ali opet isto :dunno: ...

    Started by bajza, 26-04-2008 13:46
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.503
    26-04-2008 19:00 Idi na posljednji post
  11. Exclamation Unlocking with FAR CID 49

    Evo ga našo sam vam kako možete sa FAROM pristupiti svom cid 49 telefonu,konačno je tu! Podržani i brown mobiteli! evo ako se nekom da može i prevesti na hrv ili staviti ovdje sve copy/paste jer se meni žuri van!:) http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=138615 Preuzeto sa esato...

    Started by S.Silva, 13-01-2007 21:27
    9 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 9
    • Odgovora: 213
    • Pregleda: 38.619
    26-04-2008 15:05 Idi na posljednji post
  12. Arrow w800i bijeli ekran...ali mobitel radi

    znam da ima mnogo ovakvih postova ali nijedan mi nije pomogao zato radim novi...mob se upali i sve radi samo je bijela slika...probao sam par puta flesat FS i main,stavljat nove display drivere ali ništa ne pomaže...molim vas pomozite HITNO!!!

    Started by marko15, 19-03-2008 22:35
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.317
    26-04-2008 08:55 Idi na posljednji post
  13. K750 - nakon primitka poruke, mobitel otkazao poslušnost

    Ovako... potrebna mi je pomoć... i to malo hitnije Naime, frend je dobio nekakvu poruku od T-mobilea (nešto vezano za igre) i izbrisao je tu poruku. Nakon što je dobio poruku, počeo mu je prvo joystick otkazivati (prvo u jednom smijeru, potom skroz), a nakon joysticka polako i tipke... ...

    Started by Ico, 23-04-2008 21:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 815
    25-04-2008 14:35 Idi na posljednji post
  14. Novi meni

    Pomoc molim,da li tko zna ili ima upute za mijenjanje meni-a kod k810i Smatrajte da sam pocetnik,ne bih htio zeznuti ovako dobar phone:banme:

    Started by @migo, 24-04-2008 20:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 849
    24-04-2008 20:21 Idi na posljednji post
  15. SE Z550i problem sa prikazom napunjenosti baterije, pomoć molim!

    Klincu smo za Božić kao poklon kupili SE z550i (VIP) koji je radio besprijekorno sve do danas. Kako ga sin nije koristio 10-tak dana ispraznila se baterija i mob je napunjen jutors. Međutim, popodne sam primjetio da iz čista mira mob javi da mu je baterija prazna, kad zatvorim i otvorim poklopac...

    Started by Powerplay, 24-04-2008 19:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.315
    24-04-2008 19:28 Idi na posljednji post
  16. Angry K750i, display radi jako čudno

    Imam K750i.. i mob mi stvarno super radi... no nesto mu se desilo. Nakon nekog vremena rada okrene mi se slika na displayu ili skroz poludi i prikazje neke glube crtice ili mjenja boje. Mob mi nije nijednom pao ili se na neki način oštetio. Nosio sam ga na servis i tamo mi je tip stavio software...

    Started by Saleee, 21-04-2008 11:00
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.510
    24-04-2008 17:31 Idi na posljednji post
  17. Ekran iz K750 u W300, je li moguce?

    dakle SE w300 ima rezoluciju 160 x 128 a npr k750 ima 176 x 220 ali displayi su iste veličine, mene zanima dali bi se mogli zamjeniti ekrani tako da na w300 imam 176 x 220 ??

    Started by grizli1, 21-04-2008 17:26
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.009
    23-04-2008 15:38 Idi na posljednji post
  18. mms zeznuo W810i

    frend mi poslo jutros mms, neka fora navodno, i otvorim ja mms i mobitel mi se zgasi, pocne zmigat, poludio. i ja ga nekak zgasio i probo ponovo upalit i nis...bijeli ekran, nece se upalit jos uvijek.! radi se o W810i sta da radim? Hvala

    Started by cmiki, 18-04-2008 13:07
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.223
    23-04-2008 13:36 Idi na posljednji post
  19. k850i novi firmware

    molim vas za pomoć, imam k850i i imam gore R1CA029 i zelio bih staviti zadnji firmware pa me zanima kako točno. gledao sam malo tu po forumu i skinio sam zadnji update service ali kad ga pokrenem javlja mi da je " incompatible macromedia version" i neznam sta trebam instalirati u vezi toga. i po...

    Started by killah, 22-04-2008 20:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.461
    22-04-2008 22:29 Idi na posljednji post
  20. Upgrade k530 u w660

    Zdravo dečki, ja sam malo noviji u svijetu flashana mobitela is sličnog, a imam SE k530i i vidio sam da se može moddati u w660.... Dal bi se kome dalo objasniti postupak, il mi javiti se da mi pomogne preko msn-a ili emaila... Lijepo bi vas molio!! :D

    Started by luceo, 22-04-2008 12:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.024
    22-04-2008 14:49 Idi na posljednji post
  21. Problem na W200 prekiadnje playbacka

    ima jedan veliki problem na svom w200... evo ih statistike: jali13:47:06| Baseband ID: 8040 13:47:06| Protocol Version: 3.1 13:47:06| NEW SECURITY PHONE DETECTED! SWITCHING... 13:47:06| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:W200) 13:47:06| ...using GDFS name 13:47:06| ...

    Started by Strippy, 20-04-2008 00:16
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.046
    22-04-2008 12:08 Idi na posljednji post
  22. Red face J210 (VIP/Vodafone), 2 years old, how to unlock it legally?

    Hello how are you, before 2 years I bought a vipnnet.hr mobile komplet package with VIP me status, simlock. Included was a sony ericsson J210i. vodafone. I tried to unlock it in germany, where I live, but the IMEI code has 17 numbers and vodafone accepts only 15. numbers Would you please...

    Started by harley123, 19-04-2008 17:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.447
    21-04-2008 23:20 Idi na posljednji post
  23. SE K750 sat u izborniku

    zanima me (ako se moze naravno) kako staviti na SE k750 da se sat premjesti u gornju traku u izborniku kao na k610/v630. ako je vec netko postao temu molio bih link

    Started by angel_of_dark, 19-04-2008 23:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.151
    20-04-2008 00:51 Idi na posljednji post
  24. K800, AF svjetlo stalno gori

    Od skora mi kod ovog telefona pocelo da stalno svijetli narandzasto svjetlo, ono pored blica! Cim upalim telefon i ono se upali i tako radi stalno! Jel zna neko u cemu je problem? Evo sad sam ga ponovo flesao i isto se desava. Znaci cim stavim bateriju svjetlo pocne da gori, ne moram ga ni...

    Started by elvirr83, 19-04-2008 17:46
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 923
    19-04-2008 23:56 Idi na posljednji post
  25. Thumbs up sony ericssonw 880i GPS prijemnik

    Dali se negdje moze skinuti GPS prijemnik da se instalira na mob.?

    Started by goran2, 19-04-2008 15:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.164
    19-04-2008 18:13 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 39 od 137 PrvaPrva ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove