Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 38 od 137 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 926 do 950 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K800 i dual sim card

    Dali je netko uspio uvalit dual sim u K800 i jel to funkcionira. Trebao bi radit na Tele2 i T mobile.

    Started by vlado z, 28-03-2007 21:18
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.835
    15-05-2008 15:27 Idi na posljednji post
  2. MyPhoneExplorer

    Možda ste čuli za ovaj program možda niste... Naime ovaj program vam omogućuje prebacivanje podataka (slika, melodija i dr.) putem bluetootha/kabela nije bitno... Sve u svemu meni je poseban što ima ama baš sve od fenomenalne sinhronizacije do spremanja uređivanja kontakata, slanja sms-a...

    Started by Compov, 05-06-2006 02:09
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 4.848
    15-05-2008 12:18 Idi na posljednji post
  3. V640, gdje je mapa Drugo?

    SE V640i. Prebacio sam preko bluetootha neke video zapise u 3GP formatu. Mobač je prihvatio i kaže da je spremio u mapu "Drugo" na memorijskoj kartici. Međutim nikako pronaći tu mapu na mobitelu???

    Started by happydayhr, 13-05-2008 21:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.171
    15-05-2008 08:01 Idi na posljednji post
  4. Kako staviti start up i shuit down slike u neodređenu ekstenziju?!?

    Napravio sam par slika 240x320 koje bi htio koristit kao startup i shutdown kod mobitela... i preimenujem ih kako treba bit i stavim ali ih ne prikaziva. Skuzio sam da ih treba stavit u neodređenu ekstenziju, ono kao da nije slika, tj da na kraju nema nastavak .jpg kako da to napravim sa tim...

    Started by Gluove, 14-05-2008 19:18
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.430
    14-05-2008 21:58 Idi na posljednji post
  5. k550-vraćanje

    riknila mi kamera na k550,ali sam ga dekodirao,tako da mi neće priznati garanciju,mogu li ga,i kako vratiti da bude samo otključan na tele 2,može upute kakve....thanx..........

    Started by jura_19, 14-05-2008 17:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.262
    14-05-2008 21:53 Idi na posljednji post
  6. K550i, distorzija zvuka tijekom razgovora

    Pozdrav! Evo, pitanje za vlasnike SE K550i. Svoj sam kupio prije par dana i imam problem vezan uz kvalitetu zvuka kad pricam, odnosno upucujem poziv. Dakle, kad nekog zovem prilikom signala pozivanja cujem dosta distozirani taj signal, a kada pricam sa sugovornikom cesto mi se isto cuje njegov...

    Started by DrazenG, 13-05-2008 14:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 879
    13-05-2008 14:53 Idi na posljednji post
  7. Premješteno: P1i Importovanje Kontakata

    Started by iPod, 12-05-2008 11:19
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    12-05-2008 03:40 Idi na posljednji post
  8. K800i, kad je mem.kartica unutra, baterija se prebrzo trosi

    problem je sljedeci:kada stavim memori karticu u mobitel baterija se isprazni u roku par sati...nije problem u memori kardu(Sony MS-A2GU 2gb) jer to napravi sa svim karticama(probao sam 3)..nije problem u bateriji jer sam probao stavit takoder 3 i sve se isto brzo isprazne..bez memori karda mobitel...

    Started by gogo_dj, 09-05-2008 20:29
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.190
    10-05-2008 02:47 Idi na posljednji post
  9. Premješteno: P1i, mms, wap i TELE2? ne radi -> riješeno

    Started by dado023, 12-05-2008 11:19
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    09-05-2008 17:55 Idi na posljednji post
  10. (k510) problem sa otkljucavanjem

    imam k510 kodiran na vip....stavljen je novi soft na njega i sve radi...ali kad stavim pach u njega da se mob otkodira mob se vise ne zeli upaliti....jel moze ko pomoci???

    Started by pero1985, 08-05-2008 13:34
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.327
    08-05-2008 22:17 Idi na posljednji post
  11. W800, koji FS trebam za English/UK?

    Koji FS da koristim? Koji oni tamo koriste? EDIT: Ispricavam se w800!

    Started by darac_os, 07-05-2008 00:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 642
    08-05-2008 18:37 Idi na posljednji post
  12. Potvrđena izrada nove verzije XS++, podržavat će DB3150

    Ovaj tjedan decki Devs su poceli raditi na novoj verziji Xs++ koja ce podržavati DB3150 platformu !

    Started by Xulos, 03-04-2008 20:35
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 4.019
    08-05-2008 18:34 Idi na posljednji post
  13. Sony Ericsson Firmware_extractor

    Nisam nasao nijednu temu posvecenu ovome, a poprilicno je cool stvar.... Trazeci bolje rjesenje od Far Managera za "downloadovanje layout-a" sa mog w200 telefona naisao sam na ovo, poprilicno cool stvar, kako kopirati cijeli IFS SYSTEM TPA direktno iz firmware-a, a ne iz moba...

    Started by Strippy, 08-05-2008 09:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.011
    08-05-2008 11:07 Idi na posljednji post
  14. Angry Nakon flashanja k800 isti se zakljucao

    :cry: :cry: :cry: :adminrulz: Vozdra raja.Kupio sam prije 2 dana k800 koji je naime skidan sa "orange" mreze i radio je super sve do sinoc kada sam odlucio da ga flashnem na k810.Radio sam flash prije i na na k750 tak da imam dosta iskustva i znam kak ide procedura ali desilo se nesto totalno...

    Started by bukvicharis, 09-12-2007 11:16
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 5.889
    08-05-2008 00:34 Idi na posljednji post
  15. Thumbs down K800 - fotke ispadaju loše

    imam mobitel sony ericsson K800i i mislila sam da je kamera besprijekorna, prije jedno mjesec kad sam ga kupila ustanovila sam da mu kamera nije dobra, bolja mi je bila ona na bivšem K750i ali mislila sam da je možda do namještanja scena itd. svašta sam pokušavala ali slike su i dalje bezveze čula...

    Started by kellys, 22-12-2007 23:41
    • Odgovora: 35
    • Pregleda: 5.081
    08-05-2008 00:30 Idi na posljednji post
  16. SE W890i dekodiranje zgb

    Gdje bi mogao dekodirati ovaj mob u zagrebu i po kojoj cijeni? :hrv:

    Started by Igor_zgb, 06-05-2008 17:28
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.355
    06-05-2008 17:28 Idi na posljednji post
  17. Cijena popravka joysticka na k750i

    kao sto je u naslovu navedeno dali netko zna koliko kosta popravak joysticka u ovlastenom servisu? mob nema garanciju.

    Started by bajza, 01-05-2008 17:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.190
    06-05-2008 14:16 Idi na posljednji post
  18. K530i kod zaključavanja

    Ispričavam se na otvaranju teme ali pretraživao sam puno i nisam ništa mogao naći. Imam K530i i zaboravio sam kod zaključavanja i nemogu staviti nijednu drugu SIM karticu..jel se može taj kod kak otkriti??

    Started by tuscan, 05-05-2008 18:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.425
    05-05-2008 21:14 Idi na posljednji post
  19. Question k550i,SEUS

    Seus mi ne može. Piše da je nekompatibilna macromedia verzija iako sam instalirao najnoviji macromedia flash player. HELP!!! P.S. Koja je najnovija verzija za ovaj fon? HVALA !:respect:

    Started by senrim, 05-05-2008 02:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.197
    05-05-2008 11:19 Idi na posljednji post
  20. Arrow Sony Ericsson T250

    jos jedan iz "T" serije http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hr&lc=hr&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10892

    Started by pero1985, 08-05-2007 21:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.277
    05-05-2008 11:02 Idi na posljednji post
  21. W580i, BT transfer se smrzne ili prekida

    Crkava mi prijenos datoteka s PC-a preko USB BT adaptera... Upari se OK, kad pokusam nesto poslati prodje kao malo (10-20kB od filea) i onda stane i stoji tako Ponekad prijavi neku gresku da je mobac kao prekinuo transfer. BT Adapter je neki Epox BT DG07A+, radi bez problema sa ostalim mobacima...

    Started by c-shadow, 03-05-2008 12:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 567
    03-05-2008 12:17 Idi na posljednji post
  22. K800i - Neradi joystick i par tipki

    ovak, frend zrušio mob mi s stola i pao je na kamen s visine od kojih 120cm i sad neradi joystick desno i dolje, gore i lijevo radi i nerade tipke 2-3-8-9 šta mu je moglo doć???

    Started by Jandro, 01-05-2008 14:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.407
    02-05-2008 20:01 Idi na posljednji post
  23. K700i debrand

    da li je moguće debrandirati k700i (t-mobile) preko BT-a(serial port) ili baš mi je potreban USB i kako??

    Started by pbreaker, 29-09-2007 23:20
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.556
    01-05-2008 16:41 Idi na posljednji post
  24. Lightbulb izvalčenje firmwarea s moba

    novi sam u svijetu SE pa me zanima da li postoji program preko kojeg bi mogao izvući frimware iz moba. please help

    Started by fiki_gulan, 01-05-2008 14:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.216
    01-05-2008 14:46 Idi na posljednji post
  25. k800 Cannot send flash

    mob nemogu upalit XS 1.5 ga prepozna samo kad instaliram nove usb flash drivere ito samo jenodm mi ga prepozna i idem flešati main i onda mi piše 00:32:14| PORT STATUS: ACTIVE 00:32:14| Baseband ID: 9900 00:32:15| Hardware Platform: db2020 00:32:15| Protocol Version: 3.1 00:32:15|...

    Started by Salle010490, 01-05-2008 00:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.085
    01-05-2008 14:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 38 od 137 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove