Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 137 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 851 do 875 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K750, smočen prije godinu dana, sad radi ali se čudno ponaša, ima li mu pomoći?

    bok! ljudi trebo bi pomoć uzeo sam polovni k 750 i, uglavnom bio je upao u čistu vodu i nakon možda godinu dana proradio...ja od lege uzeo bateriju i punjač...i sad ga upalio, promjenio temu, krenio radit 10 puta mi se zaredom zabjeli ekran-upali se i ugasi mob...promjenim temu na njegovu...

    Started by marin11, 14-06-2008 09:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.846
    16-06-2008 14:12 Idi na posljednji post
  2. MPS-70 Silver edition, neki limited edition ili?

    Da li su moji MPS-70 zvučnici (srebrno-crni) neki limited edition ili je to nova boja? Ima li još tko takve? Evo slika s neta, ako bude potrebe, uslikat ću i svoje.

    Started by .:TailS:., 16-06-2008 14:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 7.530
    16-06-2008 14:05 Idi na posljednji post
  3. SE w580i

    upute za otvaranje moba tj promjena tipkovnice :hrv:

    Started by hrky, 16-06-2008 12:14
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.061
    16-06-2008 12:54 Idi na posljednji post
  4. K530i, ispao i sad ima raznih problema (tipke čudno rade, spor je, ...)

    Nisam znao kako nasloviti temu. Radi se o sljedećem. U 12. mj. sestra je prešla sa Simpe na pretplatu i uzela K530i za 1kn. Ona je taj mob dobro koristila... do prije nekih mjesec dana kad joj je nespretno ispao na pod. Sad, mobitel se počeo čudno ponašati. Pri upisivanju PIN koda, on bi pritisak...

    Started by Moby, 03-06-2008 17:12
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.013
    16-06-2008 11:38 Idi na posljednji post
  5. K610, sam se ugasi nakon nekog vremena nekorištenja

    Imam navedeni mob i u zadnje vrijeme sam primjetio da se sam od sebe ugasi kada ga ne koristim neko vrijeme pa ga moram ponovno upaliti iako mu je baterija do pola ili puna. Što se događa s mobom. Molim pomoć.

    Started by hajsek, 06-06-2008 19:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.526
    16-06-2008 11:30 Idi na posljednji post
  6. M600i, novi, bijeli, moze li se jos kupiti u ducanu?

    Jel zna netko u kojim bi se dućanima još uvijek mogao kupiti model ovog mobitela u bijeloj boji i po kojoj cijeni ? Ne računajući plavi oglasnik, nego baš dućan gdje bi se mogao kupiti novi, zapakirani, jer ga mislim uzet na karticu. Unaprijed hvala.

    Started by pochasnalozha, 21-02-2008 16:19
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.050
    16-06-2008 11:01 Idi na posljednji post
  7. Flashanje i moddanje K770i

    sad kad sam vidio da ce biti i u crnoj boji, odlucio sam s njim zamjenit moj dotrajali K750i, ali me interesira kolike su mogucnosti K770i za bezbolnim fleshanjem, unlockanjem i sl. To me zanima jer ne zelim uzet mobitel koji je na nekoj zaj... platformi pa da ga nemogu unlockat sa kablom i kompom,...

    Started by jehudijel, 27-01-2008 23:10
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.558
    15-06-2008 20:03 Idi na posljednji post
  8. Slušalice (za K750) se čudno ponašaju, ovisno o položaju konektora

    Pozdrav. Kupio sam prije oko pola godine slušalice za K750i (ne znam točnu oznaku modela) i radile se bez problema do neki dan. Kad ih spojim, radi samo lijeva slušalica. Prvo sam mislio da je problem na mobitelu (konektor), ali iste probleme pravi i na K610i. Malo sam se igro s njima i...

    Started by IlluminatedSoul, 15-06-2008 00:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.072
    15-06-2008 19:04 Idi na posljednji post
  9. K800i u Tele 2 "Bla bla" ponudi-cid52 ili cid53?

    posto ovaj mob u tele 2 "bla bla" paketu (pretpostavljam da je to ko simpa paket) kosta 995 kn mislim da bi se isplatilo kupiti taj mob,samo me zanima je li on cid 52 ili ih upgradeaju na cid53.ako je netko nedavno kupio molio bih ga da mi odgovori @ravilov nadam se da je tema u odgovarajucem...

    Started by geco, 18-05-2008 12:42
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.030
    15-06-2008 11:59 Idi na posljednji post
  10. Premješteno: SE p990i QuickOffice problem

    Started by SEmiki, 15-06-2008 02:14
    • Odgovora: -
    • Pregleda: -
    14-06-2008 23:36 Idi na posljednji post
  11. K800 flash menu

    evo tražio sam po forumu, znam da je bila ta tema davno kad sam gledao ali nikako da je nađem pa evo jel mi možete reć kako i šta trebam uradit da na K800 mogu koristit one flash teme....a zanima me i šta trebam uradit da promijenim one ikone u izborniku (npr da budu one od iPhone-a ;)) eto to

    Started by american_boy, 14-06-2008 13:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.291
    14-06-2008 14:23 Idi na posljednji post
  12. S500i u W580i

    Gledao sam na youtube-u filmice na kojima se vidi da je S500 flashan u W580... Je li netko probao i ima li tko mozda FS i MAIN za w580 ili moze nabaviti???

    Started by tomidix, 01-12-2007 11:44
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 5.102
    13-06-2008 10:56 Idi na posljednji post
  13. [HITNO] W200i original menu.ml fajl

    Ovako... Na svoj W200i sam stavio krivi menu.ml file, a u međuvremenu sam ga greškom flashao na cid53... Nije bitno, uspio sam farom pristupit file systemu... Nego, problem je što ja više nemam taj oriđiđi menu.ml file tako da nemogu pristupit meniju... Jel mi može netklo dati svoj ili barem neki...

    Started by innotekk, 12-06-2008 17:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 954
    12-06-2008 20:02 Idi na posljednji post
  14. k530 konfiguracijska greška

    ovaj.. tuniro sam si mobač (stavih w660 firmware, fs, nove audio drivere i ostalo gore) i sad kad sam probo vratit sve nazad kak je bilo izbaci mi neku konfig. grešku, kaže da se javim centru usluga il kaj god.. kaj bi to značilo? flasho sam ga sa svim onim šta sadrži K530_T-MOBILE folder.. neko ga...

    Started by WickedBuZz, 12-06-2008 09:28
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.012
    12-06-2008 11:44 Idi na posljednji post
  15. K750, s vremenom gubi signal

    Pozdrav grupi imam navedeni mobitel i jedan problem, naime kada prebacujem podatke preko bluethoota, ili slušam glazbu ili duže razgovaram na mobitel počinje mi se gubiti signal i tako dok se skroz ne izgubi i onda jedno vrijeme na displayu piše nema signala i nakon nekog vremena dođe. dali...

    Started by zvonkec, 10-06-2008 22:12
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.966
    11-06-2008 15:44 Idi na posljednji post
  16. SE K800i UNLOCK

    Evo danas sam kupio u tele2 navedeni mob,pa me zanima kako ga,i s kojim programom otključati da mogu stavit simpa karticu i da sve radi ko bog... Ovo radim prvi puta:) Tnx na razumijevanju!

    Started by Imba, 10-06-2008 20:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.096
    11-06-2008 00:38 Idi na posljednji post
  17. K750, indikator baterije "skace" ovisno je li mob zakljucan

    imam problem sa baterijom od s.e. k750 napominjem da sam pokusao mijenjati bateriju i software (flashovao sam main i file) i nisam rijesio problem.Naime kad napunim bateriju ona se napuni do kraja i sve je ok,ali kad ga zakljucam nakon par minuta javlja da je baterija prazna i indikator baterije je...

    Started by rambo1, 09-06-2008 10:19
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.123
    10-06-2008 23:00 Idi na posljednji post
  18. Unhappy K810i quick access patch problem

    Imam K810i R8BAO24, skinuo sam SEtool2Lite i qamaker, poukusavam stavit quick access patch al mi nikako ne uspijeva, koristim sljedeci postupak: 1. file K810_R8BA024_MAIN_GENERIC_SM_RED52.mbn odvucem do qamaker-a i on mi napravi vkp file koj se zove quick_access_XYYY_R8BA024. 2.Otvorim...

    Started by LuK810i, 09-05-2008 10:59
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.519
    10-06-2008 21:16 Idi na posljednji post
  19. Zvučnici SE MPS-70 -->3,5mm konektor

    Da li je nekome uspijelo prespojiti zvučnike MPS 70 na 3,5mm konektor? Ako je, bio bih zahvalan na uputama.

    Started by iceq, 10-06-2008 19:15
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.126
    10-06-2008 20:40 Idi na posljednji post
  20. Dual sim u K850i

    Imao sam K800 i K5 dual sim, ali on mi ne ide u K850i, zna li netko koji dual ide u njega?

    Started by baobab, 02-06-2008 08:17
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.365
    10-06-2008 13:58 Idi na posljednji post
  21. v640 menu ikone

    ja nebi htio flešat mob nego bi samo htio promijenit one odvratne i ubitacno jadne ikone vodafona pa jel se to moze nekako naprait. molio bih odg. hvala:respect: :hrv:

    Started by jengy, 09-06-2008 23:02
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 909
    09-06-2008 23:14 Idi na posljednji post
  22. Lightbulb K800i greska kod spajanja na komp, kaze "malfunctioned"

    Pozdrav imam problem sa spajanjem mobitela k800i, javlja mi da je mulfunktioned i ne može da ga učita. pročitao sam nekoliko tema i sve sam probao. i phone mode i file transfer i my phone explorer ali ništa. ne mogu da prebacim slike na komp. kada sam ga tek kupio prije 2 mj. uspjeo sam dva puta...

    Started by djulba, 28-04-2008 14:14
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.397
    09-06-2008 14:26 Idi na posljednji post
  23. Unhappy K610i ponovo zakljucan

    Pozz svima, updateovo sam softver od k610i preko Seus. Telefon je dekodiran a kupljen je u Vip-u. Ali update mi je ponovo zaključao telefon i sad mi je softver cid52. Molim vas pomozite mi, sta da radim:cry:

    Started by Haker007, 08-06-2008 20:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 781
    08-06-2008 21:39 Idi na posljednji post
  24. Upgrade SE P1i i unlock

    Ne bih htio za sada otključavati P1, nego maknuti t-mobile customizaciju. Hoće li imati problema s time ukoliko sada upgrade-am firmware telefona (malo me zafrkava wlan pa bih vidjeti hoće li upgrade fw-a što pomoći) ?

    Started by gog, 05-06-2008 20:31
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.597
    08-06-2008 20:08 Idi na posljednji post
  25. Exclamation [!]Customize bez "brute-forcing" CID 49-52

    Evo,konacno je moguce customize bez brute-forcing`a za CID 49-52 :respect: UPDATE: 22.08.2007 XS++ 1.6.8(Beta) ---> http://www.esnips.com/doc/2ee54fe8-0bad-4bb3-9ce4-262c11ae3513/XS++-v1.6.8 FEATURE UPDATE

    Started by cirano, 16-08-2007 19:29
    17 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 17
    • Odgovora: 420
    • Pregleda: 86.032
    07-06-2008 23:28 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 137 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove