Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 137 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 626 do 650 of 3404

Forum: Sony Ericsson

  1. K610/CID52, nakon vracanja GDFS-a se nece upaliti

    nece mi se uoaliti mobitel nakon sto sam vratio gdfs. ne prepoznaje mi ga niti xs++. i da...kad hocu pomocu xs-a nac mobitel, ctisnem c i ukljucim usb u mob., gore mi zasvjetli lampica crvene boje. dali mi je mobitel death? ako je dali ga mogu vratit. mob je k610i. cid52 red

    Started by stunk, 27-10-2008 15:37
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 4.009
    20-11-2008 15:59 Idi na posljednji post
  2. Sony Ericsson W980

    After days of rumours and pictures the W890 is finally officially announced. In terms of features the handset is positioned in the high-end of Sony Ericsson’s portfolio and boasts 8 Gb of internal memory, HSDPA connectivity and a 3.2 MP camera. A full list of its specifications is presented below....

    Started by blek_hrcak, 10-02-2008 22:03
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 55
    • Pregleda: 12.242
    20-11-2008 11:26 Idi na posljednji post
  3. [w580i] Nezeli flashati nijedan hrvatski firmware

    Evo u cemu je problem, svaki puta kada zelim flashati hrvatski fs, javi error. Probao sam ih na desetke ali nijedan nece... Samo americki oce? A svi su cid53(i engleski i hrvatski). Probao sam babeck i javi error sa hrvatskima.

    Started by Slinky, 13-11-2008 14:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.172
    19-11-2008 13:21 Idi na posljednji post
  4. izvlačenje java (jar-a) iz moba

    sorry ako ima tema ali nisam znao šta da napisem u trazilicu >.< 1. S kojim programom se to radi? 2. ima kakav tutorial? 3. jel si mogu shebat mob? 4. da ne otvaram novu temu, jel zna ko ovaj milijunaš 3. izdanje na vipu, jel na HR, posto mi debili iz SZK nemogu to reci jer neznaju :angry:

    Started by WANKoner1, 02-04-2008 18:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 5.320
    19-11-2008 02:02 Idi na posljednji post
  5. Question Spajanje na adsl preko bluetootha ili usb-a,jeli to moguće?

    Dakle,imam SE v640i i zanima me moze li se ikako spojiti na internet putem usb-a ili bluetootha...Naravno,mislim na adsl na kompu.

    Started by F.E.A.R., 18-11-2008 19:57
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.158
    18-11-2008 20:06 Idi na posljednji post
  6. Stavljanje patcheva sa Far Managerom na k750\w800

    S obzirom da se svako toliko pojave novi forumaši koje zanima kako staviti patch odlučio sam prevesti ovaj tutorial preuzet sa www.topsony.com kako bi se novi korisnici što brže i lakše snašli i postavljali što manje pitanja na koje smo bezbroj puta odgovorili :respect: Prije svega trebaju vam...

    Started by pdrascic, 20-10-2007 17:03
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 68
    • Pregleda: 15.108
    18-11-2008 15:53 Idi na posljednji post
  7. k750i brown - w800 red

    Ja se izvinjavam ako negdje postoji al ni search, niti bilo sta mi nije pomoglo da nadjem rijesenje ovog problema. Posjedujem model "podaci ispod". Da flashujem na w800 sa brown na red, nisam nashao, ako ima dusha kakva da mi da upute gdje, ili napise u par koraka bio bih i vishe nego...

    Started by pepeljara, 17-11-2008 00:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 873
    17-11-2008 01:06 Idi na posljednji post
  8. K550i, ne zeli raditi sa BT headsetom HBH-PV703

    Ima li tko ovu kombinaciju jer nikako ne mogu upariti ovu bluetooth slušalicu s K550i? Sa T650i mi normalno radi.

    Started by Dr. Beast, 16-11-2008 11:49
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.433
    16-11-2008 23:25 Idi na posljednji post
  9. K850i - pozivi se ne memoriraju

    Pozdrav svima! Nadam se da će me netko od vas moći uputiti što da napravim. Naime..jučer sam nešto petljala po mobu i napravila glavni reset. Podaci su svi ostali tu, no telefon mi od tog trenutka ne memorira pozive. Ako imam propušteni poziv, vidim ga dok ga ne otvorim i "potvrdim da sam...

    Started by MissK, 16-11-2008 21:46
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 881
    16-11-2008 23:07 Idi na posljednji post
  10. K850i, jeli moguće poboljšanje rezolucije i FPS-a videa

    jeli moguće poboljšati rezoluciju videoisječka i fps na k850i

    Started by Ericsson, 15-11-2008 23:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.413
    16-11-2008 03:29 Idi na posljednji post
  11. Sony Ericsson T700

    http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t700-2481.php Slike: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t700-pictures-2481.php A evo i ovdje:

    Started by inspiron9400, 07-08-2008 11:30
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 11.352
    15-11-2008 09:00 Idi na posljednji post
  12. Sony Ericsson K330

    specifikacije: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specifications/k330?cc=hr&lc=hr

    Started by pero1985, 17-06-2008 12:28
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.644
    14-11-2008 14:39 Idi na posljednji post
  13. k800 prob memorija telefona

    Bok Imam čudan problem Kado odem na opciju pregleda free memorije pokaže mi FREE 64MB međutim kada hoču nešto da memorišem kaže da nema više memorije treba nešto da obrišem a i nemam neki stvari za obrisati kad je skoro prazan,tel se koristi samo za razgovaranje. memori karticu ne koristim...

    Started by mexx25, 13-11-2008 22:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.145
    14-11-2008 01:21 Idi na posljednji post
  14. K750 cid49 brown u W800

    ak netko baš treba napravit ću tutorial, jer ja sam uspio svog cid49 brown flashnuti u w800

    Started by DomagojX, 27-01-2008 23:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.201
    14-11-2008 01:18 Idi na posljednji post
  15. K770i blokira, kako riješiti?

    Imam sonyericsson k770i i trenutno mi pravi probleme ,blokira ,isl mislim da mu je potreban novi software ako mi moze neko pomoci kako se to ubacuje i gdje mogu skinuti novi software bio bi mu veoma zahvalan pozdrav iz stuttgarta

    Started by balmaz, 11-11-2008 11:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.534
    12-11-2008 13:04 Idi na posljednji post
  16. P990i, ne radi srednja navi-tipka na poklopcu

    dakle imam SE P900i i do sada mi je svi uredno radilo...i odjednom mi tipka na poklopcu nece da radi...na slici oznacena koja tipka ne radi... Sto bi to moglo biti??? Update-o sam softwer i opet je sve isto...

    Started by enter21, 07-11-2008 12:39
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.647
    11-11-2008 09:34 Idi na posljednji post
  17. W580, stajao ugašen preko noći i sad se neće upalit

    nemam srece. makon sto sam ga jucer odlucitla prodat, malo sam ga sredivala, brisala poruke, kontakte, izvadila memory card i--- ugasila mob preko noci.. ujutro - ocu ga upalit a kad ono, ona svijetla sta ima sa strane, sa desne blica i nece se palit. misla sam da je prazna baterija ali kad ga...

    Started by malena, 07-11-2008 10:53
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.815
    10-11-2008 23:36 Idi na posljednji post
  18. C902, gdje ga odnijeti na servis?

    Trebao bi odnijeti svoj c902 na servis, pa može li mi ko preporućiti servise (negdje između ćrnomerca i trga bana jelačića)??

    Started by mate1993, 06-11-2008 18:01
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.119
    07-11-2008 18:14 Idi na posljednji post
  19. K850, kako dodati hrvatski jezik?

    Ovako kupio sam si k850 no nazalost nema hrv jezik pa me zanima dal ima neko tutorial kako da promjenim to,jer sam sad trazio i nisam nasao...hvala

    Started by AltFire, 07-11-2008 16:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.639
    07-11-2008 16:29 Idi na posljednji post
  20. Question w580i - kako napraviti flash

    ovak trazim po forumu i nkako da nadam kako napraviti flash ovo nisam jos nikad radio tako da bi trebao malu pomoc

    Started by scary_boy, 06-11-2008 16:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.315
    06-11-2008 17:24 Idi na posljednji post
  21. g700 i komp se mrze

    komp jednostavno ne želi prepoznat g700 dok memori stik prepozna... šta ja mogu napravit da se zavole??:retard:

    Started by cherwar, 06-11-2008 15:10
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 900
    06-11-2008 16:37 Idi na posljednji post
  22. Kupovina K550@W610, koliki je rizik (garancija i sl.)?

    imam prilike kupiti K550 koji je flashan u W610 mene zanima, ako slucajno bude mobitel trebao na servis, pretpostavljam da ga treba opet vratiti na softwer od K550 jel to problem napraviti? da li ovi u servisu mogu skuziti da je mjenjan softwer?

    Started by tigar_87, 05-11-2008 11:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 809
    05-11-2008 12:41 Idi na posljednji post
  23. Kako poboljšati kvalitetu VIDEO SNIMKE

    Nedavno sam kupio rabljeni SE W810i. Sve radi super :) Vec doslovno 3 sat citam vaše postove o patchevima, flešanju, firmware itd... Toliko sam toga procitao da sam se potpuno izgubio :( Kvragu! Mene samo zanima da li postoji "nešto" da poboljša kvalitetu video snimka

    Started by ZOOM, 05-11-2008 02:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 5.942
    05-11-2008 02:27 Idi na posljednji post
  24. W880i, kako ga spojiti sa XS++ (tipka C ne radi)

    Znam da je glupo pitanje ali svejedno cu ga postavit... KAKO SPOJIT W880i NA XS++??? kako bih stavio neke nove presvlake u player od w880i moram uc u mobitel koristeci xs++... uglavnom, kad kliknem connect na xs++-u mi pise da ugasim mob, drzim tipku "c" i spojim te da za sve to imam 30 sekunda......

    Started by Peco9999, 03-11-2008 00:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.526
    03-11-2008 09:54 Idi na posljednji post
  25. K750 ne "prepoznaje" nijedan SIM

    frend mu ima jedan problem sa svojim k750,naime uvijek pise "umetnite sim" probao sam ja dosta kartica i nece raditi,3 puta sam promijeni firmware(od toga 1 w800) i dalje nece.iam tko kakvu ideju sta bi moglo biti?

    Started by geco, 02-11-2008 11:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 882
    02-11-2008 12:14 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 137 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove